Naujojoje Zelandijoje koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičius viršijo 1 000nuotraukos

2020 balandžio mėn. 05 d. 13:13:08 Perskaitė 615

Užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius Naujojoje Zelandijoje viršijo 1 000, tačiau šalyje patvirtinta tik viena mirtis nuo COVID-19, skelbia sveikatos apsaugos pareigūnai.

 

Sekmadienio ryto duomenimis, šalyje yra patvirtinti 1 039 COVID-19 atvejai ir viena mirtis. Per pastarąją parą užsikrėtusiųjų padaugėjo 89.

Naujosios Zelandijos sveikatos apsaugos ministerijos generalinis direktorius Ashley'is Bloomfieldas spaudos konferencijoje tikino, kad 156 COVID-19 pacientai pasveiko.

Jo teigimu, didžiausias koronaviruso židinys šalyje yra susijęs su viena mokykla Oklande, kur koronavirusu užsikrėtė net 66 žmonės.

Premjerė Jacinda Ardern tvirtino, kad Naujosios Zelandijos gyventojai laikosi griežtų karantino reikalavimų, o tai esą prisideda prie lėtesnio nei buvo prognozuota koronavirusu plitimo.

„Mūsų užsikrėtimo atvejų ir mirčių skaičius yra kur kas mažesnis nei kitų panašių šalių. Taip, mums padėjo didelis atstumas nuo kitų šalių, tačiau taip pat (prie lėtesnio plitimo) prisidėjo anksti priimtos sienų uždarymo ir susibūrimų draudimo priemonės“, – sakė J. Ardern.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net