respublika.lt

Kodėl Lietuvos medikų sąjūdis išreiškė nepasitikėjimą ministru A.Veryga? - straipsnio komentarai:

 • n
  ne mes neeeeeee..... 2020 kovo 25 16:29:20

  senutės ir nerašė,kad Verygą "šlovina",jos buvo solirdarios sunkioje Lietuvos žmonių situacijoje su visais geranoriškais ir atsakingais Lietuvoje,su žmonėmis valdžioje,kurie dirba,nepalaiko tuščiapliurpių ir "kaltintojų",galimai keliančių sumaištį.Močiutės p[ilietiškos ir geranoriškos."Šlovinti"-hiperbolizuoti išsireiškimai randas ne išminties lauke:)

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Suvalkiotas 2020 kovo 25 10:41:18

  Visi tautos atplaišos, visi be sąžinės ir iki paspringimo godūs, visi perkreiptom iš pasiutimo, kad nustumti nuo valstybinių pinigų lovio, mordulencijom, dabar plakasi prie šiandieninio Sąjūdžio, tuo apdergdami tikrojo SĄJŪDŽIO vardą. Žmonės, neleiskime niekinti SĄJŪDŽIO vardą, duokime rimtą atkirtį Tėvynės parazitams ir melo skleidėjams.

  1 0
  Atsakyti
 • N
  Ne Veryga sugriovė mediciną ir pristatė maksimų,ne 2020 kovo 25 10:31:05

  Veryga priėmė įstatymus,kad žmonės emigravo,o dabar yla lenda iš maišo lig Veryga būtu kaltas.

  1 0
  Atsakyti
 • n
  nemes nesenutės 2020 kovo 25 10:25:20

  verygos nešloviname

  0 0
  Atsakyti
 • U
  Užuojauta 2020 kovo 25 10:02:50

  Žiūrėjau vakarykštę Pamprickaitės vedamą Dienos temą, gėrėjausi laidoje dalyvavusių gerbiamų medikių, protingų ir tikrų (pabrėžiu) tikrų medikių pasisakymus, objektyvius padėties vertinimus. Kartu pagailo vedančiosios, visokiais būdais, kaip sakoma, rankas laužant, siekiančios kaip nors medikes įkalbėti, kad Lietuvoje padėtis blogiausia, kad kovai su epidemija nebuvo pasiruošta. Baisu buvo žiūrėti į visažinę, pagiežos ir neapykantos pilną Pamprickaitę, kada medikės neužkibo už jos metamos meškerės, konkrečiai ir aiškiai išreiškė SAVO nuomonę, kuri aiškiai buvo priešinga,- konkreti, pagrįsta faktais. Esu įsitikinęs, po šitokios savo nesėkmės Pamprickaitė šiąnakt tikrai neužmigo.

  1 0
  Atsakyti
 • A
  Arunas 2020 kovo 24 16:51:48

  l rytas parode keturis atmarozus gryztancius is uzjurio,[jie parode save greiciausiai}ne ta tautos dali,kurie sukure savo gyvenima svetur,kurie ,kad ir su kalbos barjierais ,prasimuse i aukstas pareigas,kuriu vaikai lanko universitetus,ir duok dieve nepamirs tos Lietuvos.ir stai lietuvos pedofilu ,iskryliu dienrastis mano kitaip.iskreipti savo buti,esme ,ir atsidavima tautai,tiktai ir tegali toki isgamos

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Super senjorė 2020 kovo 24 16:29:21

  Tikrai, visa pergalė vienybėje. O konservatoriai, liberalai ir visokie kitokie,... maišo vandenį, šneka negražius dalykus, kelia intrigas,... patys nieko neveikdami, galimai ruošia perversmą. Kokie jūs baisūs, kokie apgailėtini,... Prisidėkite prie bendro gėrio, gal geresni tapsite, perkreipti piktdžiugos veidai atsities, patys pasijusite geriau. Kodėl griaunate tokią silpną Valstybę? Nebūkite tokie grobuonys, gobšuoliai kaip p.Austėja, imdama pinigus už nesuteiktas paslaugas....

