respublika.lt

Pacientai jau bijo rudens - straipsnio komentarai:

 • n
  nuomonė 2022 rugpjūčio 02 16:00:26

  Aš nežinau kas teisus šioje ginčytinoje reformoje, bet kad gydytojai dabar yra ne gydytojai, o cerberiai, kalėjimų prižiūrėtojai, neturintys jokios empatijos savo pacientui, tai faktas. Ypač jauni gydytojai yra grubūs su pacientais ir cinikai. Ypač su tokiu elgesiu susiduriama su specialistais Elektrėnuose. Jeigu gauni siuntimą pas specialistus į Elektrėnų konsultacinę polikliniką tai negali tikėtis, kad tave žmoniškai priims ir pakonsultuos jauni gydytojai. Geriausiu atveju aprėks arba pasityčios ir tuo konsultacija pasibaigs. Ypač tai būdinga endokrinologėms ir kardiologėms. Pacientai įbauginti. Laukia ilgiausias eiles po kelis mėnesius pas seniau dirbančius gydytojus, kad tik nepakliūti pas "jaunas daktares". Kartais pagalvoju, kodėl jos baigė medicinos studijas jeigu taip nekenčia žmonių? Taip kad man tas pats kuo baigsis šita sveikatos įstaigų reforma. Nebus blogiau negu, kad yra dabar Elektrėnuose, galvoju, kad panašiai yra ir kitose kaimiško tipo konsultacinėse poliklinikose.

 • B
  Baikit gąsdinti 2022 liepos 27 16:41:11

  Patys milijonines sumas išleido visokiem badalam ( suėdė did. sumas), vykdydami šwabo, briukselio norus, patys visą vasarą gąsdina , kad tuoj bus, oi tuoj bus blogai. Besireklamuojantiems su badalais, jų " gerulučiai" susileiskit, suleiskit sau tas keturgubas/ penkiagubas dozes ir baikit pezėt nesąmones. Buvo peršalimo ligos ir niekur jos nedingo . Pati oberlain briuselinė su vyru varo europinį biznį, o mūsiškiai " įsipareigoję" tratina tą gąsdinimą ant kiekvieno kampo. Mažai mūsų, bet varot, niekinat, bauginat ! Nustokit tyčiotis ir dirbkit už algą, kurią mes-žmonės mokam. Užteks čia to jūs durnyzmo skleidimo, niekas jau nebetiki ir netikės, netikšos !

 • L
  LifeSiteNews • com 2022 liepos 26 10:58:08

  Apie sveikatą... Straipsnis: „‘She lost everything’: California mom severely disabled after Pfizer shot now homeless“.

 • B
  Baisiausia 2022 liepos 25 11:18:44

  Baisiausia kad faktiskai susirgus pagalbos negausi! Polikliinikoj net plauciu uzdegimo ne diagnozoja o gydo "arbatele" paracetamolu,purskalais-deda skersai ant ligoniu!Ne tiesa?!pavyzdziu? Kraujo analize, rentgenas poliklinikoj parode kad esat sveikas..ta pacia diena Santariskese vakare rentgenas, kraujo analize parodo uzdegima? Klausimas: kokie "specjalistai" dirba poliklin.?? Baisu!

 • s
  sd 2022 liepos 22 14:58:55

  Gal baikit su ta pandemija gazdinti. Argi nesuprantat kat tai dar viena afiora pasinaudoti mumis ir praplauti pinigus.Jau visi juokesi is tos beprotybes.Ir kiekviena diena mums plauna smegenis ko bus ir ko nebus rudeni.Zinot eikit gal povelniu su savo pandemijom ir nesamonem. Negana kat turim problema su rusija del ukrainos tai dar paildomai mus uzkrauna kaskokiom nesamonem.Nesuprantu ar cia ekspertu ismislas arba idijotu neisprusimas. Jie ka neturi ka veikti kaip usiimti kaskokiom blevizgom. Kaip ir Ciaplinskas visai prietranka gal ir miega su tom pandemijom ir vakcinom. Nes tik apie tai ir sneka lik nebutu kitu rupesciu.

 • S
  Stasys Makūnas 2022 liepos 21 20:33:57

  Reikėtų bijoti ne tiek dėl Covido, kuris šiuo metu nėra labai baisus, o aplamai dėl Lietuvos sveikatos apsaugos krizės.

