respublika.lt

Pacientų įpročiai gydymo įstaigose turės keistis - straipsnio komentarai:

 • Antanas 2020 gegužės mėn. 16 d. 18:39:13

  Turbut nusikalbejote ponia Kazliene, nemaciau zmoniu kurie is dziaugsmo lektu pas gydytojus ,gal vienas kitas per daug jau rupinasi savimi, bet jie turi bedu siuskite pas psihologa konsultacijai.

 • nesamone 2020 gegužės mėn. 08 d. 06:31:24

  Koks kad ir senas zmogus eina pas gydytoja, kad pasikalbeti, man ejimas i poliklinika tikra korone. Pries 2 dienas jau pakyla spaudimas. Einu tik tada, kad tikrai labai kelias dienas kur nors skauda ir nezinau ka daryti. Turi zmogus vaistu ir ka ten senam padesi dyla organai , kaip ir masinos detales. Nepernesu kaip geri vaistus kelis metus, o nuejus siulo kazkokius atseit naujus pakaitalus. Nusiperki ir ismeti, nes netinka tas "Pakaitalas". Gerumas tas kad nors vaistus gali uzsisakyti telefonu.

 • lr 2020 gegužės mėn. 06 d. 13:32:57

  Skinasi kelia sveikatos aps.privatizavimas dar pries korona apklausoje jau buvo klausimai kur eitum ar i privacia ar valsybine polikl.,o jai nebutu aparaturos ar dideles eiles kur eitum ir t.tZodziu,viska darom ,kaip jankyne nors ir draustas turesi uz gydyma moket.Taip kad reikia mokytis patiems gydytis,o vagiu pastatyt i vieta nera kam.Su ondotologija mus patvarke ,poliklinikos tuscios ,o talonu pas odontog.nera

 • edvardas 2020 gegužės mėn. 06 d. 12:54:19

  Mane neramina, kad bus atrenkami ir priimami tik neatidėliotini pacientai. Gal ir iškeliavimą į Anapus galės atidėlioti?

 • Vytautas 2020 gegužės mėn. 06 d. 12:47:30

  Dėl tokių nesąmoningų apribojimų į gydymo įstaigą jei susirgsiu tikrai nesikreipsiu. Būsiu namie tol, kol aplinkiniai i mane pastebės be sąmonės ir išveš man nežinant. Štai tokios pasekmės. Kažkam tai matyt naudinga.

 • Nusivylęs 2020 gegužės mėn. 06 d. 12:46:40

  Juokas pro ašaras,bet nabasnika irgi laiko tris paras šaldytuve kol palaidoja...

 • Durniu laive 2020 gegužės mėn. 06 d. 12:11:55

  Medicininė savitarna. Vieno nesuprantu- save aptarnaujančių ligoninių finansavimo. Koks jo tikslas? Ir kaip tai dera su medicinos paslaugų savalaikiskumu tautai? Vėžys gydomas telefonu. Dantų telefonu taisyti neišeina, tai uždraudė. Infarktą gydo laidojimo namai. Kodėl mokama ligoninėms ir dar nuo gydytojų skaičiaus. Ligonių ten nėra. Nei vienas, prisirasrspas gydytoja, pas jį nepateks fizinei apžiūrai.

 • pensininkas 2020 gegužės mėn. 06 d. 11:55:43

  kad sita crona19 yra jau nuo 2019 metu spalio menesio rodo ir ekspertu svetaine video rolike siuo metu.paziurekit ka sako rusu akademikas.

 • mamukas 2020 gegužės mėn. 06 d. 11:30:42

  Na, ši situacija tokia, kad Google daugiau informacijos gausite, nei iš gydytojo telefonu. Skirs daugiausia 10min.,kad nupasakotumėte savo problemas, o tada kas... būrimas iš tyrščių. Skauda be galo galvą, nepraeina, nu ir ką, gali būti tūkstantis priežąsčių, ką be kraujo, magnetinio ar kompiuterinio tyrimo gali nustatyti,o jei pilvą skauda, tai patys nusistatytkite kas yra, ir prašykite dievo, kad nebūtų apendicito...

 • Siaip 2020 gegužės mėn. 06 d. 11:09:36

  Gydymo įstaigose yra ne pacientai, o ligoniai. Žmonės, kurie dėl gyvybiškai svarbių funkcijų sutrikimo sutinka su medicininė intervencija. Kas yra pacientas aš nežinau. Turbūt koks statistinis vienetas ligonių kasų biudžeto skirstyme. Todėl jam galima taikyti medicinos paslaugų sabotažas karantino metu. Nes jos- statistinis piniginis vienetas pinigams gauti

 • Dirbti 2020 gegužės mėn. 06 d. 11:04:36

  Daktaram mažai reikia- algos pakeltos, telefonu pakonsultuoji, kavos pageri-ir gana. Na dar 5-6 pasirinktinai pacientai per dieną. Tai jie Verygai gali paminklą pastatyti už tokį darbo palengvinimą.

 • Dabartinis gydymas 2020 gegužės mėn. 06 d. 11:01:47

  Koronaviruso grimasos: vyrui, nesulaukusiam medikų pagalbos, akį gydė suvirintojas Kauno diena: „Koronaviruso baimė pagimdė nurodymus medikams, dėl kurių pacientai ar šiaip į nelaimę patekę žmonės negali sulaukti neatidėliotinos pagalbos. Su tokia situacija susidūrė akį susižeidęs klaipėdietis. Neįtikėtina – savaitgalį nepatekęs nė į vieną gydymo įstaigą, pagalbos jis sulaukė tik iš paprasto suvirintojo“ !!!

 • Gydytojų lobistų grupė 2020 gegužės mėn. 06 d. 10:57:00

  viską daro,kad žmonės eitų į privačias.O privačios savo pacientus operuoja valdiškose ligoninėse.Žmogui kad tik gauti pagalbą.Iš kur tiek žiaurumo,kad sunaikinti valdišką gydymą?

 • yja 2020 gegužės mėn. 06 d. 10:55:57

  niekuomet be reikalo nelaksčiau pas medikus, greičiau lankydavausi per retai. Bet jei prispirtu būtinybė tai tikrai nepasitraukčiau nei per colį.Ir man tas pats korona siaučia iš tiesų ar tik mūsų vaizduotėje, man ir mano artimiesiems reikiama medicininė pagalba turi būti suteikta laiku. Ir dar visiškai pritariu gerb. Kavaliauskui gydymas turi būti savalaikis ir be jokių išlygų

 • *-* 2020 gegužės mėn. 06 d. 10:46:07

  laikas ir vergovinį PSD naikinti

 • Neimanoma 2020 gegužės mėn. 06 d. 09:58:59

  Manau, kad ir kai kuriu gydytoju elgesys turetu keistis,tos kelios minutes,per kurias ir vaistai israsomi,ir tyrimai paminimi ir pora sakiniu pasikeiciama,yra niekas,todel vaistininkai atlieka visa aiskinamaji,patariamaji darba,ju kantrybe begaline,Aciu jiems,negirdejau,kad jie skustusi,kad zmones ateitu paplepeti,jie gerbia kiekviena pacienta,kuo vyresnis tuo ilgiau su juo dirba,neitiketina,bet taip yra

 • Neimanoma 2020 gegužės mėn. 06 d. 09:51:11

  klausytis apie moterytes,kurios atseit ateina pakalbet su daktarytem.Tas platinamas folkloras erzina,pirma todel,kad zmones vyresni turi nesibaigianciu ligu,nera atlike rimtu tyrimu,nezino savo tyrimu rezultatu,jie guodziami zodziais,pagal amziu neblogai,o konkreciai aiskint nesivarginama.ta dalis pacientu l maza,nes kitus senolius tiesiog prievarta stumiam,vezam.jaunesni eina privaciai gydytis,jei polikliniku gydytojai zinotu,kiek ju ten,uz galvu uzsiimtu,kokia neviltis juos stumia ten,taip,kad kalbet reiketu atsakingai.suprantu,geriausia poliklinika be pacientu butu,gal darba reikia keisti,jei tokia nuomone platinama

 • Gegutės mėto vaikus, 2020 gegužės mėn. 06 d. 09:48:08

  gydytojai atsisako ligonių.Pačiu sunkiausiu metu.Apokalipsė?Kodėl?

 • Vaistinininkės dirba su tais 2020 gegužės mėn. 06 d. 09:03:22

  pačiais ligoniais,konsultuoja ir atlieka gydytojų darbą.Tai nesąžinininga.Ir gydytojų pašaukimas supurvintas,nes jie paliko pacientus likimo valiai.Liberalizmas sunaikino moralę.Ir tai jau paskutinė stotelė.

 • to>Jonas 2020 gegužės mėn. 06 d. 08:57:31

  pataisau 19:12-19:15 minutes.

 • to>Jonas 2020 gegužės mėn. 06 d. 08:45:42

  Jus visikaikai teisus,palaikau. Tas covid19 siaucia nuo 2019 m . tuo galima isitikint. ivedus i youtube pajeskos eilute "Всё указывает на то, что коронавирус стартовал из России." ipac atkreipint demesi rusijos pirmo kanalo naujenas ir ten pat ivedant i pajeska "Академик Гундаров: "Вирус - это империя ", atkrepant demesi i 19:12-19:45 minutes.

 • ziopliai 2020 gegužės mėn. 06 d. 08:43:25

  gydytojus tikrint reikia ir kiekviena diena,tai jie gali turet corona ir sekmingai platinti tarp pacientu.

 • skandalas 2020 gegužės mėn. 06 d. 08:26:37

  Neil Ferguson, kurio rekomendacijomis pagristas visas karantinas, kuris prognozavo 510k mirciu UK, susitikinejo su istekejusia meiluze, nors buvo praeje maziau nei 14 dienu po teigiamo testo. Taigi netiki, ka pats skelbia.Ekonomika suzlugdyta. Neil Ferguson atsistatydino is pareigu. KLAUSIMAS VALDZIAI: KODEL TESIAMOS PRIEMONES, PAGRISTOS MELU?

 • Jonas 2020 gegužės mėn. 06 d. 08:17:46

  Visos bėdos - per prakeiktą GLOBALIZMĄ.Absoliuti dauguma susirgusiųjų grįžo iš užsienio ir užkrėtė čia gyvenančius.Po TSRS griūties lietuviai,kaip ir daugelis „pribaltų“,lyg paleisti nuo grandinės šunys,kaip patrakę puolė valkatauti po pasaulį ir tempti namo viso pasaulio išmatas:ŽIV,Ebolos virusą,paukščių gripą,COVID-19...Nereikia masiškai bastytis po pasaulį,ir nesusirgsit.Jeigu susirgot „svečioje“ šalyje,ten ir sėdėkit – netempkit viso brudo į Tėvynę! Negana to,visokie „laisvių ir teisių gynėjai“ klykia,kad jokiu būdu negalima „skriausti“ sugrįžusiųjų iš „svečių“ šalių.Viena veikėja per TV postringavo,kad privalomas karantinavimas - nusikaltimas ir baisus žmogaus teisių pažeidimas.Mat,laisvės apribojimas galimas tik teismo sprendimu – dėl kiekvieno atvejo reiktų kreiptis į teismą. (Spėju,kad ji „nuskriaustiesiems" patarė, jog galės kreiptis į teismą ir iš nustekentos valstybės prisiteisti kompensaciją).O kur sveikųjų teisė būti neužkrėstiems ir nenumirti anksčiau laiko?

 • Safyras 2020 gegužės mėn. 06 d. 07:19:22

  Kai medikai nenori suteikti pagalbos karščiuojantiems ligoniams, tai kaip jie dirbtų, jei dabar būtų realus karas ir kristų bombos ar būtų nutrauktas elektros energijos tiekimas, sugestų kompiuteriai ? Lauktų, kol užaugtų nauja karta, kuri moka daug darbų, o ne tik pliaukšti liežuviu... Pavėluotos valandos lemia žmogaus gyvybę, o tikros atsakomybės kratosi daug žmonių patekę į reikšmingus postus, nes jie yra atpratę dirbti , nes sėdėti diskusijų klube ar spręsti viktorinos klausimus, tai ne tas pats, kas gelbėti gyvybę dabar , o ne po poros dienų, kai jau reikia laidojimo paslaugų...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • RUSIJOJE: Rusijoje patvirtintų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų skaičius pirmadienį viršijo 730 tūkst.
 • KELIUOSE: praėjusį savaitgalį, liepos 10-12 dienomis, kelių policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 169 eismo įvykius, daugiausia - penktadienį.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos