Į sveikesnį gyvenimą „Su Ingrida“nuotraukos

2017 rugsėjo mėn. 17 d. 08:34:32 Perskaitė 3397

Dainininkė ir grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė ėmėsi naujos veiklos. Ji įkūrė tinklaraštį „Su Ingrida“, kuriame, kaip pati sako, aprašo savo kelionę sveikesnio rojaus link ir dalinasi nepriekaištingos išvaizdos bei puikios savijautos receptais.

 

„Jau kurį laiką socialiniuose tinkluose sulaukiu daugybės žinučių ir laiškų, kuriuose teiraujamasi, kaip man pavyksta išlaikyti dailias formas, kaip puoselėju grožį, ar sportuoju ir ką valgau... Pagalvojau, kodėl nepasidalinus savo patirtimis? Maždaug prieš metus kilo mintis rašyti tinklaraštį, tiek laiko prireikė idėjai subrandinti ir paversti internetine erdve „Su Ingrida“, kurioje galima bendrauti apie sveiką kūną ir tinkamą mitybą. Tinklaraštyje dalinuosi savo kasdienybe, patarimais sportuojantiems namuose ir lauke bei sveikais receptais. Šnekėsimės ne apie centimetrus ar kilogramus, kalbėsime apie sveiką kūną ir meilę sau. Pati sveikos gyvensenos link ėjau mažais žingsneliais ir tikiuosi, kad mano tinklaraštis kažkam padės tą kelią sutrumpinti“, - sakė I.Martinkėnaitė. Ji dalinsis savo įžvalgomis ne tik apie sveiką mitybą ar sportą, bet ir apie tai, kas aktualu ar įdomu jos sekėjams. „Manęs netgi klausia, kokias plastines operacijas esu pasidariusi. Iš tiesų noriu įrodyti, kad nereikia nei skalpelio, nei intervencijų, kad gerai atrodytum. Grožis neatsiranda per vieną dieną – tam reikia ir laiko, ir žinių, ir pastangų. Papasakosiu apie tuos mažus žingsnelius tobulėjimo link“, - šypsojosi atlikėja.

Pasak žinomos moters, sportas visuomet buvo jos aistra, o sveika mityba ji susidomėjo maždaug prieš dešimtmetį, kai gimė dukra Marija: „Pamenu, buvo didelis užimtumas, daug darbo ir nuovargio, pradėjau dažniau sirgti, suprastėjo nuotaika. Ėmiau ieškoti būdų pakeisti savo būseną, domėtis sveika mityba, derinti maistą. Mano savijauta akivaizdžiai pagerėjo. Supratau, kad protingiausia investicija – galvoti, ką valgai šiandien, kad ir ateityje jaustumeis bei atrodytum gerai. Mano tikslas kalbėti apie tai, kaip sveikai rūpintis savimi, nealinti savęs dietomis, neapgaudinėti „greitais“ būdais sulieknėti. Paslaptis paprasta – judėjimas ir kokybiška mityba.“

Garsi atlikėja pripažįsta, kad laikytis griežto režimo jai ne visada pavyksta – savaitgaliais ir darbo dienomis ji gyvena skirtingu ritmu. „Savaitgaliais mano darbotvarkė gan chaotiška – koncertai, naktinės kelionės, kartais neapsieinu be kavos ir panašiai, o darbo dienomis keliuosi anksti, dieną pradedu pusryčiais ir mankšta. Pastebėjau, kad netgi jei po savaitgalio būnu neišsimiegojusi, sportas įkrauna energijos visai dienai. Kartais tokie režimo šuoliai būna sudėtingi, tačiau per daug metų pripratau. Manau, kiekvienas turi įsiklausyti į save, atrasti sau daugiau laiko – tai padeda suvokti, ko kiekvienam reikia ir kas tinka geriausiai“, - pasakojo Ingrida.

Nors daugelis skundžiasi, kad per atostogas paleidžia vadžias ir miego ar mitybos režimas sutrinka, Ingrida džiaugiasi, kad jai kelionės dažniausiai suteikia naujo įkvėpimo. „Kadangi su šeima mėgstame ilsėtis šiltuose kraštuose, kur daugybė žuvies, jūrų gėrybių, šviežių vaisių bei daržovių, būna nesudėtinga atsisakyti mėsos. Pusryčiams nieko nėra geriau už vaisių kokteilį su avižomis ar įvairiomis sėklomis, - sakė I.Martinkėnaitė. - Keliaudama dažniausiai į lagaminą įsimetu marškinėlius, šortus ir sportinius batelius - labai mėgstu rytais bėgioti, ypač pajūriu ar vandenyno pakrante. Veikiausiai skanus maistas ir sportas gryname ore grožintis įspūdingais peizažais – mėgstamiausia kelionių dalis.“

Ingrida ir pati skaito tinklaraščius, internetinėje erdvėje seka jai įdomius ar imponuojančius žmones iš Lietuvos ir užsienio: „Tai tikrai man nesvetima, tik reikia laiko pasidomėti ir atrasti tai, kas domina, ir tai, ką galima pritaikyti sau.“ Kokiais patarimais dalinasi Ingrida, galite pamatyti socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ esančiose „Su Ingrida“ paskyrose, taip pat artimiausiu metu startuos ir internetinė svetainė www.suingrida.lt.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net