respublika.lt

Mirtingumas nuo širdies ir kraujagyslių ligų sparčiai didėja - straipsnio komentarai:

 • O
  Orakulas 2022 sausio 20 08:48:48

  Po vakcinos kada mirsta zmogus,tai daktarai neraso kad nuo vakcinos numire,bet paraso ,kad nuo širdies ir kraujagyslių ligų mire,nes niekas negali istirti ar dar kaip surasti priezasti,kad zmogus mire nuo vakcinos.Tai yra konkretus zmogzudziu isteisinimas

 • s
  sakau 2022 sausio 20 07:37:34

  Šimonytės vyriausybė iki kaklo lietuvių kraujyje maudosi.

 • t
  turim 2022 sausio 20 08:02:54

  Raudonoji Dalia ir Kruvinoji Ingrida

 • n
  nuomonė, 2022 sausio 20 08:03:19

  Tai ne skiepai,bet modifikuota ekspermentine vakcina uz kurios poveiki niekas pasaulyje neprisima jokios atsakomybes,kuri mano nuomone, taipat padejo daugeliui zmoniu iskeliauti i amzinybe?

 • L
  Laimonas 2022 sausio 20 08:08:37

  Daug kas kaltina skiepus ir jie, is dalies, yra teisus. Vienas pagrindiniu skiepu salutiniu yra kresejimo ir trombocitu padidejimas. Statistika rodo, kad nuo sirdies ligu mirsta maziausiai 10 kartu daugiau, taciau si problema yra nekeliama. Valdzia turi orientuotis i tai, kur yra didziausios problemos, o dabar akcentuojasi tik i covida.

 • M
  MANO NUOMONE-SEIMĄ LAUK! 2022 sausio 20 08:43:23

  Ligoniams su gretutinėmis ligomis,net netinkamai parinkti vaistai gali baigtis mirtimi.Juo labiau eksperimèntinės vakcinos.Tačiau už gerus pinigus yra neigiama,kad tokiems ligoniams jos sukelia infarktus ir insultus.

 • t
  tai vakcinos 2022 sausio 21 14:13:45

  zenkliai prisideda prie mirciu skaiciaus. juk ju salutinis poveikis---- trombu susidarymas, seniems zmonems, kuriu kraujagysles jau ir taip gerokai uzake, tai tikra katastrofa

 • T
  Tadas 2022 sausio 20 08:46:34

  Turbūt skiepų šalutiniai poveikiai pradeda lysti

 • p
  parazitai 2022 sausio 20 08:18:20

  ruosiasi iki galo sunaikinti vaiku skyrius ir terapinius. DAR prie tokio apsurdisko 'modelio" ne vienas taip neprisidejo kaip si valdzia. Grazu jums ten is Vilniaus ziureti,kai gaunate pagalba vos jos prireikia.O mes, daugelis nebegydisime vaiku,jie negaus skubios pagalbos, nes ji uz maziausiai 60 km

 • R
  RNR technologija 2022 sausio 20 09:26:53

  MRNR tipo vakcinos niekada iki siol nebuvo gaminamos. Kazkada bande jos testuoti bet visoa ziurkes relaiai išmirė tai nieko nesigavo. O dabar vel bando ant tik jau ant avinu su zmogaus DNR

 • D
  Daug kam po vakcinos suprastėjo sveikata 2022 sausio 20 09:09:12

  Butent susije su kraujagyslem.ir su sirdimi. Yra avinai kurie jau miršta ir vistiek nesupranta kad vakcina jos pribaigia.

 • P
  Palonguos Jozė 2022 sausio 20 07:56:53

  Čiepu nuopelns. Daugoma pasičiepijusiu mona gėmėnaitiu ėr pažīstamu pradiejė sėrgtė trombuoziems... Kažėn kumet tėj farmacėjės banditā turies atsakītė ož sava griekus?

 • z
  zemaitis 2022 sausio 20 08:30:45

  Ir kaip gali nedidet,jei po visu asu pertvarku pas kardiologa provincijoj reikia laukti po 8-9 menesius,kai prie sovietu galedavai papulti,po keliu dienu,lansberginiu -konservatoriu saika sunaikino ne tik pramone,bet ir sveikatos apsauga,greit medicina bus tik turtuoliu privilegija.nors visi runkeliai ir moka PSD,bet paslaugu turi laukt menesiu menesiais/valdanciuju programa turetu skambeti taip,,kuo tautai blogiau,tuo mums geriau'',gaila,kad jie savo programos nepaskelbe pries rinkimus ir rados durneliu,kurie jais patikejo,be tautos suskaldymo,pišpasiu ivedimo,ir kainu drastisko kilimo is ju nieko gero nesulaukem,ir nezinomybe dar laukia musu

 • Ž
  Žinot 2022 sausio 20 08:39:41

  Širdininkams labai svarbu daug judėti ir būti gryname ore, o "kovotojai" su išgalvota pandemija tą draudžia. O kokios bus pasekmės, žino geriau už kitus.

 • S
  Skiepų pasekmės 2022 sausio 20 09:28:56

  Kaip nedidės jeigu nuo skiepų kaip buvo rašoma kad kraujas tirštėja

 • B
  Bobulyte 2022 sausio 20 09:38:42

  Zmones mirsta negave paslaugu uz kurias susimoka per PVM . Tokiu metu uzsiimti ,,optimizavimu ,, tolygu uzsiimti zmoniu zudimu . Zmones , ar suprantat ka mes isrinkom i valdzia ???

 • .
  ... 2022 sausio 20 12:17:10

  Medikai,kurie dirba kardiologiniame,pasakoja,kadsunku matyti tiek mirstanciu zmoniu nuo uzsikimsusiu kraujagysliu,nuo infarktu,insultu.Pasakoja,kad niekada nera buve tiek mirciu.Sako suprantame nuo ko mirsta,bet gaila,kad medikai nekalba viesai.Kiekvienas turime pazystamu mediku,pasikalbame.Galimai toks gripo pandemijos tikslas ir yra,kas gali paneigti???Dabar zmogaus mirtis lygi nuliui,niekas nesuka galvos,tik artimiesiems amzinas skausmas netekus artimuju.

 • N
  Nu ka 2022 sausio 20 10:31:29

  Skiepai pradejo veikti

 • V
  Vakcinuotas 2022 sausio 20 09:11:43

  Taigi visi vakcinuoti greičiausiai ismirs 2-5 metu laikotarpyje Taigi kol dar yra jegu galima eiti keršyti valdzios žiurkėms uz genocida. Taip sakant su savim paimti kuo daugiau valdininkų

 • P
  PASTABĖLĖS 2022 sausio 20 10:30:32

  O tai čia kam nors keista? Pabandykit patekt pas kardiologus, tai kol sulauksit, jau kai kam gal ir nereikės. Ką ten kardiologus, jei pas šeimos gydytoją, net ir kovidu susirgus, reikia laukt kelias dienas. O jei gyveni provincijoj, ypač kaime, tau patekimas pas medikus (bet kokius) dar labiau problemiškas. Gerai, kieno vaikai arti, o jei toli ar jų apskritai neturi, tai gulėki ir lauk paskutiniosios. Antra, mano močiutė sakydavo: "Visos ligos nuo nervų, tik viena nuo paleistuvystės". Paklausykit politikų, paskaitykit bent antraštes, įsijunkit TV- išgirsit nuolatinius gąsdinimus, net grasinimus, piktas kalbas, net premjerė pareiškia, kad lietuviams reikia botago. Žmonės negali turėt kitokios nuomonės, tik valdančiųjų, ypač vienos partijos- visai kaip kadaise. Kiti vadinami runkeliais, šunauja, ne žmonėmis, fašistais ar dar kuo nors. Kainos kyla, daug nežinios, neaiškumo, visokie pakeitimai kasdien- tai ir stresas suėda sveikatą.

 • Z
  Zyzla 2022 sausio 21 21:13:16

  Gydymas telefonu ,kai pacientas guli vos gyvas lovoje,o gydytojas prie jūros ant smėliuko,yra neefektyvus ir dar trukdantis pastarajam antrus metus ilsėtis.

 • S
  SS štandartenfiureris fon Dulke 2022 sausio 20 07:42:34

  Ja, ja, das ist sehr gut!!!

 • T
  TAIP! 2022 sausio 20 21:23:40

  Nuo 20tuju sakiau kad po vakcinu bus sirdininku pandemija!

 • D
  Durnių laivas plaukia. Su kaukėmis ir pirštinėmis. 2022 sausio 23 23:12:13

  turbūt vakcinavimas nuo covido čia nieko dėtas?

 • a
  aha 2022 sausio 20 09:16:17

  tipo gydo tik kovidą, kai jokių vaistų nuo jo nėra. Įdomu, ką jie veikia, jei vaistų nėra? Gi kitų ligų net negalvoja gydyti. Koridoriai tušti. Žmonės viešinkit nuotraukas apie jų "darbą", kai koridoriai tušti, ypač poliklinikose.

 • T
  Turiu šią problemą. 2022 sausio 21 11:14:57

  Deja, nuo jos atsikratyti nepavyks, nes per aštuonis metus išbandžiau visus daugelio kardiologų skirtus gydymo būdus ir vaistus, o rezultatas taip ir liko nepakitęs - t.y. NULIS. Jie tiesiog neieško ligos priežasties, o tik vaistais slopina simptomus.

 • T
  Tai,kad pas mus valdzia del valdzios. 2022 sausio 20 08:15:52

  Valdzioj iskrypeliai,narkomanai ir kiti nevykeliai.Gauja,ne valdzia.

 • s
  senis 2022 sausio 20 15:25:51

  bukime realistai. Kovid, vakcinos ir testai buvo sukurti sumazinti gyventoju skaiciu planetoje. Virusas gavosi nelabai galingas, nelabai veiksmingas. Marmalas, vadinamas vakcina, mirtinguma kazkiek pakele, testai padejo uzkresti visus testuojamus zmones, bet mirsta per mazai, kad patenkintu pasaulio turtinguju norus. Todel Svabas ir vazineja po pasauli ragindamas vyriausybes, prezidentus nustoti gydyti zmones, palaipsniui atsisakyti valstybines medicinos, kad gydytis galetu tik turtingi zmones. Tarp baudziauninku vel tures buti naturali atranka. Isgyvens tik stiprus, sveiki, duodantys pridetine verte kapitalui, kiti nereikalingi. Paskuti karta eugenika naudojo Hitleris, dabar ji vel gris. Visos salys i rytus nuo Vokietijos, Ostlandas su savo untermensais. Ju daug, ju gydyti nereikia, jie arijams reikalingi tik sveiki, darbingi.

 • K
  Kas nuteis padla šimonyt 2022 sausio 20 20:27:30

  .

 • D
  Dėkui 2022 sausio 20 07:51:49

  Skiepam.

 • ŽUVYS: Šilutės rajono vandens telkiniuose žuvys gaišta dėl deguonies trūkumo, teigia Aplinkos apsaugos departamentas.
 • SNAIGĖ: Finansinių sunkumų turinti ir restruktūrizuotis siekianti Rusijos grupės „Polair“ netiesiogiai valdoma vienintelė Baltijos šalyse šaldytuvų gamybos bendrovė „Snaigė“ bando ieškoti išeičių, kad nebankrutuotų, sako Alytaus meras Nerijus Cesiulis.
 • VERSLAS: Seimo narys, ekspremjeras Algirdas Butkevičius siūlo smulkiesiems verslininkams, įsivežantiems iš kitų ES valstybių narių prekių, nuo 14 000 iki 30 000 eurų per metus padidinti ribą, kai jie tampa PVM mokėtoju.
 • PROJEKTAI: 700-ąjį Vilniaus jubiliejų sostinės gyventojai ir svečiai pasitiks meno iniciatyvų pilname mieste: kultūros rėmimo programų projektų konkurso antrajame etape patvirtinta dar 160 paraiškų iš 272, kurioms skiriama daugiau kaip 460 tūkst. eurų, skelbia Vilniaus savivaldybė.
 • KAITRA: Birželio kaitra Lietuvoje išaugino kondicionierių ir ventiliatorių paklausą – prekybininkai skaičiuoja dešimtimis kartų augusius pardavimus, nepaisant kai kurių prekių brangimo.
 • AUTOBUSAS: Klaipėdos savivaldybės įmonė „Klaipėdos keleivinis transportas“ ieško, kas tris sezonus teiks vandens autobuso paslaugas Danės upėje - jis reguliariai turėtų pradėti kursuoti jau kitą vasarą.
 • SULAIKYMAS: Seimas apribojo galimybes pareigūnams taikyti dviejų parų sulaikymą asmenims, kurie nebuvo užklupti nusikaltimo vietoje.
 • AUKCIONAS: Penktadienį pasibaigęs Lietuvos pašto organizuotas pastatų Šiaulių Aušros alėjoje aukcionas neįvyko, nes turtu nesusidomėjo nė vienas pirkėjas.
 • ŽEMĖ: Vilniuje sklypų neprižiūrintys savininkai nebegaus žemės mokesčio lengvatos – nuo šiol jiems bus taikomas maksimalus 4% dydžio mokesčio tarifas.
 • DONORYSTĖ: Seimo narės Agnė Širinskienė ir Asta Kubilienė registravo pataisas, kad gaunant arba keičiant asmens dokumentus žmonėms būtų pasiūloma pasirašyti sutikimą dėl organų donorystės.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar skiepijotės nuo erkinio encefalito?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +21 C

+11 +19 C

 

+12 +18 C

+20 +27 C

+17 +22 C

 

+17 +20 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-5 m/s