respublika.lt

Mokslo fantastikos karalius - išsipildžiusios Arturo Klarko pranašystės - straipsnio komentarai:

 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 vasario 16 16:28:28

  SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA YRA ĮMINTA PER 450 SENIAUSIŲJŲ KULTŪRŲ ŠALTINIŲ, JŲ DĖKA YRA ATRASTI TREČIASIS IR KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIAI JUDĖJIMAI, KURIE LEIDŽIA PAŽINTI : KAS IR KODĖL ŽEMĖJE VYKO? KAS IR KODĖL ŽEMĖJE VYKSTA? KAS IR KODĖL ŽEMĖJE VYKS ATEITYJE! VISA TAI, SU SCHEMOMIS BEI LAIKO GRAFIKAIS, YRA PRANEŠTA MANO KNYGOSE : "PER PRAEITI Į ATEITĮ", "PAŽADINTA PRAEITIS", "PRAEITIS IR ATEITIS", "PRAREGĖJIMAS", "TNANAI DIEVAI CIVILIZACIJOS". PASTAROJOJE KNYGOJE YRA ĮMINTAS '"ŠUMERŲ KARALIŲ SĄRAŠAS" KURIAM JAU PER 450 000 metų! PENKIŲ KNYGŲ KOMPLEKTĄ , LIETUVOS VASARIO 16-tosios DIENOS PROGA, NORIU PADOVANOTI LIETUVOS RESPUBLIKAI. KNYGAS PRAŠAU ATSIIMTI KAUNE V,Krėvės pr. 5-39 mob. 8 647 38740

  1 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 vasario 28 17:47:59

  ŽMOGUS, NEŽINODAMAS TREČIOJO IR KETVIRTOJO ŽEMĖS AŠIES FIZINIŲ JUDĖJIMŲ, NIEKAIP NEGALĖJO PAŽINTI - KAS? IR KADA? ŽEMĖJE GALI VYKTI ir ĮVYKTI?! TAI, SU VYKSMO TECHNOLOGINĖMIS CHEMOMIS, BEI GRAFIKAIS, 2010 METAIS, PADARĖ LIETUVIS, KAUNIETIS, INŽINIERIUS ROMUALDAS ZUBINAS! ŠIA TEMA, INŽINIERIUS PARAŠĖ KNYGAS: "PERKŪNAS"'."PAŽADINTA PRAEITIS". "PER PRAEITĮ Į ATEITĮ'"; "PRAREGĖJIMAS", "PRAEITIS IR ATEITIS". "TVANAI DIEVAI CIVILIZACIJOS"! PASTAROJOJE KNYGOJE YRA ĮMINTAS "ŠUMERŲ KARALIŲ SĄRAŠAS" KURIAM JAU PER 450 000 metų! LAIKAS LIETUVOS MOKSLININKAMS SUSIDOMĖTI ROMUALDO ZUBINO PADARYTAIS, DIDŽIAUSIAIS ŠIOS EROS ATRADIMAIS, ir PRANEŠTI APIE JUOS PASAULIUI DĖL ATRADIMŲ VERTINIMO!!! MAT ROMUALDAS ZUBINAS NETURI MOKSLINIO LAIPSNIO IR, PAGAL VEIKIANČIUS NUOSTATUS, SAVO PADARYTUS ATRADIMUS, NEGALI PATEIKTI PASAULINIAM RECENZUOJAMAM ŽURNALIUI DĖL VERTINIMO! .

  0 1
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 kovo 01 16:37:39

  ASTRONOMO MIKALOJAUS KOPERNIKO TĘSĖJAS INŽ. GEOFIZIKAS, 41-jų tremtinys Romualdas ZUBINAS!

  0 1
  Atsakyti
 • A
  Astronomas 41-jų tremtinys Romualdas Zubinas 2021 kovo 04 20:06:34

  PRIEŠ A.KLARKĄ MES GALIME IR PRIVALOME NUSILEKTI! TAI BUVO NUOSTABUS ANO LAIKMEČIO PROMETĖJAS - PRAMATYTOJAS - KAIP SPARČIAI VYSTISYS MOKSLO PROGRESAS ŽEMĖJE! TAČIAU MANO ATRADIMAI SIETINI SU GEOFIZIKA, ASTRONOMIJA, HIDROLOGIJA, KLIMATO KAITA ŽEMĖJE!. SENIAUSIOJI ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBA, leido pažinti - ne TIKTAI TREČIĄJĮ BEI KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS, BET IR KAS? KADA? ir KODĖL? VYKO ŽEMĖJE?!!! KAS? ir KODĖL? VYKSTA? BEI KAS? JOJE VYKS NUO 2500 - jų metų?! Beja, tai kas Žemėje vyko yra išdėstyta mano knygose : "PERKŪNAS", "PER PRAEITĮ Į ATETĮ", "PAŽADINTA PRAEITIS", "PRAEITIS IR ATEITIS", "PRAREGĖJIMAS" bei "TVANAI DIEVAI CIVILIZACIJOS"! ĮDOMU YRA TAI, kad pastarojoje knygoje yra įmintas "ŠUMERŲ KARALIŲ SĄRAŠAS" KURIAM JAU PER 450 000 metų! BEJA, nuo 2500- jų iki 3500 - metų metų ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE VIEŠPATAUS "FAETONTAS"! PIETINIAME - NAKTIS!

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 kovo 04 21:55:42

  "UŽMIRŠTAS ŠUMERŲ PASAULIS"! ŠIOJE KNYGOJE YRA ĮMINTAS, NE TIKTAI SENIAUSIAS ŽEMĖJE ŠUMERŲ "KARALIŲ SĄRAŠAS", bet ir ĮMINTA 450 000 METŲ PRAEITIS! IR TAI BUVO PADARYTA SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA! STEBINA TAI, KAD MOKSLININKAI IKI ŠIOL VIS DAR NEŽINO, KAD: VISA TAI, KAS YRA SENIAUSIUOSE ŠALTINIUOSE, YRA UŽKODUOTA: TAI LIEČIA IR SENĄJĮ TESTAMENTĄ, NOJŲ, GILGAMEŠĄ ir UTNAPIŠTI, t.t. VISI IŠVARDINTI "HEROJAI" SIMBOLIZUOJA TVANĄ :- UTNAPIŠTIS - PRIEŠ - 12 000 metų būvusį tvaną! GILGAMEŠAS - PRIEŠ 6 000 metų tvaną. NOJUS - NUO 3-jo Tūkstantmečio prieš m.e. iki IKI ERŲ SANDŪROS! .

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 kovo 14 22:40:24

  BAZONO HIKSAS?! KALAIDERIS!!! VISA TAI RIZIKA SUSPROGDINTI EUROPOS ŽEMYNĄ! MOKSLININKAI TĄ PATĮ PAŽINIMO REZULTATĄ, GEOFIZIKOJE, GALI GAUTI IR NERIZIKUODAMI EUROPOS ATEITIMI, JEIGU BUS PASINAUDOTA ASTRONOMO - GEOFIZIKO - HIDROLOGO.- PROISTORIKO ROMUALDO ZUBINO ATRADIMAIS - ASTRONOMIJOJE, HIDROLOGIJOJE ir GEOFIZIKOJE! VIS LABIAU TOBULINDAMI BAZONO HIKSĄ, MOKSLININKAI RIZIKUOJA NE TIKTAI SAVO ARIMŲJŲ MOKSLININKŲ GYVYBĖMIS, BET IR VISOS EUROPOS SAUGUMU!!! LAIKAS ATSITOKĖTI!

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 kovo 16 08:08:30

  ATĖJO LAIKAS "KALAIDERIUI" ,ALPĮ KALNUOSE, TARTI DIDŽIAUSIĄ NE!!!! JEIGU NORIMA PAŽINTI - KAS? ŽEMĖJE VYKO? KAS VYKSTA? ir KAS JOJE VYKS ATEITYJE? SKAITYKITE LIETUVIO ROMUALDO ZUBINO KNYGŲ SERIJĄ "PER PRAEITĮ Į ATEITĮ" INDŲ ŠIVA IR Inž. ROMUALDAS ZUBINAS LAUKIA MOKSLININKŲ

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 kovo 17 09:10:20

  KĄ, INDŲ MITUOSE, SIMBOLIZAVO INDŲ DIEVAS ŠIVA? BEJA, PIRMIAUSIAI BŪTINA ŽINOTI, KAD SENIAUSIUSE KULTŪRŲ ŠALTINIUOSE, VISI ŠALTINIAI YRA UŽKODUOTI! - VADINAMASIS ALEKSANDRAS MAKEDONIETIS SIMBOLIZUOJA NUOŠLIAUŽAS NUO DABARTINIŲ PIETINIŲ KALNŲ ŠLAITŲ! NUOŠLIAUŽAS NUO KALNŲ SIMBOLIZUOJA IR MOZĖ! JO BROLIS AARONAS SIMBOLIZUOJA TVANĄ! Ir t.t. DIEVAS ŠIVA, buvo DAUGIALYPIS! JIS SIMBOLIZAVO - IR GYVYBĘ! IR GRIOVIMĄ! IR UGNĮ! ALPĖSE, KALAIDERĮ PRIE ĮĖJIMO Į POŽEMĮ, "PUOŠIA" "ŠOKANTIS" DAUGIARANKIS IR DAUGIAKOJIS ŠIVA! TAI UGNIES IR VISKĄ ŽEMĖJE NAIKINANTIS UGNIES SIAUTĖJIMAS! BEJA, ŠIOJE VIETOJE BŪTINA "PAGERBTI" ir Romos OVIDIJAUS UGNIES DIEVĄ "FAETONTĄ" kuris nesuvaldė SAVO TĖVO ŽIRGŲ ir SUDEGINO ŽEMĘ! TAI, ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE, PRASIDĖS NUO 2500- jų metų! LAIKAS NAIKINTI KALAIDERĮ ir RUOŠTIS GAISRAMS IR NUOŠLIAUŽOMS NUO KALNŲ!!!

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasitikite PGR testų rezultatų tikslumu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
8. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
9. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
10. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
11. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
12. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
13. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
14. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
15. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
16. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
17. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
20. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +8 C

+2 +7 C

 

+1 +4 C

+8 +15 C

+2 +10 C

 

+3 +6 C

0-6 m/s

0-9 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos