respublika.lt

Algimantas RUSTEIKA: Nauji 1940-ji artėja - straipsnio komentarai:

 • K
  Kiek suprantu , buvom suskiai tokiais ir likom 2021 spalio 08 20:43:32

  nes ubagiškose teritorijose nieko gero negali rastis , tik suktumas gudrumas ir klasta , tokia AISČIŲ karma . Brolis broly parduodavo arba su vogeliu užmuždavo už nuartą ęžę už palikimo daly . Man pochui kas mus valdys ,,,,, buvo švedai kryžiokai lenkai rusai , net mongolam duoklę mokėjom , dabar amerikonai . Kas toliau ?

  1 0
  Atsakyti
 • 1939 2021 spalio 04 12:14:54

  Artėje 1939 ir jie tikrai pasikartos nes litvinų genuose , nuo nendarteliečių laikų išlikes instinktas ,,, suėsk kita o tai suės tave .

  10 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 spalio 03 11:52:46

  aha. Sakykime Nauseda gauna daugiau galiu, tampa ir vyriausybes vadovu. Pagal jo veiksmus, dabartineje jo sveikatos stadijoje, jis paskirtu prezidentus ne tik Baltarusijai, bet ir Lenkijai, Latvijai, Estijai, gal net Rusijai. Atidarytu paskirtu prezidentu atstovybes Lietuvoje. Vazinetu po pasauli ir reikalautu visu kaimynu sunsikinimo. Atsisakytu pirkti ne tik kreiva Astravo elektra, bet ir rusiska, dujas pirktu tik amerikoniskas, po 1 500 doleriu. Jeigu jis drista nuvykes i Vokietija aiskinti, ksd Nord strym -2 buvo Vokietijos klaida, tai gaves daugiau galiu paskelbtu kara Vokietijai ir Rusijai uz JAV interesu nepaisyma. Ponas Rusteika, burzuazineje demokratijoje visus rinkimus laimi balsu skaiciuotojai. Siuo metu, nuo 1990 m.iki dabar, balsus skaiciuja ir rinkimus laimi Sorosas ir JAV gosdepas. Jeigu turetume Lietuvos zmoniu isrinkta seima, Nausedai senai butu paskelbta apkalta, ir uz savo zygdarbius pries Lietuvos interesus jis nebeislystu is kalejimo.

  8 2
  Atsakyti
 • D
  Dainius Varanka 2021 spalio 03 11:22:29

  Ir rimta kliūtimi:nepageidaujamu finansiniu balastu Vokietijai ir Prancūzijai,geidžiamu teritoriniu kąsneliu agresyviai Lenkijai ir netgi Latvijai(!),Baltarusijai,kuri trokšta pasisavinti ir intensyviai imasi priemonių užimti istorinę Lietuvos vietą ir svarbą,na ir Rusijai,kuriai dabar vitrinų nebereikia,užtat šitos patogios teritorijos -dar ir kaip.Taip ,kad turint tokius "puikius' kaimynus iš visų pusių Lietuvai ,bet kokia turima armija ar ginkluotė nepadės(na nebent ateiviai paskolintų savo :))) ).Ir juo labiau jokios naujos partijos ar koalicijos neatstatys buvusio valstybingumo,nes tai gali padaryti tik bendrai glaudžiai susitelkusi šalies visuomenė - nuo pačio mažiausio iki pačio vyriausio šalies gyventojo,nesvarbu kokios jis tautybės,pažiūrų ar tikėjimo bebūtų.Tik šimtaprocentinis liaudies palaikymas leido atstatyti nepriklausomybę po 1918 m ir duoti stiprų atkirtį priešams,kurie iš visų pusių tiesė savo letenas į Lietuvos teritoriją.Tikroji jėga yra tik liaudis.

  6 3
  Atsakyti
 • D
  Dainius Varanka 2021 spalio 03 11:08:28

  Aš gerbiu A.Rusteiką ir dažnai sutinku su jo nuomone,tačiau šį kartą linkęs paprieštarauti. Lietuva turėjo realų šansą tapti daugiau mažiau savarankiška valstybe su savo pinigais,bankais,pramone ir žmonių resursais,tačiau dėdėms ir tetoms iš užujūrų marių to visiškai nereikėjo.Todėl pasinaudojus tautos išdavikais ir provokatoriais visas sukauptas šalies ekonominis potencialas buvo sunaikintas,tuo pačiu įstūmus pačią valstybę į milžiniškas skolas ir panaikinant bent menkiausią galimybę atstatyti ekonomiką sukuriant nuolat vis blogėjančias igyvenimo sąlygas šalyje taip išvarant daugiau kaip milijoną gyventojų į darbus užsienyje.O dabar specialiai parinkta šutvė kąla paskutinius vinis į Lietuvos karstą.Ir tai tapo įmanoma dėl dviejų priežasčių- didelio emigrantų skaičiaus ir dar didesnio esamos sistemos apkvailintų,užliūluotų lozungais ir pažadais,suskaldytų įvairiomis grupelėmis ir supriešintų tarpusavyje gyventojų.Prie "ruso" buvusi vitrina ,dabartinė Lietuva tapo kliūtimi daug kam.

  14 0
  Atsakyti
 • L
  Leonas 2021 spalio 02 07:44:01

  „Jei norim nebūti didžiųjų derybininkų susitarimo arbatpinigiais ir išlikti, turim turėt stiprią kariuomenę ir vieningą bent valstybės klausimais visuomenę - tai mūsų kaina, kuri norintiems mus paturėti gal būt pasirodytų per aukšta". Su visa pagarba autoriui, - ar Jums pačiam nejuokinga? Kaip buvęs kariškis, galiu pasakyti, kad TOKIO dydžio valstybės, kaip LT, kariuomenę, kad ir kokia galinga ji bebūtų, rusų armija su šiuolaikiniais ginklais nušluotų nuo žemės paviršiaus per kelias val... Deja, tokia yra realybė, patinka kam ar ne.

  13 3
  Atsakyti
 • T
  Tuo keliu 2021 spalio 02 07:38:18

  Mes 30 m. statėme namą, kurio pamatas buvo padarytas ant "pelkės", o "architektas" buvo apsišaukėlis ir persirengėlis. Ir tik dabar pamatėme, kad mes iki kelių pelkėje, o namas neišvengiamai griūną. Tas, kuris tą "košę" užvirė, padarė viską, kad iš tos "pelkės" ne tik mes, bet ir mūsų vaikai neišliptu. Deja...

  25 0
  Atsakyti
  • Z
   Zioma 2021 spalio 05 16:30:09

   Statė brazauskas,po to paksius,po to butkevičius, kirkilas,karbauskis ir tik 20% laiko valdė jūsų nekenčiami konservatoriai.tai kas lietuvos priešai?

   0 4
   Atsakyti
 • N
  Na taip 2021 spalio 01 15:26:54

  Tuščios kalbos. O kas tą tinkių minkių rinkimų sistemą pakeis? Patys ponai nukirs tą šaką ant kurios visi sėdi? Nejuokinkit. Tokias sistemas istorija rodo, keičia tik dideli karai arba revoliucijos. Karo niekas nenori, revoliucintis nėra kam, revoliucingieji išsilakstę. Tai va.

  15 0
  Atsakyti
 • p
  pigios dujos! 2021 rugsėjo 30 16:48:12

  Teisus autorius. Reiks pakartoti 1940 metus ir vel pasikviesti moskolius... Kas mokes velniskas kainas uz sildyma? Dabar atsirugs ta laisve ir ES. Nemalonu, bet teks graziai atsiprasyti, palaizyti. Negalima uzmirsti, kad tik ju deka Vilnius tapo lietuviu sostine! Faktas. Taigi, niekad nevelu prisipazinti suklydus. Reikia tik atsiprasyti. (Teks visus paminklus grazinti i senas vietas. Net Cerniachovski). Kaip manai, pone?

  29 5
  Atsakyti
  • p
   pastaba 2021 rugsėjo 30 17:30:56

   autoriu ir du jo draugus nusiusti pas vladimira... ten irgi gales pastoveti "smirno". jie tai atlieka legantiskai. jei prajuokino cempione, tai prajuokins ir "samboninka".

   2 13
   Atsakyti
 • p
  puikiai 2021 rugsėjo 30 10:05:31

  taip ,tikrai tai vienintele iseitis

  19 2
  Atsakyti
 • R
  Rusteika priklauso radzvilo partijai. 2021 rugsėjo 30 09:57:54

  O ju programoje buvo pirmu numeriu parasyta tarpatlantine integracija, kuri yra musu geroves garantas, antru numeriu uzdaryti "Nord stream2", treciu sulyginti hitlerizma su stalinizmu.... ... Viskas pagal pindosu norus.

  21 7
  Atsakyti
  • E
   Egidijus 2021 rugsėjo 30 11:32:01

   RUSTEIKA SENIAI IŠ RADŽVILISTŲ PARTIJOS IŠSTOJO

   10 1
   Atsakyti
 • N
  Nesedek ant dvieju kedziu 2021 rugsėjo 30 09:41:49

  Rusija - kuri musu valstybinguma laiko nesusipratimu.... Algimantai, atsiciukink...

  12 13
  Atsakyti
  • O
   O kas čia blogai 2021 rugsėjo 30 10:00:12

   Mūsų valstybingumą nesusipratimu nelaiko tik Šapokos redaguotos Lietuvos istorijos fanai. Mandagesni apie tai viešai nekalba, bet elgiasi lyg valstybės čia ir nėra.

   29 3
   Atsakyti
  • O
   O tu pasol von i 2021 rugsėjo 30 10:22:15

   ta savo mylima rusija,vatnyke.

   3 26
   Atsakyti
  • o
   o gal galėčiau 2021 rugsėjo 30 11:43:26

   čia jos palaukti? Kaip vatnykas peizažo negadinsiu, kada tai nutiks. O ir ponui nedaug reikės - berete mojuoti.

   17 2
   Atsakyti
 • R
  Rita Belazariene 2021 rugsėjo 30 09:16:43

  Stiprią kariuomenę???!!! Nykštukinė pasienio zona, nuskurdinusi trečdalį gyventojų, su kuo įstengtų galinėtis?! Gal JAVų ginkluotės už milijardą paliktos priešams (???) talibams, pavyzdys, įkvepia autorių sekti šiuo pavyzdžiu. Nors ir nuogas, bet ginkluotas!

  35 4
  Atsakyti
 • G
  Galim atsikvėpti 2021 rugsėjo 30 09:04:07

  Pasaulio politika bus formuojama Ramiojo vandenyno baseine. Europa tampa provincija. Tai pergyventi kad “jankiai čia tą ar aną” jau nebereikia. Negana, kad jiems dabar aiškintis su Kinija, tai dar ir viduje bėdų turi daugiau, nei suvirškinti gali. Ir laikas suprasti pagaliau, kad valstybe (juo labiau patikima, kokia stengėsi Estija tapti) niekada nebuvome. Mūsų “armija” nebuvo ginkluojama kaip savarankiškas strateginis vienetas. Ir neatsitiktinai. Esame teritorija, kurios panaudojimo sprendimai NIEKADA nebuvo mūsų rankose. Mūsų valdymo institucijos savarankiškai gali spręsti apie naminių gyvūnų ženklinimą, rūkymą balkonuose, tris abėcėlės raides ir tobulinti baudų gyventojams sistemą. Viskas.

  69 2
  Atsakyti
 • d
  demagogijos kratinys 2021 rugsėjo 30 08:26:38

  autorius matosi pasiklydo tarp triju puseliu. nesueina galai svajonese, kaip gali buti ubagu saly stipri kariuomene. kareivis ir jo seima gi tas ubagas. net jei ir butu diktatura kaip smetonlaiki, 2.5 lemo baznytkaimis esantis pilnam katile geografiskai, kaip cia siulo "didele kaina" gali padaryti tik Pilenu pavyzdziu, kad butu pastebeti. kitaip tokie dariniai prie siu laiku ginkluotes nustotu egzistave po gero pusdienio aktyviu "tramdomu priemoniu". esme visa tame, kad vyzotiem ubagam nereikia zaisti svetimu geopolitiniu zaidimu, bet cia jau velu, traukinys jau nuvaziavo, o kaip zinia durna ir baznycioj musa. jau kokie rusofobai svedai ir tie supranta, kad tevu ir kaimynu nepasirinksi, todel dar ir laikosi padoriai, o ne plika subine ir su amerikono lozungais lupose eina rusu meska medzioti...

  40 5
  Atsakyti
 • X
  XXXL 2021 rugsėjo 30 08:07:58

  Man nuoširdžiai gaila Rusteikos - šalyje, kur tik 5 - 10 % žmonių sugeba naudotis savo smegeninių turiniu, jis ragina juos nebūti patikliais, naiviais, nesivadovauti tik akla meile ar buka neapykanta ir į viską žvelgti kritiškai. Nedėkingas švietėjiškas darbas, už kurį tokiame krašte gali susilaukti tik pašaipų ir neužtarnautų prakeiksmų. Tarpukario Suomijos politinis ir karinis autoritetas Manerheimas yra aiškiai pasakęs, ką reikia daryti, kad "1940 - ųjų" nebūtų - reikia piliečiams užtikrinti tokį gyvenimą, kurį jie norėtų ginti ir apginti. Jo šalis tuomet gynėsi ir apsigynė, o Estija, Latvija ir Lietuva to nesugebėjo padaryti. Maža to, minios žmonių atėjūnus ten pasitiko su gėlėmis...Nereikia net didelių proto pastangų suvokti, kodėl taip nutiko ir kodėl taip vėl gali nutikti.

  57 4
  Atsakyti
  • >
   >XXXL 2021 rugsėjo 30 09:44:48

   Man irgi gaila. Nes kalba radzvilo lupomis.

   9 7
   Atsakyti
  • A
   Asile tu vatagalvi, 2021 rugsėjo 30 10:41:27

   tos minios zmoniu tai zydu tautybes zmogai. Va jie ir pasitiko tuos driskiu tankus. Juk taip vadinamos "pogrindines" komunistu partijos tiek Lietuvoj,tiek Estijoj ar Latvijoj buvo is zydu tautybes zmoniu ir tik,pvz. Lietuvoj paciu lietuviu ten(komunistu nariu) tik 3%. Va,sitie zydeliai paskui ejo tarnauti i NKVD vertejais,tardytojais, budeliais,uz ka paskui,atejus vokieciams, patriotiski bandiugos juos pacius uzverte,kurie nespejo pabegti su balsavikaisTarp kitko, tos "minios zmoniu" buvo tik biednieji zydai,o ir is smalsumo ateje paziureti lietuviu vaikai,ypac Kaune.Kitur tikrai niekas geliu nemete po tanku viksrais.Beje, turtinguosius zydus tie patys nkvdistai zydeliai irgi padejo susemti,nurodydami adresus,pavardes turtinguju pardavyklu savininku ar kokiu fabrikantu,tipo, Frenkelis is Siauliu. Tokiu turtinguju zydu is lietuvos buvo isvezta ~ 9 tukstanciai..... O tu rasai,kad su gelem lietuviai sutiko. Esi durnelis,nesidomintis istorija,o ziurintis i kremliu.............

   6 22
   Atsakyti
  • T
   Tamsta 2021 rugsėjo 30 17:14:28

   (asilas) kvadrate.

   6 1
   Atsakyti
  • n
   nesvarbu, kad pasirašai didžiausiomis išmieromis, 2021 rugsėjo 30 21:45:15

   bet nežinai esminių darykų: suomiai 1917 neįsileido agitatorių, kurie traukiniu iš Peterburgo į Helsinkį važinėdavo agituoti "darbininkų". Kaip suprantate, visi jie jie buvo internacionalinės tautybės... Jų tiesiog mentai neišleisdavo iš vagonų ir tuo pačiu traukiniu po kelių valandų bezdėdavo namo. Vėliau savo laikraščiuose Peterburgo sovietas grasinimus pylė vieną po kito, kad jie atkeršys suomiams už tokį elgesį. Ir atkeršijo 1938-39m. Be to suomių charakteris, tai ne lietuvių, o ir žydijos Suomijoje nebuvo. Kadangi Lietuva iki krikštonybės buvo gana gerai organizuota genčių sąjunga, tai ji ilgiausiai laikėsi neapkrikštyta kryžiokų kalavijais. Krikštonų ordinai suskaldė Lietuvą ir palaužė jos valdovų valią, prie ko itin klastingai prisidėjo liankai, todėl net po šiai dienai laikomi išdavikais, nes praleido paskui kryžiokus slenkančias žydų gaujas, kurias Europoje, prasidėjus Renesansui, iš savo kraštų išvijo italai, ispanai frankai ir germanai...

   7 1
   Atsakyti
 • A
  Az 2021 rugsėjo 30 07:40:50

  Ei aktyvistai,gavot dujų ir viskas nulinko,trūksta potencijos ir smegenų ar dar ko????

  3 14
  Atsakyti
 • a
  a 2021 rugsėjo 30 07:39:08

  respublika kur dingo straipsnio įvertinimas au au ?

  8 2
  Atsakyti
 • Z
  Z 2021 rugsėjo 30 07:36:14

  Rėkaujančių daug ,o tikrai pergyvenančių dėl Lietuvos valstybės mažai.Dažnai už fasado slypi savas interesas ir aplink smaukosi politiniai lavonai, bet jiems patiems taip neatrodo

  25 0
  Atsakyti
 • X
  Xxxx 2021 rugsėjo 30 03:41:26

  Taip ir matau Algimantą Rusteiką "naujais laikais" stovintį ant tanko su Gedimino stulpais, tik rankomis "kur judėti" jis rodo į priešingas puses.

  4 11
  Atsakyti
 • R
  Rusteika :"...turim turėti stiprią kariuomenę". 2021 rugsėjo 30 01:31:41

  Su kuo kariausi, ponas Rusteika? Gal geriau turėti stiprią diplomatiją, kuri ieškotų naudingų ekonominių ryšių? Prisižiūrėjo televizoriaus, svajoja apie karą.

  41 7
  Atsakyti
  • 0
   01:31h 2021 rugsėjo 30 05:31:35

   o kak ta stipri diplomatija????? visvien su visais lietuva susipyks! ))))))))))

   21 1
   Atsakyti
 • p
  patikslinimas 2021 rugsėjo 29 23:27:20

  Tiksliau artėja 1941-ji, kai JAV svetimomis rankomis užpuls Rusiją, tik finalas šį kartą bus ne Berlyne, o Londone, o dar geriau pasaulio nusikaltėlių centre Vašingtone.

  51 5
  Atsakyti
  • O
   Ojoj, koks tu greitas, 2021 rugsėjo 30 11:01:22

   net Vasingtona jau paruoses rusisku padaryti. Matyt esi vorosilovo saulys", tas prieskarinis,kurie tada klyke,kad priesa mus ju paciu teritorijoj ir su mazai kraujo. Nu ir kiek tada belaisviu priesui atidavet,murziau???? Tik per pirmus du karo menesius tokiu kariautoju,kaip ir tu(divannyj vojak) buvo paimta i nelaisve 3 milionai.Kol baigesi karas,i nelaisve pasidave visi astuoni milionai raudonuju.Kodel tiek daug??? Todel,kad sovietine liaudis NENOREJO kariauti uz bolsevikini rezima,nes jis buvo ziaurus ir tik ziaurios bausmes ,o be to, uztveriamieji buriai,sudaryti is nkvd su kulkosvaidziais verte ruskius oulti i prieki.uzvalgius amerikonisku konservu(tusonka).Dekokit,sukos, Amerikai uz tusonka,o butumete badu isdvese apkasuose. Be to, prie maskvos vokiecius sulaike ne vieni rusai. Amerika,Anglija, Kanada atsiunte 200 simtu laivu karavana i Arxangelska,kur buvo ne tik tusonka,o ir tankai,kitoki ginklai,uniformos,pasiutos Kanados firmose.

   4 8
   Atsakyti
  • E
   Eik tu sau 2021 rugsėjo 30 14:29:07

   Tai kiek metukų tamstai, aiškini lyg būtum gyvenęs karo metu ir žinotum kaip buvo.Kas čia tau smegeninę pripumpavo. Aš tai iš žinančių girdėjau kad ėjo kietuviai į miškus, kovojo ir laukė žadėtos pagalbos iš amerikonų, o kuo tai pasibaigė visi žinom. Taigi nepezėk

   9 4
   Atsakyti
 • w
  wow 2021 rugsėjo 29 22:21:43

  a rimtai vel ateina 1940ieji? einu ruost geliu ir kepti duona. pasitiksiu Rusu tankus su gelemis

  49 10
  Atsakyti
 • R
  Robertas 2021 rugsėjo 29 22:12:43

  Labai greitai, Paleckis paviesins mums ir Rusteikai kokie turi buti rinkimai.

  18 5
  Atsakyti
 • v
  visiškai nesutinku 2021 rugsėjo 29 21:59:33

  kad Lietuva turi turėti stiprią kariuomenę. Su kuo kariauti ruošiamės būdami blusa pasaulio žemėlapyje? Jei kas mus norės užimti, pakaks vienos dienos, matant dabartinę suirutę, net išauti nespėsim. Juk taip jau buvo. O iš šių dienų aktualijų matom, kad kariuomenė reikalinga tik savo tautai tramdyti, net pasienio apsaugoti negali.

  98 5
  Atsakyti
  • K
   Kariuomenej turi tarnauti tik gryni lietuviai. 2021 rugsėjo 29 22:15:12

   Anksciau už karus su kaimynai s, kariuomenė turės imtis Lietuvos žemės išvadavimo nuo ne lietuvių.

   14 18
   Atsakyti
  • r
   ryta 2021 spalio 01 00:03:12

   KOKIA KARIUOMENE LT .SENIS ANUSAUSSKAS LIETUVOS KARIUS ISIUNCIA Y MOZAMBIKA MISIJAI PALAIKYTI,TEN PABUS METUS LAIKO VEL Y LT PARVES MOZAMBIKO GYVENTOJU KURIE TEN TALKINA LIETUVOS KAREMS.TAIP KAIP IS AFGANISTANO ,TALKINTOJU LIETUVOS KARIUOMENE VIS VEZA IR VEZA LIETUVON.JAI KAS PULS LIETUVA TEGUL PABANDO ,VISI LT KARIUOMES TALKINTOJAI ,VERTEJAI JAU LIETUVO GYNENA.GIKLAIS TALKINKU KAIP ELKTIS NEREIK MOKINTI. JIE GIME SU PISTOLETU RANKO.

   2 1
   Atsakyti
 • J
  Joooo 2021 rugsėjo 29 21:48:54

  Cia tas pats kuris bliovė , kad "rugsėjo 10 ateina"..: d ką tu sugebi apart

  7 32
  Atsakyti
 • K
  Ka jis siulo?! 2021 rugsėjo 29 21:46:23

  Pasikviesti Putina?! O t išgama koloradinks artsirado!

  7 44
  Atsakyti
  • J
   Jis siulo 2021 rugsėjo 30 08:29:42

   Kuprota lavonu atsidodančia kgb išpera vilkti už koju lauk iš lietuvos kol išvilks gal kiek kupra nutarkos bent jau gales gulščia užkast

   13 2
   Atsakyti
 • s
  sakės 2021 rugsėjo 29 21:24:56

  Plepys - rasinetojas... kai reikia - stovi ir tyli. O salis tuo tarpu, eina velniop.

  15 33
  Atsakyti
  • o
   o tu pats ką? 2021 rugsėjo 30 21:53:56

   Šitas tai bent parašo dar...

   4 1
   Atsakyti
 • K
  Ką brolyti rūkai? 2021 rugsėjo 29 21:08:15

  Visa lietuvos politika, ekonomika ir net įstatymai - jau 30 metų apsprendžiami vienoje ambasadoje.TSRS sugriovimas - tai tiesiog jos įtakoje buvusių šalių perdavimas kitam hegemonui. O tu kalbi apie kažkokį pasirinkimą? Jau 30 metų ši ambasada ir Europos sąjunga pėšia lietuvėlę, privatizuoja jos resursus ir skiria teritorijos prižiūrėtojus. Ar tu tikrai to nesuvoki, kad tokius paistalus rašinėji. Juk su pykčiu brolyti toli nenuvažiuosi, reikia ir proto, pasaulinių proceso suvokimo ir supratimo, kad visos iki vienos buvę post komunistinės šalys ir netik - yra tiesiog kolonijos, su kuriomis atitinkamai ir elgiamasi.

  82 8
  Atsakyti
  • p
   pastaba 2021 rugsėjo 29 21:27:47

   "Davai zakurim", raso Petkevic sojuzo laikais. Paskui tapo drasus ir parase Durniu Laiva.

   12 21
   Atsakyti
  • B
   Bet 2021 rugsėjo 29 21:35:15

   Autorius kaip tik apie tai ir kalba.Esmė būtent tokia.Įsiskaitykite ponai.Čia ne delfinės seklumos ir ne lrt tyrimų pelkės.Čia viskas giliai,plačiai,su labai aiškia netolima perspektyva.Žinoma jei iš kokios nors ambasados nebus duota komanda išprovokuoti ginkluotą konflimtą.Tegul,pradžiai ir lokalų,Lietuvos dydžio.

   49 3
   Atsakyti
 • P
  Pagonis 2021 rugsėjo 29 21:06:26

  Europą pasirašė nuosprendį kai išlaisvino moteris. Praeis šimtmetis ir bus pasakojamos legendos, kad čia gyveno baltoji rasė.

  39 4
  Atsakyti
  • M
   Moteris turi darbuotis namuose vis gimdytk ir augi ti vaikus 2021 rugsėjo 29 21:39:43

   Sekmadieniais gali nueit i bažnycia, retkarciais i turgu, iš pekybcentrio vilkti pilnus maisus irgi. Jokiu aukstujų mokslu. Kai jau gali gimdyti vaikus tuoj išleisti už vyro, kuri parinks tevas.

   12 15
   Atsakyti
  • A
   Aišku jokiu vaikų darzeliu, jokiu darboviecių ar verslininkavimo. Tik namų ukis 2021 rugsėjo 29 21:48:15

   Vaiku priežiura.

   12 8
   Atsakyti
  • U
   Už nirodyta neištikimybe vyrui 2021 rugsėjo 29 21:51:09

   Viešas užmėtymas akmenimis. Kaip Indijoje ar Emiratuose. Žinoma jokiu lesbieciu ir genderizmo. Irgi užmetant akmenimis už tokius nusikaltimus.

   15 4
   Atsakyti
  • J
   Jo tik taip galima atkurti lietuvių populiacija Lietuvoje 2021 rugsėjo 29 21:54:33

   Kad tik lietuviai gyventų Lietuvoje. Daug lietuvių. Ir daugetų. Moters darbas butu tik gimdyti daug vaikų ir juos auginti

   14 0
   Atsakyti
  • P
   Patriotas 2021 rugsėjo 29 21:59:05

   Nacionalsocialistinėje Lietuvoje taip ir bus privalomai. Kopijuosime Hitlerio Vokietija pries kara. Kaip ten buvo siekiama tautos grinumo ir kaip buvo ten tada didinamas gimstamumas. Kai lietuviu paliks daug daugiau kaip latvių ir baltarusiu aneksuosime ju žemes. Paskui imsimės ir lenku.

   7 6
   Atsakyti
  • L
   Lietuviai 2021 rugsėjo 29 22:12:50

   Laikas kurti lietuvių nacionalsocialistine partija ir laimet rinkimus sekancius. Tinka šukiai: Lietuva pirmiausia kaip Trampo. Lietuva Lietuviams! Mokesciai tik bagotiems! Sugrazint valstybei partijų išgrobstyta valstybini ir visuomenini turta. Uzdrausti epidemija , verslu ir veiklu ribojimus ir skiepus bet kokia valstybine prievarta..jokiu svetimtaucių Lietuvos žemėje. Ka dar? Vienuodziu remtis viskuo kas dabar populiaru antiglobalizmu, anticovidu , korupcionieriu nušalinimu ir ekspoprijavimu paemus valdzia, mokescius tik turtingiesiem. Taršos mokesti irgi tiems pertekusiem pinigu kurie perka brangia nauja netaršia mašina...

   20 2
   Atsakyti
  • D
   Dar tinka kad moterisir pas mus gyventu kaip musulmoniškose šalyse 2021 rugsėjo 29 22:19:42

   Vyrams ko gero palankesnis Islamas o ne supuvusi krykscionybe. Islamas tai vyru absoliuti valdzia moterims. Visada turi duoti kada vyras bepanoretu pisti.

   9 9
   Atsakyti
  • c
   cha 2021 spalio 04 10:20:02

   užsisvajojo :)))

   1 0
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSITIKIMAS: Tvyrant santykių šaltukui tarp Pekino ir Vilniaus, trečiadienį keli opozicijai priklausantys Seimo nariai susitiko su Kinijos diplomatais.
 • ATSISTATYDINIMAS: Buvęs Austrijos kancleris ir jauniausias pasaulyje vyriausybės vadovas Sebastianas Kurzas ketvirtadienį ketina paskelbti apie savo atsistatydinimą iš Austrijos liaudies partijos pirmininko pareigų ir visišką pasitraukimą iš nacionalinės politikos.
 • NUOMA: Seimo valdyba vėl leido nuomotis mašinas iš parlamentinei veiklai skiriamų lėšų.
 • PARODA: Ketvirtadienio vakarą Nacionalinio Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejaus padalinyje – A. ir P. Galaunių namuose bus atidaryta paroda „Moder… Kas? Kauno modernizmas! Ir architekto profesija“ atidarymas.
 • PATYČIOS: Prancūzijos parlamentas trečiadienį pradėjo nagrinėti įstatymo projektą, pagal kurį už patyčias mokykloje būtų baudžiama iki trejų metų kalėjimo.
 • AUTOMOBILIAI: Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
 • VAKCINACIJA: Europos Sąjungai laikas „pamąstyti apie privalomą vakcinaciją“ nuo COVID, trečiadienį sakė Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen, nors ir pabrėžė, kad nuspręsti turi valstybių narių vyriausybės.
 • PRITARĖ: Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui pasienyje su Baltarusija dar mėnesiui pratęsti nepaprastąją padėtį.
 • GINČAS: Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nagrinės vienos didžiausių šalies verslo grupių „Vilniaus prekyba“ ir jos smulkiojo akcininko Mindaugo Marcinkevičiaus ginčą dėl 81,25 mln. Eur žalos už bandymus stabdyti prekybos centrų „Akropolis“ pardavimą.
 • DERYBOS: Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis trečiadienį pareiškė norįs tiesioginių derybų su Rusija, skirtų užbaigti aštuonerių metų karą su prorusiškais separatistais jo šalies rytuose.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar vaikai turi turėti galimybę nuspręsti skiepytis be tėvų sutikimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Visuomenėje nuolat sklinda kalbos apie „purškiančius” lėktuvus. Kaip manote, ar tai tiesa?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +5 C

-2 +3 C

 

-10 +3 C

0 +6 C

-3 +2 C

 

-3 0 C

0-12 m/s

0-13 m/s

 

0-6 m/s