respublika.lt

Kilnus dviejų donorų artimųjų sprendimas suteiks galimybę sunkiai sergantiems žmonėms pasveikti - straipsnio komentarai:

 • z
  zx biblijos patikslinimas 2022 vasario 03 18:33:18

  Greitai bus galima tą aferistų biznį užraukti. Kai pigiose šalyse medžiojami donorai dėl širdies, inkstų. Jau senokai bandoma, bety iš principo galima sukurti genetiškai modifikuotus kiaules donorus be tų genų, kuriuose yra imuniniai determinantai. Arba kurti pagal tipiškas atmetimo grupes, kaip ir su kraujo grupėmis A, B, ir nulinė ir t.t. Tai duotų galimybę turėt kiaulidę jau gatavų donorų iš anksto: https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas-ir-it/11/1585833/kiaules-sirdis-zmogui-istorine-transplantacija-kuria-dar-gaubia-nezinomybe-bet-viltis-del-perversmo-medicinoje-yra

 • k
  kas cia 2022 sausio 28 15:19:12

  nutiko ,kad tiek donoru atsirado ,nera taip buve

 • V
  Vel uz pinigus "artimeji" parduoda veliono organus? 2022 sausio 27 20:29:50

  Jei nera velionio isankstinio sutikimo kad po mirties jo organai butu panaudoti donoristei, tai negalima is jo tyciotis ir jo organus pardavineti klinikoms. . Siap, yra BK straipnis apie "Mirusiojo palaikų išniekinimą". Kodel jo nepritaiko siems nusikaltimams?

  • z
   zx 2022 vasario 03 18:36:19

   Na tai tas velionis galės prisikelti ir atsiėmęs nusinešti atgal į kapą savo organus pūdymui. Manau po mirties nors dalelė jo sielos gyvens tame naujame kūne dar ilgai - tai turi prasmę, o ne ką nusineši į požemius.

 • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
 • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
 • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
 • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
 • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
 • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
 • CENTRAS: Liepos 1 dieną veiklą pradeda Baltijos regioninis koordinavimo centras, kuris teiks tinklo saugumo paslaugas Baltijos šalių elektros perdavimo sistemos operatorėms – Lietuvos „Litgrid“, Estijos „Elering“ ir Latvijos AST, jis veiks kaip nepriklausoma organizacija.
 • ĮSTAIGOS: Nuo penktadienio veiklą pradeda naujos Aukštaitijos, Dzūkijos-Suvalkijos, Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos.
 • TVARKA: Seimas ketvirtadienį priėmė naują Politinių organizacijų įstatymą, jame nustatoma griežtesnė komitetų steigimo tvarka, partijoms leista kurti analitinius centrus.
 • SAVANORIAI: Teisinių laisvųjų profesijų atstovai: advokatai, advokatų padėjėjai, antstoliai, antstolių padėjėjai, notarai ir kandidatai į notarus (asesoriai) galės atlikti savanorišką nenuolatinę karo tarnybą.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+20 +26 C

+19 +25 C

 

+15 +20 C

+28 +32 C

+20 +31 C

 

+22 +25 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s