respublika.lt

Koronaviruso dilema: asmens laisvė ar natūrali atranka? - straipsnio komentarai:

 • apie laisves 2020 balandžio mėn. 05 d. 12:27:28

  Mūsų laisvės baigiasi ten , iš kur gaunamas įsakymas, kaip daryti , juk ir tas virusas tam buvo sukurtas ir paleistas , nes visą laiką buvo kalbama , kad perdaug senų žmonių, tai šaudyti tikrai nepatogu , suleisti vaistų sąžiningesni daktarai nesutinka , na yra , kas įsako , kad pos pandemijos metu tikrai viskas bus gera sutvarkyta.Matėte Trampo veidą , kai kalbėjo apie kaukes ir šypsojosi į ūsą, manau jo galvoje ir kilo mintis , niekas to nesugebėjo , mat kaip gerai , tikrai liks tas milijardas ir bus gerai masonams gyventi.Juk manau , jei kompiuteryje rasė, kad tą virusą išrado JAV , o patenta užregistravo JK, tai patentai yra duodami dorai veiklai, o ne mirčiai, aš čia tik pakartoju, ką mačiau per kompiuterį, o todėl ir tas laisves nori turėti ponai , kurie turi priešnuodžius tam virusui ir juoikiasi, atsieit karalienės sūnus susirgo, bet nieko , turi vaistų ir išgijo , o gal net ir nesirgo, o kas mes , mes vergai, mums pasirinkimo nebus.Reikės ir neduos jokio palaikymo susirgus

 • kreivų veidrodžių karalyste 2020 kovo mėn. 29 d. 21:46:33

  kurioje žmogaus gyvybe -VISIŠKAS NULIS.ar tai būtų pacientas ,ar gydytojas.

 • to ad 2020 kovo mėn. 28 d. 04:41:17

  Jo, užtektų Lietuvos KGB sąrašus paviešinti ir visas mitas apie Lietuvą laisvą iškart sugriūtų...

 • ad 2020 kovo mėn. 28 d. 04:21:49

  nepamenu kokio ,bet vieno zmogaus buvo pasakyta,kuris turejo galimybe prieiti prie slapciausiu pasaulio archyvu;jeigu jus suzinitomume tiesa,kas istiesu vyksta pasaulyje,visa morale sugriutu.

 • T0mas J. ( IlI ) 2020 kovo mėn. 27 d. 23:30:44

  O gal tuo pačiu jie dar įsigudrins ir panaikint grynuosius pinigus arba kartu su "šviežiai išrasta" vakcina privalomai visus pasaulio žmones vakcinuoti kartu dar ir sučipuojant.. Tada visi būtų lengvai valdomi kaip triušiai narve. Tos šalys, kurių vyriausybės šiandien - pasiduos pandemijos autorių slaptiems raginimams kurstyti paniką, - išpūsti mirusiųjų nuo koronos skaičių, - pažadės palaikyti privalomos vakcinacijos sučipuojant žmones idėją ateityje – tos šalys milijardines paskolas gaus su nuolaida. P.S. Izoliuot senukus ir silpnus ligonius laisvanorišku pagrindu kainuotų pigiau, nei kainuos pusės įmonių sutabdymas ir šimtai tūkstančių bedarbių nežinia kiek laiko.

 • T0mas J. ( II ) 2020 kovo mėn. 27 d. 23:27:14

  Ir atsakau į šį klausimą jau šiandien: panika specialiai kurstoma, mirusiųjų nuo koronos pasaulyje skaičius išpučiamas pastangomis tų, kurie pandemiją suprojektavo ir įvykdė: tai milijardieriai globalistai. Jie nesitapatina su jokia valstybe, jie aukščiau valstybių; o JAV, Vokietijos, Ispanijos, D.Britanijos ar Lietuvos vadovai yra tik jų tarnai. Jiems visos išlaidos atsipirks su kaupu: skolingas valstybes lengviau valdyti – Lietuva iš jų skolinsis 5 milijardus, Lenkija – 45, o Prancūzija, D.Britanija ir Ispanija – po 145 milijardus, Vokietija – 200 milijardų, JAV – 545 milijardus. Dėl konkrečių skaičių galiu klysti, nesu ekonomistas finansistas, pateikiau čia tik kaip pavyzdį. Turtuoliams milijardieriams mirštančių senukų ar vargetų ligonių tikrai negaila, nepriklausomai nuo jų tautybės.

 • T0mas J. ( I ) 2020 kovo mėn. 27 d. 23:25:51

  Pavieniai atvejai pasaulyje, kai korona partrenkia ar net nužudo jaunesnius žmones, bus reklamuojami labai smarkiai, kad kuo ilgiau žmonija nesuvoktų paprastos, bet labai svarbios tiesos: korona yra tragiška tik senukams ir labai silpnos sveikatos žmonėms. Likusiems tai yra tik gripas. Dauguma šiandien nepritarsit šitai mano nuomonei, ji jus papiktins, po savaitės jau nebūsit tokie tikri, bet po 2 savaičių patys klausit retoriškai pro virtuvės langą: o tai kurių velnių reikėjo stabdyti ekonomiką, prisidaryti milijardinių nuostolių, kodėl šimtams tūkstančių dirbančiųjų Lietuvoje uždrausta dirbti – sustabdyta kirpyklų, restoranų, viešbučių, kinoteatrų, teatrų, bažnyčių, dalies teismų, daugelio parduotuvių, poliklinikų, ligoninių, stomatologijos kabinetų, koncertų salių, mokyklų, universitetų, BIBLIOTEKŲ (!) darbuotojų darbas dėl labai abejotino svarbumo priežasties: dėl naujo gripo, nuo kurio LT mirė ne kažin kiek daugiau žmonių kaip nuo kasmetinio įprastinio gripo?

 • ZUK 2020 kovo mėn. 27 d. 23:07:23

  Nusikaltėlio Verygos propoguojamas dabar žmonių suskirstymas į tuos,kuriuos gydys,ir į tuos,kuriuos paliks likimo valiai yra nacistinis segregacinis nusikaltimas.Tai prieštarauja žmogaus teisėms ir Hipokrato priesaikai.

 • Vito-->ŠLOVĖ Rusijai 2020 kovo mėn. 27 d. 23:02:19

  Kada tave ruski paleido iš psichiatrinės?Kuo padeda?Net 80 % Rusijos nusiūstos pagalbos siuntos į Italiją yra šiukšlės,kurias italai išmetė lauk.

 • ŠLOVĖ RUSIJAI 2020 kovo mėn. 27 d. 21:20:25

  Rusija neatlygintinai padeda Italijai kovoti su virusu. ES ir Briuselio klerkai apsiš...o eilinį kartą..

 • Neutralus 2020 kovo mėn. 27 d. 19:58:40

  Siaip tai virusiukas visiskai sveikam nieko negali padaryti, taciau jei tau padidintas kraujo spaudimas ir geri vaistukus, jei tau diabetas, jei tau su inkstukais ligele nedidele, jei tau su prostata problemeles, jei sirgsi plauciu uzdegimu tai virusiukas iskart kerta ir nesvarbu nuo kokios ligos tu mirsi, bet tai sukelia koronovirusas. Baisiai gudrus dalykas, nes kaip taisykle vyresni turi ligeliu. Ir jei nekovotu tai taip pasauli isretintu nuo pagyvenusiu kad baisu. Cia buvo vokiecio Mengelio svajone sukurti toki produkta, kad liktu tik labai darbingi. Bet dabar humaniska visuomene ir ji nugales.

 • ad 2020 kovo mėn. 27 d. 19:04:45

  kuo labiau domiuosi ,tu tuo labiau man lenda mintis,jog sitas korona virusas,bandymas ismusti is veziu daugumos patikliu zmoniu psichologija,ir sukurti tam tikra baimes jausma.siaj dienai kariauti ginklais mastabiniu mastu,reikstu civilizacijos isnykima,nes tokia ,kaip ir siaures kinija gali puikiai pademonstruoti,tai ka gali.sioje virusineje pandemijoje ,ziniasklaida ,vaidina dideli vaidmeni,ivaryti baimes jausma.l rytas atstovauja uzsakomajam kapitalui,ir dauguma straipsniu sukurti pagal honorara,kuri moka uzsakovas,dazniausiai is valstybiniu sferu.ir tie tikrieji uzsakovai sedi,ten kur dalijasi itakos sferom,ir siandienio pasaulinio kapitalo dalijimusi bet to brutualaus pasaulinio karo,kai akyvaidziai zmones saudo vieni,kitus

 • Tam po ,,Močiutės" niku 2020 kovo mėn. 27 d. 18:58:09

  Nehipnotizuok, aš su akiniais ir į karmą netikiu.Kaip bus, ne tavo valioj ir ne tau spręsti...Cha, dar dievo nepaminėjei...

 • Euras+ 2020 kovo mėn. 27 d. 18:55:20

  Kokie koronaviruso požymiai? 39°C temperatūra, sunkumas krūtinėje, skausmas raumenyse, tipiški gripo simptomai(sloga,galvos skausmai, bendras silpnumas). Kaip koronavirusas alina žmogų: sukelia deguonies badą, t.y. puola žmogaus plaučius.Kaip gydomas koronavirusas? Antibiotikais numušama temperatūra, dirbinio plaučių vėdinimo aparatu tiekiamas oras su padidintu deguonies kiekiu. Ką gali pasiūlyti paprastam žmogui medikai? Aspirino, paracetamolio, gripex, t.y praktiškai nieko, nes spec. vaistų turi tik Rusija ir Kinija.Todėl ir perka turtuoliai dirbtinio plaučių vėdinimo aparatus Rusijoje, todėl ir Trampas JAV įsakė padidinti tų aparatų gamybą: stoja JAV ekonomika.Todėl ir panika mūsų medikų tarpe, nes žino, kad priemonių net ES nėra, todėl ir niekas nesirūpina pas mus, nes valstybė gyvena iš spekuliacijų ir ES fondų pagalba.Todėl ir įvestas karnantinas, nes besmegeniai ir buki mūsų politikai nieko nesugeba, o medicina nesugeba reaguoti.Baltarusijoje karantino nėra, ten demokratija ;-)

 • to Močiutei 2020 kovo mėn. 27 d. 18:27:10 2020 kovo mėn. 27 d. 18:36:02

  Žmoguti, tavo neapykanta liejasi per kraštus. Bijau, kad bumerangu tavo seniems artimiesiems gali nereikėti tų pinigų, nes sveikatos nebebus dėl grįžusiųjų (kaip pirminio šaltinio) karantino nesilaikymo. Neduok Dieve...

 • Močiutei 2020 kovo mėn. 27 d. 18:27:10

  Ne tuo adresu pagiežą, motin lieji.Virusas dirbtinis, amerikonų kurtas, kuriems mūsų valdžia į s...inę lenda... Ale kas tau, įsistatei dantų protezus ir mali, kas ant seilės užėjo ar bažnučioje girdėjeiEmigrantai jai užkliuvo mat. O kad jie senus tėvus išlaiko, jiems pinigus siunčia, kad Lansbergio ,,gerovės valstijoje" badu nemirtų ir oriai gyventų, tai tokios minties nėra tamstos puodynėje, vardu galva?

 • Tavęs tai neliečia 2020 kovo mėn. 27 d. 18:01:46

  Žmonai gali smegenis ėsti...Filosofas kalėjimo režimo man ne rodiklis.

 • >Tam girtam brrrr 2020 kovo mėn. 27 d. 15:39:19 2020 kovo mėn. 27 d. 17:43:34

  o ką tu iš vis supranti gyvenime ,laisvo oro direktoriau?

 • ad 2020 kovo mėn. 27 d. 17:29:19

  as situ korno virusu sirgau jau praeitais metais vasario menesi.,kai slogavau,kosejau,ir buvo sunku kvepuoti.greiciausia buvo ne sitas virusas,,patikesiu.per diena pasaulyje mirsta 170000 zmoniu.vien tik avarijose zusta 2000 zmoniu kasdiena ,jeigu nedaugiau.galima drasiai skelbti epidemija keliuose ,ir uzdrausti transporto priemonestransporto priemoniu niekas neuzdraude,ir taip tesiasi kiekviena diena.o va del sito viruso soja istisos pramones sakos ,skaiciuodamos nuostuolius milijardais kiekviena diena.

 • sąmokslo teorija 2020 kovo mėn. 27 d. 17:11:23

  Man tai kyla klausimas iš kur tiek daug jų grįžta? Dar yra ir tokių, kurie iškūrė kovo mėn., o dabar plėšiasi atgal. Mano sąmokslo teorija būtų tokia, kad didelė dalis buvo nusprendę prakentėti karantiną po palmėmis kaitindami pilvą smėlyje ir valgydami bananus, galvodami, kad iki jų korona neatskris. Kiti panašūs mulkiai jau su korona , visiškai neatsakingi žmogėnai, nuvežė koroną į šiltus kraštus pas juos pačius. Tada pradėjo mažėti maisto, kokosai juk savaime nekrenta, o kainos kyla, viskas užsidaro. Maitintis kaip čiabuviai nemoka, o ir kokosai pabrango, tada suprato, kad žūtbūt reikia grįžti. Va čia ir prasidėjo. Pradėjo savo teisių reikalauti, demokratijos vėliavomis mojuoti, viskuo piktintis ir mūsų visų sąskaita bandyti išgyventi. Tai žmonės virstantys į žmogėnų rasę, nauja homo sapiens atmaina.

 • Neutralus 2020 kovo mėn. 27 d. 16:34:12

  Siaip per visas epidemijas gelbejo tik karantinas. Galima butu laisvai visus paleisti, bet ismirtu beveik visi 60+ amziaus, ir dalis 20 - 50 metu, kurie turi kokiu nors ligu. Tai nera kazkaip zmoniska. Todel taikomas karantinas. Jei visi stropiai laikytusi karantino, tai jis pasibaigtu pet dvi savaites po paskutinio atvykusiojo i Lietuva. Taciau niekada pasaulyje niekas stropiai nesilaike. Todel protingoji dalis gyventoju uzdarydavo miestus, neisileisdavo nieko, o tu serganciuju namus dar sudegindavo. Dabar protinguju nera tiek kiek buvo viduramziais, tai vyksta laisvas kritimas. Pagal Darvino teorija isgyvens tik protingieji, o kvepavimo aparatu uzteks tik kas septintam susirgusiam kaip dabar yra Italijoje. Lietuviai niekaip nera protingesni uz italus ar ispanus, tik reikia padakyti kad italai labiau myli savo senelius ir tevus negu lietuviai ir tai tragedija.

 • isgalvota ta dilema 2020 kovo mėn. 27 d. 16:30:07

  Oksfordo universiteto duomenimis, apsikrete ~50% UK gyventoju, stacionaro reikia 1/1000. Ner cia ka griauti pasaulio ekonomikos del sezoninio persalimo. Taip, yra kam jis mirtinai pavojingas- juos ir apsaugokim. Kuo cia vaikai deti?. Coronagate.

 • Tam girtam brrrr 2020 kovo mėn. 27 d. 15:39:19

  Tai gali tiesiai į Pravieniškes ir važiuoti.Kai virusas baigsis, tave informuos ir išleis.Juk kaliniai nevaikšto gatvėmis, vadinasi, pagal Verygą, jie negali užsikrėsti koronavirusu.Aš laisvas žmogus, ir nesuprantu, už ką tas Veryga pinigus gauna, jei nieko negali, kaip medikas padėti.Tau gerai, asilui, patinka kur uždarytam tūnoti ar būti kariuomenės varinėjamam, o aš sakau, kad medikai veltui duoną valgo, o Veryga paniką sėja ir žmogaus laisvę riboja! Pilnos vaistinės vaistų, pilnos poliklinikos gydytojų, o pagalbos ir efektyvaus gydymo nėra, ir dėl to reikia kariuomenę į gatves išvesti? Tai gal rytoj koks nors šlepečių virusas bus amerikonų į pasaulį išleistas, ką tada? Konstituciją atšaukti?Ar namie visą gyvenimą sėdėti?O darbas, alga, šeima? Ką, gyvenimas sustojo?! Jeigu medikai nesugeba atlikti savo pareigų, reikia juos atleisti ir priimti adekvačiai dirbančius, o ne profanus! Ta Lietuva lyg koks vaikų darželis- visi šypsosi ir žaidžia gyvenimą! Išsiblaivyk, besmegeni, pirma...

 • brrr.... 2020 kovo mėn. 27 d. 15:15:31

  esi durnas kaip tas Lietuvai primestas euras. Taigi tau pats lietuviško liberalizmo "tėvas" paaiškino ,kad net Prancūzijoj ,tokioj laisvėmis išgarsėjusioj šaly , norėdamas išeiti iš namų turi užpildyti popierių ,kuriame RAŠTIŠKAI privalai įsipareigoti ,kad užtruksi ne ilgiau kaip 1 valandą , ir nuo namų atitolsi ne toliau kaip per 1 km. IR TAI LEIDŽIAMA ŽMOGUI DARYTI VIENINTELĮ KARTĄ DIENOJE. Išvada: būtina kuo skubiau gražinti Verygos teisingai pradžioje įvestą karantinavimo tvarką .Tik tokia tvarka kažkiek dar sulaikytų nuo staigaus epidemijos išplitimo Lietuvoje. O tai dabar yra pats svarbiausias dalykas ,ko turėtų siekti vyriausybė.Šalin visus tuos š...kašius ,grubliauskus . Grubliauskas nors dūdą moka pūst ,o š...kašių senai laikas siųst pas mamą Tauragėn malkų skaldyt ,Daugiau niekam netinkamas.

 • Euras+ 2020 kovo mėn. 27 d. 15:05:15

  Straipsnio pavadinimas turėtų būti: ,,Koronaviruso dilema: medicina bejėgė, siuvėjai,siūdami kaukes, gelbsti padėtį".O gumines pirštines galima nusipirkti bet kokioj ūkio prekių parduotuvėj! Ir kur čia medikų nuopelnas? Suvaryti žmones į karantiną, kaip karves į tvartą? Juk nėra jokių vakcinų nuo to viruso, Veryga su šnapsu ir biurokratais tik kovai tinka, bet tai ne mediko, o biurokrato profesija.

 • Neutralus 2020 kovo mėn. 27 d. 14:29:47

  As netikiu valdzios sprendimais ir zinau jei neissisaugosiu ir uzsikresiu, tai esant virs 65 metu tikrai mirsiu. Iki piko ligoniniu gydytojai bus didzioji dauguma uzsikretusi ir tiketis kad tau pades beviltiska. Todel saugausi pagal nurodytas taisykles. Tik isejau i pensija, maniau ramiai pagyvensiu, bet yra kaip yra. PSO prognoze kad susirgs iki 60% viso pasaulio gyventoju. Jei senjoras neturi jokios ligeles tai yra sansai isgyventi, bet tokiu mazai. Tai kai ta supranti, saugaisi kaip per kara. Niekas cia nekaltas, toks jau tas pasaulis.

 • senis mociutei 2020 kovo mėn. 27 d. 12:45:27

  nera to blogo, kad neiseitu i gera! Respublikoje buvo straipsnis apie taDovid-19 ir lentele kurioje nurodytas mirstamumas pagal amziu. 80+ nurodyta, kad mirsta tik 14,8% susirgusiuju tuo Dovid-19. Kur dedasi like 85,2%? Anksciau jie visi mirdavo. Dabar jie gyvens kiek nori, arba bus imami i dangu gyvi. Svarbu pratempti iki 80 ir joks kubilius ar grybauskaite bus nebebaisus, jie patys prades krupcioti.

 • pritariu mociutei 2020 kovo mėn. 27 d. 11:47:26

  Skaitykite Laisva laikrasti!

 • O kuris 2020 kovo mėn. 27 d. 03:58:35

  Iš TV veikėjų natūralios atrankos dievas? Nežinau, kuriam melstis

 • nuomonė 2020 kovo mėn. 27 d. 00:05:07

  Meras nesugebėjo suorganizuoti tinkamo apgyvendinimo grįžusiems.Žmogaus teisės[visi jas žino}gina ne visuomenę pusantro milijono,bet šimtą kitą parvykusių tautiečių,kurie niekaip nenori suprasti,kad vėl parvažiavo su "dovanėle".Lėktuve sėdėjote vienas šalia kito,viename salone,,keltu plaukusieji taip pat izoliuoti nebuvote.Tai ko triukšmaujate?Ar pagalvojate apie savo artimuosius,kaimynus ir tuos,kurie dirbo šalia jūsų jums grįžus?Pasidomėkite kokia situacija Italijoje,Ispanijoje.Mes, čia gyvenantys, tokio varianto nenorime.Nustatytų taisyklių reikia laikytis visiems ir čia gyvenantiems ,ir grįžtantiems.Yra paskelbta PASAULINĖ PANDEMIJA.Tai reiškia ,kad stovime visi viename kelyje į amžinybę.nežiūrint užimamų pareigų,išsilavinimo,socialinio sluoksnio.Pavojus susirgti yra visiems.Nekariaukime vieni su kitais žodinio karo,pasėdėkime ramiai namuose Gerbkime tuos,kurie stengiasi ir aukojasi, ir dirba dėl mūsų.Ačiū ministrui Verygai ir jo komandai.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: Telšių rajone, Viešvėnų seniūnijos, Vembūtų kaime, kilo gaisras grūdų sandėlyje.
 • NETEKTIS: Romoje mirė vienas geriausiai žinomų ir produktyviausių pasaulio kompozitorių Ennio Morricone.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gerai, kad LRT vadovybės nariai uždirba daugiau nei prezidentas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+17 +19 C

+13 +14 C

 

+11 +12 C

 +18 +21 C

+17 +19 C

 

+16 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos