respublika.lt

Prof.habil.dr. Julius Kalibatas: Dėvėti kaukes reikėjo nuo pat pradžių - straipsnio komentarai:

 • Kalibatai 2020 balandžio mėn. 08 d. 06:06:12

  kaip pavyko gauti profesoriaus vardą. Jūs diskredituojat jį

  0 0
 • KUR JŪS 2020 balandžio mėn. 07 d. 22:12:05

  Ponai daktarai, profesoriai buvote tada, kai virusas Lietuvoje prasidėjo?Jei Lietuvoje nebūtų tiek proto ubagų, kurie keliavo ir šventė, tai būtų buvę bent mažiau tų sergančių. Čia ne karantinas, o košmaras,kai viso jo metu skraidinami, plukdomi visi užsikrėtę savanaudžiai besmegeniai, kurie pridarė žalos žmonių sveikatai ir ekonomikai. Pagal mūsų valdžią jie turi teises, o tie, kurie sėdi karantine smirdančiuose daugiabučiuose jų neturi. O gal sergančiųjų skaičius "stabilizavosi", kad nedaromi tyrimai?

  0 0
 • Harvardas 2020 balandžio mėn. 07 d. 16:16:34

  is ekranu kalbedami pries 10 dienu Karbauskio partijos lyderiai pareiske,kad vyks naturali atranka ir pacientams sulaukusiems 60 metu amziaus nebus taikoma dirbtine plauciu ventilacia[DPV],sis ekstremistinis ir ciniskas pasisakymas isgasdino ir depresiskai nuteike visus tokio amziaus potencialius pacientus.Tiketina,jei neatsiprasys kreiptis i lygiu teisiu tarnyba ir zmogaus teisiu pazeidimo istaiga.Labai nemalonu.kad valstieciu partija-nekreipia demesio i pensininkus,neleidzia pareikst nuomones,o issakius nuomone reiskia dideli nepasitenkinima

  0 0
 • Sedas 2020 balandžio mėn. 07 d. 14:36:24

  Skurdo profesoriau... turgaus lygis..apsijuokei pries tauta...geda.

  0 0
 • Māno klausimas 2020 balandžio mėn. 07 d. 14:12:43

  Kodėl profesoriai, mokslininkai prieš coronaviruso išplitimą tarpusavyje nerado bendros kalbos ir bendro vienodo patarimo, kaip žmonėms teisingai elgtis?Norėta kiekvienam protingesniu pasirodyt ar laiko neturėta? Žmonės taip pat neturi laiko ilgai laukt ir spręst, kuris iš profesorių protingesnis ir kurio klausyt. Žmonėms reikia ir reikėjo atsakymo, čia ir dabar staigiai. Virusas nelaukia.

  0 0
 • senis 2020 balandžio mėn. 07 d. 14:05:57

  tas Kalibatas verziasi prie lovio. Spaudoje, tame tarpe mokslineje, skelbiama, kad koronoviruso Dovid-19 dydis 01 mikrono, medicinine ksuke sulaiko tik 03 dydzio, todel, per viena kaukes skylute, pralenda net 3 virusai. Medicinines kaukes reikalingos tik uzsikretusiems, kad jie negaletu spisudytis i kita gatves puse ir nesisnargliuotu tiesiog ant gatves. Kalibatas, turbut, gauna pinigus uz keliama ir palaikoma panika. Zemina valdanciuosius, kurie, tikrai ne blogiau tvarkosi negu kitos salys. Uz Kalibato nugaros matosi Tevynes Sajungos su KGB ragai ir nagai. Gal ir Rusijos Valstybes Paslaptis, Putino kolege, Neklystancioji, Turinti Gimineje Tremtiniu, Grybauskaite-Magnolija.

  0 0
 • Šitas irgi įdiotas 2020 balandžio mėn. 07 d. 13:57:49

  kaukės apsaugo KITUS nuo jūsų. O einant tuščia gatve dėvėti kaukę yra kvailystė

  0 1
 • Daliai 2020 balandžio mėn. 07 d. 13:45:18

  tai planas 200 miriusiu, kai korejoje planadps iki 10. super idiotka.

  0 0
 • Dalia 2020 balandžio mėn. 07 d. 13:42:33

  Kalibatas nesąžiningas ir nepadorus žmogus, stebinantis savo negarbingai reikšta nuomone.Lietuva pandemiją valdo puikiai pažiūrėkite pasaulinės statistikos lentelę. Singapūre sergančių--1375; mirusių--6; 1 mln.mirusių--1; ---ištestuota 1mln.--11110 P.Korėjoj--------------------10331;------------192;-----------------------4-----------------------------8996 Graikija-----------------------1755--------------79--------------------------8;---------------------------2513 Lietuva------------------------880;---------------15;-------------------------6;--------------------------9403 Švedija-----------------------7206;--------------447;---------------------47;-------------------------3654 Matome, kad mes ir testavimo skaičiais esam daugiau nei p. Korėj, nors sakoma, kad pas mus tirta mažai, susirgusių mažiausiai, miusių taip pat mažiausiai.Aš pateikiu tas šalis ,kur laikomos geriausiai besitvarkančios.Čia iš pasaulinės statist Rodyti mažiau .

  0 0
 • aisku 2020 balandžio mėn. 07 d. 13:29:53

  Per "radijo svoboda" aiskino vienas , kaip gydytojai tampa mokslu daktarais ir ko vertos ju disertacijos.

  0 0
 • Kaukė 2020 balandžio mėn. 07 d. 13:14:23

  Įdomu, ar visi žino medicininės (tas pats galioja ir namudinei) kaukės dėvėjimo instrukcijas? Visos kaukės, respiratoriai ir kiti veido apsaugos elementai yra VIENKARTINIO naudojimo. O ir naudoti juos reikia pagal tam tikras taisykles. Užsidėti ir nusiimti tik švariai su muilu nusiplovus rankas. Dėvėjimo metu, veido apsaugos rankomis liesti negalima. Antrą kartą užsidėti panaudotą kaukę yra dar blogiau, nei jos iš viso nedėvėti. Per ilgai naudojama kaukė sudrėksta ir tarp jos sluoksnių ima kauptis mikroorganizmai. Žodžiu, nepasidarykime meškos paslaugos... Linkiu nesirgti.

  0 0
 • Dėl " sovietinio " :))) 2020 balandžio mėn. 07 d. 13:10:40

  Kalibatas paskaičiau medicinos mokslus baigė 1976 , o Veryga - 2000 ? :)))) Abu profesoriai ir kuris sovietinis ?:))) Panašu , kad opoziciniai gerbėjai galėtų būti psichiatro pacientai :))) Pagarba ministrui Verygai ir premjerui Skverneliui , o opozicijai gėda .

  0 0
 • AŠ IŠKART SAKIAU... 2020 balandžio mėn. 07 d. 13:03:44

  Mokslininkų teiginiai, kad"AŠ SAKIAU"... primena 3 labai protingus žydo vaikus, kurie atspėdavo rytojaus orus. Vienas sakydavo, kad lis, kitas, kad nelis, o trečias, kad taip pat pasiliks. Ir vistiek, vieno būdavo teisybė. Taip ir su šitų mokslininkų spėlionėm.

  0 0
 • DĖL KAUKIŲ 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:41:33

  Pirmiausia, ar jas dėvėt, ar nedėvėt, bendros kalbos nerado mokslininkai ir"mokslininkai". Žmonės elgėsi taip, kaip jiems atrodė saugiau. Dėl atvykusių karantinavimo, reikėjo vos ne šautuvą remt į nugarą. Masei atvykusių, tiek ponams, tiek valkatoms netiko net viešbučiai. Kėlė muštynes ir, tiek Veryga, tiek Skvernelis, buvo priversti atšaukt priverstinį atvykusių karantinavimą. Dėl to, nederėtų jiems priekaištaut. Kaukes dėvėt dėl savo saugumo geriau vėliau,negū niekad.

  0 0
 • Pagarba profesoriui Kalibatai. 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:32:52

  Kad Verygos protelis silpnas - visi jau seniai matėme. Tai tik tipinis sovietinis "psichiatras"...

  0 0
 • Snekam 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:32:11

  kad sneket,apie kaukiu nesiojima raso visi,kas nori ,bet is pradziu ju tiesiog nebuvo,o dabar yra,kai kas nesioja vienkartines kiekviena diena,tuo paciu ir virusus privatizuoja,ne viena pagyvenusi kaimyna maciau,daviau ir keleta nauju,bet tas pats tesiasi,kazkas skalbe,kazkas lygino,sudegino ir t.t apie kaukiu ,rimtu, gamyba savo salyje kalba ir p. Vokietijos kanclere p.Merkel,tai profesorius nieko nauja nepasake,tik dar karta parode susirupinima,gal greiciau kritika,gera buti praeities pranasu.reikejo uzsimint ir apie pirstines ,nes ir jas devi zmones per ilgai,rankos suprakaituoja,mikrobams ,virusams rojus,reikia tuoj rankas dezinfekuoti,o kas tuos skyscius nesiojasi,gal tik rupestingos moterys,apie tai raso siandien focus.de

  0 0
 • Nuomonė 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:20:33

  Nerimsta šitas ,Verygos kritikas ! Vis tas pats per tą patį! Koks šį kartą nevykęs Kalibato rašinys? Kodėl visi mokslininkai ,NETURI VIENINGOS nuomonės? PSO rašo rekomendacijas, kad sveikiems kaukės nepadeda, nes virusas plinta ir per akių gleivinę.Lietuvos medikai irgi neturi bendros nuomonės! Ir dėl to Kalibatui kalti ne PSO, ne mokslininkai , o VERYGA? Neturite ką parašyti ,profesoriau - PAMIEGOKITE! Ar gi nematote, kad negerbia tokių rašliavų dauguma komentatorių! Tai nors pats GERBKITE save .

  0 0
 • KARANTINAS - YRA APSAUGOJAMA VIETA ar ERDVĖ 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:20:24

  o dabar - sėdžiu namie be jokios apsaugos, o mane gali pasiekti kas tik nori, net paukštis palangę apš....ti ar virusinis bomžas apspjauti, ar už durų rankenos Coroną kas užkišti. Galimybių "N", tai koks čia tuomet karantinas visai Tautai? Karantinuokite tik slidininkus iš lėktuvų ir laivų, o visa Tauta taigi laisva, kodėl pažeidinėjamos Žmogaus teisės be pagrindo ir kodėl karantinas tik žodžiu, realiai jo tai nėra visai TAUTAI, jos niekas nesaugo. Tad nėra ir karantino, tik psixozės burbulas ir tiek...

  0 0
 • mano nuomone, 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:11:20

  Ministro Verygos siūlymas visus grįžusius privalomai 2 savaites karantinuoti buvo logiškas . Izoliacija : sergi IŠ KARTO gydo , simptomų nėra - keliauji namo . Taip būtų sumažintas įvežtinio viruso skaičius . Mes , gyvenantys Lietuvoje , einame į darbus , vaikai mokosi . Elementaru ? Man , taip . O ką dabar padarė seimo opoziciniai ir merai rėkdami ( Klaipėdos , Palangos , Vilniaus ) "žmonių teisės " pažeidžiamos ? Verslai užsidarė ir t.t. ir t.t. KARANTINAS VISIEMS . O kiek tų , kurie privalo laikytis saviizoliacijos , laikosi parodo policijos iškvietimų skaičius . Man seimo opoziciniai eilinį kartą parodė veidmainystę , o kompensacijas gaus didieji viarslininkai ? Kada rinkėjai pradės galvoti ? Pagarba Verygai , Skverneliui ir seimo valdančiai daugumai .

  0 0
 • Ceslovas 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:09:11

  Patikimiausia kauke is bomzo trusiku, bet pries dedat reikia suvigyti, kad nesuluztu, nuo sios kaukes metro atstumu visi virusai zuna.

  0 0
 • reg 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:06:02

  Kai man pazistami aiskino iki uzkimimo sia Verygos tiesa, siuliau tiesiog logiskai pamastyti. Buvau teisi. Visada nesioju kauke.

  0 0
 • Šitas ponas 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:01:58

  mano nuomone reiškiasi tik norėdamas žeminti dabartinę vyriausybę. Iš tikro jokios kaukės neapsaugo sveiko žmogaus ir tai yra PSO tyrimų duomenys. Aš jau nekalbu apie tas nesąmones kaip "pasigaminkite patys iš marlės, iš tankesnės medžiagos ar net iš liemenėlės". Tokios savadarbės kaukės ypač pavojingos, nes jos nestabdo jokio viruso, o kadangi dauguma pradeda jas tai užsidėti tai nusiimti - rizikuoja užsikrėsti nusėdusiais ant marlės užkratais tuoj pat, nes po kiekvieno nusiėmimo tokią kaukę reikia dezinfekuoti aukštoje temperatūroje. Be to virusas puikiausiai patenka per akis! Taigi teiginys, kad sveikam žmogui kaukė niekuo nepadeda išlieka teisingas ir iki šiol nepaneigtas.

  0 0
 • To> Klausimas 2020 balandžio mėn. 07 d. 11:50:41 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:00:56

  ATSAKYMAS: O kieno prekybos tinklai? Tautos ar globalistų? (PVZ: LIDLAS tai net kainas jau sukėlė beveik dvigubai, sūris buvo 0,77 €, o vakar jau apie 1,40 €). Juk pats žinai, kad apsauginiai yra tik babkėms ir prekėms apsaugoti, o daugiau - sėdi savo kajutėse ir Tautos sveikata jiems - dzin. O Vyriausybės įsakymas ar yra, kad SUSITELKIMO VIETOJE REIKIA DĖVĖTI KAUKES? Jei ir yra, tuomet niekas įsakymo nevykdo, nes, matyt, prekybos tinklai gerai "PATEPA" valdžia ir policiją švogerių teritorijoje, kad jos šito parduotuvėse "NEMATO"?

  0 0
 • niu , pone Kalibatai , sukonkretinkite prašau skaičiais 2020 balandžio mėn. 07 d. 12:00:42

  kiek ES sąjunga jau gavo iš tų užsakymų ? :) Kiek žinau klaidžioja biurokratinėse džiunglėse ? :) O Lietuva padedant ambasadai Pekine , ambasadorei Marčiulionytei siuntas medikams jau skirsto . Pagarba ministrui Verygai ir premjerui Skverneliui . Baikite , pone , kiršinti jei negalite padėti .

  0 0
 • NF 2020 balandžio mėn. 07 d. 11:59:51

  Mano manymu kol pasaulyje visi,kas gali IRODINES SAVO TESAS,ZMONIJA PRIVES PRIE BEPROTYBES PANDEMIJOS. ANTRA GALEJEI DEVETI IR KARINES DUJOKAUKES JEI GALVOJE NERA SVEIKO MASTYMO TIKRAI UZSIKRESI IR GALA GAUSI NUO SITO VIRUSO. NEREIKETU KEKVENAM NURODINETI IR IRODINETI,KAD KAZKOKIOS SINTETINES PRIEMONES GALI APGINTI,NES GERAI ESU ISITIKINES NUO VISU TU SINTETINIU PRIEMONIU ZMONIJOS SKAICIUS MIRTES ATEITYJE APLENKS KELIS KARTUS MIRUSIU NUO VIRUSO. SVEIKAI MASTANT GERAI SUVOKI,KAD NIEKAS NEVAIKSTO IR NESISPJAUDO TIESIAI I VEIDUS,O TIK REIKIA LAIKYTIS TAM TIKROS SVAROS IR RANKU PLOVIMO KUR BESILANKYTUM. PAVYZDZIUI GALI UZSIDETI IR DESIMT KAUKIU,GRYZTI IS PREKYBOS CENTRO,KUR VISOS PREKES YRA ZMONIJOS NUCIUPINETOS IR NUSIMETES TAS KAUKIAS SU JOMIS DARAI KAS REIKIA IR KOKIA PASEKME VISA SEIMA SU VIRUSU.

  0 0
 • Klausimas 2020 balandžio mėn. 07 d. 11:50:41

  Kodėl maisto parduotuvėse pusė atėjusių pirkėjų vaikšto be kaukių ir pirštinių ? Kodėl tokie žmonės įleidžiami į parduotuves? Kada kas padarys tvarką?

  0 0
 • Žemaitis 2020 balandžio mėn. 07 d. 11:48:04

  "Reikėjo" - labai kvailas šio veiksmažodžio būtasis kartinis laikas. Onelė: " Reikėjo už muzikanto Eustachijaus ištekėti, o ne už traktoristo Petro - va, su penkiais vaikais sėdžiu, ir vėl nėščia ..."

  0 0
 • išvada 2020 balandžio mėn. 07 d. 11:47:13

  Apgailėtinam propesoriui ir sysaldemų gaujos nariui Verygos reitingai kaip peilis po kaklu

  0 0
 • 80. 2020 balandžio mėn. 07 d. 11:43:47

  Paklausykit rusiškai daktaro Komarovskio video "Maski i respiratori". Ten jis smulkiai įrodinėja kodėl maskės neapsaugo nuo viruso.

  0 0
 • KAUKĖ - TIK RUNKELIAMS ANT AKIŲ? 2020 balandžio mėn. 07 d. 11:34:05

  O kur INFORMACIJA iš valstybės, kiek ir kas vykdo krematoriumų bizniuką? Supraskite, jei kas nors įsigyja brangų krematoriumą (iš "elyto" tarpo) , tai juk jį laikyti neveikiantį yra nuostolinga. Kodėl šitokių TYRIMŲ NIEKAS LIETUVOJE NEPADARO ir NEPAVIEŠINA, ar neišlįs tik tuomet kokio valdininkėlio ausys? KĄ? AŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ, žurnaliūhos, kur TAUTAI INFORMACIJA?

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar iškritęs sniegas sudarė nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

 -7 -3 C

 

 -5 -7 C

+ 1 C

 -1  0 C

 

   -4  -2 C  

0-5 m/s

  0-3 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2143 PLN - 4.5465
RUB - 91.2538 CHF - 1.0789
GBP - 0.8870 NOK - 10.3873

Nuorodos