respublika.lt

Medikams bus leista negaivinti paciento - straipsnio komentarai:

 • Ar matote, mūsų išrinktieji, 2019 liepos mėn. 15 d. 22:12:32

  kas darosi komentaruose? Lietuva iki to dar nesubrendo. KOALICIJAI GRĘSIA EUTANAZIJA PER RINKIMUS.

  0 0
 • ŪŪ 2019 birželio mėn. 25 d. 17:46:16

  Jau ir ir greitukių nebereikės kviesti. Patys numarinti mokėsim namuose. Valstybei pusė mokėtų mokesčių liks, o gal dar daugiau.

  0 0
 • Nuosmūkis 2019 birželio mėn. 25 d. 16:44:49

  Ir ką mes, žmonės išsirinkome į Seimą??? Kai jau galutinai išvogta Lietuva, tai atpirkimas-silpni ligoniai!. "Užtušuota eutanazija". Toks žiaurus būdas- negaivinti ligonio nepuošia nei seimūnų, kurie tokią aferą sukūrė, nei gydytojų, kuriems yra privaloma gaivinti kiekvieną žmogų... Tokiu būdu, taupydami pinigus, ir žudydami žmones, prarasite žmonių pagarbą jums,nors jums, tie ligoniai nieko nereiškia.Tačiau, lazda turi du galus. Ateis laikas, kai viską pajusite, tai ką darote kitiems žmonėms, atsisuks į jus pačius...

  0 0
 • PAGEIDAVIMAS 2019 birželio mėn. 25 d. 14:55:47

  Kad tai, visų pirma, būtų išbandymo laikotarpis - su seimūnais ir valdžios atstovais ir pačiais medicinos darbuotojais:)

  0 0
 • gal nekabinkim makaronų 2019 birželio mėn. 24 d. 09:54:19

  žinodami, kiek pas mus visus yra sąžinės, atsiduoti baltiems chalatams, kai jie galės skalpelį pakreipti į vieną ar į kitą pusę - tolygu šokti į bedugnę. Štai jums ir negaivinimo aplinkybės.

  0 0
 • teko 2019 birželio mėn. 24 d. 09:25:48

  susidurti su tokiu atveju, kai mano a.a. tėtis po insulto buvo gaivinamas reanimacijos skyriuje. Matau, aparatūra dirba, bet kraujospūdis krenta, galva, kojos pradėjo stingti. Paklausiau gydytojo, kodėl taip. O jis atsidusęs patarė susiieškoti kunigą, nes smegenys jau mirusios ir gyvybę dar palaikys kurį laiką. Parvežėme kunigą, o po to paprašiau, kad išjungtų aparatūrą. Kam draskyti mirusį žmogų, ką ta valanda ar dvi duotų? Nereikia maišyti tokių dalykų, kai reanimacija yra būtina, ir kai jau niekas negali padėti.

  0 0
 • >bobutei 2019 birželio mėn. 23 d. 11:29:00

  Kai būsi bobutė,tada galėsi postringauti apie gydymą kaip nuostolį valstybei.Kiekvienas dirba ir moka" sveikatos mokestį"Jeigu gydymas -nuostolis valstybei,tai jau valstybės nėra,yra tik popierinė dėžutė,vaizduojanti valstybę,nesvarbu,kad apsistačiusi malunsparniais už 300ml. eurų,arba keliom raketėlėm.O "taupytojams"greitu laiku bus nuostolinga ir tualete vandenį nuleisti.Beje aplinkosaugininkai kažkodėl nepaaiškina visuomenei kodėl Neries upėje prie Kauno šiuo metu vanduo žalios spalvos ir prie kranto daug nešvarumų.Gal jis tokios spalvos visuomet būna?Aš tai mačiau,važiuojant Kaune ,upės pakrante.

  0 0
 • vis labiau ir labiau 2019 birželio mėn. 23 d. 09:34:51

  žiaurėja dabartiniai zombiai. Kapitalo džiunglėse tik džiunglių įstatymai. Gerai tik tiek, kad kiekvienas netrukus sulauks senatvės ir pamatys, kaip brangi kiekviena gyvenimo sekundė, bet bus be gailesčio nugalabytas savo palikuonių.

  0 0
 • abejojantis 2019 birželio mėn. 22 d. 16:43:40

  nenoriu tikėti,kad Duskininkų ligoninėje taip gaivino.Nežinau kuriame skyriuje.Juk visi gydytojai moka naudotis defibriliatoriumi.Nejaugi.......?

  0 0
 • Antanas 2019 birželio mėn. 22 d. 13:15:01

  Tai ne naujiena.Mano mamos prieš ̣̣̣1̣̣̣̣0 metų Druskininkų ligoninėje negaivino. Iškviesta gydytoja spoksojo ir tiek. Kai prašiau padėti, tai vaizdavo gaivinimą per nosinę pūsdama orą -/burna-burna/, kai šalia yra reanimacinė ?̣̣̣̣̣̣̣̣̣??? Keisčiausia, kad po kelių minučių prisistatė laidojimo paslaugų teikėjas.

  0 0
 • babute 2019 birželio mėn. 22 d. 00:44:53

  Nemaniau kad lietuvoje tiek daug norinciu ilgai guleti kaip kokia darzove ,pradejusi gesti, ligonineje. Save kankinti ir artimuosius.Nuostolis valstybei,vargas vaikams ir sutuoktiniui.Reikia i ta reikala ziureti protingai ir racionaliai.Jeigu jau nebera vilties zmogu pagydyti tai per prievarta sioje zemeje tikrai jo nereikia laikyti. Svarbiausia kad paskutines savo gyvenimo dienas ligonis gautu nuskausminamuosius vaistus , kad nejaustu jokio skausmo ir leisti jamiskeliauti be kanciu.

  0 0
 • abejonė 2019 birželio mėn. 22 d. 00:18:12

  jei žmogus pats atsisako gydytis,ir prašo nebeteikti jam pagalbos:vaistų ir pan.tai yra vienas iš savižudybės būdųKuo jis skiriasi nuo pakaruoklio{pasikorusio},ar paskenduolio{nusiskandinusio},ar nusišovusio?Tik tuo,kad pagal šių laikų madą pribaigė save.Nereikia žmonėms imtis tokių funkcijų ,kurios jiems nepriklauso.Gydytojas turi gydyti,bet ne spręsti ,kad gal gana tam žmogeliui gyventi.Artimieji turi mokėti kantriai slaugyti,senatvėje,kažkas slaugys juos.Kaip jie elgsis su ligoniais,taip bus elgiamasi su jais.Gyvenime tokie dalykai,kaip jautrumas,meilė ir pagarba žmogui sugrįžta bumerangu.Elkis su visais taip,kaip norėtum,kad būtų elgiamasi su tavimi,arba mylėk savo artimą ,kaip pats save.Į žmogaus gyvenimo ir mirties procesą,neturime teisės kištis.

  0 0
 • NEPAMIRŠKIT 2019 birželio mėn. 21 d. 23:06:41

  LIETUVA , TAI GOJŲ KRAŠTAS..........

  0 0
 • po 2019 birželio mėn. 21 d. 21:52:32

  kokio ilgiausio gaivinimo laiko, atsigavo zmogus, trenkus zaibui, gal kas prisimena, butu labai idomu

  0 0
 • Ei 2019 birželio mėn. 21 d. 20:10:12

  Nelyginkit negaivinimo su eutanazija! Kai mirštančiam, kuriam jokie vaistai nebegelbsti, padedama neskausmingai užmigti - tai yra eutanazija. Kai tas pats mirštantis, dūstantis, kriokiantis, net klykti iš skausmo nebegalintis tiesiog nebegaivinamas, paliekamas dar valandas ar net dienas kankintis - tai negaivinimas. Sakyti, kad tai humaniškiau už eutanaziją, gali tik fariziejai. Komentarui "na taip tuoj ir vardą... 2019 birželio mėn. 21 d. 05:42:03": Lietuva 29 metus ne eutanazuojama, o negaivinama, sumaitota, pūliniais apaugus, kankinama visais įmanomais būdais, jai neleidžiama nei pasveikti, nei ramiai numirti. Nors ji dar galėtų pasveikti, jei ne "gydytojai"...

  0 0
 • kas konkreciai pasirase po siuo 2019 birželio mėn. 21 d. 19:57:53

  ,,,LEIDIMU,,,,prasom paviesint pavardes.......

  0 0
 • Neįtikėtina ! 2019 birželio mėn. 21 d. 19:50:11

  Štai ir atėjo vakarietiškos "vertybės"- visu gražumu .Ar jie nepagalvojo, kad ir artimųjų" visokių" yra, kurie gali greitai sutikimą duoti ?

  0 0
 • dabartiniams ,,,medikams,,, gydyt sunku [protelio trukumas] 2019 birželio mėn. 21 d. 19:27:35

  stai pagal istatyma ,ka nors nutrucyt ,ar suleist nuodu doze --mielai prasom ...uzteks ir proto ir ygudziu....

  0 0
 • pencininkas 2019 birželio mėn. 21 d. 19:20:22

  geras projektas,ir taip uz viska pasirasai,kad sutinki su viskuo,gydytojai neatsako,tai dabar tur but jei neduosi pinigu,tai pasistengs kuo greiciau tokiu pacientu nusikratyti,per daug priviso musu lietuviu

  0 0
 • na jau ,pilieti 2019 birželio mėn. 21 d. 18:10:52

  anūkėlio "vyriausybės " pačiam dar laukt ir laukt.Vargiai aplamai tokios besulauksi ,o gyvenimas ,šalia mirtis , eina ir eina nepriklausomai nuo tokių atsilupėlių norų/fantazijų

  0 0
 • kol nesuformuota vyriausybe , kol dar praktiskai nedirba prezidentura 2019 birželio mėn. 21 d. 16:54:32

  yvairaus plauko issigimeliai --prastumineja stai tokius ,,,,,istatymus,,, ir sprendimus,,,,,,yvairiausiais klausimais -sis degeneratu suaktyvejimas tai paskutinis ju pasispardymas grybauskaitei nulipant nuo pjedestalo prezidenturoje...

  0 0
 • beduinas 2019 birželio mėn. 21 d. 16:37:49

  Man tai ka? numirsiu stepeje nereikes ir Verygos spren ndimų, o jei tikrai tai košmaras musų respublikoje , kas jau cia nustatys kam mirti , o kam ne, gal musų ponai , argydytojai , gaus naujai perimti Hipokrato priesaiką ir galės dirbti bemoksliai , manau ir aš eisiu gydyti , as nemarinsiu zmoniu , biski zinau kur kmepenys , sirdis ir parinksiu zoliu, isgys, ar tai ar kitaip[ jau ir maitintis pradedame zolėmis , gal ir pagysime bej. jų . Tai Amerikos nurodymas juk pensilvanijos valstijoje yra net toks akmeninis paminklas keliomis kalbomis, kad pasaulyje gali gyventi gerai trik 1 milijardas zmonių, Visi bus turtingi, o kokius nevykelius reikia naikinti taip numatyta masaonu sprendimuiose, nes jie valdo pasaulį , net ne trampas ,. ne Putinas, o yra kiti kurie turi tam tikrus planus ir tai daroma , kodėl tycia sukeliami karai , kodėl reikia kistis į kitų valstybių gyvenimus , atsieit daro tvarką , skleidzia demokratija , o patys sukeliua karus .Dabar viskAS AIŠKU , PIRMA NET NETIKĖJAU ,

  0 0
 • wikswa 2019 birželio mėn. 21 d. 16:23:34

  Šventasis Popiežius Jonas Paulius II atsisakė, kad jo gyvybė būtų dirbtinai palaikoma prietaisais. Medicinos technika tiek ištobulėjo, kad gyvybę palaikyti gali ir visai mirštantiems, neleidžiant jiems numirti. Visuomenė jau išstūmė tokį natūralų dalyką kaip mirtis. Prijunk žarneles ir mirtinai sergančiam tęsk "gyvybę" savaitėmis. Užsienyje kai kuriose ligoninės medikai patys taip daro tyčia, didindami mokestį už tokį "gydymą". Būna atvejų, kai beviltiškas ligonis jau išrašomas numirti oriai tarp savų namie, o iš vakaro jam dar atlieka brangiai kainuojančius tyrimus. O vien kvėpavimo palaikymo aparatas kainuoja 900 € parai. Va ir nemažai klinika uždirba. Todėl pastaruoju metu šitas klausimas tapo aktualus - kiek galima/reikia palaikyti gyvybę vien aparatais? Stebiuosi, kad taip greitai tas atėjo ir iki Lietuvos.

  0 0
 • Ona 2019 birželio mėn. 21 d. 16:17:13

  Kol esu sveiko proto tikrai norečiau parašyti sutikimą,kad manęs negaivintų ,tik nežinau kur kreiptis.Nenoriu būti daržove ir kitiems našta.Turėjau tokius ligonius ir žinau ką tai reiškia.

  0 0
 • Na va 2019 birželio mėn. 21 d. 15:32:08

  atvertas tiesus kelias ligonių numarinimui. Kas gali sukontroliuoti tokį procesą? Dabar gulantis į ligoninę reikės duoti kyšį, kad tave gaivintų jeigu to prireiks?

  0 0
 • Pensininkė 2019 birželio mėn. 21 d. 14:35:52

  Peržvelgus komentarus, darosi juokinga kaip žmonės kabinasi į gyvenimą net pačiuose sunkiausiuose skausmuose, kad tik krikščioniškai užbaigti. Esu krikštyta, bet nutolusi nuo visų dogmų, todėl man nesvarbu kaip baigsiu gyvenimą, kad tik neapsunkinti artimųjų, jei turėsiu sąmonę, prašysiu, kad greičiau išeiti iš šio sumauto pasaulio... Tam priemonių yra. Tai seniai nuspręsta...

  0 0
 • sekit gabala vakaru HULTUROS 2019 birželio mėn. 21 d. 13:43:36

  lietuviski aborigenai.....

  0 0
 • pencinykas 2019 birželio mėn. 21 d. 13:10:34

  kiekvienam pageidaujančiam ,sergančiam nepagydomos ,kankinamos ligos paskutinėje stadijoje privalo būti suteikta pagalba numirti nesikankinant medikamentų pagalba.Koks čia dar gali būti svarstymas? Nepakanka nežmoniškų savižudybių kraupių ,barbariškų vaizdų ,kurių kaltininkai ,be abejo,yra ir tie rėkaujantys apie eutanazijos blogį

  0 0
 • asmuo 2019 birželio mėn. 21 d. 12:24:49

  Tai kad jau ir dabar niekas negydo, o tik paslaugas teikia, jei dar sugebi išlaukti eilės ir prasimušti iki specialisto. O kai jau nebepavilksi kojų - tai numos ranka...

  0 0
 • Dainius 2019 birželio mėn. 21 d. 11:16:51

  totalinis tautos genocidas - įsiklausykite į šių žodžių prasmę ir atmerkite plačiau užtinusias nuo pernelyg uolaus televizoriaus spoksojimo akis: šis įstatymas leis LEGALIAI žudyti !

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • UŽPUOLĖ: antradienį Lenkijos Zeliona Guros mieste licėjaus moksleivė su peiliu užpuolė tris bendramoksles.
 • FINANSAVIMAS: 100 studentų iš Baltarusijos galės gauti finansavimą studijoms Lietuvoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar miestai, kurie tapo koronaviruso židiniais, turėtų būti karantinuoti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dirbate nuotoliniu būdu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +8 C

+7 +9 C

 

+9 +12 C

 +17 +18 C

+16 +18 C

 

+17 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1670 PLN - 4.5502
RUB - 91.8152 CHF - 1.0816
GBP - 0.9051 NOK - 11.0580

Nuorodos