respublika.lt

Šeimos gydytojai ragina stabdyti sistemos pertvarką: ši reforma smogs visa jėga atgal - straipsnio komentarai:

 • S
  Senam zmogui 2022 birželio 20 17:27:55

  Jei neduosi kysio gero vaisto neisrasys.. , a.a tevelis taip ir i amzinybe išejo.. vaistinej reik konsultuotis, nepasikliaukit vien daktarais

  Atsakyti
 • P
  Praeitys 2022 birželio 20 13:28:35

  Užaugome būrys vaiku Seneliu vienkiemyje,Tuoj po antruju pasaulio skerdyniu.Visas maistas ,rubai,patalyne,buvo savos gamybos.Mama su Močiūte visa žiema ausdavo myla,čerkasa,ir kitus audeklus Po to singer mašina siudavo rūbus .Pas krautuvininkus prieš kaledas pirkdavo tik silke.Vaistažolemis ,gydomosiomis uogomis,vaistažoliu šaknimis,lapams, rupinos Močiūte,ju buvo Labai daug.Nei karto į burna ne dejome al chemiku sukurtu priaparatu ir po šei dienai,todel šeimoje niekas nesirgo ir neserga.Privaloma kas savaite karšta pirtis,beržo vanta ledo dušas. Procedūra užtrunka 4val Ne lašo į burna laipsniuotu susintetintu geralu.Tik savo uzauginta maista,savo šulnio vandenį,sodyba privalo supti medžiai kurie oro mišiniui kurį kvepuojame suteikia 78% azoto,21%deguonies ir 1%ozona.Labai pavargusį ramina nuo ankstaus ryto strazdu giesmes kurie peresi kiemo dangu remenčiuose šimtamečiuose medžiuose.Tuomet ne gaišinsime daktaru ,ne valgisime al chemiku sukurtu priaparatu.Viska mums Dave Visagalis

  Atsakyti
 • P
  Prosenelis 2022 birželio 16 17:18:31

  Baisesnio ir didesnio bardako Lietuvoja ne buvo kaip dabar.

  Atsakyti
 • L
  Loreta 2022 birželio 16 16:45:48

  Kam rūpi eilinis žmogus,ir dabar pas specialistus patekti,pvz.Kauno klinikose tai loterija,nes į priekį talonų nėra keli mėnesiai,nustoja galioti ir siuntimas,o su nauja tvarka daugiau darbo turės laidotuvių biurai

  Atsakyti
 • E
  Egle 2022 birželio 16 15:13:30

  Jau man buvo senai pasakyta šeimos gydytojo prieš pandemija,kad Tu esi registruota,Radviliškyje,ir turi ten gydytis pas šeimos gydytoją,žmogus gali bet ,kur būti registruotas,o reikia atsižvelgti,kur Jis dabartiniu metu gyvena,ir gyveno visą savo gyvenimą,ar Jis gali ten gyventi,kur registruotas?,ar yra sudarytos,Jam sąlygos gyventi !!!????

  Atsakyti
 • I
  Iš Vilniaus 2022 birželio 15 17:17:00

  Tik ką girdėjau viceministrės Jankauskienės ir genijaus Slušnio pasisakymus per lrt apie sveikatos priežiūros ,, reformą". Nesupratau, ar tai tiesioginis būdas numarinti kuo daugiau žmonių ar psichikos ligonių kliedesiai. Jei tai bus realizuojama, geriau patys keliaukime į kapus. Bus lengviau ir paprasčiau. O ta ,, reforma" - nusikaltimas prieš dar gyvus mūsų žmones!

  Atsakyti
 • j
  jaruzalimka 2022 birželio 15 14:46:59

  O dabar " ponai" medikai visi draugiškai pašokite" jaruzalimka"! Dabar pats laikas! :) Mes niekada nepamiršim jūsų bendradarbiavimo su farmos nusikaltėliais. Tai kad prašom dabar šokite ir linksminkitės!!!!

  Atsakyti
 • l
  labai 2022 birželio 15 11:18:36

  gerai,kad zmogus be trugdymo gales nueiti pas specialista,o vaistus pratesti gales vaistininkas,o seimos gyd,gales gydyti nesvaistant laiko popieriu tvarkymui

  Atsakyti
 • V
  VK 2022 birželio 15 10:08:08

  Kažkada daviau kraujo donorystei ir man užkyla spaudimas. Tad tuo metu budėjęs profesorius, pasakė, kad nusiraminčiau kelias minutes ir tuo metu padiskutavome apie gydytojus. Tai jis pasakė tokią tiesą, tikrieji gydytojai yra gydymo centruose, o tie kurie poliklinikose, tai nevykėliai. Sako: kiek jie išgydė žmonių? Ir pats rodo nulį. O vaistus paskirti gali ne ką blogiau ir vaistininkės. Tad tą ir turime. Žinau vieną žmogų, kuriam skyrė vaistus, kuriuos galima skirti maksimum 1 mėn., o jam pratesinėjo metus, tad parėjo inkstai ir sėdo ant dializės. Ir niekas nekaltas. Gi pats pirko, pats gėrė. Nekompetencija liejasi per kraštus. Aš jais nustojau tikėti, kai man gerokai pagadino sveikatą su tokiais žodžiais: "reikia dėl vaikų išgerti kursą visai šeimai." Ir taip beveik niekada nesirgęs, pradėjau sirgti po kelis kartus per metus. Tada spjoviau ir liaudiškais metodais iš ligų periodo išėjau per 10 metų, tačiau pasekmės jaučiasi ir manau, kad nubraukė man kokius 5-7 metus gyvenimo minimum.

  Atsakyti
 • .
  ... 2022 birželio 15 10:06:51

  cia tos reformos panasiai kaip vaiku zindymo nutraukimas, tai cia irgi keitineja kol galu gale prie visiskos privacios sveikatos sistemos su siokia tokia lengvatine forma, bet jie taip paskaiciavo kad valstybe daugiau pinigu uzdirbs nuo privataus sveikatos verslo ir gaus pinigu i biudzeta leisti savoms reikmems, nei kad uztikrinti gera sveikatos sistema savo pilieciams, tiesiog geda, dar suprantu ten amerikonus kurie ten vieni su kitais jokiu rysiu neturi su savo istorija, o lietuva ir taip mazai zmoniu turi ir apskritai konservatyvi salis ir tarp zmoniu yra realus rysys kulturos ir genetikos prasme

  Atsakyti
 • M
  Migla 2022 birželio 15 10:02:31

  Manau, kad žmonėms pučiama migla.Kovidinio laikotarpio naujadaras,-gydymas telefonu kažkam labai patiko.

  Atsakyti
 • G
  Gėda JAV vasalams 2022 birželio 15 09:21:48

  "Žudikų" valdoma valstybė ir toliau nenori atsisakyti savo nusikalstomų veikų. Praeitą savaitę palaidojaumamą, kuria antibiotikais nužudė Švenčionių ligoninės medikai. Jų nekompetenciją ir abėjingumas ligoniams pribloškė. Bandžiau perkelti į Vilnių, tačiau ši misija buvo neįmanoma. Kadangi mamai buvo 79 metai. Tai pagrindinis kriterijus kurio vadovaujasi ligoninė. Nes toks Ministro nurodymas. Kila klausimas, kada Lietuva taps civilizuota valstybė kurioje senivo amžiaus žmones bus saugūs?

  Atsakyti
  • Z
   Zinokit seniem zmonems ir vaistu geru neisrasoo 2022 birželio 15 21:29:17

   Sakau juk mokesiu visa kaina negalina ir taskas jiems isakyta teks ieskot vaistu turguje

   Atsakyti
 • K
  Kam reikalingi šeimos gydytojai? 2022 birželio 15 09:19:42

  Man asmeniškai šeimos gydytojas tik receptą išrašo ir jeigu paprašai siuntimą pas specialistą ir tai tik telefonu, o eiti nėra tikslo. Mano šeimos gydytoja jauna tai nors dar gaunu patarimų, o kai buvau prisirašiusi pas pensininkę tai jos senosios pensininkės gydytojos dar ir tau ir duodavo suprasti jeigu nori siuntimo ar kokiai konsultacijai tai duok kyšį, o kitaip negausi, nes jos pripratusios prie tų kyšių ir tai joms yra normalu. Nors aš gyvenu Kaune, bet tų šeimos gydytojų pensininkų poliklinikose pilna, todėl ir rinkausi privačią kliniką. Labai norėtusi, kad poliklinikose dirbtų nuo mažiau pensininkų gydytojų, ir aptarnaujančio personalo jų vienintelis tikslas atidirbti darbo valandas ir pasiimti atlyginimą.

  Atsakyti
  • o
   o koks turėtų būti tikslas 2022 birželio 15 12:17:50

   jei ne atidirbti darbo laiką ir gauti algą?jūs gal darbe ir nakvojat iš meilės artimui savo?

   Atsakyti
 • T
  Turiu tik vieną gyvybę ir noriu gydytis pas mano pasirinktą specialistą 2022 birželio 14 22:57:08

  Komentaruose daugelis piktinasi gydytojais, bet dabar dar gali pasirinkti antrinio lygio gydytoją, o po reformos to nebus. Jei aš sergu sunkia liga ir noriu gydytis Vilniuje, o esu Klaipėdos regiono gyventoja, mane gydys man nepatikimas klaipėdietis. Šansų pakliūti pas vilnietį - tik apsimokant už visas paslaugas.

  Atsakyti
 • J
  Janina 2022 birželio 14 21:49:35

  Per pandemija vaidino dirbančiais gydytojai, sėdėjo rankas sudėję, o dabar triukšmauja. Jums taip ir reikia.

  Atsakyti
  • a
   2022 birželio 15 10:48:02

   Per išgalvotą pandemiją šeimos gydytojų buvo pagrindinis darbas KIEKVIENĄ,,kuris paskambinęs skundėsi sloga,gerklės perštėjimu,temperatūra,net viduriavimu siūsti darytis testą nuo covido,o jei atsisakydavo,grąsindavo neduoti biuletenio.Dar vienas darbas buvo įkalbėti skiepytis no covido.Dabar,kai pasipylė su nsiskundimais po skiepų,dauguma parsidavusių šeimos gydytojų apsimeta,kad negirdi paciento pasakojime,kad jam negalavimai atsirado po skiepo ir žaidžia ligų ieškojimą siuntinėdami pas specialistus.

   Atsakyti
 • D
  Dzin 2022 birželio 14 20:57:01

  Sakykim Nyderlanduose draudimas kainuoja apie 100€, uz tai gauni visus tyrimus be eiliu, konsultacijas rytoj, protezavima be eiliu su geriausiom imanomom medzegom, vaistus kuriuos israso gyditojas nemokamai, jei nori gali vaistinej nusipirkti antibijotiku be recepto, perpus pigiau nei lietuvoje. Gal geriau uzdaryti visas gydyklas lietuvoje ir vezioti piliecius gydytis y Nyderlandus. Butu operatyviau, nuvykimas uztruktu 24 valandas su autobusu, kai lietuvoje gydytojo konsultacijos gali tekti laukti 4 menesius. Iseina kad pas gyditoja nyderlanduose ligonis patektu 119 dienu greiciau.

  Atsakyti
  • S
   Sutiktume simta moket bet kad gyditutu 2022 birželio 14 21:03:41

   Nusinamantis gyditojai ir butu atsakingi uz nugydima

   Atsakyti
  • N
   Na, 2022 birželio 14 22:30:46

   O mes čia - gyvi kankiniai.

   Atsakyti
 • P
  Petras 2022 birželio 14 20:55:22

  Pries griaudami pirma tegul parodo ka sukure?

  Atsakyti
 • s
  sugriaus viska 2022 birželio 14 20:27:30

  sunku bus atstatyti

  Atsakyti
 • s
  suvalkas 2022 birželio 14 20:22:17

  Zmonems gydymo nereikia, svarbu mokesti surinkti, tai fasistines konservatliberastu nuostata.

  Atsakyti
 • 2
  2x2 2022 birželio 14 20:22:16

  Šios mandros reformos tikslas - pagalba populiacijos mažinimui, kuri kvailiems ir lengvatikiams perrengta spalvotais pažadais ir skambiomis reformomis . Po tokių 'reformų" galimybę patekti pas specialistą bus niekinė, daugės užleistų ligų, automatiškai augs ir mirusių skaičius. O to ir siekiama. Ekonominė krizė, kaip ant mielių kylančios kainos, prasta psichologinė atmosfera valstybėje, nuolatiniai gąsdinimai epidemijomis ir karais, beteisiškumas, tolimesnis biurokratijos ir nepotizmo klestėjimas iškeliavusių pas Petrą skaičių tik augins.

  Atsakyti
 • D
  Dzin 2022 birželio 14 20:16:21

  Zinau gyditoju ir dantistu emigravusiu i uzsieni ir sugryzusiu. Nes tokiu nekvalifikuotu uzsieni nereikia. Tik besivystanciose salyse gali besdariai nugydyti zmones ir uz nieka neatsakyti. Kiurkso valdiskuose kabinetuose, gauna valdiska alga ir kysius, uz nieka neatsako . Gyvenimas sokoladas, ir gali pasigirti tik kad ilgai mokesi, tik nesigiria kad nieko neismoko ir gydyti nesigauna.

  Atsakyti
  • s
   sunku patikėti 2022 birželio 14 20:44:26

   ar galite patikėti, kad buvo laikai, kai užteko paskambinti telefonu ir tą pačią dieną atvažiuodavo vidaus ligų gydytoja?

   Atsakyti
 • J
  Juozas 2022 birželio 14 19:50:33

  KODEL SEIMOS GYDYTOJAI SENYVIEMS ZMONEMS NEGALI ISRASYTI SIUNTIMU FIZIOTERAPINEMS PROCEDUROMS ? SENATVINES LIGAS SEIMOS GYDYTOJAI ISMANO, TAD NEREIKETU SINJORAMS LAUKTI EILESE PAS "SPECIALISTUS"

  Atsakyti
 • d
  dzin 2022 birželio 14 19:17:00

  Reikia naikinti ne tik seimos, bet ir visus valdiskus gyditojus , ir PSD mokesti. Kai sumokejus per 30 metu 18000€ psd negauni gydymo. Uz tuos 18000. Galima gauti kontsultacija ir gydyma vokietijoje. Dabar is pilieciu sunesto PSD gydomi nusipelne gyventi geriau naujausiais vaistais ir tyrimais nelaukdami 5menesiu, o eiliniai piliecai negauna jokio gydimo.

  Atsakyti
  • o
   o kas žmones gydys? 2022 birželio 14 20:45:28

   jei žmonėmis vadintume ir skurdžius?gyvenimas be sveikatos draudimo yra pati primityviausia ir negailestingiausia laukinio kapitalizmo forma

   Atsakyti
  • d
   dzin 2022 birželio 14 22:49:28

   Jus tvirtinat kad varguolius lietuvoje gydo, nors jie moka PSD? Sakykim imuno terapija, elitui, o varguoliam 1967 metu chemija. Sirdies persodinimas 70 meciui nusipelniusem, o 40 meciui varguoliui donoru nera. Neapgaidinekit kitu ir saves kad sunauja yra gydoma. Aspirino ir antibijotiku skiremu is galvos gali paskirti vaistininkas, kaimyne, ar bureja taip pat sekmingai kaip ir gydytojai, tik kainuotu pigiau.

   Atsakyti
 • s
  s 2022 birželio 14 18:32:28

  sako kazkokie roziniai kaliosai konsertuos

  Atsakyti
 • U
  Utilis Abdadas 2022 birželio 14 18:30:27

  Mon muomėntās kėls itrarėms, kad jeigu jūs pasėdoudat dolkėnamė,vadėnas, esat pruostitutės? Kėtuokė ivertėnėma nematau.

  Atsakyti
 • S
  Saliamonas 2022 birželio 14 18:24:25

  Kur tik pažvelgsi, visur sveikatos reformoje akis drasko arba visiškas neišmanymas, arba Hipokrato priesaikos nuleidimas į kanalizaciją, arba farmacijos ir mediciniškų ryklių siautėjimas. Viskas naikinama dėl to, kad "išgelbėtojai" privatininkai perimtų į rankas "nemokamą" mediciną, arba kad kuo daugiau "visuomenės atliekų" gautų galą? Nieko, visi lygiai kartu gaus galą - ir išrinktieji, ir nuskriaustieji, nes Žemė tam ruošia paskutinę puotą ant bedugnės krašto... po kurios tik tie, kurie iš tikrųjų turi dvasią. Nesišaipykite, netrukus ateis laikas, kai jūs paminėsite mano žodį...

  Atsakyti
 • A
  Aldona 2022 birželio 14 18:10:45

  Dulkinizmas ir pilnas sistemos naikinimas Švabiniai mafijai.

  Atsakyti
 • T
  Taspats 2022 birželio 14 18:02:45

  Medicina ir gydimas senai tapo verslu.Versle svarbiausi kuo mažiau tarpininkų,ir kainą mažesnė ir kokybė geriasnė...90% vaistų negydo nieko,tik bereikalo vartojami, todėl kuo mažiau bus "isiuloma" lygų,tuo sveikesni būsime.

  Atsakyti
 • A
  Angelė 2022 birželio 14 18:01:57

  Jei nusilaužiau pirštą ,kodėl eiti pas šeimos gydytoją? O jei apakau,kodėl ne iš karto pas okulistą?Specialiai sudarėt eiles ir raudat.Jau mes,pagyvenusios močiutės daugiau suprantam negu ilgas ir nuobodus dulkės kelias.Šlykštu,o taip ilgai mokotės ir nieko nebesuprantat.

  Atsakyti
  • P
   Palonguos Jozė 2022 birželio 14 18:26:12

   Dėltuo kad idijuotams patink valdītė pruotingesnius, bet lietesniu ož savi, tep anėj pasėjunt besou baisē pruotingė,

   Atsakyti
  • S
   Slyksciau uz zemaitiska 2022 birželio 14 19:27:19

   pezala matyt daugiau ir nera .

   Atsakyti
  • t
   tikrai 2022 birželio 14 20:39:10

   išsivėmiau.

   Atsakyti
  • N
   Nesprok 2022 birželio 14 22:36:34

   Tiek daug ir nereikės vemti.

   Atsakyti
 • E
  Einama link 2022 birželio 14 18:01:09

  Sistemos, kuri yra Airijoje,kai vizito pas jums parinkta specialista reikia laukti menesius ir ilgiau. Kai, po metu laukimo, jums atsiunciamas laiskas sú klausimu, ar vis dar jums reikia to vizito.

  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APKLAUSA: Naujausia 2022 m. GLOBSEC tendencijų ataskaita rodo, kad Lietuvos gyventojai neabejoja dėl savo šalies geopolitinės krypties: 57% jų pritaria, kad Lietuva būtų Vakarų dalimi, o 88% palaiko narystę ES ir NATO.
 • MOKĖJIMAI: Padalinį Lietuvoje turintis Latvijos bankas „Citadele“ pranešė, kad nuo rugpjūčio 20 d. nutrauks aptarnavimą visų mokėjimų į Rusiją ir Baltarusiją bei iš šių valstybių.
 • PAGALBA: Pagal dvi turizmo sektoriui skirtas pagalbos dėl COVID-19 priemones, Ekonomikos ir inovacijų ministerija verslui paskirstė 1,7 mln. eurų nuo pandemijos nukentėjusiam verslui: beveik 1,4 mln. eurų sudaro kompensacijos apgyvendinimo paslaugų teikėjams, per 300.000 eurų – subsidijos kelionių organizatoriams.
 • PREKYBA: Mažmeninės prekybos mažėjimas balandį ir gegužę rodo, kad įsibėgėjusi infliacija ima riboti gyventojų galimybes pirkti, sako ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė.
 • SPRAGOS: Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad po kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas taisomos spragos, o prieš šį išpuolį buvo stebimas intensyvus sistemų skenavimas, vykdomas išpuolių rengėjų.
 • DUJOS: Seimas priėmė įstatymo pakeitimus, kuriais siekiama apsaugoti Lietuvos gamtinių dujų tiekimo sistemą nuo nacionaliniam ir energetiniam šalies saugumui grėsmę keliančių valstybių, visų pirma, Rusijos: dujų importas į Lietuvos dujų perdavimo sistemą ir suskystintųjų gamtinių dujų terminalą iš tokių šalių bus uždraustas.
 • KROVINIAI: Naujasis „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Egidijus Lazauskas tiki, kad jo vadovaujamai įmonei pavyks diversifikuoti krovinių vežimo verslą ir po kelerių metų atstatyti šiemet dukart smukusį krovinių srautą.
 • NAUJAGIMIS: Kaune, ligoninėje esančiame gyvybės langelyje, pirmadienį rastas paliktas 10 parų naujagimis.
 • REKORDAS: Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba paskelbė, jog pirmadienį apie 15 val. Kretingos automatinėje meteorologijos stotyje oras įkaito net iki 32,6 laipsnių karščio - tokios kaitros Lietuvoje nebuvo jau 75 metus.
 • RAŠYTOJAI: Birželio 28-30 dienomis Vilniuje vyks II-asis Pasaulio lietuvių rašytojų suvažiavimas - jo renginiuose dalyvaus 25 rašytojai, vertėjai, literatūros kritikai iš 15 šalių.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar esate vairavęs neblaivus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+18 +28 C

 

+18 +24 C

+21 +32 C

+23 +31 C

 

+27 +29 C

0-7 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s