  1 0
  Atsakyti
 • K
  Kelmas 2020 kovo 24 16:22:36

  Neradau nė vieno žodžio apie tai,kad medikų sąjūdis SMERKIA Nausėdą,Sabatauską,MRU dėstytoją,Šimašiaus liberalus,kurie ŠAIPĖSI iš Verygos rekomendacijų.Vadino jas ...nereikalingomis.Nerabdu ir Grubliausko,Šimašiaus pasmerkimo,kad tie NEVYKDO ministro nurodymų.Kalibatas to nemato.Gėda. Gėda,kad turim tokių ,,profesorių'' kaip Kalibatas. Liežuviu malt o ne dirbt čia jie ....profesoriai. Gėda.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Arunas 2020 kovo 24 16:22:04

  tik cia galiu pasidalinti savo nuomone ,nes parazitu dienrastis,absoliuciai blokuoja mano komentarus.Nezinau,,,vardant Lietuvos laisves,demokratijos,ar savo iskrypelisku uzmaciu{tokiu kaip garliavos,kur produktyviai mastanciam ,abejoniu nekelia}l ryto parazitam uzkliuvo grystanciu,taip vadinamos kaukes[respiratoriai]nes matai anie ne tokias kaukes devi,ar kaipcia kitaip pasakius;subineje smegenu iesko.taip ir nesuprtau ,ko ta nori nomenklaturine ziniasklaida,is savo pilieciu.

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Norai 2020 kovo 24 16:08:43

  Yra destabilizuoti valstybeje vyriausybes ir prezidento darba!Panele Grybauskaite ar nesuvokia ar ta destabilizacija daro kazkieno nurodimu apie tai turetu pasidometi VSD!Kas nori kad Lietuvoje kiltu samisis nestabilimas ir tokiu momentu kai prezidentas Nauseda telkia Nacija vienybei ir bendriems darbams!

  0 0
  Atsakyti
 • B
  Benas 2020 kovo 24 16:07:16

  politikuojančių gauja puola gerb. Verygą susimokiusi su liberastais ir koncervais. tačiau žmonės nėra kvaili ir mato kas yra kas

  1 0
  Atsakyti
 • A
  Arunas 2020 kovo 24 15:41:13

  jeigu jums nepatinka verygos vienkartines maskes,siulyciau isigyti kauke uz 30 svaru ,sukeiciamais filtrais.,kurias mes naudojam staybose ,nuo MDF pjuvenu.jeigu ne ,kreipkities pas koncervatorius,....

  1 0
  Atsakyti
 • N
  Ne vienas medikas patys apkrėtė pacientus, tai faktas. 2020 kovo 24 15:36:44

  Užuot marmaliavę ir persekioję dirbančius žmones verčiau imkitės patys savo įstaigosse tvarką daryti, o ne krauti visus darbus vienam ministrui

  1 0
  Atsakyti
 • A
  Arunas 2020 kovo 24 15:34:13

  visas pasaulis toje pendemijoje ,ir skaiciai auga,o stai veryga nesusitvarko;;atsakymas paprstas,kol tu komunistiniu isgamu neisnaikysim,ir nesugebesim dirbti vieningai,;su blogesniu ar geresniu ministru,gero nelauk

  1 0
  Atsakyti
 • Q
  Q 2020 kovo 24 15:21:27

  Kazkaip labai neitinamas straipsnis.Pirma,brangus medikai susitvarkykit su vagystem savo klane,kaip pvz.kaukes,kai tik gauna nesa namo saviem ir artimiem,dezinfekantai,tas pats ir tt,kas prie ko prieina.Na neimanoma Verygai apruointi visos lietuvos ir dar su rezervu namuose.Todel jis ir sako kad ligonines aprupintos,nes pagal popierius mato kad uztenka,o realybes jis gi neatvaziuos patikrinti i kiekviena ligonine.Pradekit nuo saves nepadorieji,saukiantieji tipo daktarai(padoriu,saziningu daktaru cia neturiu omeny,bet jie ibauginti,nors nereiktu bijot,reiktu saukte saukt)

  1 0
  Atsakyti
 • a
  aga 2020 kovo 24 15:18:55

  Seimos gydytojeliai epidemiologais patapo. Cia po to, kai jiems Gabriukas su Grybe instrukcijas suteike?

  1 0
  Atsakyti
 • K
  Kestas 2020 kovo 24 14:50:13

  PONAS VERYGA,KODĖL MANO ŠEIMOS GYDYTOJA DIRBA VISĄ SAVITĘ DĖVĖDAMA TĄ PAČIĄ VINKARTINĘ KAUKĘ ?

  0 0
  Atsakyti
 • ?
  ??? 2020 kovo 24 14:46:23

  Kas tą medikų sąjūdį sudaro. Gėda, kad tokių žmonių Lietuvoje yra. Žmonės tiki, kad čia landsbergistų darbas, gal tame sąjūdyje ir yra koks nors "gydytojas" konservatorius. Baikite kiršinti žmones, o dirbkite žmonių labui. Negi jums dar negana ką pridirbote 2008-2012m.

  1 0
  Atsakyti
 • s
  senjorė 2020 kovo 24 14:22:31

  gerb. g. lansbergi, konservatoriai ir i. šimonyte, jūs nesvarbu kokia kaina per žmonių lavonus sutiktumėte lipti, kad tik pelnytumėte sau reitingus ir laimėtumėte rinkimus. tačiau žmonių pagarbą galima pelnyti ne kiršinimu intrigomis, kritika, puolant tuos kurie dirba be poilsio, rizikuodami savo sveikata ir t.t. pagarba ministrui verygai, skverneliui, vyriausybei, medikams kurie nuoširdžiai stengiasi, gal ne viskas pasiseka,bet dirba ir nepolitikuoja, nepalieka savo fronto stovi priešakyje. ant tokių medikų sąjūdžių kurie patys konkrečiai nieko nedaro spjaunu į veidą, nes tai išdavikai ir panikieriai, atmatos, jei išdrista kelti sumaištį tokiu metu. grybauskaite, nausėda, g. lansbergi, ir visi šundakteriai parodykit savo darbus,o ne makaluokit liežuviais. darbais ir dar kartą darbais parodykit savo meilę tėvynei, o ne pulkit tų žmonių kuriems iš tiesų reikia visų mūsų pagalbos, paramos, taip karantinas nėra malonus dalykas, bet ar matote visame pasaulyje alternatyvą, yra kitur kitaip?

  1 0
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2020 kovo 24 14:17:52

  Pritariu tiems komentatoriams, kurie rašote, kad Verygos nekenćia medikai ir vaistinių bosai - mat sustabdė korupciją! Vaistams kainas numušo! Nebegali vargšeliai "taškytiis" po egzotinius krastus .Bet ir per koroną atsirado medikė ,kuri gastroliavo net Kuboje? Paskui sugrįžus, nuėjo į darbą ir sukėlė grėsmę dešimtims bendradarbių ir pacientams.

  1 0
  Atsakyti
 • K
  Kis 2020 kovo 24 14:12:55

  atsakymas labai paprastas,tame sajudyje sedi Landzbergio priserti medikai.Tie kas dirba mato ir netrukdo dirbti ministerijai,o tas sutve kiekvienu mimentu kas i koja,bet karta reikia spirt taip,kad paliktu be dantu,kitas metodas jau neveiksnus.

  1 0
  Atsakyti
 • P
  PELEDA 2020 kovo 24 14:04:36

  MISTRE laikiks tauta su JUMIS stegiates del zmoniu o kai kas....griauna viska isvidausb,bet mes zinome turbut ne gal vis nera tokio paukscio kuris dergtu i savo lizda.Bet musose taip yra ,valstybe ardoma is vidaus .zmones yra sukirsinti,pila pamazgas vieni kitiems,koliojas komentarose,pilna ,nesvankiu pasisakymu ,nuo ponams koalicijoje,yra geriau nei blogiau jie daro savo ardomaja veikla tautje.Telaimina Dievas apsviecia ju protus visi linkekime gero vieni kitiems

  0 0
  Atsakyti
 • <
  < < mediko žmonai 2020 kovo 24 14:04:25

  Ar Veryga ir valsiečiai UŽDARĖ, PANAIKINO med. punktus kaimuose, mokyklose? Ar Veryga uždarė ligonines, kai kuriuos skyrius jose, greitukių stotis, dantų kabinetus, ambulatorijas? Gal gali parašyti kur ir kokiame kaime,miestelyje Veryga tai sunaikino? Gal gali parašyti prie kokio SAM ministro vaikų poliklinikas panaikino ir "sugrūdo" visus po vienu stogu?

  1 0
  Atsakyti
 • P
  Priezastis aiski 2020 kovo 24 13:52:59

  Veryga stabdo mediku korupcija .

  1 0
  Atsakyti
 • S
  Strp autoriui Kalibatui! 2020 kovo 24 13:49:16

  1. Ar jums žinoma, kad beveik visos medicinos įstaigos, poliklinikos priklauso savivaldybėms ,o už med. įstaigų turtą ,priemones atsakingi jų vadovai? 2.Ar pamiršote, kad patys medikai, sugrįžę iš poilsio, slidinėjimų is viruso zonų salių, ėjo į darbą ir kontaktavo su kolegomis, bei ligoniais? 3.Ar jūs girdėjote prezidento Nausėdos atsisakymą keisti Verygą ir jo komandą "arklių brastoje ir dar upės viduryje niekas nekeičia", (tai prezidento palyginimas). 3.Ar žinote, kad įkurtas FONDAS, medikams remti, kuriam vadovauja Grybauskaitė? 4. Kodėl nesikreipiate į ją, kad paremtų medikus reikalingomis priemonėmis?