 • A
  ABSURDO TEATRAS 2022 liepos 20 21:48:11

  Man nesuvokiama tai,kad tikntis mokslu,susivarę 3 dozes genetinių nuodų,dar po 1-2 kartus persirgę covidu vistiek aršiai rėkia,kad jie tiki mokslu,o kaukės ir nuodų injekcijos apsaugo nuo covido.Dauguma su pasimėgavimu net karščiausią dieną pareigingai dėvi kaukes,kur tik liepiama.Gydymo įstaigose jau dabar neįleidžia be kaukių.dauguma jau domisi apie 4 dozę.Dauguma patys būdami aukos puola kitus,kad nenori būti aukomis ir aršiai gina tuos,kurie kėsinasi į visų gyvybę ir sveikatą.ko tikėtis iš tokių bukų žmonių?

 • N
  Natural News • com 2022 liepos 20 14:44:55

  Apie sveikatą... . „Qatari study finds natural immunity is 97% EFFECTIVE against severe COVID even after 14 months“ . Ar dabar injekcijų gerbėjai supras, kad nieko gero iš tų nuodų? Ar vis dar įrodymų nepakanka?

  • n
   na ten apie naturalų imunitetą, atrodo" gal dar per KUKLIAI pasakyta? 2022 liepos 20 16:22:18

   Nes mokslininkas virusologas- imunologas akademikas Vitalij Zverev, kuris yra dalyvavęs ir PSO tyrimuose kaip ekspertas, sako, kad jam žinomi duomenys, kad tie, kurie buvo persirgę 2003 metų koronos-sars virusu, 2020 m. nustatyta , kad ir po 17 metų tie dar turėjo galiojantį imunitetą anai 2003 metų koronai. Imunitetas 17 metų ir ilgiau? Trumpai galima išgirti čia: "Академик Виталий Зверев: естественный иммунитет и ковид" O eksperimentatoriai be tokių ir atrodo be jokių medicininių žinių, o su "nulinėmis", ką daro su eksperimentiniais genetiškai modifikuotais skysčiais? Atrodo, jie siekia sunaikinti naturalų imunitetą visiems: vaikams, paaugliams, kėsinasi jau ir į kūdikius? Atrodo, kad kėsinasi į imunitetus ir į visų vaisingo amžiaus gyventojų? Sugadins naturalius, juk šalutiniai ligų reiškiniai po marmalų sveikiems- nebūna be priežasčių? Koks didelis "buketas" pačių įvairiausių nebūna be paslėptų blogių? Saugokitės, nebūkite kaip pelės ieškančios sūrio spąstuose su banknotu?

  • N
   Natural News • com 2022 liepos 21 10:43:53

   to - ba ten ... Manau, kad ne tik imunitetą siekiama sunaikinti, tačiau ir pakeisti žmogaus DNR. Apie tai buvo kalbėta viešai ir ne vieną kartą. Ar žinote kas yra genetiškai modifikuotas žmogus? Ogi GMO organizmas. FYI: žemės resursai priklauso žmogui (o ne GMO organizmui). Tad, manau šuo pakastas kur kas giliau negu tik imuniteto sunaikinime,. tačiau ir vergovinėje sistemoje.

 • T
  Tendencija ar kas 2022 liepos 20 12:47:35

  Kad per paskutinį pusmetį komentaruose sumažėjo tikinčiais ,,mokslu".

  • A
   Anonimas 2022 liepos 20 14:47:15

   Tikintys mokslu atostogauja, neskaito tikslingai komentarų: sąmoningas neigimas. Priežasčių daug. Jei trumpai, tai: . Lengviau žmogų apgauti negu įtikintį jį, kad buvo apgautas.

 • B
  Bilas 2022 liepos 20 11:59:17

  Teisingai įvardinote- vyksta genocidas. Jeigu negydisime"kovido" tai marinsime.

 • a
  2022 liepos 20 08:54:05

  mes bijome ne rudens,o naujai sugalvotų pasaulio nusikaltėlių prieš žmones-prievartos,gąsdinimų ir kitų protu nesuvokiamų veiksmų.ŽMONĖS-būkime vieningi,nepasiduokime nusikaltėlių irštvai,kuri kėsinasi į mūsų gyvybes,nes mano,kad mūdų per daug ir nori praretinti,prisidengę gelbėjimu ir virusais.

  • A
   Anonimas 2022 liepos 20 10:18:17

   Paprašiau kaimyno 'nešikti' man į sklypą. Atsakė: šikau ir šiksiu, ir tai tavo problema. Tad, apie kokią vienybę kalbate?

 • L
  Leonardas 2022 liepos 20 07:49:50

  Kai nero argumentu etatiniai biuro troliai pradeda rasiti po jusu nikais. Protos stokos metodika.

 • P
  Pacientai 2022 liepos 19 16:12:26

  bijo tapti pacientais

 • M
  Mukas 2022 liepos 19 16:11:33

  po truputi vel ruosia 5 tai sustiprinanciai dozei:D is lempos rasineja susirigimu skaicius,kurie neegzistuoja

 • L
  Leonardas 2022 liepos 19 14:28:01

  Na, KREMLINIAI RUSKIJ MIR TROLIAI SIEKIA, AKD LIETUVOIAI ISGRIUTU, KAD lt BUTU CHAOSAS IR SUIRUTE ! TYOKS KREMLIAUS PLANAS, TOKS FUFAIKIU DARBAS- LOTI PRIES LIETUVIUS IR lIETUVA !!

  • D
   Domianu mogzlinykas: 2022 liepos 19 14:49:41

   nusišikt kremliui ant tavęs ir tavo patryjotyyyzzzzmo... Pasijuto snarglys pasaulio centru...

  • L
   Lietuviai 2022 liepos 19 15:35:44

   Jau senizi stena po zydo padu

 • n
  na 2022 liepos 19 14:10:41

  Tai kaip cia dabar bus,turciai,valdziagyviai,globalistai ir kitos neaiskios isperos gyvens o paprasti zmones bus vakcinuojami ir eis i kapus??Taip nesazinininga jau tada geriau branduolinis jeigu visi tai visi

 • L
  Leonardas 2022 liepos 19 14:10:27

  Kaip supratot ponai jokio kovido ne buvo. Jus paprastai nuodijo ir uzmusinejo , a poto dar uzmusinejo su marmalu. Viska tai pagal susitarimo tarp saliu ir mafijos klanu. Prezidentai kurie nesutiko marmalizot savo salis buvo nuzuditi arba buvo ruosemi perversmai.

  • T
   Tas covyyydas 2022 liepos 19 14:30:18

   buvo dirbtinis virusas, kuris pats savaime negali mutuoti - jį būtina keisti keičiant viruso baltyminę struktūrą, netrukdančią jam daugintis. Evoliucionuoja, t.y. vystosi, keičiasi prisitaikydami, tik natūralūs organizmai: kirmėlė gali "mutuoti", o virvė - ne! Žmogaus organizmo imuninė sistema išmoko apsiginti jau 2020 metų pradžioje, todėl toje pačioje bazėje kuriamos viruso modifikacijos yra mažai arba visai neveiksmingos, ką galėjote pastebėti su visom tom keistom atmainom. Dabar bus mėginama paleisti kokybiškai naują, bet irgi modifikuotą raupų virusą, bet jis aiškiai "nedadarytas" perdavimo prasme. Todėl žiniasklaidai-šūdasklaidai liepta organizuoti naujas panikos bangas su covyyydu...

  • g
   gal lenda eksperimentavimo su marmalais rezultatai? 2022 liepos 19 17:41:44

   kad anomalijos darosi, kad korona, gal sintetinė, jau ir vasarą per karščius veisiasi, ar visokios prigimties raupai, ar dar daug ko pamatysim, ko nematę dėl biologinių eksperimentų? Kodėl taip rašoma Monkeypox? – U.S. Gov. Data proves Covid-19 Vaccines increase risk of suffering Shingles by at least 4925% ?

 • L
  Leonardas 2022 liepos 19 14:04:36

  Apie Kremliaus ir Kapitolijaus klounada ir teatra. YouTube - Реальная история Россия отправила в США аппараты ИВЛ, которых не хватает в регионах РФ

  • p
   po buvimo po dirbtinio kvėpavimo aparatų išgyvena 1 iš 8. 2022 liepos 19 17:08:08

   tad geriau tegu amerikinus tais aparatais naikina.

 • L
  Leonardas 2022 liepos 19 13:57:04

  Dar visai neseniai visa žiniasklaida kalbėjo apie dirbtinius plaučių ventiliatorius. Ir dabar, tarsi užuomina, užsičiaupk. Aš net nekalbu apie tai, kiek žmonių jie specialiai nužudė su sitais aparatais. O kokia buvo butibiu dirbtine isterija.

 • L
  Leonardas 2022 liepos 19 13:48:52

  Galiu irodit kad Kremliaus gauja ir ES gauja zaidzia i vienodus zaidimus vadovaujami JAV gauja.

  • K
   Kremliuje, panašu, pakanka 2022 liepos 19 15:12:44

   iluminatinės agentūros, kuri pagal komandą kelia ne tik panikos bangas (čia žemiausių masoninių laipsnių funkcija), bet ir aktyviai organizuojančių "priemones"... Masonija visuomet dangstosi partijomis ir jų simbolika... Maskavimasis ir griežta konspiracija yra vienas pagrindinių masonijos reikalavimų savoms struktūroms. Kam reikia, tas supranta.

 • L
  Leonardas 2022 liepos 19 13:45:43

  Pacijentai bijo ne rudens o Tatos gaujos nezino kiek gauja dar uzmus zmoniu.Dar bijo kad gauja jos uzmarins kai netures kuro kai ateis salciai ir uzmarins badu.

 • M
  Mokslo darbuotojas 2022 liepos 19 13:42:23

  tik kaukės išglbės mus visus.

  • L
   Leonardas 2022 liepos 19 13:47:05

   Tik boikotas marmala ir antsnukiu isgelbes jusu nuo mirties.

  • n
   ne mokslo darbuotojas, bet girdėtojas, kad 2022 liepos 19 16:02:31

   Ir sveikas žmogus savyje turi ir nešioja gausybę virusų, blogų ir gerų bakterijų ir gausybė jų pas žmogą.. Bet pas sveiką žmogų yra nepakeičiama viską ko apsauga, tai jo IMUNITETAS. ir nieko nėra geriau ir nieko nėra stipriau kaip NATURALUS IMUNITETAS? Jį reikia saugoti ir stiprinti! Ir neleisti jį atakuoti visokiais marmalais ar specialiai sukurtais biologiniais ginklais? Be dar daug ko IMUNITETAS dar yra palaikomas ir švariu oru ir būtinu deguonies kiekiu. Mokyklų ligoninių ir visų kitų patalpų vėdinimas tai juk tam ir vyksta, kad patektų šviežias oras ir reikiamas kiekis deguonies? O kaukė, kaip tik trukdo plaučiams natūraliai ir giliai vėdintis ir mažina imunitetą! Dėl kaukių dėvėjimo pasikeičia žmonių vidinės terpės, visokie patogenai, "pakelia galvas" ir gali žmogų susargdinti įvairiai, žiūrint, kas pas ką silpniausia? Todėl šalin kaukes, tik už tvirtą ir NATURALŲ IMUNITETĄ, kuris apsaugo nuo visko, nuo bet ko? Jau 17 metų ir daugiau saugo nuo Koronos-2003? Va taip ir tik taip!?

  • t
   tikrai 2022 liepos 19 20:34:45

   kaukės, kaukės ir dar kartą kaukės.

 • Š
  Švabas 2022 liepos 19 13:40:44

  teisus, mums nieko nebereikės, mumis pasirūpins automatiškai

  • n
   neokrištonokomunistas 2022 liepos 19 14:41:50

   Jokios privačios nuosavybės, kaip ir privatumo, nebus ir visi būsite layyyymynnnngi! Jumis pasrūpins mašina -pražiodys, įpils ėdalo ir subinę nušluostys! Visi būsit lyyygūs ir niekam nereikės dyrrrrpt. Panašiai, kaip prie komunizmo atskirai paimtoje šalyje (gaila, kad taip greitai anas nusibaigė, vos tik pabėgo kritinė masė "valdytojų" po drg.Stalino mirties). O jau būtume natūraliai, konclageriuose, perėję į globalią erdvę... Dabar gi, tenka iš naujo, cheminiais ir bakteriologiniais metodais avis į skerdyklą varyti...

 • A
  Anonimas 2022 liepos 19 13:29:25

  to - Janina Arba JŪS turite teksto suvokimo problemų, arba pas JŪSŲ šeimininką mažos ambicijos.

