-
PAJAMOS: Dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ kartu su dukterine įmone dujų birža „GET Baltic“ neaudituotais duomenimis pernai kartu uždirbo 98,2 mln. eurų pajamų.
-
GINČAS: Gedimino kalno būklę stebintis ir jį prižiūrintis Lietuvos nacionalinis muziejus apskundė Vilniaus apygardos teismo sprendimą, palankų buvusiam kalno sutvarkymo darbų projektuotojui UAB „Hidroterra“.
-
DOKUMENTAI: Praėjusiais metais Lietuvos piliečiams išduota beveik 720 tūkst. asmens dokumentų – daugiausiai per pastarąjį dešimtmetį, rodo Migracijos departamento turima statistika.
-
SAVIVALDA: Kovą vyksiančiuose savivaldos rinkimuose kandidatuoja beveik penktadalis parlamentarų, o perrinkimo siekia dauguma – 49 – pareigas einantys merai.
-
REABILITACIJA: Pernai kompensuojamomis reabilitacijos paslaugomis pasinaudojo beveik 3,5 tūkst. koronavirusu persirgusių žmonių - tai trečdaliu mažiau nei 2021-aisiais.
-
SKUNDAS: Airijos ir Vengrijos oro bendrovės „Ryanair“ ir „Wizz Air“ teismui apskundė nuo šių metų padidintas rinkliavas Vilniaus oro uoste.
-
UŽDRAUDĖ: Teismas sausio pabaigoje uždraudė aštuoniems Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos bankroto administratoriams laikinai – šešis mėnesius užsiimti šia veikla: tokia sankcija pritaikyta Daliui Volskiui, Skaistei Klimei ir Vėjūnui Klimui, Vaidotui Lemešovui, Arūnui Virkučiui, Donatui Turkui, Tomui Malinauskui ir Vytautui Švedkauskui.
-
REIDAS: Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad vasario 6-7 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimą.
-
BYLA: Baudžiamoji byla dėl konflikto Vilniaus prekybos centre, kai per karantiną dėl nedėvimos kaukės pastabą gavęs pirkėjas Darius Varnas sumušė apsaugininką, o paskui lauke šovė į jį iš turėto ginklo, pasiekė Konstitucinį Teismą.
-
GALIA: 2022-aisiais vėjo elektrinių galia Lietuvoje, palyginus su 2021 metais, išaugo trečdaliu - siekė 1,51 teravatvalandės (TWh).
Daugiau
|
ir užkniso tie siuntimai iš šeimos gydytojo. Pvz. man reikia pas akių gydytoją ar ausų. Tai matai,blemba, turi pakliūt pas šeimos gyd,kad gaut tą pisulką pas specialistą. Ir kaip gali ligonis greit pakliūt su liga pas šeimos gyd,jei pas jį užimamas laikas gaut pisulkom. Visi dabar vis keikia sovietinius laikus,bet tokio bardako sveikatos sistemoje tais laikais TIKRAI NEBUVO. Kiekviena atejus valdžia jau taip išbalansavo viską,kad jau žmogui apie normalų gydymą tik pasvajot belieka. Ir toliau tik girdis- svarstom,galvojam ir t.t. Ką čia galvot? Dirbt reikia greičiau ir nekankint žmonių.
Aš siūlau viceministrei savo žvilgsnį nukreipti hemorojaus profilaktikai , o ne siuntimams. Pastoviai reikia lankytis pas specialistą , tai kiekvieną kartą turiu gauti šeimos gydytojos siuntimą, nors specialistas aiškiai nurodo atvykimo laiką. Ministerijoje priviso dykaduonių , tai jie tiek privirė košės, kad sveikam protui nesuvokiama. Grupės, pogrupiai, ekspertai- tai dykaduonių gauja, kuri nieko nesugeba. Tokio bordelio sveikatos apsaugoje Lietuvoje niekad nebuvo. Dalis gydytojų sužvėrėjo, turi surasti per ką paduoti pinigus, o tada gausi pagalbą. Gaudo mailių, o rykliai be 500 neina į kalbas. Liko dar dalis gydytojų, kuriuos aš vadinu dievais, bet jų mažėja, ateina grobuonys.
Pagal euro sajuzo direktyvas buvo ivygdyta ir vygdoma sveikatos apsaugos reforma,,Tikriausiai prisimenate kaip iš euro sajuzo važiavo ir reikalavo reformos sveikatos apsaugos sistemoje,,dabar tikriausiai lauks naujų direktyvų,o kad žmonėms patekti pas gydytoja sudėtinga,kitas žmogelis gali ir nesulaukti,nors lupa nuo žmgaus mokesčius,..