Honkonge į ligoninę paguldyti dar 9 žmonės, lankęsi Kinijos Uhano miestenuotraukos

2020 sausio mėn. 07 d. 13:26:31 Perskaitė 2631

Honkonge pastarąją parą į ligoninę paguldyti dar devyni pacientai, tarp jų – keli vaikai, neseniai lankęsi Kinijos Hubėjaus provincijos administraciniame centre – Uhano mieste, kur užfiksuotas nežinomos pneumonijos protrūkis.

 

Tai antradienį pranešė Honkongo sveikatos apsaugos tarnybos.

„Pacientai laikomi karantino sąlygomis, jų būklė stabili“, - sakoma pranešime. Tarp jų – penki 6-14 metų amžiaus vaikai. Ligoniams pakilo temperatūra, pasireiškė kvėpavimo takų infekcijos ir pneumonijos požymiai.

Patikslinama, kad susirgusieji nesilankė Uhano šviežių jūros produktų turgavietėje, su kuria siejami daugelis užsikrėtimo atvejų.

Iš viso Honkonge pastarąją savaitę dėl analogiškų simptomų buvo hospitalizuota jau 30 žmonių. Iki šiol 13 pacientų išrašyti.

Naujausiais duomenimis, Uhane nežinoma pneumonija susirgusių žmonių skaičius išaugo iki 59, septyni ligoniai yra sunkios būklės. Honkongo valdžia pasienyje įvedė griežtą sanitarijos ir karantino kontrolę. Ekspertai įspėja, kad naujasis susirgimas panašus į atipinę pneumoniją, kuri 2003 metais Honkonge pareikalavo beveik 300 žmonių gyvybių.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net