respublika.lt

Ainis LIETUVIS: Apsaugok, Viešpatie, nuo naujo „tautos žiedo“ - straipsnio komentarai:

 • A
  Anupras 2021 spalio 13 19:48:30

  Labai teisingai pasakyta - jokiu svajokliu, nė vieno plepio inteliūgento ! Visus iki vieno lyderiukus į tautos gelbėtojus skubiai į "Res-publikos" ringą ir lai šita V.Tomkaus cerberiu budriai prižiūrima publika lupa vienas kitą iki kraujo tol, kol net paskutiniam aktyvistui aiškiai dašus tikrasis mūsu Lyderis Vienytojas ir Gelbėtojas ! Draugai, atsibuskite - gerb V.Tomkus jau ir Didį Planą turi mums paruošęs !

  15 1
  Atsakyti
 • "
  "Sąjūdis dirbo be plano" 2021 spalio 13 19:09:27

  natūralu, nes Sąjūdžio tikslas buvo tik nepriklausomybės atstatymas, o viso kito ėmėsi, kas netingėjo ir kaip sugebėjo ar įsivaizdavo....

  14 2
  Atsakyti
 • P
  Povilas Gaidelis 2021 spalio 13 17:11:29

  Negalima straaipsnio autoriui nepritarti. Po Lietuvos Atgimimo buvo pridaryta daug klaidų. Tačiau šios klaidos ne esminės. Svarbiausia - Nepriklausomybė buvo iškovota su labai menkais žmonių nuostoliais. Tuo tarpu klaidos, padarytos ūkio srityje, labai neigiamai atsiliepė daugelio lietuvių gerbuviui. Inteligentai-teoretikai V. Landsbergis ir kiti, nesugebėjo išsaugoti to, kas buvo sukurta okupacijos metu. Reikėjo viską inventorizuoti, neleisti sukčiams išgrobstyti. Buvo galima išsaugoti kolūkių ir t. ūkių turtą, gamyklas, atitinkamai jas pertvarkius, žvejybos laivyną ir t.t. Dėl tų klaidų susiformavo suktų turčių kasta. Jie prichvatizavo Lietuvos turtą ir dabar tarpsta kitų sąskaita.

  37 6
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 14 00:08:48

   Povilas Gaidelis, po "Atgimimo" (sajudietiško išsigimimo) "iškovotos" "laisves"griebti, buvo ne daug klaidu pridaryta, a daug NUSIKALTIMU! Lietuviams tada ne strategija, valstybiniai interesai rupejo, o jie, užpyke ant juos "plešusios", "spaudusios" valstybes, tik ir svajojo, kaip iš jos nuosavybes daugiau griebti, pasipelnyti, pradedant nuo privatizacijos, liberalizavimo, restitucijos. T.y. lietuvia tada mane, kad valstybes yra per daug, kaip mano visi liberalai, iskaitant N.Vasiliauskaite. Kadaise nedidele Andriukaičio, Sakalo LSDP, dar nesusijungusi su brazauskininkais, organizavo referendumo tipo apklausa, kad neleisti privatizuoti strateginiu imoniu, tai aš, "okupantas" nubalsavau, o lietuviai tragiškai nesusirinko!!! O ka, "išsilaisvinusioje" BY buvo kitaip, neprasidejo prichvatizacija? Bet baltarusiai, tikri LDK palikuonys, ne lietuviško mentaliteto, itin greitai pabudo, išrinko Lukašenka, kuris, panašiom salygom išsaugojo praktiškai visas imones, kolukius, svarb., Rytu rinkas!

   12 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 14 00:26:33

   Tesinys, Lukašenka, mastantis strategiškai, valstybiškai, iškart suprato, kad gamybinis potencialas - tai stipri valstybe, kuri ne tik mokeščius renka, kaip LR, ne tik turi gynybini potenciala, bet ir sugeba geriausiai atlikti socialinevpareiga savo piliečiu atžvilgiu. Be to, išsaugotos imones - tai darbo vietos!!! O lietuviai tik ir svajojo apie "pistindustrine" visuomene, kad mažiau priklausyti nuo RU žaliavu, el.energijos, duju. Nugalabyje Gamyba, tupo žaliuko Vaišvilos džiaugsmui, naturalu, ta priklausomybe sumažejo. Ir ka gali "žali" LR? Kaip čia uždirbti, gyventi? Kauno sajudietiška šiukšle E.Klumbys sako, kad iš buvusios Gamybos liko tik Kedauniu chem. gamykla, ir Jonavos Achema. Viskuo kitu teko paaukoti, persiorientuojant i Vakaru sistema. Ar ne per didele "vakarejimo" kaina??? Yra kitu pavyzdžiu. Dar 81-ais žiauriausiai išduodant TSRS, i Vakarus pabegusi PL, kaip tikras Judas, iš ES gavo jau apie 110 mlrd. euru. Ji galejo viska praš*kti LR pavyzdžiu, bet reorganizavo Gamyba!

   9 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 14 00:41:48

   Niekšiškiausios Vyšegrado grupes valstybes, prašiusios paleisti Varšuvos gynybine sutarti, nelaukiant NATO pasileidimo, ne per ilgai braidžiojo "demokratijos" pajieškose, vis tik prisivaikščiojo iki euroatlantines integracijos, žiauriausiai išduodant TSRS. Bet, skirtingai nuo Didžiausio Judo - PL, gavo iš ES nepalyginamai mažiau pinigu. Tik, skirtingai nuo LR, irgi ne mažai savo Gamybos išsaugojo, išsaugojo savo valstybini potenciala, suverenuma!!! Vengrija nepabugo pirkti ir vakcinuotis Sputniku, PL dabar deda skersa i Briuselio biurokratu liberastini spaudima! O lietuviaims buvo ir yra svarbiau kuo daugiau griebti iš LR, iš savo tautiečiu, nekalbant apie kitataučius... Nerustinkit Dievo!!! Prakeiksmas Sajudžiui, mirtis landsbergizmui!

   9 0
   Atsakyti
  • T
   Tautietis 2021 spalio 14 22:59:54

   Pinigai ir turtas socialine atskirtis ne viskas naikinama demoralizuojama tauta, greit ir rase prarasim.

   5 0
   Atsakyti
  • T
   Taip 2021 spalio 21 12:48:01

   100%su viršum tiesa Lietuva galėjo klestėti jei šie nusikaltelkių veiksmai

   1 0
   Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 spalio 13 16:51:24

  Kituose laikrasciuose jus cendzuruotu ir kas jiems nepatinka ir netinka nespausdintu jusu komentaru . Ostai Respublika ir yra visos pavargusios Lietuvos laikrastis , kur gali kiekvienas pasireiksti tada ,kai jam skauda sirdi, dergiate Respublikos laikrasti ir. visdelto ja skaitote . Cia jusu tokiu ' ismintingu ' niekas jega , kaip skiepytis nekviecia. Skaitykite' savo 'lektura ir dziaukites.

  25 0
  Atsakyti
 • V
  Violeta 2021 spalio 13 16:31:22

  Teisingi žodžiai. ACIŪ.

  28 0
  Atsakyti
 • j
  jei ne KGB 2021 spalio 13 16:30:33

  tai si saika ir nieko nebutu pasiekusi ir dabar jie kontroliuojami kokie jie politikai jie vykdytojai puikiausiai zinantys kad jei kas ne taip jie bus iskart sukompromituoti ir ismesti i siukslyna visa musu nelaime kad neivyko liustracijos procesas ir visa KGB struktura isliko isverte kaili ir tarnauja naujiems seimininkams o jiems gerai tureti tokius pakabintus taip vadinamus politikus jei kas kompromata visada turi galvojat kad be jankiu zinios Grybe tapo prezidente ji niekada nebutu bandziusi tapti prezidente su jos biografija jei viskas nebutu sutarta tas pats ir dabar tokia politika kuria vykdo musu valdzia tai visiskas idiotizmas palyginus su tais kurie is tikro yra politikai ir dar politinius sprendimus pvz. Vengrija Lenkija o del jaunimo tai butu gerai kad sumusti jie vel bandytu is naujo kaip sakoma uz viena musta du nemustus duoda bet yra didelis bet ar jiems reikia to naujo sajudzio ir kitokios Lietuvos jei ne tai jie ir toliau dauguma bus pasyvus stebetojai o ne kovotojai

  29 0
  Atsakyti
  • K
   Kis 2021 spalio 13 16:47:37

   malonu skaityti,kai zmogus desto "mano"mintis,nors tarp musu nemazas gyvenimiskas cenzo tarpsnis.Burk aplink save bendarmincius,juk lasas po laso ir Landznegio saika sutaisys.!Nieko nera amzino.

   20 2
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 13 17:45:01

   Jei ne KGB, jei bobute kai ko turetu - ji butu dieduku! :))) Jei KGB, kariuomene trintu jus i miltus, kaip demokratiška Ispanija kataloniečiu separatistus, gynant Ispanijos Konstitucija, tai Lietuvele pavyktu išgelbeti nuo Sajudžio griovimo, totalaus porceliavimo, pardavimo globalistams.

   9 1
   Atsakyti
 • K
  Kis 2021 spalio 13 15:54:40

  rasyk tankiau,gali bet kokias blevyzgas,as jauciu kaifa skaitydamas.tau rasymas,kandus zodis duotas mamos isciuose.Pagarba visoms mamoms isauginusius tiesiog gerus vaikus.

  12 5
  Atsakyti
  • R
   Robertaz 2021 spalio 13 16:27:26

   Dabar suprantu ,kodel bolševikai laimejo revoliucija.Svarbiu reik moket pripist smegenys.Ten visi anksčiau buvo blogi ,viskas bloga o mes išgelbesim....

   15 2
   Atsakyti
 • A
  Antanas 2021 spalio 13 15:50:31

  Daužyt jaunimą iki pamėlynuos ir prašysis dar būt kalatojamas, tai toks yra Lietuvos paveržimo iš lansbergių klano planas? Šitas tikrai suveiks?

  9 5
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 13 16:08:10

   Antanas, RU irgi buvo prie žlugimo ribos, 1000% pasmerkta. Ir jaunimas ten buvo toks pat pagedes. BET, atejo Putinas, savo charizmatiškumu, adekvatumu, individualumu ir asmeniškumu, ka žmoguje itin gerbia N.Vasiliauskaite, pažadino rusus, per trumpa laika sugebejo juos sutelkti patriotiškai kovai su Vakaru vergyste, ir neužilgo nugaleti, galingai pakylant nuo keliu! Ir su itin charizmatišku Mitropolitu Kirilu, kai pridurkai lietuviai leido Bažnyčia užvaldyti niekšiškiausiai Svarinsko-Grigo "rezistentu" klikai vietoj išrinkimo "analogu neturinčiu pasaulyje" Tevo Stanislovo Dobrovolskio! Žemai lenkiuosi LR, lietuviams, už 30 metu vienpusiška aršiausi priešiškuma, Judo išdavyste, kiauliškiausia nedekinguma už padovanota Visiška, Besalygiška nepriklausomybe, geriausiai itikinant rusus, kad su Vakarais obuoliauti negalima, kaip Tomkui su Butkevičiu! Žemiausiai jums lenkiuosi, kad, pagaliau, ir BY, Lukašenka tuo itikinot! Taigi, charizmatiškos asmenybes vaidmuo istorijoje NEIKAINOJAMAS!

   11 8
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 13 16:16:52

   Ir, pagaliau, nueje Teisingu Keliu, rusai buvo apdovanoti Proto Bokštu, švisuliuku, spindinčiu Geriu, kukliu Michailu Mišustinu! Taigi, Dievas, IMHO, yra rusu, o ne lietuviu puseje!!! Ir, jeigu negailestingai daužant lietuvius, igyjusius tokia Karma (pradedant nuo savo žydu išnaikinimo, didesniu mastu, nei jankiai savo indenus išžude), net libkonservus parupino su GP, lietuviai nepabus - reiškia jums ne vieta Šventoje Marijos Žemeje, reiškia sažiningai nusipelnet prusu likimo, IMHO.

   10 5
   Atsakyti
  • J
   Jep 2021 spalio 13 16:24:18

   Kad rusai geresni buvo zydu naikintojai nuzude 400000 zydu.

   6 4
   Atsakyti
  • R
   Robertasz 2021 spalio 13 16:30:20

   Vatnike mano šeima buvo ištremta i Sibira,todel ,kad MYLEJO LIETUVA.Tu vel nori to pačio Lietuvai?Todel tokius kaip tu reik naikinti

   7 15
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 13 16:50:58

   Robertasz, ištreme todel, kad reme "partizanus", ar bevpagrindo buvo iskusta saugumui savo tautiečiu? Tai JAV Niekad kovojančiu su jais ginklu netremia, o tratina vietoje, be ipatingo pasirinkimo, arba degina kartu su džiunglem napalmu, ar nuodyjant džiungles defoliantais, Metiloranžu, ar naudojant bombas, sviedinius su silpnai radioaktyviu uranu. Noretum tokios Tarybu valdžios reakcijos, kad net nesicackintu su tremimais?

   12 4
   Atsakyti
  • A
   Atleisk grigorijau, 2021 spalio 13 16:53:13

   is taves toks grisa,kaip is sudo vinis,Sis fokusas nepraeis,nepazisti lietuvisko mentaliteto,pabresiune komunistinio,ar KGB-istinio ,bet tikrao LIETUVISKO mentaliteto.Juk puikiai zinai tokipasakyma,kad nekisk vieno daikto,kur net suva nekisa.Tokie nuvalkioti metodai-pamegink tarp aborigenu?Nors vargu ar praeis?

   5 9
   Atsakyti
  • G
   Grigorij Ivanoviciau 2021 spalio 13 16:56:04

   Komentaras perkeltas į srutų duobę.

  • G
   Grigorij 2021 spalio 13 17:17:17

   Atleisk, grigorijau, nebudamas lietuviu, ko neslepiu, negali tureti lietuviško mentaliteto. :))) Bet, ant bačkos nelipu, i barikadas nekviečiu, net kategoriškai prieš tautiniu mažumu dalyvavimo šeimu maršuose! BET, kai iškylo klausimas apie Lietuvos gelbejima, pradeta kritiškai vertinti 30 metu "pasiekimus", aš broliškai, sažiningai, pilietiškai išreiškiu savo "okupanto", "koloradinio vatniko" nuomone tik tam, kad sudelioti taškus virš "i". Nejau manai, kad kitaip imanoma atsakyti i du kertinius klausimus: "Kas kaltas? Ka daryti?". Tik visiškas nešališkumas, Tiesa, Tiesa, ir dar karta Tiesa. Norit - pabuskit, gelbekit Lietuva, norit - remkit Aud.Butkevičiu, J.Panka, smerkit "okupacija", "genocida", "rusinima", komunistus, KGB, "stribus", "kolchozus". Šiaip, Tomkaus "šventa trijule", vien del Butkevičiaus, nepalyginamai žiauriau galabytu Lietuva, nei Stalino laiku "trojka".

   3 2
   Atsakyti
  • R
   Roberta pyderui 2021 spalio 13 17:54:32

   Labai gaila tokius b*** tevynes mylėtojus reik su lauštuvais uždaužyt kaip tavo mylėtojai žydus daužė lanzberginė tu utelė priveizėt pydarasu lietuvoi lietuva i visiška subine suvarė lietuva ižgamas jie mylėja savo turta b*** jus milėjot ir mylit o lietuva jum svolačiam nusispjat

   6 1
   Atsakyti
  • M
   Močiutė 2021 spalio 13 19:17:10

   Mieli vaikai, nežudykite vieni kitų, nelinkėkite vieni kitiems mirties. Visi numirsime ir su gydytojų pagalba, ir be jų. Padėtis Lietuvoje tragiška, ir jau dabar reikia stabdyti genocidą.

   6 0
   Atsakyti
  • S
   Sm 2021 spalio 21 12:53:21

   Mano kaimynas ir buvo ištremtas ,bet sakė kokia čia velnava dabar tai nepalyginti su sibiru,ten nemažai lietuvių gerai įsukūrė

   0 0
   Atsakyti
 • V
  Vabalas 2021 spalio 13 15:25:53

  rusai mus buvo sudarkę , bet liberalpiderasam pavyko taip sudarkyti lietuvius , kad nematyti jokių prošvaiščių kas galėtų sulipdyti šį sutrūkusy uzboną .

  26 7
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 13 15:50:46

   Vabalas, prisipažisti, kad Meška nepalyginamai geresne už Vilka? :))) Na, gal kada nors subresi, praregesi, kad Meška buvo ir draugiška, ir broliška.

   18 7
   Atsakyti
 • K
  Klaidos po nepriklausomybės paskelbimo 2021 spalio 13 15:03:11

  1.Signatarams skirtos rentos lygtai amžinos algos,buvo skirtos kaip ir kitos galimybės,kad budėtų ir saugotų nepriklausomybę ir kovotų ,kad valstybės valdymas nusikraipytų į šonus.Signatarai pakankamai išprūsę žmonės ir galėjo tai daryti,bet nedarė, išskyrus kelis signatarus,kurie geranoriškai ir nuoširdžiai atlieka signataro pareigas valstybei.Atgimimo metu rašėm apie privilegijų naikinimą,o jos per 30 metų išbujojo,netgi persidengė,susisloksniavo,galimai susiformavo kastos.Signatarų namai kam jie?Ir vadovavimas jiems labai silpnas,atsimenam kaip jų vadovė Val....dėl kažkokio pakabinamo apdovanojimo labai piktinosi,bet ar to reikėtų siekti signatarams?Saignatarai yra Tauta budėjusi,rizikavus,aukojus ir aukojusis.Ir dabar aukojasi ir aukoja.Nematant,nejaučiant tokių dalykų esmės neatsiras gebėjimas ar matymas kaip nušvytimas,kai jau per 30 metų įpročiai susiformavę ir užvaldę galia.

  26 5
  Atsakyti
  • K
   Kis 2021 spalio 13 16:04:52

   kam meluoji sena gyvate?Signatari gavo rentas uz parasa,juk 80%,tada manyta kad neisdegs,tik Landzbergis zinojo,kad jis paliks rezidentu ir jo niekas pirstu nepalies,kitiems buvo beveik garantuota pakartotine kelionejau ne Sibira ,o iki Magadano is kur gyvu niekas nemate.O meska lietuviskas panasu i protinga Lietuvos rusa Medvedeva,kazkur esu jau girdejusi is jo lupu.O atgauti Lietuva visiems neuzteks fantazioru,teks rimtai susikauti,tik reikia palaukti kol setonas paliks sia zeme.Beje ,jeigu ne rusams padedant,matytume mes Lietuva Nepriklausoma nuo rusu,kaip savas ausys.Palikite Lukiskes ir pastatytkite Borisui padoru paminkla,juk dave laisves ne tokios kaip armonikaite,o tiek kiek sugebesite panesti;beje ir dave.Tad ne Landzbergio cia nuopelnai,o Elcino,tai labai idomus istorinis tarpsnis,gaila kad musu jaunimas nezino tiesos,taip ir paliks aklais kaciukais.

   18 2
   Atsakyti
  • P
   Ponia Kis, 2021 spalio 13 18:48:17

   Signatarų namai su visa struktūra skirta signataram vienai dienai,ar darbui nuolat? Galimybė rengti seime konferencijas vienam kartui ar nuolat?Darbui? Galimybė ,pirmumo teisė, lankytis valstybinėse institucijose,Prezidentūroje ir kt.vienkartinė,ar nuolat?Signataro darbui palengvinti. Signataro renta jam suteikia šiokias tokias didesnes galimybes atlikti kokybiškai savo pareigą rūpintis savo Tauta ir budėti saugant valstybingumą.Tautą saugant,kuri saugojo savo atstovus atgimimo metu,budėdama ir rizikuodama savo gyvybe, pasirašant nepriklausomybės atkūrimo aktą, ir rizikos procentų neskaičiavo. Pagarbiai

   2 1
   Atsakyti
 • V
  Vyrai 2021 spalio 13 15:01:04

  Viską nuspres Suvalkų koridorius . O LIETUVAI py****as .

  10 10
  Atsakyti
 • N
  Na jau ne tik neįdomu,bet jau koktu 2021 spalio 13 14:44:05

  "vatnikai","vatnikai"....:yra užsiangažavusių,neįdomių,kurie negalėdami,ar tingėdami išreikšti kultūringai savo mintį kartoja savo"vatnikai".Tai taip primityvu.Kaip patiems savivertė nesuveikia parodyti,kad geba daugiau ir taikiau?

  25 3
  Atsakyti
  • n
   na jau yra tikrai "įdomiau" 2021 spalio 13 14:57:13

   ,100 -te komentarų yra 15 vnt . vatnykai-vatnykai ir 65 komentarai ožys , pampersai, tvartas. Tai kur įdomiau ir daugiau įdomumo,- 15 vatnykų ar 65 kultūringai išreikšti tvartai ir ožiai su ENtelektiška saviverte??? :))))

   14 1
   Atsakyti
  • O
   O, 2021 spalio 13 15:16:47

   Kaipgi kitaip. Tai tvartelis gi ožiui ir reikalingas. Jis dėl jo badėsi.

   16 3
   Atsakyti
  • N
   Ne blogiu skatinamas gėris 2021 spalio 13 15:18:42

   bet gėriu.Tai rodykit pavyzdį gėriu ir turėkit kantrybės.Toli prasivardžiavimuose nueita.Reik tai keisti, tam reik laiko ir geranoriškumo.

   11 0
   Atsakyti
  • l
   laikas ir geranoriškumas 2021 spalio 13 15:23:36

   - komentare viršuje. Sėkmės respublikoje :)

   6 0
   Atsakyti
  • k
   komentare 2021 spalio 13 15:25:20

   O

   2 1
   Atsakyti
 • B
  Bandantis analizuoti 2021 spalio 13 14:24:18

  Straipsnis stiprus, be demagogijos ir užuolankų, ir labai teisingas...! Gerai, bet kur mums rasti tą idealų tautos vadą - politiką, paskui kurį neabejodama eis visa tauta. Ir prie visų jo teigiamų savybių būtų nepalaužiamas, sąžiningas ir gražus kaip modelis... Gal kur pogrindyje slepiasi ir kaupia jėgas? Treniruojasi kovai? Kur jis....? O be Jo iš tikrųjų niekaip. Todėl žmonės tokie ir pasyvūs, kad ne mato paskui ką eiti, nes patiems ne pakanka drąsos. Reikia tautos įkvėpėjo...!

  32 1
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 13 14:38:49

   Vado nebus, kol jam nebus visuomenes poreikio. Pabuskit - ir turesit laimes! Šiandien tokiu žmoniu yra, jie niekur nesislepia, bet ju jus nevertinat, nago juodumo neverti. Pvz. V.P.Andriukaitis - padorus, patyres politikas, trokštantis Socialines Teisybes, nors ir ne mano isitikinimu, net Kovo 11 signataras, bet, svarbiausia, PADORUS, nesužverejes nuo vaikystes tremtyje! Apie Paleckiuka ir burnos neaušinsiu. Tiktu ir padorus V.Matijošaitis, net nesiruošiantis eiti i politika, balotiruotis i prezidentus, gerai, kaip nuluptus, pažistantis tautiečius! Tik PABUSKIT, pradedant nuo Tiesos sakymo, vardan Teisybes, Tos Lietuvos!!!

   13 16
   Atsakyti
  • B
   Bandantis analizuoti>Grigorij 2021 spalio 13 15:06:21

   Sąžiningų žmonių Lietuvoj iš tikrųjų ne mažai. Kaip ir iš ties protingų ir sąžiningų. Bet nesimato horizonte stiprių ir ryškių asmenybių. Ant tiek stiprių ir ryškių, kad žmonės paskui tokį neabejodami eitu. Aš apie tokias asmenybes kalbu...

   14 5
   Atsakyti
  • k
   ką darysi su ta 2021 spalio 13 15:16:27

   asmenybe? Paskelbsi Karaliumi? Ar galvoji, kad tai asmenybei kalbant mitinge VISI mitingo dalyviai ir maršistai supras jo kalbą, įdemiai klausysis ir vykdys??? :) nedvejodami eis? :)))

   6 6
   Atsakyti
  • B
   Bandantis analizuoti 2021 spalio 13 15:44:23

   Stiprios asmenybės jėga ne vien žodžiuose. To neįmanoma paaiškinti šiuolaikinio mokslo ir psichologijos teorijomis. Juk sutikite, kad kiekvieno gyvenime yra pasitaikę tokių žmonių, kurių klausausi išsižiojęs ir nesupranti kodėl. Kai kuriomis kūno dalimis suvoki, kad tai labai protingas žmogus ir jeigu jį pamatytume rinkimų sąraše, be jokios abejonės balsuotum už jį.

   9 1
   Atsakyti
  • K
   Kis 2021 spalio 13 16:44:08

   labai sunku,kai tokiu turiu keletas desetku,balsuoti butu sunku,bet is 20 atrinkti viena kur kas lengviau negu is 19 tukstanciu.Rinkciaus pagal tai kam jis butu reikalingas.Kulturingo,svelnaus,lyriko -tai vienas tipazas,kalbantis Tomkaus makaru antras,o trecias butu filosofas.Niekaip nesupratau Ozolo ,o Jokubaicio klausau net pries miega.Profesoriu is Romerio-visu niekinu,o siaippasitaiko ganprotingu.Lietuvoje daug padoriu,gabiu,neprisitaikeliu,kurie krastui padarytu labai daug.Tenka apgailesatuti,kad patys paciausi uzsienyje,atitruke nuo lietuviu ir lietuvybes,pradeda susvetimeti,nes cis jaucuasi nereikalingi.Jeigu jie suprastu,kad jie cia reikalingi kaip oras,vanduo ir ekologiskas maistas be kanapiu,pasileidimo.Lietuva nezus,senelio bute gyvena anuke ir augina proanuka,kuris tikrai niekur nepabegs-o tokiu kaimynu turiu ne viena:)))))

   1 2
   Atsakyti
 • G
  Grigorij 2021 spalio 13 14:19:10

  Pagaliau, "išsilaisvine", ryžtingai pabege nuo Meškos pas... Vilka, skirtingai nuo "kažkokio" Mozes, ne Tikros Laisves paimti, o paimti urvines "laisves" griebti (Perestroikos laikais niekam laisviu netruko, tai buvo veržimas pro atvirus vartus), prieš pat LR žlugimo, pradejo vertinti savo pasiekimus, 30 metu tvirtai žengiant prakeiktu pragarišku Sajudžio Baltijos Šunkeliu. Tomkau, su Audriu ir Arvydu bandant lietuvius prikelti antrajam Sajudžiui, iš Lietuvos net griaučiu greitai neliks, net tu savo griaučiu negalesit atsiimti! Dar gerai, kad per 30 metu tragiškai pagedusiu lietuviu sajudžiams nebeprikelsi. Yra viena viltis: kuo ilgesniam libkonservu buvimui valdžioje, kuo daugiau jiems kenkiant Lietuvai, lietuviai vis tik pabus, bus verti ir išrinks kita, ju verta valdžia, turinti noro ir siekiu gelbeti Lietuva! Kitaip, net R.Dambrausko Himnas lietuviu neprikels, deja!.. Gerai, jei klyščiau.

  11 11
  Atsakyti
  • J
   Jep 2021 spalio 13 15:01:09

   Klysti. Dauguma lietuviu laimingi pries 30 metu sugriove sovietine skyle . Tik nusene buve kolxhozu kumeciai, buve svarbus stribai, ivairus sovietiniai okupantu koloborantai , ju palikuonys ilgisi jaunu dienu ir talonu sikpapieriui nusipirkti. Gal geriau prisiminkit kaip subines sluostete laikraciu pravda ar tiesa .

   6 16
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 spalio 13 15:18:22

   jep, sveikinu! Su tokia griovimo užsispyrimo euforija, pagaliau, ir LR nugalejot, visiškai sugriovet! Nepaisant "okupanto" palikto Milžiniško valstybes turto, visos teritorijos ir infrastrukturos. Teisingu keliu einat, draugai! :)))

   8 8
   Atsakyti
  • K
   Kada zmogui svarbesne sikna, 2021 spalio 13 17:00:56

   nei galva ir kiekis smegenu joje,disputas atsaukiams,kliedek laisvai su Armonaite.

   8 0
   Atsakyti
  • K
   Kis 2021 spalio 13 17:03:55

   matai ,kad nesiseko propoganda,kas su makaule,kur smegenis?Itariu ,kad grisa smegenis laikai tarpukoji,nes tokia smarve gali sklisti tik is anos puses.

   3 2
   Atsakyti
 • s
  senis 2021 spalio 13 13:58:13

  pirmiausia, Lansbergis ne politikas o istikimas Soroso vergas vykdantis visus jo nurodymus. Velnio Angelas Lietuvai. Butkevicius, tam velnio angelui parupino aukas. Juozaitis iskrito is kriauses, kai ta kriause papurte kgb. Kurmis. Visa spauda sorosine, tik Respublika isskirtine. Palyginkime. Visa buvusi TSRS teritorija, tame tsrpe RF, juoda kolonija, tik Baltarusija isskirtine, laisva salis, turi savo issirinkta Prezidenta, ne koki tai Putina, ar Nauseda, rezidenta paskirta gosdepo. Lenkiuosi pries Lukasenkos prota, patriotiskuma, atsakomybe uz savo Valstybes piliecius, bet mane vis labiau grauzia abejones, kad jis laikomas tik tam, kad patikrinti, gali cocializmas isgyventi savarankiskai, ar ne.

  31 5
  Atsakyti
  • t
   tai jau, seni , sasalizmas 2021 spalio 13 15:08:54

   parodė praeitame amžiuje, kad NEGALI IŠGYVENTI. Bielorusijoje dar gali pavegetuoti kelis dešimtmečius, jei putinas už placdarmą duos pusvelčiui dujas ir naftą ir supirks bielorusų gaminius , kurie nepaklausūs tarptautinėje rinkoje. Panašiai taip laikėsi sasaelystinė Cuba, kai rusai viską tiekė už bananus ir cukranendres na dar cigarų ir romo dadėdavo. Dabar sasalyzmas nei Cuboj, nei rasiejoj nebegalimas. Bielorusija rodoma kaip pavyzdinis LTSR kolxozas, kuriame lankydavosi jo pasiekimais turinčios "nustebti" delegacijos, o už visas to pavyzdinio kolxozo skolas susimokedavo desetkas, kitas to rajono kolxozų :)

   5 10
   Atsakyti
  • A
   Algis 2021 spalio 14 15:54:38

   cocializmas ne tik gali savarankiškai išgyventi, bet jis gali KKESTĖTI, kas Baltarusijoje ak8vaizdžiai matyti.

   2 0
   Atsakyti
  • A
   Algis 2021 spalio 14 16:01:13

   sasalizmas ne tik gali išgyventi, jis gali Klestėti.... Kapita Klyzmas buržųjų išnaudojamas žlunga

   1 0
   Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 13 13:29:59

  - Ar išjungti komunistų partijos dundukai per 30 metų? - Ne. - Laaaabai blogai

  31 3
  Atsakyti
  • t
   trumpai 2021 spalio 13 15:22:03

   ir idealiai tiksliai. Pagarba.

   17 0
   Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 13 13:27:42

  LIETUVOS LAISVĖS KOVOS SĄJŪDŽIO TARYBOS DEKLARACIJA 16. Komunistų partija, kaip diktatūrinė ir iš esmės priešinga pagrindiniam lietuvių tautos siekimui ir kertiniam Konstitucijos nuostatui - Lietuvos nepriklausomumui, - nelaikoma teisine partija. 17. Asmenys, bolševikinės arba vokiškosios okupacijos metu išdavę Tėvynę bendradarbiavimu su priešu, savo veiksmais ar įtaka pakenkę tautos išsilaisvinimo kovai, susitepę išdavystėmis ar krauju, yra atsa­ kingi prieš Lietuvos Teismą. _____________________________ Okupuotoji Lietuva 1949.II. 16. LLKS Tarybos Prezidiumo Pirmininkas Vytautas LLKS Tarybos nariai: Faustas Kardas Merainis Naktis Užpalis Vanagas Žadgaila

  20 3
  Atsakyti
  • N
   Na, 2021 spalio 13 15:19:03

   Kas čia per troliai.

   2 2
   Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 13 13:27:35

  LIETUVOS LAISVĖS KOVOS SĄJŪDŽIO TARYBOS DEKLARACIJA 4. Suvereninė Lietuvos v_a_l_d_ž_i_a priklauso t_a_u_t_a_i. _____________________________________________________ Okupuotoji Lietuva 1949.II. 16. LLKS Tarybos Prezidiumo Pirmininkas Vytautas LLKS Tarybos nariai: Faustas Kardas Merainis Naktis Užpalis Vanagas Žadgaila

  16 3
  Atsakyti
 • n
  naujas 2021 spalio 13 12:48:40

  Lietuvos isdaviko paleckio straipsnis

  3 30
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 13 12:41:06

  - Išprovokuoti apsišaukėlių seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės. - Visi maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti). - Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio “ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus]. Jei kitaip, mes š_e_i_m_i_n_i_n_k_a_u_j_a_m_e be seimo tarnybos apsišaukėlių tarnų, be apsišaukėlių vyriausybės tarnybos tarnų. Referendumas yra tik vienas iš g_a_u_s_y_b_ė_s priemonių Tautai planuoti laimingą gyvenimą savo namuose Lietuvoje. ____________________________________________________ Vatnikams (tomkiniams, lekštučiams, paleckiukams, juraičiokui, razminiokui, juozaičiokui, Lietuvos priešams gražuliokui bei uspaskichoidui, ...), griežtai draudžiama dalyvauti maišto daryme.

  13 13
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 13 12:40:58

  (nuoroda) laisvaslaikrastis.lt >>> Kaip toji valdžia yra nelegitimi, neteisėta

  13 4
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 13 12:40:52

  Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime. * Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur. * Šie metai - visuotinio maišto pradžia: - apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos; - moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos; - seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą. _ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų

  14 4
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 13 12:40:46

  Šie metai - visuotinio maišto pradžia. Tautos maištininkų vadas bus tas, kuris: - pasmerks Tautos budelius Lkp komunistus (kgb'istus, stribvaikius, ...); - paleis antikonstitucinį seimą (nes seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija, kai sąrašinių negali būti seime); - paskelbs ypatingąją padėtį, visiškai sunaikinto Lietuvos ūkio (su)tvarkymui (susigrąžinant litą); - užsiims Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto bei užsiims šio baltų krašto prijungimu prie baltų Lietuvos; - ir tt bei pan. __________________________________________ Nemaištauti yra pavojinga Tautos gyvybei Lietuva - tvirtovė

  14 5
  Atsakyti
 • L
  Lt 2021 spalio 13 12:09:44

  Apsaugok viešpatie nuo tokios rašliavos , bet čia juk Respublika

  7 31
  Atsakyti
  • S
   Suklydai 2021 spalio 13 13:52:17

   Tu šėtono šaukia!

   2 2
   Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 spalio 13 11:51:42

  Respublika tai vienintelis laikrastis , kuris ta mesla Lietuvoje ir bando iskuopti nejaugi - jus trumparegiai to nematot ir nesuvokiate .Ogaila- praregegite , nes gal greit jau bus per velu.

  60 6
  Atsakyti
  • V
   Vaclovas iš Klaipėdos 2021 spalio 13 13:32:39

   Pamiršote Laisvą laikraštį.

   15 3
   Atsakyti
  • V
   Vaclovas iš Klaipėdos 2021 spalio 13 13:34:12

   O Laisvas laikraštis?

   10 2
   Atsakyti
 • >
  > < ! esi kvailas kaip čiabato aulas 2021 spalio 13 11:49:20

  Pagrįsk savo teiginį, arba užtilk amžiams.

  1 19
  Atsakyti
 • V
  Veislinio 2021 spalio 13 11:47:03

  Vatinio rasliava

  9 37
  Atsakyti
  • >
   > Veislinio 2021 spalio 13 11:54:37

   zombio komentaras.

   22 4
   Atsakyti
 • a
  ar cia 2021 spalio 13 11:46:59

  tas jaunasis tautos "ziedas" driekiasi eilemis nusilenkti pispasiui, kad gautu leidima bare pasitusint ir i Akropoli nubindzent ? Tai jame auga profesionalus politikai? Kur jie? Viltis tik senstancioje kartoje, kuriai dar vis nenusispjaut i Lietuva ir jos islikima...Nusikaltimas yra ne daryt klaidas, o pasilikt jose...

  46 3
  Atsakyti
 • J
  Jep 2021 spalio 13 11:34:43

  Respublika yra virtes tikras mešlas. O Tomkus vyriausias mešlininkas Kai jis ten kazka joje pakapsto iskart prisistato mešlo muses pavidale visokiu vatniku, sovietu garbintoju, kolchozo ciferio gailetoju ir kitokios naftalinines faunos. O lietuvos jaunimas baige mokslus, gerai uzdirba , i metus po kelis kartus pramogauja egzotiskuose krastuose ir ziuri i tokias respublikos mešlo muses kaip i muziejinius eksponatus.

  11 81
  Atsakyti
  • s
   smalsutis 2021 spalio 13 11:46:20

   tamstai idomesnė komsomolka ir delpistai ????

   36 3
   Atsakyti
  • I
   Išeinantis 2021 spalio 13 11:47:11

   Jep - Štai - labai ryškus Pirmosios Lietuvos egzempliorius. Ar tokiam žmogeliui svarbu Lietuva? Jos ateitis? Ar jam svarbu, kaip ir kur gyvens jo palikuonys? Ar jam apskritai kas nors svarbu apart paėsti, papramogauti ir bukai visiškai tuščiai ir primityviai egzistuoti.

   30 3
   Atsakyti
  • >
   >jep 2021 spalio 13 11:54:32

   tai tu cia is to "saunaus" isimokslinusio jaunimo tarpo, kuris balsavo uz laisves partija ir dabar dziaugiasi gaves pispasi , kad galetu po barelius ir Akropolius paslankiot ir va toki savo " intelekta" komentaruose pademonstruot? tikrai, esi tik meslo musiu atstovas...

   25 3
   Atsakyti
  • J
   Jep 2021 spalio 13 12:46:06

   O kokia jusu Lietuvos ateities vizija?Buti seriku ateities Lietuvos kolchoze? Ar vatniku burelyje prie stabo lenino ant pjedestalo?

   3 11
   Atsakyti
 • I
  Išeinantis 2021 spalio 13 11:33:59

  Ainis pamiršo vieną labai svarbų faktą. Lietuvos yra dvi. Pirmoji Lietuva TV išplautasmegenių zombių Lietuva su antsnukiais ir GP, tarnaujanti Parazitams. Jie nesuvokia, kokioje duobėje yra, jie nesuvokia, kas yra tikrasis priešas, jie nežino, kad vyksta globalus karas prieš žmoniją. Todėl Pirmoji Lietuva Ainio nesupras.

  52 4
  Atsakyti
  • i
   išsiplauk galvą 2021 spalio 13 13:02:08

   ir išeik nedelsdamas

   4 9
   Atsakyti
  • >
   >išsiplauk galvą... 2021 spalio 13 14:05:36

   Ar ne tau reikėtų išplauti burną ir smegenis, kad nenurodinėtum ką komentatoriai turi daryti ir rašyti. Kiekvienas turi savo nuomonę, supratimą, mentalitetą ir panašiai, pagal ką ir reiškia savo mintis... Sutinku, kad "Respublika virto nepraustaburnių ir kitų neaiškių tipų kloaka... Kartais laisvas žodis virsta patyčiomis ir įžeidinėjimais... Ir kam to reikia??? Nuo to žmogus nepakeis savo įsitikinimų ir proto,nes jis susiformavęs nuo pat gimimo... Kaip ir visa mūsų "Respublikonų" skaitytojų ir rašytojų kontigentas... Tad nemenkinkim kitų, jei pats esi už juos menkesnis, nebet tu pats save iškėlei ant pjedestalo...

   12 3
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GINČAS: Lenkija yra „pasirengusi dialogui“ ginče su Briuseliu dėl ES teisės viršenybės, tačiau atmeta „šantažą“, ketvirtadienį pareiškė ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis, atvykęs į ES aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame dominuoja šis klausimas.
 • SIŪLYMAS: Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Lukas Savickas siūlo Darbo kodekse nustatyti, kad ne tik viešojo sektoriaus, bet visiems darbuotojams, kurie grįžta į darbą nepasibaigus atostogoms vaikui prižiūrėti, būtų nustatoma sutrumpinta 32 valandų per savaitės darbo laiko norma, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
 • FACEBOOK: „Facebook“ ketvirtadienį pranešė, kad pasiekė susitarimą su kai kuriais Prancūzijos laikraščiais dėl mokėjimo už naujienų turinį, kuriuo dalijasi jo vartotojai.
 • INICIATYVA: Vokietija kartu su kitomis keturiomis valstybėmis narėmis (Suomija, Nyderlandai, Portugalija ir Slovėnija) ėmėsi iniciatyvos sukurti Europos Sąjungos greitojo reagavimo pajėgas.
 • RŪKYMAS: Net 51,4 proc. apklaustų suaugusių rūkalių ar vartojančiųjų bedūmius gaminius nurodo nežadą jų atsisakyti.
 • MOKESTIS: Nuo ketvirtadienio privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir ją apmokėti, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).
 • FORUMAS: Ketvirtadienį Vilniuje prasideda dvi dienas truksiantis tarptautinis, jau trečiasis, transporto inovacijų forumas „Transportas ir logistika 2050“, kurį organizuoja Susisiekimo ministerija ir Transporto inovacijų asociacija.
 • REFERENDUMAS: Trečiadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) paskelbė neatšaukiantis anksčiau priimto sprendimo dėl Referendumo įstatymo bylos, kuriuo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) buvo įpareigota referendumo iniciatyvinei grupei išduoti parašų rinkimo lapus, pagal šiuo metu Seime svarstomą, tačiau dar nepriimtą Referendumo įstatymo redakciją.
 • REKTORIUS: Vilniaus Gedimino technikos (VILNIUS TECH) Taryba penkerių metų kadencijai išrinko naują rektorių. Juo tapo prof. dr. Romualdas Kliukas.
 • DARŽELIS: Šiuolaikinės architektūros beveik 2 tūkst. kv. metrų pastate įrengta net 12 darželinukų grupių, kurias galės lankyti 206 vaikai ir tai bus vienas moderniausių vaikų darželių Kauno regione.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gali žmonės, pripažinti kaltais dėl nesunkių ir apysunkių nusikaltimų, dirbti pareigūnais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+3 +9 C

 

+1 +7 C

+4 +9 C

+5 +9 C

 

+4 +7 C

0-13 m/s

0-8 m/s

 

0-4 m/s