respublika.lt

J.Šiugždinienė sureagavo į Seimo narės O.Leiputės pastabas: neapgaudinėkime studentų - straipsnio komentarai:

 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 vasario 03 11:46:34

  ŠVENTASIS RAŠTAS! iš SENOJO TESTAMENTO!. Psl. 10. 4. O Adomas pažino savo žmoną Jievą, kuri tapo nėščia ir pagimdė KAINĄ, sakydama, : Gavau žmogų per Dievą. Ir ji vėl pagimdė jo brolį ABELĮ. Buvo gi Abelis avių piemuo, o Kainas žemdirbys. Anot Seniausiųjų kultūrų šaltinių, PIEMENYS simbolizuoja NUOŠLIAUŽAS NUO KALNŲ, ŽEMDIRBIAI - TVANĄ! MOZĖ gi simbolizuoja NUOŠLIAUŽAS nuo KALNŲ, jo brolis AARONAS - TVANĄ! Vėliau sužinosime, kad NOJUS SIMBOLIZAVO nuo 2000-jų iki 1000-jų - metų Žemėje vykusį TVANĄ!!! Būtina žinoti ir tai, kad SENIAUSIŲJŲ KULTŪRŲ ŠALTINIUOSE, VISI HEROJAI SIMBOLIZUOJA ŽEMĖJE VYKUSIUS GEOFIZINIUS PROCESUS! TUO METU TAI, pagrindinai, BUVO - sieliai ir NUOŠLIAUŽOS! Kadangi ŽEMĖS PUSRUTULIAI VIETOMIS KEIČIASI PERIODIŠKAI KAS 3000 metų, ŠIE GEOFIZINIAI PROCESAI - (NUOŠLIAUŽOS , GAISRAI BEI TVANAI), JAU AKYVAIZDŽIAI REGIMI!!!!

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 vasario 03 09:12:44

  1179 .p.r.m.e. VIDURŽEMIO JŪROJE, SANTARINI SALOJE, SPROGO ATLANTO - TERE - UGNIKALNIS! SPROGIMO GALINGUMAS VIRŠIJO, INDONEZIJOS SALYNE BUVUSIO KRAKATAU UGNIKALNIO SPROGIMĄ! ŠIS SPROGIMAS PAGIMDĖ KRIVIŲ KRIVAIČIO VANDENORIAUS EPĄ "ODISĖJĄ", VERGILIJAUS "ENEIDĄ", INDŲ EPĄ "MAHABHARATĄ", "TROJOS KARĄ", "JŪRŲ TAUTAS"! Taip gimė ir lietuvių TRAKŲ gentis prie Vilniaus. o PERSAI atkeliavo prie Baltijos krantų ir tapo PRŪSAIS! Mažojoje Azijoje gyvenę ETRUSKAI pagimdė ITALŲ KULTŪRĄ! ŠIS SPROGIMAS ŽIAURIAI APNAIKINO HERODOTO PASAULIO STEBUKLUS! LAIMĖJO tiktai "MOZĖ" SU "AARONŲ, kurie, neva, PASINAUDOJO suirutę VIDURŽEMIO JŪROJE, ir ištrūko iš EGIPTO VERGIJOS! Ir t.t. ir t.t.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 vasario 02 22:13:53

  "TROJOS KARAS?"! Jokio "Trojos Karo" nebuvo! Kaip ir nebuvo "Jūros tautų?"!. TROJOS KARĄ SIMBOLIZAVO ATLANTO - SANTO - TERO - (SANTARINI) UGNIKALNIS, kuris ilgą laiką terorizavo SANTARINI salos gyventojus ir visą VIDURŽEMIO jūros REGIONĄ! Šis, super ugnikalnis, sprogo 1179 m.p.m.e. Jo sprogimą puikiai aprašo Ne HOMERAS! bet LIETUVIŲ KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS!!! Krivių Krivaitis Vandenorius, epe "ILIADA", praneša, kad SANTA - TERO UGNIKALNIS, ANTRAME tūkstantmetyje pr.m.e. buvo sprogęs net trys kartus! Prieš KETVIRTĄJĮ sprogimą, KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS, įspėjo viso VIDURŽEMIO JŪROS REGIONO GYVENTOJUS, trauktis į SAUGESNIUS REGIONUS! Taip gimė MASINIS TAUTŲ KRAUSTYMASIS! KETVIRTĄJĮ KARTĄ TERO UGNIKALNIS SPROGO 1179, p.r.m.e. Tai KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS informuoja EPE "ODISĖJA", Odisėjas simbolizuoja po sprogimo 30 metų vykusį Žemės drebėjimą! .

  0 0
  Atsakyti
 • G
  Geofizikas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 vasario 01 21:35:32

  Mokslininkai suka galvas - kaip? ir kada? EGIPTO SFINKSAS galėjo "SUŠLAPINTI" savo "Kailinius"?" Pasirodo, jog tai įvyksta TADA,. KAI VANDENS LYGIS ŽEMĖJE PASIEKIA AUKŠČIAUSIĄ LYGĮ! O TAI ŽEMĖJE ĮVYKSTA PERIODIŠKAI KAS 96 00O metų! INDŲ ŠALTINIUOSE TAI VYKSTA LIETUVIŲ PROTĖVIŲ DIEVO PRADŽIAPAČIO (PATI PRADŽIA?) METAIS!

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Popas 2021 vasario 01 18:17:37

  Siugzdiniene mazina galimybes studijuoti. Valstieciai jas didino....

  1 0
  Atsakyti
 • G
  Geofizikas proistorikas Romualdas Zubinas 2021 vasario 01 12:10:04

  Visą tai galima buvo įminti ir ATRASTI tiktai ir TIKTAI SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA! TAI, KAS ŽEMĖJE VYKSTA, BEI KAS VYKS, Laikas PRANEŠTI PASAULIUI, kuris, BE SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS, NIEKADA NEGEBĖS PAŽINTI TAI, KAS ŽEMĖJE VYKSTA ir VYKS ATEITYJEI. Laikas pasauliui pranešti ir apie inž. Romualdo Zubino parašytas ir, LIETUVIŲ KALBOJE, išleistas knygas : "Perkūnas", "Per praeitį į ateitį", "Pažadinta praeitis", "Praeitis ir ateitis", "Praregėjimas", "Tvanai dievai civilizacijos", Beja, pastarojoje knygoje, įmintas "ŠUMERŲ KARALIŲ SĄRAŠAS, kuriam jau per 450 000 metų!!!

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 vasario 01 09:11:26

  O dabar būtina pažinti - Kas? ir kodėl? Žemėje vyksta mūsų laikais?! Mūsų laikais ŠIAURINIS ŽEMĖS AŠIGALIS, su kiekvienais metais, vis labiau krypsta į SAULĘ! NUO 2500 - jų metų ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE VIEŠPATAUS TIKTAI VIENA SAULĖ! O tai reiškia, kad ŠIAURINIAME Žemės PUSRUTULYJE VIEŠPATAUS mūsų jau PAŽINTAS "FAETONTAS".- GAISRAI! ŠIAURINIUOSE KALNŲ ŠLAITUOSE vis INTENSYVIAU TIRPS LEDYNAI BEI SNIEGYNAI! TAI BUS SIELIŲ IR NUOŠLIAUŽŲ METAS! BEJA - JIS JAU YRA PRASIDĖJO! TAI TĘSIS IKI SEKANČIO TŪKSTANTMEČIO PENKTOJO ŠIMTMEČIO PABAIGOS!!!! MŪSŲ PROTĖVIAI TAI STEBĖDAVO PER AMŽIUS! MŪSŲ LAIKŲ MOKSLININKAI APIE TAI NETURI JOKIO SUPRATIMO ir MANO KNYGŲ NESKAITO! JUOSE GI YRA SUKAUPTA VISA MUSŲ PROTĖVIŲ IŠMINTIS!!!

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 sausio 31 20:17:41

  Tad kas gi buvo FAETONTAS ir KĄ JIS SIMBOLIZAVO! "FAETONTAS" SIMBOLIZAVO PRIEŠ 3000 metų ŽEMĖJE VYKUSIUS GAISRUS, apie kuriuos mus informuoja ROMOS POETAS OVIDIJUS ir indų "R I G V E D O S"!

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 sausio 31 17:43:34

  Gerbiamieji, laikas pažinti kad, visa tai, kas ŽEMĖJE vyksta, VYKSTA DĖSNINGAI! ŽEMĖS VIRSME NĖRA JOKIŲ ATSITIKTINUMŲ! NEATSITIKTINĖ YRA IR VADINAMOJI KLIMATO KAITA! PABANDYKIME JĄ PAŽINTI?! Tačiau pradžioje būtina PAŽINTI, kad ŽEMĖ, kas 24 val. apsisuka APIE SAVO AŠĮ! TUO PAT METŲ, ŽEMĖ, kas 6000 metų, PILNAI PERSIVERČIA PER SAVO AŠIGALIUS! Tačiau MES - ŽEMĖS GYVENTOJAI, REGIME TIKTAI DALINĮ ŽEMĖS VIRSMĄ - TAI KAS, TUO PAT METŲ, ĮVYKSTA - VIENAME ar KITAME, KURIAME NORS kitame, ŽEMĖS PUSRUTULYJE! Kadangi kitą ŽEMĖS PUSRUTULĮ UŽSTUOJA SAULĖ! Todėl mes ŽEMĖJE REGIME TAI, KAS JOJE VYKO PRIEŠ 3000 metų! TAD NORĖDAMI SUŽINOTI KAS IR KODĖL ŽEMĖJE VYKO PRIEŠ 3000 metų, BŪTINA ATSIGRĘŽTI ATGALIOS! Vienas iš įdomesniu LIŲDININKŲ ŽEMĖJE YRA - "FAETONTAS" kurį mūsų protėviai "PADOVANOJO" Romos poetui OVIDIJUI, būnant jam PANONIJOJE

  0 0
  Atsakyti
 • .
  . 2021 sausio 31 12:59:57

  Laikykites, Ministre Šiugzdiene ! Sveikatos Jums! Gelbėkit ir padėkit išvesti Lietuvos vaikus ir jaunimą į kelią su lietuviška tvirtybe.

  1 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
 • KELIAUKIME: Dzūkijos nacionaliniame parke lankytojų laukia atsinaujinęs Merkinės piliakalnis - populiarus ir gilią istoriją menantis piliakalnis buvo tvarkomas pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti“.

Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +6 C

0 +6 C

 

+7 +13 C

+5 +10 C

+10 +14 C

 

+18 +20 C

0-5 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos