respublika.lt

Ar gali būti gerovės valstybė be vertybių? - straipsnio komentarai:

 • Bus ta "gerovės" valstybė 2019 spalio mėn. 11 d. 23:11:29

  Kai Seimas nuspręs ar leisti mažamečiams pirkti loterijos bilietus ir apmokestėns bezdėjimą ir nebezdėjimą vienodais mokesčiais

  0 0
 • Tokia vat Nausėdos „gerovės valstybė“ 2019 spalio mėn. 11 d. 17:31:28

  Prieš kelias dienas buvo pranešta, kad Lietuvoje vėl 3 milijonai gyventojų!Nepaneigsi, į Vilnių privežta daug negrų, arabų, įvairaus atspalvio ir anatominės sandaros žmonių, bet kad jų čia jau milijonas, tai tikrai prasilenkia su realybe. Meluojant irgi reikia jausti saiką, kaip ir pasakojant pasakas apie „gerovės valstybę“, kai iš Lietuvos daromas pragaras lietuvių Tautai.

  0 0
 • Pensininke 2019 spalio mėn. 11 d. 17:28:34

  Tegu ponas PREZIDENTAS prma gerai "RENOVUOJA" visa TEISESAUGA, kuri yra tikros demokratijos ir geroves kurimo PAMATAS.

  0 0
 • deja ponai litvinai mes rusai 2019 spalio mėn. 11 d. 08:57:51

  Taigi, tyreju sprendimu Centrinei ir Rytu Europai iš ES šaliu nariu priskiriamos Cekija, Lietuva, Latvija, Vengrija, Estija, Rumunija, Graikija, Bulgarija, Lenkija, Slovakija ir Kroatija; Vakaru Europai – Italija, Jungtine Karalyste, Austrija, Vokietija, Airija, Suomija, Prancuzija, Portugalija, Ispanija, Belgija, Švedija, Danija ir Olandija. Lietuvai amerikieciu tyrimas tapo tam tikra gedos lenta – musu reitingai yra išskirtinai „rytietiški“ arba radikaliai nutole nuo vakarietišku.Ar Vokietis ,Anglas,Prancuzas balsuos uz vagi, kuris apvoge,pensininkus,gydytojus ,policininkus , mes balsuojam ,Ingrida ŠIMONYTE 324374 112961 437335 32,85 17,56 gal ir geras lenku posakis ,KAK LITWIN TAK DURN. Ar ne del tokiu vagiu, sedim 27 vietoje es, o kai kas nesa 750000 i seb bankus ?

  0 0
 • ko 2019 spalio mėn. 11 d. 07:41:43

  Ko estai su latviais sugeba išsirinkt į valdžią atsakingesnius. Lietuvoj aukščiausiuose postuose jokios atsakomybės. Pasakas seka dalis nežinodami kiek dirbs ir..? neįsivaizduojamas ir tautos neatsakingumas. Kur kaip renkasi - taip ir turi.

  0 0
 • To Kęstutis. 2019 spalio mėn. 10 d. 22:48:15

  Taip, buvo sunku tarybiniais metais po karo, tremtys, nepritekliai..., bet visam pasauly po karo buvo nelengva, mums gal sunkiau, buvom tarybų sąjungoj. Bet po1960-ųjų po truputį viskas gerėjo, gimė daug vaikų, pilnos mokyklos, mokslas pasiekiamas nemokamai, visi turėjo darbus, niekas po šiukšlynus nesikapstė, bomžų niekas nežinojo... gyvenimas ėjo į priekį ir jokie mes nebuvom homo sovietikus, nebent jūs, jei tada gyvenot, o jei negyvenot, tai dabar patapot homo erosojūziku, kai prarandama kalba, kai prarandami žmonės, be trėmimų, patys išsitremia, nes neišgyvena, kai uždaroma šimtai mokyklų, kai likusios mokyklos negali būti be apsaugos, kai gimsta taip mažai vaikų, nes kiekvienas rūpinasi tik savo gerove, kai vagiama tokiais mastais, kokiais sovietų laikai nei sapne nesapnavo... Yra dabar ir gerų dalykų, bet niekas nepastatė geresnio operos teatro, seimo pastato, dramos teatro, o tik griauna, pjauna medžius... ir stato stiklainius.... Buvo gerų ir blogų dalykų ir tada ir dabar..

  0 0
 • Reikalo imasi ponas Š. 2019 spalio mėn. 10 d. 17:34:34

  Jis smogė kitai „praeities šešėlių” grupei - kalbos „tramdytojams”. Kadangi CV biuras yra savivaldybės įstaiga, viskas priklauso nuo to, kas biuro darbuotojams, kaip SĄMONINGIEMS piliečiams, yra AUKŠČIAU - valstybės K0NSTITUCIJA, ar LAIKINAS meras? Ir dar? Respublikos piliečio paso turėjimas liudija asmens pilietybę. Pilietis, pažeidžiantis Konstituciją demonstruoja NELOJALUMĄ valstybei. Juk vienas kartas nemeluos? Vieną kartą kažkas skaudžiai gaus ne tik per pirštus už atvirą Konstitucijos IGNORAVIMĄ?

  0 0
 • jus 2019 spalio mėn. 10 d. 14:12:44

  – tie, kurie šiandien vedate Lietuva į karą, į ekonomine pražūtį, kurie pardavėte valstybę ir jos žmonių gerovę už˛ kelis Judo skatikus, kuriems jokio skirtumo, kokioje Sąjungoje ir kokios sąlygose Lietuva yra kurie taip nekenčiate lito ir ji palaidoti mainais į eurus, kurie mokate„ dėdei Semui“ duoklę "konsultacijomis“ iš praskolintos valstybes kasos - jus tikrai įeisite į Lietuvos istorija. Tik nemanykite, kad kaip Tautos didvyriai. Tikrai ne. Jūsų – vasalų - pavardės Lietuvos istorijoje baisiausiomis piktžolėmis sužels...

  0 0
 • ponai, konstitucija slamstas 2019 spalio mėn. 10 d. 11:01:58

  Apie Lietuvos respublikos Konstitucija.Kai tiesiogineje televizijos laidoje vyko debatai tarp Prano Šliužo ir Vytauto Lansbergio del žemes pardavimo užsienieciams Pranas Šliužas pareiške,kad žeme užsienieciams parduoti draudžia Konstitucija,o Vytautas Lansbergis atsake Lietuvos Respublikos Konstitucija šlamštas. TAI DEL KO SAUGOJAM SITA SLAMSTELI UZ TAUTOS PINIGUS?Mano nuomone uz tokius sio slamstelio zodzius, duoti metukus Lukiskiu kurortu,gal vierhai atvestu i prota per kita gala, sita virtualu prezidenta.

  0 0
 • to sitam 2019 spalio mėn. 09 d. 23:38:35

  aisku kad ne lietuvis! mums lietuviai okupantai!

  0 0
 • šitam" to tam... 2019 spalio mėn. 09 d. 11:07:32 2019 spalio mėn. 09 d. 15:07:40

  kad lietuvių kalba žlugdoma- tai akivaizdu,tai patvirtina ir šio "lietuvio " komentaras :)))))

  0 0
 • to tam... 2019 spalio mėn. 09 d. 11:07:32

  o siuolaikiniai isijuose brukte bruka i lt kalba visokius monster,spusti, renovation, krutas,nesiparink,inauguration ir panasiai ir nuo ju neatsilieka spauda visa ta slamsta brukdama per tv,laikrascius,zurnalus ir ineta!

  0 0
 • tam judui pasivadinusiam "Jonas 2019 spalio mėn. 08 d. 08:10:06" 2019 spalio mėn. 09 d. 10:32:23

  Lietuvių kalba yra 5000 metų senumo.Indų senovinis sanskritas yra parašytas būtent senovine lietuvių kalba,kuri ne pernelyg nutolusi nuo dabartinės,rusų "smūtos" meto senoviniai metraščiai saugomi vienuolyne, taip pat parašyti lietuvių kalba.Visose Europos šalių kalbose yra lietuviškų pavadinimų,vietovardžių,vardų: vieni laikui bėgant pritaikyti tos šalies kalbėsenai,kiti net iki šių dienų tariami ir rašomi lietuviškai.lietuvių kalba dėl jos archajiškos sandaros ir žodyno 19 a.–20 a. pradžioje susidomėjo žymiausi Europos indoeuropeistai, daugiausia Vokietijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų šalių kalbininkai. Lietuvių kalbą pradėta dėstyti Berlyno, Jenos, Leipcigo, Maskvos, Sankt Peterburgo, Paryžiaus, Prahos, Vienos ir kituose universitetuose. Užsienyje yra daugiau kaip 100 mokslininkų, kurie dėsto ir tyrinėja arba tik tyrinėja lietuvių (baltų) kalbą ir kultūrą: G. Bense, R. Eckertas, B. Forssmanas, W. Hockas, J. D. Range, F. Scholzas ir kiti.Reikia didžiuotis mūsų kalba ir ją puoselėti.

  0 0
 • dėl 2019 spalio mėn. 09 d. 10:26:23

  okupacijos galima ginčytis iki nukritimo. Buvo okupacija? taip. O gal ir ne? Juk 1945 m Stalinui, kaip nugalėtojui, leista pasilikti užimtose teritorijose. Tą savo parašais patvirtino Anglija ir JAV. Kad 1940m Lietuva buvo okupuota, net kitokių minčių negali būti, bet, va, 1945m jau galima ginčytis: ar buvome okupuoti, ar padovanoti...O dėl kalbos vartojimo kartais net bloga pasidaro. Nekalbėkim apie komentatorių rašybą, nes tik mažuma rašo taisyklingai, kaip save gerbiantys lietuviai. O kiti.... Lyg būtų 2-3 klases baigę. O ką bekalbėti apie žiniasklaidą, jei tik mažiau žinomi tinklalapiai stengiasi rašyti taisyklingai, o vadinami populiarieji rašo bet kaip. Skaitai ir stebiesi, negi žurnalistai lietuvių kalbos nesimokė, kad vos ne kiekvienas sakinys su klaidomis? Kas tai: skubėjimas pateikti sensaciją ar tiesiog nesirūpinimas savo kalbos kultūra. Žurnalistui gal ir tas pats, kaip jis rašo, o kaip tai vertina vadovai, gal susitaikė su tuo, kad yra mažaraščiai?

  0 0
 • mikaldzius -pranasas kas nezinojot 2019 spalio mėn. 08 d. 19:15:51

  oi kiek "vertybiu" turejome ir turim... savanoris nr-1(birbirlianz kgb) grybu dalia(paslaptis valstybine)... tapke(adamsu seima)... gzybovskiu gitaniukas (saldus snukiukas)... nespesite vardinti :-)

  0 0
 • III-IV-jo Žemės judėjimų ATRADĖJAS R. ZUBINAS 2019 spalio mėn. 08 d. 17:23:32

  Pažvelkime į LIETUVIŲ KALBĄ iš SENIAUSIOS PRAEITIES TAŠKO! Štai ką apie LIETUVIŲ KALBĄ, Antanui Poškai, sakė indų IŠMINČIUS Mahatma Gandis:" Žinau Lietuvą! Joje gyvena indams giminingi arijai! Lietuvių kalba yra SENESNĖ už SANSKRITĄ". O štai ką apie LIETUVIŲ KALBĄ , dar ankčiau, Pasauliui tarė genialusis filosofas Emanuelis Kantas: " Lietuvių kalbą reikia išsaugoti, nes jinai turi RAKTĄ, kuris išsprendžia ne tiktai filologines, bet ir TAUTŲ RAIDOS PASLAPTIS"! :Štai kas rašoma kiniečių seniausiuose raštuose:" Papasakosime apie Di- džiūną. Jis buvo vyriausias VALDOVAS, kurį Garbino gyvenusios RYTUOSE inų gentys. Jis turėjo tokią pat galybę, kaip ir Chvang - di aukščiausioji Dievybė, kurią garbino Džou!". ( Juan. Kė Senovės Kinijos mitai"! (psl. 119.). LIETUVIŲ KALBA yra daugelio seniausiųjų kultūrų pradininkė! Todėl ji TURI RAKTĄ Į DAUGELIO (Nuo Japonijos salų iki Atlanto Vandenyno!) SENIAUSIŲJŲ KULTŪRŲ ŠALTINIUS!

  0 0
 • Konstitucija 2019 spalio mėn. 08 d. 08:47:38

  LR Konstitucijos 46 str.- valstybė ūkinę veiklą reguliuoja taip, kad ji tarnautų bendrai tautos gerovei. Negali būt diskriminacinių grupių.-gerovė sukurta 15 procentų, kitiems vargt ar emigruot jei pajėgia. Iš 3 aukščiausių šalies avdovų rimčiau dirbančio nesimato. Seimo pirmininko tas pats kas nėra. Premjerui liga signalizuoja ir vis tiek imituoja.. Prezidentas apart kalbų...

  0 0
 • Jonas 2019 spalio mėn. 08 d. 08:10:06

  Ir pabaigai sia kalba zino tik apie pasaulio 5mln. gyventoju... Taigi ja gali pasilikti kokie muziejai, univerai ir t.t. O siuolaikiniam pasauliui ji nereikalinga...

  0 0
 • Jonas 2019 spalio mėn. 08 d. 08:08:33

  Na pasakykite kokia ji vertybe? Saskaitas apmoka, valgyti duoda??? Vertybe verslininkams, nes dali zmoniu atbaido nuo emigracijos kalbos barjeras, tik tiek...

  0 0
 • ITAMPA 2019 spalio mėn. 07 d. 22:31:08

  Mano gymines po 44-ju priverstinai Tarybine valdzia i lenku Vilno buvo vezami tam kad sulietuvint miesta,. pabego i kaima gryzo i kaimus nes neprijeme miesta ir tas kas tuo metu vyko nepasakojima dabar. Tai miestas sankryzoje tautu. kas pakels naciu kliksma tai lauk nemalonumu. Gyvenkime visi kartu ir santurfi gerbdami vienas kita.

  0 0
 • Linkiu 2019 spalio mėn. 07 d. 21:56:09

  PREZIDENTUI IR JO KOMANDAI PASIVSIKSCIOTI VOKIECIU,Traku ir kt gatvemis,ir suskaiciuoti ant vienos rankos pirstu lietuviskus,kaviniu,uzeigu pavadinimus,mansu,kad bus nemaloniai nustebinti.Vilniuje truksta lietuvisku,Vilniu kaip sostine ir jo legenda bei daugiakulturiskuma primenanciu vaizdu,gatviu pavadinimai iv kalbom yra,o dar kas?

  0 0
 • III- IV-jo Žemės judėjimų ATRADĖJAS R. ZUBINAS 2019 spalio mėn. 07 d. 21:53:04

  Marijos Gimbutienės MOKSLINIAI ATRADIMAI , siekiantys 8-tąjį t. pr. mūsų erą, stebėtinai sutampa su mano atrastais TREČIUOJU ir KETVIRTUOJU ŽEMĖS AŠIES FIZINIAIS JUDĖJIMAIS. Beja, Marija Gimbutienė, praneša, kad Altajų kalnuose, valdovai statėsi pomirtines būstines - kurganus! Nuo liet.- kur GANOSI - žirgai?! Tai buvo ne tiktai žirgų mylėtojai, bet ir puikus statybininkai, Po valdovo mirties, sunkiame grunte, iškasdavo didelę duobę! Vėliau ją perdengdavo storais tašytais rastais, ir išpuošdavo kailiais. Visi pravažiuodami turėdavo pagerbti valdovą, ant kapo uždėdami - akmenį. Tad atidengiant kapą, regėjome - sluoksniuotas pyragas? Kad tai mūsų protėviai, liudija - KUR- GANOSI? Eidami Saulės link - į Europą, su kaimynais bendraudavo susisiekdami laužais- kiekvieną kartą, prieš seansą, klausdavo - ar matai? kaip matai? ON - Gudajuje - Dievo Gudo namuose gyvenau kelis metus! Vietine kalba- ON- dešimts, GUD- dievas! .

  0 0
 • III- IV-jo Žemės judėjimų ATRADĖJAS R. ZUBINAS 2019 spalio mėn. 07 d. 19:02:37

  Galiausiai priartėjome prie mūsų akademinės visuomenės! Ar mokslininkai ką nors žino apie SARMATIJĄ, kuri EROS pradžioje, viešpataudama nuo Juodosios iki Baltijos jūros, anot prof. Marijos Gimbutienės, buvo pasiekusi AUKSO AMŽIŲ! Ne!? Ar mūsų mokslininkai žino - kodėl žuvo SARMATIJA ? Ne! ? O juk Kl. Ptolemėjas praneša, kad: I-me a., Rytų Europoje, gyveno 51 gentis, kurių DIEVAS buvo - GUDAS! Kur ŠIOS GENTYS DINGO?! Tiktai šiais metais sužinojau (M.Gmbutienės dėka!), kad Gudai - tai LIETUVIŲ PROTĖVIAI. Jie - ALTAJŲ KRAŠTE, nuo 8-jo t., paliko daug kurganų, kurios aš, 1955 m. atidenginėjau! Reikalaukime mūsų mokslininkų, kad geriau domėtusi mūsų garbingiausiąją praeitimi, ir perduotu šias žinias bei protėvių DVASIĄ - JAUNIMUI Ar mokslininkai .žino, kad po Sarmatijos, Rytų Europoje, gyvavo GARDARIKIJA!? Tačiau palikime tai kitai tėmai.

  0 0
 • III-IV-jo Žemės judėjimų ATRADĖJAS R. ZUBINAS 2019 spalio mėn. 07 d. 15:16:56

  Šių - išsigelbėjusiųjų tarpe buvo ir LIETUVIŲ protėviai - TRAKAI! Jie pradžioje keliavo DNIEPRU AUKŠTYN! Toliau - Nemunu - Vilnele! Galiausiai -VILNIUS ir TRAKAI. Trakose protėviai pastatė Trakų pylĮ! Prie Kalno Vilniuje, pastatė ŠVENTYKLĄ protėvių dievui! Ją liudija dabartinės Katedros vietoje ATRASTI ARTEFAKTAI, kurių keramikoje buvo atvaizduoti SAULUVOS KRYŽIAI! (Prieš 10 metų juos regėjau ir net mano anūkas juos nufotografavo telefonu! ). Kam įdomu, gali juos matyti mano knygoje "Pažadinta praeitis (psl. 132.). Jos viršutiniame, dešiniajame artėfakte, aiškiai matosi - dabar vadinama SVASTIKA, kuri liudija, kad šis protėvių kūrinis yra dar iš to meto, kai SAULĖ mūsų protėviams tekėjo iš dešinės į kairę, o ne iš kairės į dešine, kaip MŪSŲ LAIKAIS!!! Deja, šio, artefakto, ant išėjimo iš Katedros sienos, dabar aš nematau! Kur jis!

  0 0
 • aaa 2019 spalio mėn. 07 d. 14:12:51

  as be isvedziojimu lietuvis tai prisitaikelis jau tai pastebejau sovietu armijoe tarnaves kaip tik lietuvis tai serzantas o jei man gerai tai tai kiti lietuviai man nerupi ka norejau pasakyti toks mentalitetas kuris yra musu supratine gerio valstybes nepastays s

  0 0
 • III- IV-jo Žemės judėjimų ATRADĖJAS R. ZUBINAS 2019 spalio mėn. 07 d. 13:53:11

  2007 m. parašiau "PERKŪNAS". Šioje knygoje yra įminti epai:"Iliada" ir "Odisėja". Jas parašė ne graikų Homeras, bet LIETUVIŲ KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS! "Iliadoje" aprašomas 1365 m. Santarini - saloje (Egėjų jūroje) vykęs ATLANTO ugnikalnio sprogimas ir jo pasekmės, kurias patyrė Juodosios jūros pakrančių gyventojai. . Atlanto - Santarini sprogimo metu, CUNAMIO BANGĄ SIMBOLIZAVĘS (Jūrų dievo Poseidono anūkas - TĘSĖJAS, drauge su Žemės drebėjimą simbolizavusiu Jasonų, apskriejo visas JUODOSIOS JŪROS PAKRANTĘS! ( Šaltiniuose tai minima kaip - VYKTI AUKSINĖS VILNOS!). O štai "ODISĖJOJE" pranešama apie tai - kas Žemėje vyko po 1179 -jų m. Santarinį (ATLANTO) ugnikalnio sprogimo! Tuo metu, visame Viduržemio jūros regione, ŽEMĖ liuliavo keliasdešimt metų! Mat, "ODISĖJAS" simbolizuoja ŽEMĖS DREBĖJIMĄ! Ačių KRIVIU KRIVAIČIUI VANDENORIUI ir už tai, kad žinodamas apie gręsiančią katastrofą, įspėjo visus Viduržemio jūros regiono gyventojus!

  0 0
 • Ats.Kęstučiui (10.06.18;44) 2019 spalio mėn. 07 d. 13:29:32

  Jaunuoli,esate visiškai pagadintas nevykusios landzbergistinės ideologijos.Net nežinai kodėl gruzinas Stalinas surengė trėmimus į Rytus,kad virš 20 tūkst.nekaltų,pagrinde kaimo žmonių išžudė ne Tarybų valdžia,o tie,kurie lindėjo bunkeriuose,kad 1953m.,pasibaigus žudymams,Stalinas nutraukė trėmimus,sumažino kitokius persekiojimus ir t.t.Mes-senoji karta tuos laikus išgyvenome,praradome daug nekaltų artimųjų ir baisimės kai žalias jaunimėlis išvis nežino tikros istorijos ar nenori jos žinoti.

  0 0
 • III-IV-jo Žemės judėjimų ATRADĖJAS R. ZUBINAS 2019 spalio mėn. 07 d. 12:13:56

  Kokia gali būti GEROVĖS valstybė, jeigu - JAU 10 metų kaip, SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA, esu įminęs per 400 SENIAUSIŲJŲ KULTŪRŲ ŠALTINIUS ir juose RASTOS INFORMACIJOS DĖKA, ATRADĘS , mokslo pasauliui, dar nežinomus TREČIĄJĮ BEI KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS, o prof. Aleksandravičius, mane siunčia "kažkur tai" pasitikrinti?! Įdomu, už ką mūsų profesoriams atlyginimai mokami? Matomai jie dar nepažįsta M. Koperniko, kuris prieš 500 metų, buvo atradęs PIRMĄJĮ ir ANTRAJĮ Žemės ašies fizinius judėjimus, ir už tai, PASAULIS jam, Lenkijoje, pastatė grandiozinę KATEDRĄ!? Dabar gi didžiausia problema yra - KLIMATO KAITA?! O Lietuvoje, padarytų ATRADIMŲ dėka, jau Žinome, kad KLIMATAS KINTA DĖL TO, kad: ŠIAURINIS ŽEMĖS AŠIGALIS, nuo ERŲ SANDŪROS, kiekvienais metais (0, 07) greičių, KRYPSTA Į SAULĘ! NUO 2500 - jų metų, šiame PUSRUTULYJE bus tiktai VASARA IR DIENA, pietiniame - ŽIEMA IR NAKTIS!

  0 0
 • jonas 2019 spalio mėn. 07 d. 11:45:03

  Rasiau EDUCACIONIsivedem angliska zodi EDUKACIJA ir plojam rankom kokie mes protingi Plikbajoriu lygis

  0 0
 • Tik pavyzdukas 2019 spalio mėn. 07 d. 11:10:55

  MATOMAI, kad GALI: tarkime - dauigelyje pasaulio nuskurdusių valstybių puikiai naudojamas GEROVĖS VIENETAS - USA DOLERIS. Lietuviškai tai būtų taip: "ant svetimos morkos į dangų joti"...

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • VAKCINA: V. Putinas savo kalboje JT liaupsino Rusijos sukurtą vakciną nuo Covid-19.
 • PRANCŪZIJOJE: Prancūzijoje vėl patvirtinta daugiau kaip 10 000 naujų koronaviruso atvejų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar norėsite skiepytis nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau žinote, už ką balsuosite Seimo rinkimuose?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +13 C

+13 +14 C

 

+15 +16 C

 +24 +24 C

+24 +25 C

 

+21 +22 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1740 PLN - 4.4934
RUB - 89.1500 CHF - 1.0748
GBP - 0.9174 NOK - 10.9528

Nuorodos