 • E
  Ephesians 6:10-12 / 12 For our struggle is not against flesh and blood, but against the rulers, against the authorities, against the powers of this dark world and against the spiritual forces of evil in the heavenly realms 2022 liepos 19 13:21:22

  Tiems, kas dar nesupratote ką reiškia C0VlD: - C - clearance O - of V - vast I - inhabited D - domain - Kitaip tariant: GENOCIDAS.

 • J
  Janina 2022 liepos 19 13:15:28

  Noriu Putino

  • A
   Anonimas 2022 liepos 19 13:19:48

   Įdomu, ką būtent nori pasiekti JŪSŲ šeimininkas davęs komandą rašyti tokius komentarus.

  • J
   Janina 2022 liepos 19 13:24:28

   Nori kad RF Lietuvoje butų

  • L
   Leonardas 2022 liepos 19 13:40:38

   VVP toks pats banditas kaip Tatos gauja tai nieko nejislosi.

  • L
   Leonardas 2022 liepos 19 13:41:40

   Tiksliau pastatytas aktorius jo vietoja.

  • M
   Madam, valdykitės 2022 liepos 19 13:52:08

   Juk nebūtina savo seksualines preferencijas viešinti???

 • A
  Agenda 2030 2022 liepos 19 13:14:59

  Tai tas kas dabar vyksta

 • T
  Tikslas 2022 liepos 19 12:58:50

  Tikslas visus suvaryti į privačią mediciną.

 • T
  To Vel 2022 liepos 19 12:50:35

  Manau , kad daugiau yra zmoniu kurie itaria , kad zmones mirsta ne sava mirtim. Taip nutiko ir musu amzenalelis artimiesiems. I ligonines pateko protaujantys , kalbantys , bet is ligonines savo kojomis nebeisejo.Vienu zodziu musu sesute ir jos sunelis { zuvo } ta pacia diena , tik truputi skirtingomis valandomis ir skirtingos ligonines. Vadinasi kovidinis gydymas vyksta visur tais paciais metodais. Kas galit pakomentuot koki "geri" atnese gydymas dirbtinu plauciu aparatais , o gal cia ir yra mirciu priezastys. Daktariukai parasykit komentara.Negaliu parasyti metu, nes neleidzia parasyti skaiciu.

  • m
   manau, kad tu teisus su išvadomis? 2022 liepos 19 13:27:21

   Ir šis manymas ne iš daktariuko, o tik, galima sakyti, iš skaitytojo, kuris yra skaitęs apie keletą dalykų, kas valandų bėgyje padeda ir sunkiems, kritiškiems ligoniams su per mažu isisavinamu deguonies kiekiu? Tikri daktarai vietoj aparatų, su kuriais dažniausiai, atrodo, neišgyvenama, duodavo kritiškiems ligoniams tinkamų vaistų ir valandų bėgyje deguonies įsisavinimas iš kritiško pasiekdavo normalų lygį? Na vienas būdas ir su kokiu vaistu pasakojamas, pvz., straipsnyje: "How to remove Graphene Oxide, the dangerous & undisclosed ingredient in COVID Vaccines, from the body " Iš tikro klausimas, ar pats didžiausias klausimas ir yra - kodėl negydomi ligoniai iškart nuo pirmų ligos pasireiškimo simptomų, kai atskiri, tikri daktariukai tai daro?

  • T
   Tikrai taip 2022 liepos 19 14:03:35

   Amžinatilsį Dr. Vladimir Zelenko, nuo kovido išgydęs daugiau kaip 6000 žmonių, tarp jų ir daug garsių, ne kartą sakė, kad vienintelės priežastys mirti nuo kovido yra valdžia ir asmeninis daktaras. Tik kriminalinių nusikaltėlių valdžios uždraudžia veiksmingus vaistus HCQ, Ivermectin ar Budesonide, ir vietoje jų liepia naudoti nuodus Remdesivir. Ir tik kiti kriminaliniai nusikaltėliai, vykdydami savo kriminalinės valdžios nurodymus, žmones tais nuodais pribaiginėja. Vietoj to, kad dažnai plaučių uždegimu sergantiems duotų reikalingų antibiotikų, jie melagingais testais diagnozuoja kovidą ir jį "gydo" Remdesiviru bei plaučių ventiliatoriais. Ligoninės tapo skerdyklomis. O už rezultatus skerdikus valdžia pamalonina Judo sidabriniais...

  • a
   ar yra sveika manyti, ar pagrindo, kad tiems iš užsienio rūpi lietuvių sveikata? 2022 liepos 19 15:01:13

   kad taip aklai taikomi atskiros užsienio organizacijos propaguojami metodai? Nors gydymo rezultatai tampa vieni blogiausių, bet ir toliau, gal daroma tas pats? Atrodo, kad, gal tik nacionalinis kvailys gali manyti, kad ne patys, savų specialistų bandymų ir ieškojimų keliu reikia eiti, o vis tikėti, kad privačiai užsienio kompanijai gali labiau rūpėti Lietuva ir jos gyventojai? Ir taip aklai ar ilgai taikyti iš užsienio tai, kas pagal faktą, nepadeda??? Vakcinų, atrodo, nėra, jos imuniteto, atrodo, vis pakartotinai įsitikiname, kad nesuteikia ir nesustiprina, bet reikia nenustoti vakcinuotis pagal komandas iš užsienio? Kai kiti tada "padirbo" smegenimis ir mano, kad vakcinų iš principo net teoriškai negali būti nuo greitai mutuojančių virusų? O ir sveikų nereikia gydyti? Gal tikim mokslu, o darom be mokslo? Gal gydyti reikia vaistais ir tik sergančius ir yra daug pavyzdžių, kaip kiti sėkmingai tai daro?

 • Y
  Yra sena daina 2022 liepos 19 12:40:44

  Pašauki(Nušauki)mane, vai nušauki Kad net suaidėtų skliautai. Nejaugi, nejaugi, nejaugi Tu nieko lig šiol nematai? ( Paskiepyk mane, vai paskiepyk Pastiprinamaja doze. Kad būtų kad būtų kad būtų Ramybė tyli durdome

 • KADRAI: Pasitraukus vyriausiajai šalies epidemiologei Loretai Ašoklienei, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ketina svarstyti šios pareigybės likimą.
 • TURIZMAS: Kaune įpusėjus Europos kultūros sostinės metų programai ir rugsėjį laukiant keleto aukšto lygio renginių, turizmą mieste tikimasi grąžinti į priešpandeminį lygį, sako „Kaunas 2022“ Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas Mindaugas Reinikis.
 • BILIETAI: Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vykdomasis direktorius Michaelas O'Leary teigia, kad bendrovė nebesiūlys skrydžių žemiausiomis kainomis dėl smarkiai išaugusių degalų kainų - 10 eurų bilietų era baigėsi.
 • MOKYKLA: Užsienio reikalų ministerija penktadienį išreiškė protestą dėl Baltarusijoje pristabdytos lietuviškos Pelesos vidurinės mokyklos veiklos.
 • LITUANISTIKA: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai parėmus, šiemet surengtos 5 stovyklos užsienio lituanistinių mokyklų mokiniams - jose stovyklavo apie 200 žmonių.
 • ŠVENTĖ: Rugpjūčio 14 d. 9.00 val. Nemenčinės miesto stadione (A.Mickevičiaus g. 20) ir Nemenčinės Gedimino gimnazijoje (Ežero g.14) vyks Vilniaus rajono sporto šventė.
 • PYLIMAS: Dvi savaites trukę povandeninio pylimo formavimo darbai I Melnragėje baigti, visas planuotas jūrinio smėlio kiekis iš išorinio laivybos kanalo jau supiltas priekrantėje.
 • ALGA: Didžiausią vidutinį darbo užmokestį – 27,4 tūkst. eurų (iki mokesčių) – Lietuvoje birželį mokėjo laboratorijų įrangos tiekimo ir diegimo bendrovė „Linea Libera“, kurioje dirba 33 darbuotojai, rodo atviri „Sodros“ duomenys.
 • KALBA: Darbą nuo rugpjūčio pradžios atnaujino Sitkūnų radijo stotis Kauno rajone, ji vidurinėmis bangomis transliuos radijo programą rusų kalba „Radio Pravda“, skirtą Europos ir Azijos rusakalbiams, įskaitant Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą.
 • VARDAI: Lietuvoje galiojantis reikalavimas viešiesiems asmenims nurodyti artimųjų, dėl kurių gali kilti interesų konfliktas, vardus, yra perteklinis, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas, pateikęs prejudicinį sprendimą Lietuvos teismo prašymu.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokį elektros tiekėją pasirinkote?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s