  1 0
  Atsakyti
 • M
  Mes senutės 2020 kovo 24 13:41:03

  palaikom sveikatos ministrą Veryga.Visų vaistų gavimas, karantino metu,sustyguotas gerai.Viską gaunam.Mieli žmonės,nesipykite.Šiuo istoriniu,skaudžiu momentu visi būkim geranoriški ir žmonės tai daro:saugosi ramiai nepanikuoja atsargūs,drausmingi,be panikos.Parduotuvėse yra stiklinės pertvaros pažymėti 2 m atstumai.Viską galime įveikti kartu,piktai valiai čia ne vieta.

  1 0
  Atsakyti
 • .
  .Tokiems sajūdžiams, kalibatams,matulams, grubliauskams, landsberginisms! 2020 kovo 24 13:28:19

  Ar jums negėda? Ar jums galima gąsdinti Lietuvos žmones? Jūs sėdėjote "apkasuose " tris savaites! Skvernelis su savo ministrais: Veryga, Tamošiūniene, Narkevičiumi, Linkevičiumi dirbo, DIRBO be išeiginių ! Juk tai visai NAUJA patirtis - reikėjo susistygavimo, visko sukontrolavimo! Viskas sekėsi GERAI! Buvo ir klaidų, bet taisėsi . Dabar jūs visi KIRŠINTOJAI pamatėte, kad žmonės juos palaiko, linki SĖKMĖS - tai dabar iślindote iš savo "apkasų".Išsigandote, kad jums rinkimuose bus šakės, pradėjote visi VIENU BALSU, tais pačiais žodžiais ,per visas TV ,portalus reikalauti Verygos nušalinimo! Jūs :Landsbergiai, Matulas, Kasiulevičius,Kalibatas, Grubliauskas ,medikų sąjūdis. Ko jūs norite?

  1 0
  Atsakyti
 • p
  peleda 2020 kovo 24 13:24:29

  Medikai ziuri algas i pinigus ,o zmoniu sveikata jiem neibotais jei ne visi sedi savo; roges yra labai daug daktareliu siaudiniu tik pingai o pacianto sveikata o duokite tikdidesnius atlyginimus materializmas o hipokrato priesaka,nesakau apie slaugytojas jos sunkiai dirba jos verges nuo ju slaugos priklaus ligonio isgijimas,nes jos rupias jais ju atlginimai asaros pries darba rasau ne medikas o paciantas stiprybesJUMS,i

  1 0
  Atsakyti
 • K
  Kad 2020 kovo 24 13:22:26

  Veryga ir vyriausybė dirba nuoširdžiai.Na nematėm ,kad "ant tanko pramogautų",neturi žmonės kada ir pagaLvoti apie atsipalaidavimus.Visada,kažkodėl,peikiami tie, kurie dirba. Prezidentui pagarba,kad neleidžia kelti sumaišties ir vyriausybė ir Prezidentas supranta situacijos sudėtingumą ir dirba suglaudę pečius,atsakingai.

  1 0
  Atsakyti
 • m
  mediko žmona 2020 kovo 24 13:05:43

  Medicinoje tokio jovalo pridaryta kad sveiku protu nesuvoksi. Pas specialistus eilės mėnesiais, rajonų kaimuose nėra jokios medicininės priežiūros ir pagalbos. Tik greitoji kuri nuveža į vieną galą, suleido vaistus, sulažino, sudėjo gipsą ir varyk kur nori ir kaip nori nesvarbu kad naktis. Paminėjau tik mažą dalį. O kaip dirba medikai su mažais (tik pažadėtais) atlyginimais per kelias darbuovietes. Rajonuose nėra kam dirbti. Važinėjimas savo transportu mažai atsiperka. Bet tie vyresnio amžiaus gydytojai, kaip mano vyras, dirba iš to supratimo kad ten kažkur jie neranda specialistų ir - tai kur jie ras, juk nėra, niekas už mažus atlyginimus nenori dirbti. Aš, jam, pagailėk savęs, už visus nepridirbsi, juk automobilių išlaikymui dirbi ir namie miegodamas jau naktimis burbi gydymą skirdamas. Aš šiandien gyva nes sirgdama opalige stovėjau įskaitoje, turėjau tikrintis periodiškai. Jei laiku nepasitikrindavau, tuoj per med. punktą iškviesdavo atlikti patikrinimą. Tai buvo prieš 35 metrus.

  0 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokiu būdu naudositės Galimybių pasu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Didysis šeimų maršas jau šeštadienį. Ar dalyvausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +15 C

+10 +15 C

 

+7 +15 C

+12 +22 C

+16 +20 C

 

+14 +19 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos