respublika.lt

Algirdas PALECKIS: Kol dar nevėlu, keiskit užsienio politiką - straipsnio komentarai:

  • R
    Rimas 2021 rugpjūčio 02 17:03:12

    Pagarba Algirdui, tik labai abejoju, ar užteks likusio laiko atkurti sveiko proto užsienio, o ir ne tik, politiką. Mūsų valdžia apgailėtina. Ko gero, tik chaosas sugražins į realybę, kuri jau bus su nebepataisomais pakitimais.

    Atsakyti
  • T
    Teisybė 2021 rugpjūčio 02 16:46:03

    Visą anūko diplomatijos lygį atspindi jo kelionė į Iraką susitarti dėl "pabėgėlių" srauto sustabdymo. Taip "nuostabiai" diplomatiškai susitarė, kad srautas padvigubėjo, ir toliau didėja....... O gal to ir važiavo, jeigu laiko save geru diplomatu.........??????????

    168 3
    Atsakyti
  • A
    Anūkas ne diplomatas jis nemoka kalbet 2021 rugpjūčio 02 17:56:42

    Galvoja kad uzrietes nosį jis tik isakines visiems ir visas pasaulis jo klausis kas važiuos atsiprašyti Lukosenkos už jo įžeidinėjimus kas rašė bjaurius komentarus ant Lukosenkos ir kieno isakymu tegul prisipažįsta dabar juk mato ką jie padare Lietuva pavojuje su tokia durniu valdzia

    157 5
    Atsakyti
  • e
    et 2021 rugpjūčio 02 18:25:01

    A. Paleckio senelis važiavo į Maskvą Stalino saulės parsivežt su įremtu į nugarą naganu, o draugo lanzbergio anūkui nei nagano nereikėjo – savanoriškai vizgindamas uodegą Lietuvą parduoda

    Atsakyti
  • A
    Auksiniai A. PALECKIO ZODZOAI 2021 rugpjūčio 02 16:48:30

    Nera ka ir pridurt. Tik jis cia per svelniai pasisako apie Lietuvos kenkejus. Per daug diplomatiskas. Nis galetu buti geras uzsienio reikalu ministras.

    145 6
    Atsakyti
  • D
    Dzūkija 2021 rugpjūčio 02 17:02:14

    ... A.Paleckis galėtų atstovauti Lietuvą ... užtat jį bando uždaryti į kalėjimą .... kad valdantieji ir toliau vykdytų nusikaltimus prieš tautą ir valstybę... žmonės, atsibuskite ....

    Atsakyti
    • O
      O koks skirtumas? 2021 rugpjūčio 02 17:03:55

      Pasikasyk gerai dziundze ir pagalvok - sitie amerikai o anas rusijai. Lietuvai visvien niekas nedirba.

      14 63
      Atsakyti
    • D
      Dzūkija 2021 rugpjūčio 02 17:11:57

      ... skirtumas didelis ... su Rusija įmanoma ir reikia bendradarbiauti ... taip, Rusija imperija, bet Rusija niekada nebuvo kolonijinė valstybė.... ir Lietuva TSRS sudėtyje nebuvo apiplėšinėjama ... tuo tarpu draugystė su JAV atvedė valstybę į visišką dugną .... ir vadinamoji JAV demokratija - tai kelias į degradaciją ....

      111 9
      Atsakyti
    • v
      vietinis 2021 rugpjūčio 02 17:12:37

      Lietuvai nedirba, nes gauna atlyginimą iš užsieniečių ir vykdo jų komandas. Kaip galima vadinti Putiną ir Lukašenką durniais, kai sėdi LT prezidento kresle ar vadovauji URM ir tavo žodžius tuoj pat išplatina žurnalistai? Kai siena su BY kiaura, o EU neskuba padėti užsitverti? Iš kur ta zuikio drąsa?

      70 3
      Atsakyti
    • n
      noriu paklausti ką amerika LT pastatė? 2021 rugpjūčio 02 17:31:11

      rusija bent žinau-gamyklas, mokyklasv elektrines, atominę, naftos perdirbimo gamyklą ir kt.

      75 2
      Atsakyti
  • P
    Pastebėjimas 2021 rugpjūčio 02 17:55:26

    Tikrai - Paleckiukas gera šunsnukis, nes jis savo protu pralenkia visus bukagalvius. sėdinčius ten viršūnėse. Protingiems Lietuvoje gyventi sudėtinga, tad ir turime durnių laivą...

    141 6
    Atsakyti
  • D
    Dzūkija 2021 rugpjūčio 02 17:04:54

    ... A.Paleckio straipsnis laiku... dalinkitės... rekomenduokite ....

    Atsakyti
    • I
      Isiskrapstyk savo pzda 2021 rugpjūčio 02 17:05:27

      Nevadovauk cia

      29 72
      Atsakyti
    • .
      ... 2021 rugpjūčio 02 17:06:54

      Palaižyk!!!

      8 48
      Atsakyti
    • U
      Užsimanius ne čia pataikei 2021 rugpjūčio 02 17:11:45

      Eik pas ožius, ten garantuotai

      45 6
      Atsakyti
    • A
      2021 rugpjūčio 02 17:13:57

      Palaižyk mano dziundzę, kvaily!!!

      6 29
      Atsakyti
    • t
      to-issikrapstyk..... 2021 rugpjūčio 02 17:15:12

      atkreipkit demesi-cia musu tautos patriotai taip raso,taip sakant landsberginiai.Inteligentai,issilavine,su aukstaisiais,ganantys gerus atlyginimus.....Cia tik mes,kaimieciai laikomes mandagumo,nes esam atsilikeliai...a ne, gaujos torpeda ?

      85 7
      Atsakyti
    • L
      Lietuva - ne jusu tauta vatnykai 2021 rugpjūčio 02 17:17:55

      Savo tauta jus isdavet, pabegot

      9 54
      Atsakyti
    • T
      Tai 2021 rugpjūčio 02 17:22:22

      KOKS cia svetimlunis ilindo. Slykstukas

      35 5
      Atsakyti
    • K
      KIEK GALVELEJ-TAS ANT LIEŽUVIO 2021 rugpjūčio 02 17:28:00

      ,

      26 2
      Atsakyti
  • @
    @ 2021 rugpjūčio 02 16:51:02

    Apie demokratiją Lietuvoje galima buvo galvoti prieš 30 metų, pastaruosius 20 metų esame absoliuti JAV kolonija, kurioje neegzistuoja nepriklausoma žiniasklaida ir nepriklausomi politikai. Sveiki atvykę į JAV melo ir karų imperiją.

    126 4
    Atsakyti
  • S
    Seime asmenybiu nera 2021 rugpjūčio 02 17:31:56

    tik pilkos,agresyvios pelytes,stropiai vykdancios USA ir Briuselio nurodymus.

    122 2
    Atsakyti
  • L
    Laurutė Kasčiūnaitė 2021 rugpjūčio 02 16:34:53

    Kol Landzberginės utelės nekabės kilpose tol Lietuvėlė bus atsilikusių vietoje....

    120 2
    Atsakyti
  • L
    Labai laiku 2021 rugpjūčio 02 17:33:30

    ir labai puikus straipsnis! AČIŪ intelektualui A. Paleckiui, tai tikra, įžvalgioji žurnalisika, kurios TIK „Respublikoje“ dar ir galima rasti.

    116 6
    Atsakyti
  • j
    jo 2021 rugpjūčio 02 17:56:50

    tikrai taip , paleckis isreiske visu protingu zmoniu nuomone , sugadint santykius lengva , pataisyt , sunku , lengviausia but napoleonu...batka nebesaugo sienos teks kaip tai patiems saugot-nesaugot...

    116 6
    Atsakyti
  • L
    Liūdnas 2021 rugpjūčio 02 18:22:57

    Geros mintys tik jų neišgirs lansbergininlų klanas nes labai jau taukuose skendi

    114 8
    Atsakyti
  • D
    Dzūkija 2021 rugpjūčio 02 17:11:57

    ... skirtumas didelis ... su Rusija įmanoma ir reikia bendradarbiauti ... taip, Rusija imperija, bet Rusija niekada nebuvo kolonijinė valstybė.... ir Lietuva TSRS sudėtyje nebuvo apiplėšinėjama ... tuo tarpu draugystė su JAV atvedė valstybę į visišką dugną .... ir vadinamoji JAV demokratija - tai kelias į degradaciją ....

    111 9
    Atsakyti
  • E
    Ecka 2021 rugpjūčio 02 18:39:11

    Pas mus diplomatų nėra. Tai tik galingųjų šestiorkos.

    Atsakyti
  • E
    Ergo 2021 rugpjūčio 02 16:37:51

    Jeigu Grybauskaitė nebūtų atleidusi UR ministro ir patyrusio diplomato Ušacko, būtume gyvenę po senovei, gerai ir ramiai. Dabar mokame už tą beprotišką politiką be diplomatijos, kurią atkartojo ir ši valdžia

    107 4
    Atsakyti
  • P
    Politologas A. Paleckiui 2021 rugpjūčio 02 16:56:39

    Ar tik, kaip sakoma, šaukštai ne po pietų su ta taip vadinama užsienio politika? O faktiškai jos juk nėra! Yra lindimas vieniems be vazelino į tam tikrą vietą, o kitiems - špygų rodymas ir gąsdinimai... Tik kažin kas mūsų taip labai jau išsigando? Man atrodo, kad esame panašūs į varlę, kuri besipūsdama stengiasi išgąsdinti jautį...

    106 1
    Atsakyti
  • ,
    , 2021 rugpjūčio 02 20:05:23

    kol žiūrėjau LRT buvau visai kitos nuomonės, o paklausiau... inteligentiškas, išsilavines... o dar ir teisus

    Atsakyti
    • !
      !!! 2021 rugpjūčio 02 20:53:50

      Gerai pastebėta!

      34 3
      Atsakyti
  • T
    Taip 2021 rugpjūčio 02 17:35:42

    Paleckis teisus.

    104 4
    Atsakyti
  • D
    Dzūkija 2021 rugpjūčio 02 17:45:36

    ... manote , kad sublizgėjote ??? jums iki Respublikos,, iki Tomkaus ir Paleckio, kaip blusai iki Rygos ....

    104 5
    Atsakyti
  • P
    Pagarba straipsnio autoriui 2021 rugpjūčio 02 19:44:14

    senelei 85m.,man 27m.Pritariame mintims abu.

    Atsakyti
  • G
    Geri pastebėjimai 2021 rugpjūčio 02 19:38:41

    Štai žmogus,turintis puikų išsilavinimą,mokantis kalbas,turintis diplomato gyslelę.Kam jis skersai kelią perėjo?Kam Ušackas trukdė?Protingi diplomatai pašalinti iš kelio,liko tik šiukšlės politikoje.Tai kas iš tų šiukšlių eis derėtis?

    Atsakyti
  • D
    Dzūkija 2021 rugpjūčio 02 17:58:29

    ... net vadinamoji Baltarusijos opozicija pripažįsta, kad Lukašenka laimėjo rinkimus ....

    101 6
    Atsakyti
  • A
    Apgailėtina Lietuva 2021 rugpjūčio 02 17:53:14

    Ko norėti iš mūsų taip vadinamos valdžios - susėdę besmegeniai, vištos raibos, kuriems viena klyno plitika egzistuoja, visa kita jiems neįkandama.... Todėl protingus kiša į kalėjimą, glušius į Seimą.....O kasgi juos renka, jeigu ne mūsų tautiečiai - vieni nupirkti, kitiems smegenys susukti, tretiems nusispjaut apskritai į rinkimus....rezultate patys ir kenčiam. Gerai ko gero tiems, kurie sugeba uoliai tarnauti bet kokiai valdžiai - ir kuo durnesni, tuo geriau - už nieką neatsakingas. Tokiame chaose "klesti" mūsų teisingumas, kuris uoliai tarnauja bukapročiams tik giliai nusispjauna į teisingumą ir teisybę. O kaip visada buki protingų nekenčia. Galima tik vieno tikėtis - gal afrikiečiai truputi paauklės šią besmegenių avinų bandą.

    98 3
    Atsakyti
  • S
    Siaip 2021 rugpjūčio 02 18:05:42

    Nu mūsų gudrute saika galvojo jog bus okei,nuversim Lukašenka,ten vykdome pirmiausia su testais ir vakcinomis,taip tvarkoje Lietuva,kai visas pavasaris gaudeme kad vaikai nenuvaziuotu pas tėvus,kokio kvailumo turi būt valdžia,kad padaryt kad tauta taip nekestu savo valdžios,sloga yra nulis,o dar kai beveik visi be simptomų,tuo metu matyt ir buvo sumastyta šita akcija,baisu,bet dabar jau visa Lietuva pavojuje,ženklinti suoliukus gali mūsų valdžia,net pasizenklint gėjų ženklu premjerė sugebėjo,bet ar diplomatija,ar tai sveiko vadovavimo ženklai,nu žiauru,bet tai baisu klaida,kokios bus pasekmes niekas nezino

    97 9
    Atsakyti
  • B
    Beje 2021 rugpjūčio 02 17:37:21

    sitas vyras kalba Teisybe.Jis turi gera issilavinima,gyvenimo ir kalejimo patirti,puikiai susigaudo geopolitikoje,ekonomineje geografijoje, priesingai nei dvaro iskiliuju elitiniu smirdonku,kurie nesusigaudo net uzlipe aukstai ant stogo,visuomene atvede prie verdancios smalos duobes.O gal jie paristi ar nupirkti todel taip palaiko savo gyvasti.Bet JAV numelztus maurus numeta mirciai arba i istorijos siukslyna....

    94 5
    Atsakyti
  • Š
    Šventa Tiesa, Algirdai. 2021 rugpjūčio 02 17:37:33

    Provokacijas Belarusijai Landsbergo režimas pradėjo 2004: „Sergejus Vysockis: Iš Baltarusijos opozicijos padarė „otkato” poligoną“, „Pociūną nužudė savi ar svetimi?“, „Žaislinių meškiukų desantas Baltarusijoje: provokacija ar skylėta oro erdvės gynyba?“ (2012-07-26), „Baltarusijos protestuotojai finansuojami ir apmokomi iš Varšuvos ir Vilniaus“. ***Landsbergio režimas smaugia belarusių Tautą — tuo pačiu smaugia ir lietuvių Tautą vykdoma Vėzdo Politika. Režimas noriau mirs nuo Islamo smogikų, nei derėsis su belarusių Tautos Prezidentu. Landsbergio režimo politikai nuo lietuvių Tautos Poreikių nutolo ir vykdo Vakarų grobuonišką planą *Plėtra į Rytus atvers Vakarams Rojaus Vartus*. Hitleriui Plėtra į Rytus atvėrė Pragaro Vartus...

    94 4
    Atsakyti
  • n
    natalija 2021 rugpjūčio 03 10:51:17

    Jau prieš pora savaičiu ger Karbauskis sakė kad tik diplomatijos keliu galim sustabdyti ta siauba ir pavoju lietuvai jos žmonėm Bet staigiai pasipylė lansberginės srutos ant protingo žmogaus juk piš milijarda pasiėmė tai naujas samdytu debilu buris užtvindė eteri

    94 4
    Atsakyti
    • N
      Natalijai 2021 rugpjūčio 03 17:45:05

      R.Karbauskis apie diplomatines priemones kalbėjo šešėlinės vyriausybės posėdyje liepos 07 d. Taigi jau beveik prieš mėnesį.Bet niekas jo neklausė. Tada dar nebuvo KETURIŲ tūkst.nelegalų (kaip šiandien), tada dar nelegalai nekėlė riaušių, nevartė tvorų ir kt.

      56 2
      Atsakyti
  • A
    Antano nuomonė 2021 rugpjūčio 02 19:10:31

    Na prasidės mėšlo drapstymas ant Paleckio...susirinko lanzbergų šūdvabaliai ...erzinti....neilgai jums gyventi čia lietuvoj...

    93 12
    Atsakyti
    • B
      Bet 2021 rugpjūčio 02 19:29:47

      to vertas

      11 46
      Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • REFERENDUMAS: Kviečiame pasirašyti elektroniniu būdu.

  • PENSIJA: Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pasirašė Socialinio draudimo pensijų įstatymo kelių straipsnių pakeitimo įstatymą. Šiuo įstatymu tęsiamas papildomas pensijų didinimas, kuris pagal 2019 metais prezidento inicijuotą įstatymą, buvo vykdomas 2020 ir 2021 metais.
  • BAUDA: Italijos konkurencijos prievaizdė jau antrą kartą šią savaitę skyrė baudą amerikiečių technologijų milžinėms – šį kartą „Apple“ ir „Google“ – bendrai 20 mln. Eur.
  • APRIBOJIMAS: Penktadienį įsiteisėjo Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimas, kuriuo buvo patenkintas Konkurencijos tarybos prašymas ir buvusiai bendrovės „NCG Distribution“ vadovei Laurai Gaigalienei apribota teisė 3 metus eiti vadovaujamas pareigas.
  • ESKALACIJA: Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį teigė, kad jo šalis yra pasirengusi galimai konflikto su Rusija eskalacijai.
  • RENOVACIJA: 83 proc. šalies gyventojų, gyvenančių senuose daugiabučiuose, norėtų juos atnaujinti.
  • ATLYGINIMAS: Vidutinis neto atlyginimas valstybės sektoriuje didėjo 7,8%, iki 1.055,7 Eur, privačiame – 9,9% iki 994 Eur.
  • SKIEPAI: Čilės Visuomenės sveikatos institutas davė leidimą skiepyti Kinijos kompanijos „Sinovac“ pagaminta „CoronaVac“ vakcina nuo koronaviruso vaikus nuo trejų metų amžiaus.
  • ŽUVO: Vienoje Sibiro anglių kasykloje daugiau kaip 50 žmonių žuvo ketvirtadienį per numanomą metano sprogimą ir gaisrą, pranešė vietos pareigūnai.
  • ŠVENTĖ: Penktadienį Kauno rajone, Naujuosiuose Muniškiuose, rengiama Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Laukinių gyvūnų globos centro laiko kapsulės įkasimo šventė.
  • RINKIMAI: Libijos rinkimų komisija gruodį vyksiančiuose prezidento rinkimuose neleido dalyvauti buvusio diktatoriaus Muammaro al-Gaddafio sūnui.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar lankysitės savo miesto, miestelio mugėse, šventiniuose renginiuose, eglės įžiebimo ceremonijoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Lietuvoje bus įvestas privalomasis skiepijimas kaip Austrijoje, kokie bus Jūsų veiksmai?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +2 C

-1 +1 C

 

-1 +4 C

0 +1 C

0 +2 C

 

-1 +2 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-7 m/s