Vilniaus miesto savivaldybės administracijos darbuotojui patvirtintas COVID-19nuotraukos (2)

2020 rugsėjo mėn. 28 d. 10:48:06 Perskaitė 775

Savaitgalį Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojui patvirtintas COVID-19 ligos atvejis.


Rudenį pasitikome žinojimu, kad antra koronaviruso banga neišvengiama ir neabejotinai turės įtakos tiek Vilniaus gyvenimui, tiek ir savivaldybės darbui.

„Tai buvo tik laiko klausimas, todėl tam ruošėmės - pasitvirtinome veiksmų planą, kaip reaguosime, kai turėsime pirmą COVID-19 atvejį savo kolektyve. Šį savaitgalį planą teko aktyvuoti - pirmam savivaldybės darbuotojui patvirtintas teigiamas koronaviruso tyrimo rezultatas", - apie tai savo feisbuko paskyroje informavo Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Sostinės meras tikina, kad informacija apie koronavirusine infekcija užsikrėtusį asmenį perduota Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC). Pasak mero, susirgęs savivaldybės darbuotojas šiuo metu yra izoliacijoje, įstaigoje atlikta darbuotojo kabineto, bendrojo naudojimo patalpų bei lifto dezinfekcija.

„Jau yra žinoma, kad daug kontaktų darbuotojas neturėjo, pats atsakingai įvertinęs situaciją saviizoliavosi ir iškart informavo vadovus apie gautus tyrimo rezultatus. Galimas ratas taip pat yra nustatytas, pats su šiuo darbuotoju kontakto neturėjau. Susisiekta ir su skyriaus darbuotojais, kad darbus artimiausiu metu perorientuotų nuotoliniu būdu", - rašė Vilniaus meras.

R. Šimašius taip pat ragino Vilniuje įsikūrusių įstaigų, institucijų vadovus skatinti nuotolinį darbą.

„Kviečiu ne tik savivaldybės darbuotojus, kuriems šią žinią jau pasiunčiau ryte išsiųstame laiške, bet ir Vilniuje įsikūrusių įmonių, institucijų, įstaigų vadovus pagal galimybes skatinti nuotolinį darbą - padarykime viską, kad mūsų darbuotojai darbo vietoje jaustųsi saugūs. Ne mažiau svarbus ir tokių atvejų nestigmatizavimas bei palaikymas ar pagalba darbuotojams", - akcentavo R. Šimašius.

 

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net