respublika.lt

Algimantas RUSTEIKA: Apie šventąsias karves - straipsnio komentarai:

 • X
  XXXL 2021 vasario 14 11:02:13

  Vienas Seimo narys, kuriam iki tikros undinės įvaizdžio betrūksta tik rūkytos skumbrės pasturgalyje, yra tipiškas netolerantiškus tolerantus atstovaujantis provokatorius, veikiantis pagal paprastą, visur patikrintą ir šeimininkų aprobuotą schemą - jis lenda į akis, kiršina, provokuoja, tikėdamsis ir laukdamas, kol oponentai neatlaikys ir trinktels jam į "dūdą". Tada seka isterijų etapas ir kaltinimas homofobiškumu, taip parodant šeimininkui, kokia sunki yra kova barbarų krašte ir kaip ženkliai reikia padidinti finansavimą, norint sėkmingai tą kovą tęsti. Įdomu, kas būtų, jeigu šitokie išsigimėliai ir padugnės iš tikrųjų gautų į dūdą...Ir atsakančiai...Ir nuoširdžiai, t.y. netolerantiškai...Ir ne už asmeninį gyvenimo būdą, bet už tas nuolatines provokacijas ir neleistiną lindimą į normalių žmonių gyvenimą.

  110 1
  Atsakyti
 • G
  Gina 2021 vasario 14 10:10:29

  Puikus straipsnis. Kaip J. Cesare pasake "Skaldyk ir valdyk". SorosrotsildrokfelerpolterGeico kurejai visi swabai ir kiti swabrai ir ju pakalikai parsrsidave tuo posakiu naudojasi. Skaldo tautas, salis, rases, religijas ir tik tokiu budu valdo. Nes jiems tik tai ir beliko. Skaldyti ir valdyti. Kol avinu mases, vedamos i skerdykla neatsibus. Sunkiai isivaizduoju genetiskai modifikuotu avinu atsibudima. Genetiskai modifikuotas edalas is maksimu, sorospropaganda bombarduojancios vasalines medijos genetiskai modifikavo avinu smegenis. Sunkiai isivaizduoju masiu prabudima is reptilidu skaldymo ir valdymo. :(

  104 2
  Atsakyti
 • p
  pagarba 2021 vasario 14 16:07:24

  A.Rusteika talentingas straipsnių autorius, ne daug kas sugebėtų taip parašyti, aukštasis pilotažas, ačiū autoriui.

  101 2
  Atsakyti
 • L
  Lietuvis 2021 vasario 14 13:26:06

  Pydarai prisikase net iki musu poetu.Paskaitykite K.Donelaicio poema “Metai”.Ten poetu buvusiu zodziu “ jei pamates kur bura su spragilu subine krapstant,krauk i veizolus jam sparciai,kad dantys brasketu” jau nebera.Matyt pydaru reikalavimu iseme.Kas toliau?

  93 1
  Atsakyti
 • V
  Vytis 2021 vasario 14 13:06:48

  Visiskai pritariu gerb.Rusteikai,tik noriu si ta pridet.Pora klausmu:ar teko gincytis su cigonais ir ar zinote,kas yra triuksmas?Tai stai mano manymu valdziagyviai genialiai naudoja cigoniska technologija.Klykia taip kad neimanoma nei gincytis,nei galvot apie ka nors kita.Idealu.Vadinciau tai informaciniu triuksmu.

  87 2
  Atsakyti
 • p
  pagarba 2021 vasario 14 11:02:02

  Ačiū gerb. Rusteika...po Jūsų straipsniu darosi šviesiau - dar liko Lietuvoje vyrų kurie turi galvas. Beje tas, kuris sakosi esąs profesionalus gėjas, reiškia kad tai porfesija? O ką? Kiti gėjai tik mėgėjai?

  84 2
  Atsakyti
 • K
  Kaimo durnius 2021 vasario 14 12:56:51

  Pries 3 metus maciau video-Maskvoje zurnalistams kazkaip uzkliuvo vieno "transgenderiu gynymo biuras",nutare pasekti kas ten dirba.Ir taip.i "darba" ateidavo moterim persirenges vyras,dazytom lupom ir visais moteriskais dalykais.Bet autobusu stoteleje jo niekada nebudavo.Pasise ir pamate-"transgenderis"-tai normalus vyras,turintis seima ir vaiku,vaziuodavo i "darba" autobusu,stoteles tualete greitai persirengdavo moterim ir eidavo i "biura",Po "darbo"-vel i tualeta,persirengia vyru ir eina pas seima.Priciuptas aiskinosi -cia as uzdirbu ministro alga ir i mano pareigas ieina propaguoti lyties keitimo operacijas.Va taip.man senokai kyla minciu,ar Raskevicius is tikruju profesionalus gejus ar uzdirbineja labai gerus pinigus ?

  82 4
  Atsakyti
 • G
  G.P. 2021 vasario 14 14:22:29

  Esmių esmę parašė Autorius. Balsavusieji už "laisvę", prisišaukė totalitarizmą ir "minčių policiją". Ačiū Dievui, kad dar yra RESPUBLIKA. Kitaip tiesa nepasiektų plačios auditorijos niekada.

  81 0
  Atsakyti
 • A
  As 2021 vasario 14 17:01:18

  Pagarba uz ypac vertingus straipsnius,uz straipsnius kuriuose logika nugali,nera tusciazodziavimo,kiekvienas zodis,mintis aiskiai suprantami kiekvienam(geras palyginimui su kalbom tipo politiku).Labai aciu kad rasot.

  81 0
  Atsakyti
 • a
  anekdotas 2021 vasario 14 12:05:45

  Sugrįžo anglas iš turistinės kelionės po Rusiją, jo draugas ir klausia: - Na ir kaip kelionė, kokia ta Rusija? - Ai, tamsi ir atsilikusi šalis, ten vyrai vis dar su moterimis miega.

  79 2
  Atsakyti
 • M
  Monika 2021 vasario 14 11:00:09

  Su įdomumu perskaičiau šį straipsnį ir siūlyčiau kitiems skaityti atidžiai, o ne atmestinai, kad suprasti kas laukia mūsų mažo lopinėlio Pamario, kuri vadinasi Lietuva. Mūsų tiek mažai ir toliau tirpstame tarsi taukai sudėti į keptuvą, panaudojami, o kas lieka išpilama kaip niekalas...

  78 1
  Atsakyti
 • b
  bukalaurų kompanijai 2021 vasario 14 11:49:09

  Tik jiem gali kilti viena mintis, kad tarpnacionalinės vertybės pasidarė žydai ir valstybine religija tampa/ diegiamas homoseksualumas.Tam labai pritaria ir skalambija apmokėti žurnalistai-vėtrungės. Labai taiklus vėtrungių panaudojimas bukalaurų kompanijos skleidžiamame pasauliniu lygiu, ardant nacionalines Tautas tų vad korporacijų steigimas, perdalijant pasaulį pagal švabo, geitso, rokfelerių, rotšildų sumanytą planą. Labai savalaikis normalių Lietuvos žurnalistų pasisakymas, ypač šv.Valentino dieną. Taip p.A. Rusteikai, mes žmonės, mylintys ir gerbiantys tradicines, kaip sakoma -nuo dievo šeimas...

  71 2
  Atsakyti
 • b
  baba 2021 vasario 14 12:14:19

  Atlaikėm caro valdžią, komunizmo kūrimo vajų, gal ir šitą marazmą kaip nors atlaikysim. Svarbiausia, kad tėvai neleistų vaikus daryti "mankurtais"- žmonėmis be savo istorijos, papročių ir tautos moralės principų. Sutinku: visada ir visur buvo, yra ir bus visokių (keistuolių, pseudoligonių, nusikaltėlių ir kt.), bet negalima leisti, kad tokie žmonės liptų kitiems ant galvos.

  68 3
  Atsakyti
 • K
  Kaip visada 2021 vasario 14 16:43:49

  šaukštas deguto-medaus bačką sugadina.Džiaugiasi Stambulo konvencija,bet yra ir lietuviška-sterilizacija.Dievas davė vyrui įrankį,kad moterį mylėtum,o ne šiknoj šūdą gramdytum.

  66 0
  Atsakyti
 • V
  Vladas 2021 vasario 14 11:36:20

  Vienu žodžiu autoriui AČIŪ

  64 3
  Atsakyti
 • H
  Hugo 2021 vasario 14 20:51:55

  Čmil labai jau tikisi ratifikuoti Stambulo konvenciją. Suka uodegą KGBišniko nuosm...uka kaip beimanydama. Ta durnikė net nesupranta kokias funkcijas seimas atlieka jei jau reikia kažkokių babajų šalims pritaikytų istatymų. Norėčiau pažiūrėti kaip jaustusi ji po to kai koki penki pede...astai bendrame tualete išdulkintu jos vyrą arba tėvą. Arba abu ir dar vaikus, kad praregėtų socialinę lytį.

  64 2
  Atsakyti
 • R
  Rimantas 2021 vasario 14 12:51:46

  Gėjų ar lezbijiečių judėjimai ar paradai jų kova už jų teisių įteisinima yra atviras jiegenocidas prieš savo tautą.ir aš manau kad dauguma šitai supranta bet bijo tai pripažinti. Bet nebijo ir nepergyvena kad jų užauginti vaikai ar anūkai atiteks kaškokiems iškrypėliams,kad mažės lietuvių populiacija.aš čia ir nesuprantu normalių žmonių logikos. jie atvirai su mumis kovoja,rengia paradus,lenda i valdžią,bando prastumt juos ginančius įstatymus.Ir mes jei dar ištikro mylim savo vaikus anūkus privalom kilti i kovą pagal dar galiojančius ir musginančius istatymus prieš juos

  62 2
  Atsakyti
 • T
  Taigi 2021 vasario 14 11:51:43

  Baisiausia,kad zmones vis labiau atpranta mastyti ir plaukia pasroviui paskui garsiai rekiancius,kurie didziausia nesamone ar blogi propaguoja visais budais.

  60 2
  Atsakyti
 • V
  Vilkas 2021 vasario 14 16:39:25

  Nei gėjas nei lesbijanka žmogumi nebuvo ir nebus . Tai dvikojai iškrypėliai ir individai turintys stiprių psyhinių nukrypimų.

  59 3
  Atsakyti
 • L
  Laisvamanis 2021 vasario 14 17:13:26

  Pirmiausia atsirado plastmasė.Vėliau py.... - gėjai. Susiformavo žurnalistų orkestras grojantis lgbt melodijas. Tradicinių vertybių masė kaltai akis nuleido,bet pirštai jau graibosi lazdos...

  57 1
  Atsakyti
 • Į
  Įvardinkit pavardėmis 2021 vasario 14 15:37:31

  Tai yra žydų dominavimo įgyvendinimo būdas .Gėjų manifestas po Rusijos revoliucijos yra tik kitas projektas.Tuomet visus kvailino apie lygybę ,bet suvogė viską sau ,dabar kitas pederastijos išaukštinimo projektas.Esmė sena žydiška -patys muša ,patys rėkia ,suvaidinę skriaudžiamuosius susirenka babkes.Kaip Vokietijoj jau buvo.Lietuvoj irgi vieni žydai -Simonko ,Raskevičius ir visi kiti per daug apipjaustytieji moterims nebetinkami.

  54 1
  Atsakyti
 • k
  kai pasauli 2021 vasario 14 20:37:01

  pradejo valdyti informaciniu oligarchu pinigai buvo isguita morale garbe pareigos jausmas tada prasidejo laisvos asmens kultas su toliarancija viskam net ir tam kas priestarauja zmogiskom vertybem prasidejo naujo zmogaus o tikriau pasakius belytes butybes formavimas padedant nupirktai ziniasklaidai tai dedamas pamatas globaliam pasauliui paskui bus dar graziau nei naciju nei seimos nei lyties sampratos neliks bus uzzombintos butybes kurios gyvens savo virtualiam pasaulyje pagal komandas tu keliu procentu isrinktuju jie darys tai ka jie lieps

  54 1
  Atsakyti
 • W
  Wolfas 2021 vasario 14 16:32:05

  Aplinkui tiek daug gražių, nuostabių vyrų, o mane kažkodėl moterys traukia. Jooo, aš tikriausiai lesbietis.......

  51 0
  Atsakyti
 • V
  Vytas 2021 vasario 14 11:39:44

  Gerai parašyta. "Profesionalių" gėjų vietoje manau labai džiaugtis nereikėtų. Ir štai dėl ko, - pasaulyje reikalai klostosi ne kažin kaip ir greitai gali prasidėti kaltų paieškos. Labiausiai tam tiktų gėjai ir gėjienės. Tik jie to dar nežino. Kai sužinos bus vėlu.... Mūsų durnizmo eroje kai kur gali ir dūmais paleisti.... Pavyzdžių yra....

  48 2
  Atsakyti
 • a
  as 2021 vasario 14 12:48:22

  piderams ne vieta reikstis visur net ir seime netesetai istegtai laisves partijai

  48 1
  Atsakyti
 • T
  Tuoj seimas vienbalsiai ratifikuos Stambulo konvencija 2021 vasario 14 15:24:23

  Visi kas priešinsis vaikų teisingam suorientavimui ses pagal naujus BK straipsnius . O už šituos nepagarbius komentarus straipsniai veiks atgaline data. Va kiek cia matos busimų zeka.

  45 2
  Atsakyti
 • M
  Man įdomu 2021 vasario 14 10:38:54

  Ar jau piderastai masiškai pradėjo siūti kelnes su klynu priekyje ir užpakalyje? Na, tokias kelnes kokias P. Gražulis padovanojo Elygijui Masiuliui. Be jų ne apseis nei vienas pi de ras tas. Maximoj dar nesimato

  44 2
  Atsakyti
 • M
  Mielas Algimantai, ar nederėtų atkreipti visų dėmesį ne tik į kaip maras plintančio neohomoseksualizmo padarinius bei jų grimasas, bet ir į gelmines viso to priežastis (apie vieną iš jų žr. komentaruose)↓ 2021 vasario 14 13:48:46

  "Neohomoseksualizmo genezė Pagal šablonišką pačios gėjišką leksiką, yra pagrindo teigti, jog tamsta net nenutuokiate, kad tarnaujate soros-švabiško neomarksizmo ideologijos propogandistams, kurių priedkai bolševikai ir komunistai savo šalininkais jų revoliucinėje (teroristinėje) kovoje su buržujais ir kitais liaudies priešais buvo pasitelkę proletarus, valkatas, plėšikus, chunveibinus ir kitas padugnes. Pažangėjant civilizacijai ir paminėtiems dabartiniams neomarksistams iš esmės toliau tęsiantiems bei įkūnijantiems Kominterno (XX a. viduryje mutavusio į Europos Tarybą) misiją - "Pasaulį naują pastatysim" - naturaliai nebeliko visų tų jų ankstesnių šalininkų. Todėl to naujo pasaulio statytojams tenka sugalvoti bei susikurti naujus savo šėtoniškų sumanymų įgyvendinimo šalininkus. Ir štai išperinami tariamai nuskriaustieji gėjai (šiuo metu jau išperėtos net 72 jų atmainos bei mutacijos, o galo dar nematyti. Na ir pirmyn į tas pagal "Gražina .J." apskelbtų viską nuraukiančų statybas!"

  43 2
  Atsakyti
 • S
  Stambulo konvecijos perlai: 2021 vasario 15 07:08:31

  "Užtikrinama, kad šios Konvencijos nuostatas, Šalys įgyvendintų be diskriminacijos dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, biologinės ar socialinės lyties, rasės, odos spalvos, kalbos, religijos, politinių ar kitokių pažiūrų, tautinės ar socialinės kilmės, priklausymo nacionalinei mažumai, turto, kilmės, seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės, amžiaus, sveikatos būklės, negalios, civilinės būklės...". " Šalys tinkamais atvejais imasi būtinų priemonių, kad į oficialią visų švietimo lygių mokymo programą būtų įtraukta pagal kintančius besimokančiųjų gebėjimus pritaikyta mokymo medžiaga, pavyzdžiui, tokiomis temomis: moterų ir vyrų lygybės, nestereotipinių lyčių vaidmenų, tarpusavio pagarbos, nesmurtinio konfliktų sprendimo tarpasmeniniuose santykiuose...". Lyg tarp kitko tarp eilučių kartas nuo karto pakaišiojama nekatroji lytis. Ir čia pagal Čmilę yra norma.

  42 0
  Atsakyti
 • A
  AstravS 2021 vasario 14 12:00:18

  Perskaitęs straipsnį, supratau, kad internacionalo eilutės yra aktualios ir šiandien Pasaulį seną išardysim, Kas buvo niekas, tas taps viskuo. Taigi revoliucijos tęsiasi

  41 2
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasitikite PGR testų rezultatų tikslumu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
8. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
9. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
10. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
11. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
12. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
13. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
14. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
15. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
16. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
17. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
20. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +8 C

+2 +7 C

 

+1 +4 C

+8 +15 C

+2 +10 C

 

+3 +6 C

0-6 m/s

0-9 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos