respublika.lt

Nuo kitos savaitės gyventojai galės pasiskiepyti adaptuotomis COVID-19 vakcinomis - straipsnio komentarai:

 • v
  visas valstybės lėšas iššvaistė 2022 rugsėjo 30 19:51:18

  ten skiepam nežinia nuo ko ir nežinia kam.Logiškai mąstant turėtumėm juos pasodint visus už iššvaistytus valstybinio biudžeto pinigus.gal kada nors jei išliks Lietuva ir lietuvių kalba istorijos vadovėliuose bus surašytos šitų žmogystų pavardės su nuotraukom ir parašyta,kad tai buvo neeiliniai niekšai išporceliavę visą šalį.

 • P
  Pasiskiepijau 2022 rugsėjo 28 10:55:14

  Patikėjau . Pasekmes sunkios. Jau metai , bet negerėja . Nežinau kaip kitiems . Pati pasiskiepijai kaltu nėra.

 • h
  hm 2022 rugsėjo 27 18:07:14

  kad ir nesiskiepyje ir su trijom suskiepyti minimum viena kart prasirgom, yra skiepytu rekordinku kur jau ir tris kart :D , ka jau cia begydysi ir nuo ko beskiepysi, ar ketvirta sakot pades ketvirta kart nebesusirgt ? :D :D :D :D

 • T
  Tadas 2022 rugsėjo 26 21:13:43

  Kaip ten graziau pasakius,sukiskit y šikna savo vakcinas

 • E
  ES PRIVALO NUPIRKTI ir suskiepyti 2022 rugsėjo 26 18:11:29

  1mljr 800milijonu vakcinos dozių pagal sutartį su gamintojais iki 2023 pabaigos. Briuselis pasirašė. Lenkija pasipriešino nes turi daug vakcinų, tuoj nebegaliosiancių. BRU pradėjo gąsdinti, kad nubaus Lenkiją ir Vengriją, kurios nesutinka, nubraukdama po kelis milijardus €.

 • i
  iš Kauno 2022 rugsėjo 25 15:03:28

  noriu skiepytis ketvirta doze bet nepasitikiu kad suleis adaptuotą

 • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
 • MOKYKLA: Patvirtintos atnaujintos bendrosios programos, kurios mokyklose bus pradėtos diegti nuo 2023 mokslo metų, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.
 • APSKUNDĖ: Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ir jo advokatas Rolandas Tilindis Lietuvos Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį.
 • DUOMENIS: Registrų centras, gavęs informacijos apie galimai neteisėtą duomenų disponavimą, penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo - centrą pasiekė informacija apie galimai neteisėtą disponavimą kelerių metų senumo žemės sklypų kadastro duomenimis, tam tikra informacija apie nuosavybės teises.
 • PAJAMOS: Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad Europos Sąjungos energetikos ministrų tarybos posėdis Lietuvai buvo sėkmingas, kadangi jame buvo pritarta išlygai, pagal kurią pigiai elektrą gaminančios šalys turės pasidalinti viršplaninėmis pajamomis su ją perkančiomis valstybėmis.
 • BAUDA: Kauno apygardos teismas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną nuteisė Latvijos pilietį ir skyrė jam 7 tūkst. eurų baudą, pranešė prokuratūra.
 • PILIETYBĖ: Seime svarstomas siūlymas, kad siekiant įteisinti dvigubą pilietybę iš Konstitucijos būtų išbraukti jos ribojimai ir perkelti į atskirą konstitucinį įstatymą.
 • ELEKTRA: Seimas atmetė parlamentaro Petro Gražulio pateiktas Elektros energetikos įstatymo pataisas, siūlančias numatyti kompensacijas įmonėms dėl padidėjusių elektros kainų.
 • LAISVĖ: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus piliečius iki 2022m. spalio 31d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2022 metų Laisvės premijai gauti.
 • PIENAS: Lietuvoje energijos kainoms pasiekus vienas didžiausių Europoje, pieno pramonei konkuruoti eksporto rinkose tampa labai sudėtinga, teigia sektoriaus atstovai: šių metų pirmąjį pusmetį lietuviškų pieno produktų į ne Europos Sąjungos šalis eksportuota jau 27,7 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – 34 tūkst. tonų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s