respublika.lt

A.Izgorodinas: nauji mokesčiai Lietuvos biudžeto neišgelbės - straipsnio komentarai:

 • vėl 2019 spalio mėn. 22 d. 12:45:52

  Kazkas nusipelnė gyvent geriau.

  0 0
 • O TAI KADA ŽĄSIUKAI YRA SKAIČIUOJAMI, KĄ???????? 2019 spalio mėn. 21 d. 22:48:37

  Iš kur tokie GARANTUOTI "ELYTO" SVAJOKLIAI? 37 000 000 (tarša + N T mokestis) bus lygus vos ne NULIUI, ko dabar skaičiuojate į priekį, juk visviena DIEVAS JKUOKASI IŠ JŪSŲ PLANŲ.....

  0 0
 • kaunietis 2019 spalio mėn. 21 d. 14:32:55

  buvo vienas politikas ,kuris įtikinėjo mus ,kad mes nusipelnėme gyventi geriau... Dabar atsirado dar vienas politikas ,netgi tapęs prezidentu ,kuris žada sukurti gerovės valstybę .Gal jau užtenka lozungų ?

  0 0
 • rendm 2019 spalio mėn. 21 d. 10:05:30

  jums svarbu ka kazkokie ap s i t r i e d e arabai paistalioja... ir aplamai ziniu svetaines panaseja i arabijos ziniu svetaines! isgujami lietuviai o i ju vieta prilenda arabai... mums visiskai neidomur arabu paistalai!

  0 0
 • AR TOKIA BUS GEROVĖS VALSTYBĖ: 2019 spalio mėn. 21 d. 09:32:57

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

  0 0
 • . 2019 spalio mėn. 20 d. 21:44:11

  Šiais metais JTO paskelbė Lietuvai nuosprendį – 1,5 milijono gyventojų 2100 metais, vietoj dabar esančių 2,79 milijonų (1992m. buvo 3,71 mln.) gyventojų. Kiek iš jų bus baltų lietuvių, o kiek juodų, niekam neįdomu. Įdomu, tik tai, kad esame greičiausiai išmirštanti tauta pasaulyje.Kiekviena diena artina šios neįvykusios valstybės - Lietuvos respublika - pabaigą. Nes ją valdo visiški bepročiai, kurie baigia sunaikinti šią valstybę iš vidaus. Nors "gerovės prezidentas" Gitanas skaičiuoja, ką čia dar apmokestinti, kad pensininkams padidinti pensijas 10 eurų, tačiau tuo pačiu metu valstybė taško pinigus visiškai niekam nereikalingiems karo žaislams.

  0 0
 • va jei apmokestintu 2019 spalio mėn. 20 d. 19:49:21

  minimumus tada vsalstybe pajaustu o kasi zada apmokestint turyuolius nieko nebus turtuoliai nemoikes

  0 0
 • todėl 2019 spalio mėn. 20 d. 15:58:37

  kad biudžetas skylėtas, viskas išbėga pro skyles

  0 0
 • as 2019 spalio mėn. 20 d. 15:46:27

  kai vagims ir turtuo;liams uzdes mokescius tai lieytuvai nuo to nebus gerai bet kai is vargsu atims paskurini duonos kasni tai lietuvai bus labai gerai konservsatoriai aislkindabo taip jei jums pridesim pensijas ar minimumus tai jus nieko nepajusit o va kai mes [atys sau pasikelsim dar po kelisa tukstanvius tada jaiu mes pajusim o juk ir mokescius sumokesim nuo gautos sumos ko jus dar norit mes juk mokam mokescius o jus ka ten mokat jei ksapeikas uzdirbat ir todel kubilus ne tik kad nekele pensiju bet jasd dar ir ayeme

  0 0
 • Na, jei vaučeriai 2019 spalio mėn. 20 d. 12:36:45

  "padėjo" tai kolchoznikų uždėti Lietuvai mokesčiai , manau,kad ant Gedimino kalno vietoj pilies greičiau raudona Kremliaus žvaidždė švies.

  0 0
 • Rita Belazariene 2019 spalio mėn. 20 d. 12:02:05

  Šitas tipelis visada tarnavo kapitalistams, pradedant Pramonininkų konfederacija, baigiant privačia sukta firmele. Mokesčius reikia ne tik didinti, bet ir vykdyti grobuonių turto konfiskaciją.

  0 0
 • Pensininkas 2019 spalio mėn. 20 d. 10:46:30

  Kaip sukurti gerovės valstybę aiškiai žinojo tik vienintelė Maldeikienė. Dabar nuo Lietuvos atitrūkusi gal ir ji pamiršo, kad į ,,Respubliką' visi neparašo. Gaila.

  0 0
 • ozas 2019 spalio mėn. 20 d. 09:40:05

  viesuju pirkimu sandorius mazinkite ir karui jus isivaizduojate tie malunsparniai kiek kainuoja bet aptarnavimas bus siaubingai brangus kai suzinosite tai nukrisite nuo koto karinio biudzeto neuzteks o jankiai rankom ploja yra kvailiu rusai puola

  0 0
 • JO... 2019 spalio mėn. 20 d. 08:27:48

  O KIEK BUVOM PRISISVAJOJE ATGIMIMO PRADZIOJE APIE TYRA, TEISINGA, TURTINGA IDAR VISOKIA -INGA.....NESULAUKSIM...

  0 0
 • susirupines 2019 spalio mėn. 19 d. 20:43:04

  Gerai ar blogai, nauda bus ar nebus,bet buvo ivygdyta Briuselio direktyva.Atvazius papildomai pamokyti vasalus kaip muzikams paskutines kelnes numauti.

  0 0
 • o nahriena jie turi kitaip elgtis? 2019 spalio mėn. 19 d. 19:47:23

  apmokęstins runkelių auto,pabrangins kurą,pakels elektros kainą ir toliau viskas automatiškai pabrangs ir valio!! į biudžetą surinks daug daugiau babkių per prekybos centrus ir paslaugas

  0 0
 • Baltas humoras 2019 spalio mėn. 19 d. 18:09:45

  Ar kada kas girdėjote seime kalbant , kad reikia dirbti. Patiems gaminti ginkluotę , žemės ūkio inventorių , netgi traktorius. Girdime: linksmintis , šokti ,dainuoti , Putinas neateis.

  0 0
 • Juodas humoras 2019 spalio mėn. 19 d. 15:03:01

  Estam- gerai, nes jie turi "variantą B", pagal kurį galima būtų slapta įgalioti prezidentą nuvykti į Suomiją, paskelbti jai karą ir iš karto pasiduoti (kad putė butolinoviočius net žaktelt nespėtų- tada ir rusų trečios okupacijos būtų išvengta, nes jų ir penkta kolona viską sužinotųn tik po viskam). Lietuvos padėtis be išeities, arba visos išeitys veda į motušės Rusijos glėbį. Mat ES-as tai ne SEV-as, kuriame žaliavos buvo pumpuojamos į soclagerio šalis, o produkcija į sssr-o juodąją skylę keliavo. Dar ir tai mat, nes ES-o "partnerės", jei jų išmalda nuo priburbuliavimo rinkos ekonomikos sąlygomis tavęs neišgelbės, tai tik džiaugsis, kadangi tu iš jų viską, nors ir už išmaldai gautus pinigus, pirksi. Juk tada jų žmonės tik daugiau darbo turėtų. Dar yra viena išeitis- atsikratyti nemokančių valdyti valdžiažmogių ir pasiprašyti pagalbos Mindaugo II-ojo (Vilhelm fon Urocch) įpėdinio pagalbos. Bet čia ne tik 5-ta, bet ir 6-ta kolonos prieštarautų. Tad, galimai, gerovės valstybės ir nebus.

  0 0
 • Kis 2019 spalio mėn. 19 d. 14:48:33

  kiek kainuoja toks "Rasputinas"?

  0 0
 • veriganas pleptologas 2019 spalio mėn. 19 d. 13:06:02

  jei surinksim daugiau mokesciu galesim ne 6 o 12 amerikonisku malunsparniu pirkt nes rusai tuoj puls

  0 0
 • kad čia viskas žmonėms labai aišku 2019 spalio mėn. 19 d. 12:32:32

  Skvernelio primestus mokesčius pakeisčiau vienu - VISOS PRABANGOS civilizuotu(tai reiškia ne 1 ar 2 proc,o minimum 30 proc/metus )mokesčiu.Garantuoti 2 milijardai eurų į valstybės biudžetą . Žinoma , atskira istorija , dvigubai efektyvesnė net už prabangos teisingą , vakarietišką apmokestinimą yra korupcijos , vogimo per viešuosius pirkimus griežtas užkardinimas.Jo ,kaip ir seimerių atšaukimo juos rinkusių rinkėjų balsais įstatymo , žmonės reikalauja jau labai senai .Vien suvaldžius valstybės investicijas per viešuosius - vėl 4 mlrd. eur/metus . Mažai ? Ar pinigai biudžete tiesiog pertekliniais tapo ? Kodėl N I E K O nedaroma šiose akis draskančiose kryptyse? Kur tie mūsų politikai ? Vėl kabyliniai prie lovio ruošias?Brrrr....

  0 0
 • Kaip apgailėtina 2019 spalio mėn. 19 d. 12:12:34

  Kokie dar nauji mokesčiai, kai tokiais mastais, kaip dabar yra švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai? Plaunami per įvairiausius "projektus", tukinant tik savo gimines, atliekami "pirkimai" iš savų, o apie valdininkų darbo našumą ir požiūrį į darbą iš vis nekalbu - į kokią valdišką įstaigą baisu užeiti - pasipūtę, vos krotantys, kyšininkai, sukantys nuosavus verslus, besinaudodami tarnybine padėtimi. Pvz., neseniai paskambinau vienam Kauno raj. medelyno vadovui, nes norėjau iš valstybinio medelyno nusipirkti eglių sodinukų palei tvorą susodinti, tai jis pasirodo privatų medelyną turi ir nenori parduoti sodinukų iš valstybinio, bet primygtinai siūlo pirkti iš jo asmeninio už trigubą kainą. Ir čia pavyzdys kasdieninis, pilna tokių visur. Valstybė tokiais mastais yra "melžiama" valdžiažmogių, kad turėtų būti gėda nepajudinus nei piršto, kad sumažinti biurokratų aparatą, uždaryti pinigų plovyklas, dar prigalvoti naujų mokesčių, kai jau ir taip vos įmanoma čia gyventi. Baisu.

  0 0
 • nezinau, kuo musu valdziazmogiai galvoja 2019 spalio mėn. 19 d. 11:30:08

  O musu vadukams visai neidomu isgelbes ar neisgelbes kazkas ta musu vargse Lietuva.Jiems svarbu kazka nutart, kazka priimt, kazka atmest.Jie visai negalvoja, kaip gyvena zmones ir, tuo labiau, kaip gyvens.Jie tik kazka "dirba".Klausiau vakar per LRT vieno AP ministerijos klerkucio pliurpalus, koks bus svarus oras, kai bus ivestas tarsos mokestis.Jis net pats sunkiai susigaudo tame mokestyje - geras jis ar blogas.Jam svarbu, kad ta mokesti pasiule jo vadas, tai jis ir turi buti.Puolem i visiska bala.Pirksim daug ginklu, mokesim uz juos milziniska kaina, skolinsimes ir apie tai net ir nediskutuojama.Va uz ka galima pagirti Kubiliaus vyriausybe, kad karinems reikmems tebuvo skiriama tik 0,8% salies biudzeto.Ir buvo gerai, ir ES nesikabinejo, nes niekas neskiria tu 2 %, o musiskiai uzsimojo, kad ir plikais uzpakaliais, bet pasirodysim.Juokingi tie ubagai visais laikais buvo ir bus.Jau vegetuojam dabar, tai kas bus po metu?

  0 0
 • Euras+ 2019 spalio mėn. 19 d. 09:59:25

  :-) Reikia mokesčius didinti, nes Lietuva dar ne į visas tarptautines organizacijas įstojo (neįstojo į ekologiško latekso, skirto prezervatyvams gaminti, tarptautinę nekomercinę, nepolitinę, antirusišką, remiančią lyčių lygybę ir palaikančią kovą už ekologiją organizaciją prie JT), dar ne visi seimūnai buvo JAV ir ne visi pasistatė namus! Galų gale,dar ne visi lietuviai išvyko iš šalies! Pataisa: nauji įstatymai negailioja pasiturintiems asmenims.

  0 0
 • Bus ar nebus naudos 2019 spalio mėn. 19 d. 09:37:18

  bet otkatų tikrai bus , nes reiks naujos IT sistemos , o tai jau mljn , dar bus priimta daugiau darugų ir giminių , o tai irgi gerai ....tik kam

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ORAI LIETUVOJE: šeštadienis bus nepastoviai debesuotas; temperatūra kils iki 21-26 laipsnių šilumos; šilčiausia bus pietinėje šalies dalyje, tačiau jutiminę temperatūrą kiek pažemins stiprus pietryčių, rytų vėjas.
 • DĖMESIO SKAITYTOJAMS!: jau antrą parą „Respublikos“ portalą atakuoja neaiškios jėgos („hackeriai“, o gal spec. tarnybos), kurios blokuoja kai kuriuos straipsnius ir komentarus. Dėkojame už kantrybę ir supratingumą. „Respublikos“ svetainės administracija.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar spėjate pasidžiaugti saulėtomis dienomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau žinote, už ką balsuosite Seimo rinkimuose?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+17 +18 C

+16 +18 C

 

+9 +11 C

 +24 +26 C

+24 +25 C

 

+17 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1645 PLN - 4.5293
RUB - 89.8713 CHF - 1.0772
GBP - 0.9123 NOK - 11.1023

Nuorodos