respublika.lt

Šeimos gydytojo kompetencijas papildė COVID-19 ligos diagnostika ir gydymas - straipsnio komentarai:

 • A
  Aktualiau 2022 rugpjūčio 04 13:20:17

  O kaip pakliūti pas tuos gydytojus, jei registratūra neregistruoja?

  Atsakyti
 • B
  Bilas 2022 liepos 28 20:04:32

  Tai jau medikai irgi gydys covidą?

  Atsakyti
 • L
  LifeSiteNews • com 2022 liepos 26 10:56:37

  Apie sveikatą... ‘She lost everything’: California mom severely disabled after Pfizer shot now homeless

  Atsakyti
 • t
  tai 2022 liepos 25 20:21:11

  gyde geri daktarai, yra protokolai internete paskelbti, ka ir kaip vartoti ivairiose situacijose

  Atsakyti
 • b
  baba 2022 liepos 23 20:50:17

  is kai kuriu isvi reiketu licenzijas atimti

  Atsakyti
 • a
  atrodytų 2022 liepos 23 14:16:23

  kad medikų kompetencijas reikėtų vėl papildyti tuo senu pagrindiniu nurodymu "NEPAKENK!" Nepakenk ir nesugadink žmogaus natūralaus imuniteto, saugantį nuo daugelio ligų! O nepakenkti galima tik tada, kai eksperimentams su žmonų sveikata nebūtų, kad neliktų visai vietos? Negalimi jokie eksperimentai, kurie dabar atliekami be poreikio ir kas, atrodo, blogiausia, kad su sveikais žmonėmis, su stipriausiais žmonėmis ir vaikais? Atrodytų, kad gydyti reikia tik sergančius ir tik seniai esančiais rinkoje ir gerai patikrintais vaistais, kad eksperimentams pagal "viena užsienio organizacija, kuri neneša atsakomybės, pasakė", neliktų vietos? Šalin visų zombinimą, šalin politinius nurodymus nemedikų medikams, kaip gydyti gripus ar slogas ar koronavirusus? Ir, atrodo, atsiriboti nuo nedraugų iš užsienio, jei dar Lietuva turi sienas ir pajėgi jas apginti, visaip?

  Atsakyti
 • T
  Tarp kitko 2022 liepos 23 11:39:11

  Jo... Jeigu jau covid 19 gali diagnozuoti ir moka skiepa suleisti, cia jau auksciausios klases ir pats svarbiausias specialistas.

  Atsakyti
 • .
  .......................... 2022 liepos 22 22:01:24

  Dabar šeimos gydytojai užsiima ne ligonių gydymų,o siuntimų rašymu ir specialistų paskirtų vaistų perrašinėjimu,na dar nedarbingumo lapelių forminimu ir sveikatos pažymų išdavimu.Šeimos gydytojai neskiria gydymo sutrikus virškinimui,suslogavus ar perštint gerklę.Jie siunčia pas gerklės,virškinimo specialistus,o pas juos galima patekti po kelių savaičių ar net mėnesių.Juokingiausia yra tai,kad karštą dieną atsiradus paraudimams po krūtimis ar ant šlaunų jie nerizikuoja paskirti tepaliuko,o liepia registruotis pas dermatologą.Šeimos gydytojo kabinetą tiksliausia būtų pavadinti dispečerine,o šias pareigas galėtų atlikti baigusi kelių mėnesių kursus registratorė.Tuos du melo metus pas juos buvo labai didelis krūvis,nes privalėjo fiksuoti ir skaičuoti covid teigiamus testus ir kontroliuoti uždarytus žmones telefonu,prigąsdinti,kad jokiu būdu nenueitų į parduotuvę maisto nusipirkt.Apie kokią covid diagnostiką kalbama,paprasčiau pavadinti ligonių marinimo pratęsimas.

  Atsakyti
  • D
   Džiaukitės kad negydo 2022 liepos 23 08:24:14

   Nes kai pradės gydyti bus tik blogiau

  • J
   Jo 2022 liepos 23 12:00:28

   Per pandemiją dauguma jų ir kvalifikaciją prarado.

 • P
  Patys gydikitrs 2022 liepos 22 20:08:02

  Pas gyditojus bera ko caiksciot gripas lengvsi pagydonas

  Atsakyti
 • p
  p 2022 liepos 22 19:22:25

  voketijoje vaikus naudoje kovido reklsmose per telika ir radijes avinu mazeje turbut

  Atsakyti
 • a
  atrodytų 2022 liepos 22 18:46:00

  kad iki šiol šeimos daktarai nemokėjo gydyti nei slogos, kokiu dabar tapo šiuodieninis koronavirusas, ar nemokėjo gydyti gripų epidemijų, kur gripo epidemijų rodikliai būdavo daug didesni nei šių dienų "feikodemijos"? Gal visos nelaimės ir kilo dėl to, kad politikų politiniu sprendimu ligoniai buvo atskirti nuo gydytojų, gal kad negautų jokios ambulatorinės pagalbos, kad negautų logiškų ir seniai rinkoje buvusių efektyvių vaistų? Be vaistų ir be gydymo ligos subujodavo, matyt, toks buvo tikslas? Juk girdėjosi apie "klaidžiojančias" dideles premijas, kad būtų kuo didesni "feikodemijos" skaičiai? Gal buvo organizuotas žmonių apdirbimas iki sąmonės aptemimo, kad be jokių įrodymų ir garantijų šie jau susileistų "eksperimentinių", genetiskai modifikuotų ir pilnai dėl saugumo nepatikrintų skysčių? Kas suleista, juk nebeiškrapštysi? Iš modifikuoto nemodifikuotas tikriausiai irgi nebesigauna, nežinau, kaip čia pagal genetikus?

  Atsakyti
  • G
   Gal pmirsot 2022 liepos 22 19:58:47

   Kad gyditojai nebeisrase antibijotoku susirges begsvonvaistu nuo gripo perejo i plauciu uzdegima neisrase antibijotiku kas nusipurko tas issigyde namuose ka isveze i ligonines tas mire nuo deguonies kaukiu plauciu uzdegimas uzdeda atsaldyto deguonies kauke plauciai gauna atsaldyta ora ir viskas mirtis kas nevaziavo i ligonines tas issigyde namuose bereikejoneit net tikrintis susirgai gripu ir gydikis pats

  • m
   mano kuklia nuomone 2022 liepos 27 18:59:18

   Manau, kad panika buvo keliama tikslingai. Kai liga pereidavo į bakterinę, pasiekdavo plaučius, antibiotikų niekas nerašė, tik liepdavo laukti, kada pradėsi dusti, tada kvieskis greitąją ir važiuok į ligoninę, o ten nuo vietinių infekcijų žmogus ir nusigaluodavo. Juk galėjo leisti ekstremaliomis sąlygomis vaistinėms parduoti antibiotikus, bet neleido. Kas išsireikalaudavo, tas apsiėjo be ligoninių. Čia manau buvo tyčia daroma, kad įvaryti baimės su tikslu, kad paskui skiepus prastumt ir milijardinius pelnus pasidaryt.

 • g
  gydymas 2022 liepos 22 15:27:55

  kokois gydymas sedet name ir mirsti yra demokratija lietuva lietuva lietuva!!!!!!!!!!!!!!

  Atsakyti
 • Č
  Čia vaidyba 2022 liepos 22 15:04:58

  Ne covid ,o ,,AVİNLİGĖ .

  Atsakyti
 • S
  Suprantu taip: neskirs pinigu kovidiniams palatų "konclageriams" ligoninėse su visais 2022 liepos 22 13:55:14

  tais medikų isivilkimais į baltus skafandrus prieš ten ieinant? Gal ir tų skyrių apmažins? Gi per brangus jų islaikymas. Buvo video, kur vyras gulejo, kol mirė telefonu savo klaikią "priežiūrą" transliuodamas. Dar giminė žadejo uz jo numarinimą i teisma paduoti. O dabar tiems stambiems gydomiesiems "spektakliams" ļėšų, ko gero, neeikvos. Atrodo, kad permetė Covidą lyg koki gripą ant šeimos gydytojų galvos, gal dar su, o gal - be piniginio priedo jiems už "papildytas kompetencijas" Bet , tikriausiai, daro taip, kaip biudžetui pigiau. O ir zmogui tada bus ne taip baisu, kaip i tuos skyrius pakliuti. Tapens namie atsigulėti. Dabar gi jau skiepyti eme sirgti. Matyt begs vel skiepytis, neleis savo imunitetui normaliai, atsigauti. Jei gydytojams priemoka uz kiekvieną paskiepytą palikta, tai galimai su mediku pritarimu taip ir skiepysis iki nelaimingos pabaigos kaip Žarinovskis. Gal laikesi medikų nurodymo nenaudoti antibiotikų, nedriso pats gauti ir pagerti kol ligai neisibegėjo.

  Atsakyti
  • I
   Is naturos. Is IT. 2022 liepos 22 14:24:26

   Uzvakar pazystama pasiskunde, kad jai ko gero kovydas. 3kart dozuota, persti gerkle, turejo temp 37,8, bendr silpnumas, raum skausmai. Ok. Nuvaziavau aplankyt ir situacija ivertint. Taigi. Taip, liepiau gert antibiotika, padariau zalios arbatos su citrina ir medumi, padariau sodos tirpala gerkles garinimui, liepiau nuolat dienos begyje gerti daug siltu arbatu, nebuti skersvejyje, vyra jos nusiunciau nupirkt jogurto, vitC, zinko. Jau siandien satanu kovydlas jai nebebaisus. Tarp kitko, i gydytoja nesikreipe, nes ta parsidavusi padla butu privertus darytis testa ir savaime suprantama kad butu buves teigiamas. Taip isg*amos jau turetu uz testa pinigus ir pLandemija butu, kaip sud*as cia plaukianti. O dabar graziai priskandinom su elementariu gydymu.

 • P
  Pasaulis kalba 2022 liepos 22 13:41:10

  Jog vakcina tai nuodas ir galutinis kelias y kapus . Jie vykdo visiška žmonių naikinimą . Kaip jie gyvens toliau šitiek nužude žmonių.

  Atsakyti
  • L
   Laisvas Laikraštis: „Pfizer“ vadovas atviras : „Tikslas – iki 2023 m. dvigubai sumažinti žmonių skaičių pasaulyje ir ta svajonė tampa realybe““ 2022 liepos 22 13:51:27

   to - Pasaulis kalba Na ir naivumas Jūsų. Dažniau apžvelkite užsienio šaltinius arba bent jau į LL tinklalapį užsukite ir pamatysite, kad genocido vykdytojai miega ramiai ir net iš laimės šokinėja.

 • s
  seimos 2022 liepos 22 13:33:51

  gyd.juk mokesi daug metu,kad gydytu zmones,o siuntimu rasymas ,tai gaisatis ir gyd. ir zmonems

  Atsakyti
 • k
  klausimai 2022 liepos 22 12:55:21

  - kodėl niekas nesugeba su šiuolaikinėmis technologijomis izoliuoti 'viruro' pagal GOLD STANDARD? - kodėl nėra 'viruso' nuotraukos, tik paveiksliukai, piešinukai? - kodėl 'virusas' elgiasi lygiai taip pat kaip gripas? - kodėl nei vienas 'viruso' ir injekcijų 'specialistas' nesugeba atsakyti nei į vieną loginį klausimą? . Klausimų dar daug. Tačiau faktas tas, kad medikai žaisdami šį feikinį AVINAVIRUSO žaidimą visiškai diskredituoja save. Ir kaip pas tokius kreiptis?

  Atsakyti
 • N
  Natural News • com 2022 liepos 22 12:47:20

  Apie AVINLIGĘ... . „Virology Journal paper confirms covid jabs deplete immune function over time“

  Atsakyti
 • x
  x 2022 liepos 22 12:17:11

  Auksines slogos afera, zmoniu nuzombinimas. Dabar vos pasivelka prisiskiepijo nuodais, neliko imuniteto, organizmas net temperaturos deka nesipriesina.

  Atsakyti
 • T
  Tiesiog apgailetinai parsidaveliskas skaitalas 2022 liepos 22 11:43:53

  Kokia dar kovid19 liga..., kad jumis sik*ancius sutrauktu. Tai genocidas, suisg*amejusiu multimilijardieriu samokslas pries Zmonija. Genocidas. Tai ginklas. Bent parasykite KUR SAUGOMOS TOS alla vakcyynos! Sie biocidai, jusu vadinamos vakcyynos, yra saugomos, sandeliuojamos kariskiu bazese, N A T O bazese. Anot jusu, tai vakcinos? Tai ginklas.

  Atsakyti
 • N
  Na tai gal ir gerai, 2022 liepos 22 11:01:38

  galės ir šeimos gydytojai diagnozuoti tą covidinę slogą, nereikės trenktis kažkur kad nosėn pagaliukus kaišiotų, o jeigu gydytoja seniai pažysta pacientą, su juo gerai sutaria tai ir persigrti sloga galima bus ramiai.

  Atsakyti
  • k
   koks dar ,,gerai'' 2022 liepos 22 11:47:22

   tiesiog dabar terorizuos dar ir kazkokios boblekos ,,seimadarktares''. Kaisios pagalius tiek, kiek joms bus isakyta, terorizuos neduosiancios siuntimo, jei nesikisieliavai ir tt. Bobsiu pavadintu seimadaktarem tukstancius prikepe, o mediku ner ir pasiusk. Oftalmoogu, neurologu, pulmonologu ir pan. kiek? normaliu, 20 gal ir yra Lietuvai.

  • R
   Rekomendacija 2022 liepos 22 12:57:21

   to - Na tai ... Nežaisti AVINAVIRUSO žaidimo. Trumpoje perspektyvoje, manau, išlaikysite trumpalaikį komfortą, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje atsidursite skaitmeniniame konclageryje.

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GATVĖS: Trijų Gargždų miesto gatvių gyventojai nenori, kad būtų pervadintos Petro Cvirkos, Juliaus Janonio ir Butktų Juzės gatvės.
 • RŪMAI: Šiaulių miesto savivaldybė siekia iš Vilniaus universiteto perimti miesto centre, Aušros alėjoje, esančius Didždvario rūmus - ten ji norėtų įkurti Santuokų rūmus ir erdves menui.
 • LOBIZMAS: Pusantrų metų galiojančią prievolę deklaruoti susitikimus su lobistais aktyviausiai vykdo Seimo ir Vyriausybės nariai bei Vilniaus miesto savivaldybės atstovai.
 • ORKESTRAS: Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinį pučiamųjų orkestrą ketinama perduoti Policijos departamentui.
 • PLAUKIMAS: Seimo narys Linas Jonauskas siūlo pradinukams vieną kartą valstybės lėšomis apmokėti vasaros plaukimo stovyklą.
 • REITINGAS: Kredito reitingų agentūros S&P ir „Fitch“ penktadienį sumažino Ukrainos kredito reitingą manydamos, kad karo siaubiama šalis, pasiekusi susitarimą dėl skolos restruktūrizavimo, yra per žingsnį nuo finansinių įsipareigojimų nevykdymo.
 • KADRAI: Pasitraukus vyriausiajai šalies epidemiologei Loretai Ašoklienei, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ketina svarstyti šios pareigybės likimą.
 • TURIZMAS: Kaune įpusėjus Europos kultūros sostinės metų programai ir rugsėjį laukiant keleto aukšto lygio renginių, turizmą mieste tikimasi grąžinti į priešpandeminį lygį, sako „Kaunas 2022“ Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas Mindaugas Reinikis.
 • BILIETAI: Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vykdomasis direktorius Michaelas O'Leary teigia, kad bendrovė nebesiūlys skrydžių žemiausiomis kainomis dėl smarkiai išaugusių degalų kainų - 10 eurų bilietų era baigėsi.
 • MOKYKLA: Užsienio reikalų ministerija penktadienį išreiškė protestą dėl Baltarusijoje pristabdytos lietuviškos Pelesos vidurinės mokyklos veiklos.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokį elektros tiekėją pasirinkote?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s