respublika.lt

Slapta pasaulio vyriausybė (5)

2011 rugsėjo 04 10:02:30
Ieva MIŠKINYTĖ

Šią savaitę „Respublikoje“ buvo rašyta apie Šveicarijos mokslininkų atliktą tyrimą, kurio metu nustatyta, kad pasaulio turtas sutelktas tik nedidelės žmonių grupės - 147 korporacijų - rankose. Šis faktas verčia kitomis akimis pažvelgti ir į anglų žvalgybos karininko Džono Kolemano (John Coleman) versiją, pagal kurią per bankus ir korporacijas planetą valdo pasaulio vyriausybė. Siūlome skaitytojui susipažinti su svarbiausiais šios knygos teiginiais.

×


Itin įtarūs piliečiai mano, kad šalis valdo ne prezidentai, premjerai ir kiti oficialūs asmenys, o kita - nematoma, bet galinga valdžia. Jie net sukūrė vadinamąją pasaulinę sąmokslo teoriją, pagal kurią pasaulį valdo nedidelė saujelė žmonių. Jie turtingi, užima įtakingus postus, jaučiasi esą išrinktieji, o visus kitus laiko nenaudingais rajūnais. Norėdami atsikratyti nereikalingo balasto, galingieji kursto karus, išradinėja naujas mirtinas ligas, nuodija žmones narkotikais, alkoholiu, pornografija. Pasaulio elitas puoselėja viltį, kad galiausiai planetoje liks tik koks milijardas žmonių, bet užtat „auksinis“, kuris pagaliau galės laisvai ir laimingai mėgautis visomis gamtos gėrybėmis: tyru oru, šviežiu vandeniu, natūraliais produktais.

Atrodytų, kažkokie kliedesiai. Tačiau anglų žvalgybininkas iš specialiosios tarnybos MI6 (SIS) Dž.Kolemanas savo knygoje „Komitetas 300. Pasaulinės vyriausybės paslaptys“ įrodinėja, kad slapta galinga organizacija vis dėlto egzistuoja.

„Per kadrinio karininko karjerą, - rašo Dž.Kolemanas, - ne kartą teko sklaidyti slaptus dokumentus. Iš jų sužinojau, kokia jėga kontroliuoja ir valdo daugelio šalių vyriausybes. Įsivaizduokite galingą grupę, nepripažįstančią jokių nacionalinių sienų, kurios žinioje yra bankininkystė, draudimas, anglies pramonė, prekyba medikamentais, naftos pramonė. Jos nariai atsakingi tik tos grupės nariams. Tai „300 komitetas“ - aukščiausioji kontroliuojanti institucija, valdanti pasaulį nuo 1897 metų. Jo branduolį sudaro 300 įtakingiausių planetos žmonių“.

Galingieji sąmokslininkai

Pasak Dž.Kolemano, šiam komitetui pavaldžios slaptos organizacijos ir smegenų centrai, jų darbą koordinuoja milijardieriaus Džono D.Rokfelerio (John D.Rockefeller) šeima. Trijų šimtų komitetui priklauso Anglijos, Nyderlandų, Danijos karalienės, Europos karališkosios šeimos, Džordžo Bušo (George Bush), Edvardo Karterio (Edward Carter), Hiustono Stiuarto Čemberleno (Houston Stewart Chamberlain), Vinstono Čerčilio (Winston Churchill), Fransua Miterano (Francois Mitterand) šeimos ir kt. Praėjusio amžiaus paskutinio dešimtmečio viduryje dalyvauti formuojant pasaulio vyriausybę buvo pakviesta ir Rusija.

Begalė planų

Štai kaip Dž.Kolemanas aprašo naują pasaulinę tvarką, kokią įsivaizduoja „300 komitetas“.

Vadai: bus bendra pasaulinė vyriausybė, bendra pinigų sistema; nuolatiniai, nerenkami, šią teisę paveldintys oligarchai skirs lyderius iš savo pačių tarpo panašiai kaip viduramžiais.

Įstatymai: vidurinės klasės nebus - tik valdovai ir tarnai. Visi įstatymai bus unifikuoti remiantis teisine pasaulio teismų sistema, jie vadovausis vieninteliu įstatymų kodeksu, jo vykdymą kontroliuos bendros pasaulinės vyriausybės policija, o jungtinės ginkluotosios pajėgos prievarta diegs įstatymus visose buvusiose šalyse, kurių jau nebeskirs sienos.

Religija: bus tik viena - bendros pasaulinės vyriausybės bažnyčia, slapta egzistuojanti dar nuo 1920 metų. Visos krikščioniškos bažnyčios bus uždraustos.

Kontrolė: visi žmonės turės identifikavimo numerius (IN), kurie bus suvesti į NATO kompiuterio Briuselyje duomenų bazę.

Ištekliai: tik komiteto nariai ir jų išrinktieji galės disponuoti gamtos ištekliais. Tas pats pasakytina apie žemės ūkį ir maisto produktų gamybą.

Socialinė politika: mažiausiai 4 mlrd. „dykaduonių“ bus sunaikinti iki 2050 metų sukeliant lokalius karus, mirtinas epidemijas, neišgydomas ligas ir badą. Elektros energijos, maisto ir vandens bus tiek, kad pakaktų išgyventi Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos baltiesiems gyventojams, o tik paskui ir kitoms rasėms. Kanados, Vakarų Europos ir JAV gyventojų mažės greičiau nei kituose žemynuose, kol liks 1 mlrd., iš jų 500 mln. bus kinai ir japonai, atrinkti todėl, kad jie jau daugelį amžių buvo griežtai reglamentuojami ir įprato besąlygiškai paklusti valdžiai. Kartkartėmis dirbtinai bus sukeliamas maisto, vandens ir medicinos pagalbos deficitas siekiant priminti masėms, kad jų egzistavimas visiškai priklauso nuo geros komiteto valios.

Pinigai: nebus jokių grynųjų, visi atsiskaitymai vyks debeto kortelėmis. Pažeidusiųjų komiteto normas ir taisykles kortelės įvairiam laikui bus blokuojamos priklausomai nuo pražangos sunkumo.

Kas vyksta šiandien

Dž.Kolemanas tvirtina, kad dabar pasaulinės vyriausybės patikėtiniai aktyviai plauna žmonėms smegenis - perrašinėja istoriją, kuria „idealius“ žmones, mažina gyventojų skaičių.

Profiliavimu pavadintas metodas buvo sukurtas 1922 metais Karališkojo tarptautinių reikalų komiteto įsakymu ir tapo dabartinio NLP - neurolingvistinio programavimo, kuriuo galima daryti įtaką žmonių mintims ir elgesiui, pagrindu. Šį metodą britų kariniai specialistai pritaikė 80 tūkst. „bandomųjų triušių“ - britų kareiviams ir belaisviams. Vėliau Sasekso universitete buvo įsteigtas specialus smegenų plovimo centras, tik jau civiliams.

Rokfelerio fondas subsidijavo darbus kuriant idealią visuomenės istoriją po Antrojo pasaulinio karo, kurį, suprantama, laimėjo anglai ir amerikiečiai. Uždarose laboratorijose taip pat už Rokfelerio fondo pinigus bandoma iššifruoti žmogaus genomą ir sudaryti genetines idealaus žmogaus savybių schemas, kad ateityje būtų galima mėgintuvėliuose auginti genijus ir paklusnius nenugalimus karius.

Vienoje pasaulinės vyriausybės konferencijų buvo pritarta pasaulio gyventojų skaičiaus reguliavimo programai. Jos pagrindinis tikslas - gerokai sumažinti gimstamumą šalyse, nepriklausančiose Vakarų civilizacijai. Ši programa aprėpia apie 100 valstybių.

Pasaulinės vyriausybės sudėtis, kaip planuojama, bus renkama slaptuose posėdžiuose, jau rengiamos sąlygos pereiti prie bendros pasaulio sistemos: strategiškai svarbiausiose pasaulio valstybėse kuriami vadinamieji nacionaliniai filialai, formuojamos paralelinės valdžios struktūros iš esamų ir perspektyvių būsimųjų politikų, žurnalistų, intelektualų, finansininkų, analitikų. Jų uždavinys - apdoroti viešąją nuomonę prieš paviešinant pasaulinės vyriausybės projektą.

Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Julius/Brigita"

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (5)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SUMAŽINO: Lietuva per penkerius metus alkoholio suvartojimą sumažino net 17 procentų, tačiau suvartojamo alkoholio kiekis vis dar 2 litrais viršija bendrą Europos vidurkį.
  • KROVINIAI: Klaipėdos uostas per aštuonis šių metų mėnesius perkrovė 29,35 mln. tonų krovinių – 2,9 proc. mažiau nei pernai tuo pat laiku.
  • PRODUKCIJA: Per sausio–rugpjūčio mėnesius visa pramonės produkcija sudarė 17,2 mlrd. Eur to meto kainomis ir, palyginti su tuo pačiu 2020 m. laikotarpiu, pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką, padidėjo 17,2%.
  • BAUDA: Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl svetimo „galimybių paso“ panaudojimo kaltu pripažino 49-erių metų Uzbekistano Respublikos pilietį, bei jam skyrė 100 MGL (5000 eurų) baudą.
  • VANDUO: Iki 2022 m. pabaigos „Vilniaus vandenys“ į infrastruktūros plėtrą, atnaujinimą ir veiklos skaitmeninimą ketina investuoti 108,7 mln. eurų.
  • PREZIDENTŪRA: Prezidentas Nausėda kviečia „išlyginti kampus“ santykiuose su Kinija.
  • ATLEIDIMAI: „Maxima“ darbuotojų skaičius sumažėjo nuo 13 400 liepos mėnesį iki 12 616 rugsėjo 22 dieną.
  • VDU: Rugsėjo 23 – 25 dienomis VDU Žemės ūkio akademijoje vyks jubiliejinė 25-oji žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... “.
  • KAPITALAS: Vyriausybė pritarė Lietuvos dalyvavimui steigiant Baltijos šalių regioninį kapitalo rinkų plėtros fondą, kurio tikslas – didinti Baltijos valstybių mažų ir vidutinių įmonių finansavimo prieinamumą, taip pat plėsti Baltijos šalių kapitalo rinkas.
  • PAŠTAS: Pagrindinė Kauno centrinio pašto įveiklinimo galimybių studijos rekomendacija dėl šio unikalaus pastato išsaugojimo ir pritaikymo visuomenės reikmėms – čia įsteigti Architektūros centrą (institutą), vykdantį ir muziejaus funkcijas.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate LRT darbą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +10 C

+8 +13 C

 

+6 +15 C

+9 +14 C

+10 +14 C

 

+14 +15 C

0-10 m/s

0-10 m/s

 

0-10 m/s

       

Nuorodos