respublika.lt

400 metų veikusi mokykla - uždaryta - straipsnio komentarai:

 • O aš kaltinu mokytojus 2020 liepos mėn. 04 d. 08:14:30

  O kur mokytojų balsas, negi jums tik jūsų kišenė parūpo, kokie buvote vieningi net per langus tuntais veržėtės dėl pinigų, o kodėl nepakovojat už švietimą , kokią čia nesąmonę sugalvojo: laikyt valstybinių egzaminų važiuoja į kitas mokyklas ,girdėjau, kad iš Ukmergės varė abiturientus matematikos egzamino laikyti t Vilnių, iš Žvėryno į Žirmūnus iš Žirmųnų t Antakalnį ir pan, Kas čia per šachmatai, paskui verkšlenat, kad silpnai laiko egzaminus,... neraštingi..., o pagalvokit ponai mokytojai, juk net miegot svetimoj lovoj neužmigsi, o čia egzaminus kitam mieste , ar kitam rajone , protu nesuvokiama nesąmonė,ką galvojatr, kad visa abiturientų laida sukčiai?

 • ateitis 2020 liepos mėn. 01 d. 18:45:42

  Įveikęs pačius sunkiausius abiejų Tautų Respublikos ir Švedijos karo laikus , miestelis sulaukė dar sunkesnių dabartinių laikų.

 • H 2020 liepos mėn. 01 d. 18:38:00

  Taip jau ne vienas kaimas dingo nuo Lietuvos žemės. Vivat biurokratijai , nuolat didėjančiai ir mandrėjančiai.

 • Domas 2020 birželio mėn. 30 d. 21:09:15

  Gal galėtų vakarų garbintojai paskelbti kiek mokyklų buvo uždaryta tarybinėje Lietuvoje?

 • ane? 2020 birželio mėn. 30 d. 08:02:04

  Kai mokytojas iš visų gerbiamo specialisto tampa tik eilinių paslaugu tiekėju, ko tikėtis iš tokios švietimo sistemos?

 • Išvadai : 2020 birželio mėn. 29 d. 15:06:53

  tai , kad mokyklos atsilaikė prie visų buvusių valdžių, prie partinių- sisteminių valdžių. O va verygmečio karbauckinio- to prapesanalaus....tai jau neatlaikė :(

 • NU VISTIEK NESUPRANTU: 2020 birželio mėn. 29 d. 01:31:23

  tai ką, veinai MOKYTOJAI VADOVAVO VIENAS DIREKTORIUS? Tai štai kur mūsų babkės mėtomos: dabar tegu pasriūbauja ir ta mokytoja, ir tas direktorius, juk jų kolegos prieš daug daug metų kitose mokyklose jau seniai buvo IŠDULKINTI ir PENSIJŲ NEUŽSIDIRBO, tad kas čia nuostabaus, banditų valdomoje šalyje? Nėra mokinių, nereikia ir mokyklų, o mokinių nėra dėl to, kad iš DARBO ŽMOGAUS VALSTYBĖ NUPJOVĖ NET KIAUŠINIUS, štai ir atsakymai į visus klausimus...

 • zero 2020 birželio mėn. 28 d. 23:44:17

  mokyklos laikyti neapsimoka o savivaldybeje laikyti desimtis dykaduoniu biurokratu apsimoka

 • Ar 2020 birželio mėn. 28 d. 20:59:32

  Mūsų valdžiai tai įdomu?.. Jie taip nustekeno švietimą, kad dabar prireiks gero pusšimčio metų, kad kažką panašaus atstatytų. Kai mokytojai tapo paslaugų tiekėjais, tai mokykla tapo panaši į užkandinę.

 • rikis 2020 birželio mėn. 28 d. 20:14:24

  Ka cia ziopliai senamadiski verkiate del mokyklos uzdarymo.Reikejo verkti pries 20 metu,kai jaunimas nenorejo vaiku gymdyti,o mokytojai vis plepejo,kad emigruokite.Skatino tai.Konservatyvaus lietuvio muziko mentalitetas,jei kada kas pastatyta,sukurta,tai turi gyvuoti amzinai.Pasaulis juda i prieki.Zmones keliasi i miestus,kur daugiau pramogu,darbo ir nera ko verkslenti del to kaimo.Issivysciusios valstybes si procesa jau praejo,o dabar vel keliasi i kaimus,nes turi masinas,keliai nutiesti.Ziurekit,kaip kvailiai kovoja del zvyrkeliu asfaltavimo,o juk tai kaimieciams pades pasiekti darbus miestuose,o gyventi kaime.Visur aplink mus valstybese kaimai tusteja.Buve kolhozu vergai nori geriau gyventi ir keliasi i miestus.Tai nesustabdomas procesas ir baikite verkslenti.Tik buvusiose komunistinese salyse dar isliko mokyklu su viena ar dviem mokytojom ir 10-20 vaiku.Absurdas.

 • Pastebėjimas 2020 birželio mėn. 28 d. 18:11:49

  Jeigu nėra mokinių,tai kam reikalinga tuščia "mokykla"?Verkšlentojai, gimdykite vaikus,susigražinkite emigravusius vaikus ...

 • Nuomonė iš kaimo 2020 birželio mėn. 28 d. 16:58:51

  Ar konservatorių merai yra nekalti? Ar jie tik netyčia papuola teisėsaugai! Prisiminkime atvejus su kitais konservatorių merais.Arba tas savivaldybes,kur daugumą turi konservliberalai? Gal turint savų problemų nelieka laiko rūpintis mokyklomis,med.punktais, paštų skyriais ir kt.?

 • Pritariu "Gerb. komentatoriai! " 2020 birželio mėn. 28 d. 16:45:02

  Kupiškio merui konservatoriui ir dar trims pareigūnams Panevėżio apygardos prokuratūroje pareikšti kaltinimai dėl ,galimai, prekybos poveikiu, dokumentų klastojimu, piknaudžiavimu tarnyba. Merui uzdrausta bendrauti su švietimo ir sporto, kultūros darbuotojais. Merui dabar rūpi savos problemos,o ne mokyklų uzdarymas.Mokytojai ,mokinių tėvai turi rinkti parašus, vežti į ŠMSM ir kovoti už mokyklos išsaugojimą.

 • jo 2020 birželio mėn. 28 d. 16:42:36

  Naikindami mokyklas, NAIKINAME LIETUVĄ!!!!!!

 • Pasiūlymas 2020 birželio mėn. 28 d. 16:32:12

  Mokykloms ,gydymo įstaigoms turėtų CENTRALIZUOTAI vadovauti Švietimo ir Sveikatos ministerijos.Žiūrim, ką turim? Vos tik į savivaldybių sferą įsikiša premjeras Skvernelis, Veryga ar Karbauskis? Ką tuomet daro koncervliberai Seime, per LRT? Kaip rėkia anūkas per kt. TV? Ogi rėkia, kad valdo nedemokratiškai t.y. diktatoriai? O sisteminė žiniasklaida ką rašo? Ką padarė Vilniaus meras? Apskundė Karbauskį, kai bandė apginti Lūkiškių aikštę.Rėkia, kad Karbauskis pažeidža savivaldos įstatymą ir net konstituciją? P.S. Mokyklos bendruomenė su mokinių tėveliais turėjo kovoti ir apginti 400 m.mokyklą.Ir dabar dar nevėlu!

 • Gerb. Komentatoriams ! 2020 birželio mėn. 28 d. 16:07:53

  Kodėl jūs kaltinate centrinę valdžią? Kodėl kaltinate Švietimo ministeriją? ĮSIDĖMĖKITE visiems laikams: mokyklos priklauso SAVIVALDYBĖMS! Centrinė valdžia kišasi tik tuomet,kai gauna skundus iš mokyklų bendruomenių ,mokinių tėvų ir t.t. Kupiškio meras yra konservatorius D.Bardauskas.Jis nušalintas nuo pareigų nuo 2019 rugpjūčio iki 2020m balandžio mėn. Ir pernai,ir šiemet Lietuvos spaudoje plačiai rašė apie šį korupcinį atvejį. Ar nušalintam merui gali rūpėti mokyklų reikalai?

 • Riboto proto klerko požiūris: 2020 birželio mėn. 28 d. 15:34:26

  ,,Seniausia rajono mokykla uždaroma, nes ją išlaikyti, kaip ir daug kitų kaimo mokyklų, - neapsimoka." Vaiką, jo lavinimą vertina, kaip tik ką nuo konvejerio nukritusią detalę - kiek naudos bus iš to. Jei didelių ministerijos dėdžių klerkų požiūris toks, tai iš ko vaikui kitokio požiūrio į žmogų, į Tėvynę išmokti?

 • BUVO ŠŪKIS 2020 birželio mėn. 28 d. 14:24:54

  MOKYTIS, MOKYTIS IR DAR KARTĄ MOKYTIS! Išsilaisvinus, paplito šūkis: KRUŠTIS, KRUŠTIS IR DAR KARTĄ KRUŠTIS! Pratint nuo pradinių klasių, o dar geriau, nuo darželio.

 • Pričkus 2020 birželio mėn. 28 d. 12:33:39

  Sakai Išvada! Ne ne išvada tu, o Respublikos skrandžio atarija!

 • Pričkus 2020 birželio mėn. 28 d. 12:29:24

  Laisvė mokytis ir tobulėti!

 • Čia Tautos naikinimo pavyzdys. 2020 birželio mėn. 28 d. 11:29:40

  Susenę ir išsigimę Vakarai bando atnaujinti savo genofondą masine imigracija iš tokių bėdų dar neturinčių šalių, tame tarpe ir Lietuvos. Jiems iš tikro nerūpi, kas dėsis pas mus dar po poros dešimtmečių. Tai kruopščiai ir moksliškai pagrįstai kurtas planas jau gerai veikia ir jo sustabdyti nebegali niekas.

 • Mainotas 2020 birželio mėn. 28 d. 10:18:35

  per visus karus, marus vaikus mokino, bet prieš liberaliają demokratiją neatsilaikė.

 • atas 2020 birželio mėn. 28 d. 10:04:31

  sioje mokykloje ,kaip visur, isikurs bomzu akoholiku buveine.

 • tai 2020 birželio mėn. 28 d. 09:19:31

  baisu skaityti - negi toks musu valstybes likimas...

 • Išvada 2020 birželio mėn. 28 d. 08:51:21

  Liandzbergmetis Lietuvoje......

 • Rimtautas 2020 birželio mėn. 28 d. 07:35:37

  tai ne "Tokia demografijos kaina" kai daugybė jaunimo išvažiavo ir negrįžo į kaimą. . TAI kryptingai vykdytos Lietuvos ir ES "šūdeličio" 30 metų sorošistinės globalizacijos pasekmė Lietuvai .... o jeigu mokyklai virš 400 metų - TAI ta mokykla yra Lietuvos ir Europos Sąjungos istorinis paveldas kurį "lietuviški chunveibinai" kažkodėl nori sunaikinti...

 • ko norėt 2020 birželio mėn. 28 d. 06:32:21

  tai kolonija ir dar gojų, o gojas blogiau gyvulio, tai apie mokslus ne svajokit, o jei norit mokytis , tai sudaromi priverstinai sunkumai. Viskas kas lietuviška atvirai ir masiškai naikinama, o valdžia dirba ne Lietuvai , bet savo šeimininkams visapusiškai nerdamiesi iš kailio...... Gal numeta jiems keletą sidabrinų???????

 • Graudu 2020 birželio mėn. 27 d. 23:15:37

  Kai biudzeto lesos skiriamos kariniams poligonams o kultura, svietimas, sveikatos apsauga naukinama.

 • NF 2020 birželio mėn. 27 d. 23:15:31

  Mano manymu reiketu baigti zaisti zmoniu JAUSMAIS IR NEREIKIA KELTI TRAGEDIJOS TEN KUR JOS NERA. MANAU YRA BEDA PACIAI ZMONIJAI KURI NEBESUVOKIA,NEBESUPRANTA SAVES. TIKRAI NIEKAS NEATEJO,NIEKAS NEKO NETREME IR NEISVEZE KAZKUR I SIBIRO PLATYBES,AR KITAS TREMTES VIETAS. MES SENDA PATYS TREMEM SAVO VAIKUS PO VISA EUROPA,UZ ATLANTO AR I AZIJOS KRASTUS. NIEKAIP NEGALIU SUPRASTI TOS ZMONIJOS DALIES KURI TIK SUGEBA SAUKTI,STAUKTI,KAD VISKAS YRA BLOGAI IR AS ESU NEKALTAS,O KALTI KAZKAS KAZKUS FANTAZIJOS GELMESIA. SITOKIU ZMONIU FANTAZIJA JOS PACIUS GLUMINA IR DARO JOS NEIGALIAIS,NES JIE NEBESUVOKIA KA KALBA IR KA DARO. MANO GILIU ISITIKINIMU SENDENA REIKIA PRADETI VISKA KEISTI SAVYJE IR PRADETI KAZKA KEISTI NUO SAVES,KOL ZMOGUS SUGEBES TIK REKTI TIKRAI NIEKAS NENUSILEIS NUO DEBESU IR TIKRAI NEATNES IS TENAI TU TROKSTAMU DOVANU. TODEL LINKECIAU PRADETI MASTYTI BLAIVEI TADA IR GYVENTI BUS GERA IR GRAZU........

 • Viktoras 2020 birželio mėn. 27 d. 23:14:15

  Tai kad jūs vargšeliai,tik vergauti ir temokat. Atnešė saulutę iš rytų. Dar jau baigiat pasprink saulute iš vakarų. Tuoj kenas sukurs gerovės valstybę ir užgyvensit rojuje. Vaikščiosit pas abraomą soduos laimingi. Tik nepamirškit senų vagių šaikas seiman rudenį išrinkti. O tai kelionė į dangaus karalystės sodus gali nuplaukti.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: šeštadienio pavakarę Šiaulių rajone kilo gaisras.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos