respublika.lt

Nacionalinis manipuliuotojas - LRT - straipsnio komentarai:

 • e
  eks klausytojas/ziurovas 2020 gruodžio 07 18:22:59

  pritariu, kad LRT radijas ir TV pasidare absoliuciai Rusijos propagandos TV alterantyva - VRU TV- absoliuciai tendencingos laidos, vedejai+ visiskai neidomios temos, jokiu analitiniu laidu, visiskai neispruse, neisililavine jaunieji "zurnalistai" ir vyr. lytIes ( o gal mot.?)vedejai nucybusiais balsais. lrt absoliuciai netoleruoja kitos nuomones; muzikos laidos kazkoks kosmaras ir t.t galeciua mineti tik minusus!!!!!!! Ar galima ka nors padaryti, kiek dar mes privalesime uz musu visu pinigus klausytis propagandos ir ziureti kitoki slamsta.

  2 0
  Atsakyti
 • b
  baiba 2020 gruodžio 03 18:28:24

  tikra tiesa...dingo daug kultūros laidų, laidelių...apmaudu

  3 0
  Atsakyti
 • L
  Laima 2020 lapkričio 11 13:59:36

  Sveikinu gerb. režisierę už atvirai išsakytą nuomonę. LRT turėtų atsisakyti beverčių laidų ir objektyviai, profesionaliai nušviesti Lietuvos gyvenimą.

  11 0
  Atsakyti
 • l
  lrt su miliutemis 2020 lapkričio 09 14:34:34

  ir simonytemis, grybemis stengsis paruost Nausedai apkalta. Juk skalikai viska gali. Jakilaitis islindo palot uz bruveri, miliute ir valatka. Nausedai nereikejo pult valstieciu, Skvernelio ir Lenku, nereikejo klausyt kuproto senio, dabar libkonservai ji sues, kaip suede prezidenta Paksa. Keeeeegee bee kaliause, gniauzydama suni, issityciojo is visu, tik pas ja atejusiam gejui vos nesulindo i ....Neiseina suprast tu, kurie balsavo uz konservus, uz simonkyte, uz tai, kad lietuviukai bus zalojami dvasiskai ir fiziskai gamtos nuskriaustu zmoniu

  19 2
  Atsakyti
 • P
  Panevėžietė 2020 lapkričio 09 14:32:58

  Ačiū už geras mintis.Deja..labai gaila,kad lietuviškos televizijos,kuri mokytų,augintų ir šviestų žmones-mes nebe turime.O jei paminama tautos kultūra,jos išminčiai - išnyks ir tauta.Apie kokį tautos mokymą galime kalbėti,kai pačiu geriausiu laiku rodomi "pasaulio puodai"? Nesiginčiju-gal ir tų puodų reikia.Bet pasižiūrėję N.Baužytės "Mūsų miesteliai" ne vienas būtų "pilnesnis".Sekmadienį gerb.Z.Kelmickaitė kalbino gerbiamą Henriką Juškevičių.Va tokių pokalbių reikia,iš tokių žmonių mūsų jaunimas turi mokytis.O dabar...piguma,tuštybė,vulgarumas...gaila.

  25 0
  Atsakyti
 • m
  monikos lizdas lrt 2020 lapkričio 09 13:54:05

  tai suns :linksmintoja kruvina marti, nepilno proto veikejai zemai puole ramanauskas, savickas, juknevicienes giminaite urbonaiyte,novagreckiene, laurinavicius, valentinavicius, idiotu etiketes visiems klijuojantis valatka, jakilaitis, deivis, peciulyte,makaraityte. Suraskit tame lizde pagarbos verta zmogu. Tokiu nerasit. Dabar kai i valdzia sugrizo konserviniai karaliai ir karalienes, grybes, prisims istatymus tai grybai su zirgais kels vestuves ir rasys palikimus palikti privogta turta

  20 1
  Atsakyti
 • o
  ona 2020 lapkričio 09 13:31:54

  pasigendu objektyvios informacijos LRT radijuje.Kadaise buvusi įdomi laida "Aktualijų studija'dabar paverstapanašiai kai tarybinių laikų propogandine,kai pašnekovai šneka kip laidos vedėjas nori ,kad šnekėtų,nebeleidžiama klausytojams paskambinti ir užduoti klausimų.Tai kur dingusi demokratija?Juk Direktorė yra sakiusi ,juk lRT nepriklausoma.Bet nuo ko? Gal nuo sveiko proto?Įdomu,kiek kainuoja laida radijuje?Tiesiog nėra ko klausytis tokių tuštybių,kad ir Kulvinskytės "Laimės dieta",kur pati aiškina,kad vaiką augina pasauliui,o pašnekovas net 3 vaikus augina pasauliui,kai pašnekovą Vladą Lašą{iš balso galima suprasti,jog ne jaunuolis}ji vadina tiesiog "Vladu",kalbina tinklaraštininkę,kuri nemokėjo kiaušinio išsivirti,tas jos kikenimas klausantis jokios laimės nesuteikia.atsirado Šurnaitės laida"gyvenimo citrinos" vėl ši kalbina vienišą motiną,kuri pataiso,jog yra nepriklausoma motina[įdomu,nuo ko,nepaaiškino}Kam mokėti pinigus,jei nėra ko klausyti?Kur lietuviška kultūra?

  22 0
  Atsakyti
 • N
  N 2020 lapkričio 09 13:20:48

  Kas ta LRT? Daugybę metų nežiūrėjau ir nesiruošiu, propagandinis sorošinis melo lizdas.

  13 0
  Atsakyti
 • M
  Manau 2020 lapkričio 09 11:33:44

  Viską suprantam, bet nieko negalim padaryti. Maždaug taip. Gal laikas Respublikai sukurti skyrelį "Atsiimkim LRT", o po to ir judėjimą inicijuoti. Kažkas gi turi pradėti, nes su nauja valdžia panašu, kad bus tik blogiau.

  27 0
  Atsakyti
 • E
  EKSPERTAS 2020 lapkričio 09 11:22:05

  LRT tik trys TV laidos geros ir vertos demesio ir paskatinimu . Pirmoje vietoje tai GUSTOVO ENCIKLOEDIJOS laida Antroje vietoje KAKA-DU..... Trecioje vietoje tai DVYRACIO ZINIOS visa kita yra niekalas ir galima priskirti tik komunizmo ar perdirbta padobalonta ir pavadinta iskreiptos demokratijos ir po to sparnu prisigaudusiu KGB ir jus satelitu PROPAGANDA !!!

  9 4
  Atsakyti
 • j
  jamam 2020 lapkričio 09 11:03:52

  youtube teismo vikingas Kaip Monikai tai pavyko nr.26

  4 0
  Atsakyti
 • A
  Agnė 2020 lapkričio 09 10:16:29

  ”Valstiečiai” negalėjo padaryti nieko ir tai normalu? Kas prisijungė prie Ramūno Karbauskio? Seime buvo jo spaudos konferencija. Kas dalyvavo? V. Radžvilo bendražygiai? Ne. A. Juozaičio? Ne. Visuomeninkai? Ne. Pasiliko vienas su savo keliais partiečiais. Pasišaipė LRT su klapčiukais ir ”vsio”. Kiek išėjo į gatvę prieš LRT tvirtovę?

  38 1
  Atsakyti
 • S
  Studentas- Rimtautui 2020 lapkričio 09 09:47:14

  Labai puiki nuomone. Dabar tas pats vyksta su JAV prezidentu rinkimais, bando stumti ir iprogramuoti mela... Visi itikes ir kai islys teisybe, zmones bus sugluminti ir sakys kad Trumpas blogas... Kelio atgal nera, teisybe isaiskes!

  18 0
  Atsakyti
 • j
  jo 2020 lapkričio 09 09:38:57

  Labai teisingos mintys. Deja nekultūra įsibrovusi ir į radiją. Neperseniausiai vedama Kulvinskytės laida „Laimės dieta“ su aktorium Stonkum. Pradžioje lyg ir nieko , vėliau girdžiu klausia Kulvinskytė: koks darbas tau buvo š*diniausias (deja tokiu žodžiu ir įvardijo sunkiausią darbą), Stonkus atsakė, paskiau pradėjo pasakoti kaip jis laikosi švaros, kaip jam mama liepdavusi kas vakarą nusiplauti su*inę (deja, taip tiesiog ir sako: su*inę) ir t. t. Dieve, ar taip galima per radiją, aš suprantu, kad tokie žodžiai yra, bet kultūra? Kai Stonkus kalba apie švarą kaip operacinėj, bet iš burnos žodžiai smirda kaip iš, jo žodžiais įvardijant. kaip iš su*inės, o Kulvinskytė patenkinta krizena, tai kultūros nei su žiburiu nerasi, tik - prastai išauklėti žmogeliai ir tiek. Bet kodėl per Lietuvos radiją aš turiu klausyti jų nekultūringo pokalbio? Žinoma, ,kai kas pasakys: nenori klausyt - išjunk, bet čia ne išeitis. Prašau atleisti už pavartotus žodžius, bet čia tik šitų kalbėtojų žodžiai.

  46 0
  Atsakyti
 • R
  Rimtautas - tai tik mano nuomonė apie lietuvišką televiziją . ją kenskminga žiūrėti. 2020 lapkričio 09 08:46:06

  mano nuomone LRT vadovaujasi taisykle (beje kaip ir D'elfistai) . Šimtą kartų pakartotas melas pavirsta šimtaprocentine tiesa

  37 1
  Atsakyti
 • M
  Mm 2020 lapkričio 09 08:28:30

  Monika reklamuoja kas svarbiausia mūsų vaikams ir anūkams tai pinigai ir valdžia o korupcija būtina.Sau pasiimdama 10000e atlyginimą parodė ir kultūra.Konservatoriai su Grybauskaitė sukūrė LRT taryba,kuri kaip tarybines melžejos prabalsuos už ką lieps.

  26 0
  Atsakyti
 • r
  ruta 2020 lapkričio 09 07:34:09

  Taip , karti tiesa .Toks jausmas , kad Garbaciauskaite patupdyta i LRT , kad ir ja paversti jovalu ,kaip ir delfi .

  28 0
  Atsakyti
 • S
  Safyras 2020 lapkričio 09 07:13:33

  Dabar tapo madinga rengti visokiausias viktorinas žiniasklaidoje: radijuje, TV laidose ar internete. Mokslas irgi tapo testais : atspėk, gausi kokį niekutį ir t.t. Bliauname, rėkiame ( nes dainavimu tuo nepavadinsi) visomis kalbomis, tik nei vaizdo, nei grožio neliko. Bandome kopijuoti užsienio atlikėjus, kurie tikrai nepasižymi nei kultūra, nei išskirtiniu balso tembru, nei muzikos švarumu ir gaunasi, nei šuo , nei uodega... Kas lankėsi tarybiniais laikais teatre ir matė tikrus baleto, operetės pastatymus , tam visokiausi pasikraipymai ar mankštos scenoje vietoj šokio ar dainos neįkiši... Dabar visose Lietuvos TV dirba draugų, giminių klanai, todėl ir nieko įdomaus nesukuria... Laimėti konkursą labai lengva, kai žinai, koks bus klausimas ir atsakymas, kas sėdės komisijoje ir t.t. O ligonius ir diagnozes, vaistus turi skirti konkretus gydytojas, kuris neša atsakomybę už paciento ligos eigą, o ne politikai, TV gydytojai ar žurnalistai, kurie net aktualių klausimų nesugeba užduoti...

  32 0
  Atsakyti
 • k
  klierikas 2020 lapkričio 09 07:04:07

  Ne visai teisi režisierė Lingytė. Yra ir gražių dalykų LRT. Pavyzdžiui, laida, kurioje žurnalistė vienu metu daro du darbus: kalbina laidos svečią ir tuo pačių, pasidėjusi ant kelių, paslapčia rankos pirštais "malonina" šuniuką. Tai yra superinis atradimas Lietuvos nacionaliniame TV kanale. Į pagalbą TV viktorinos rengėjams. Klausimas: " Ką laidos metu žurnalistė Miliūtė daro šuniukui?".

  41 1
  Atsakyti
 • A
  Algirdas 2020 lapkričio 09 06:07:11

  Jau vien miliutes isejimas su nuglamzytu sunimi vemt vercia.Arba dviracio laida,krioje neprsustaburnis ramanauskas atsiraugineja,o konervaterij nupirkta ,,tyrimu tarnyba,, su makaraityte tai is vis siaubas.

  49 0
  Atsakyti
 • v
  valstieciai nieko negalejo padaryt 2020 lapkričio 09 02:10:07

  sorosinei-lansberginei skaliku gaujai, mintanciai is mokesciu moketoju. Ten padorus zmogus nedirbtu, ten jakilaiciai, miliutes, makaraitytes, tapinai, ramanauskai, deiviai ir peciulytes lindo i pasturgali konservinei gaujai. Ta gauja dabar atejo sunaikint lietuvio tautine dvasia ir valstybe, taip kaip per bidona sorosas atejo sunaikint Amerika.ir pasaulio zmoniu dvasia. Tai baisiau uz korona ir vezi.

  50 0
  Atsakyti
 • h
  hmmm... 2020 lapkričio 08 22:55:07

  Su visa pagarba gerb. Laima LINGYTE, bet galiu tik patikinti, kad šiuolaikiniai "kultūriniai" mankurtai - dydžiuojasi, kad juos laiku kastravo ir pan... Tai - N-tojo postmodernizmo aborto aukos, kurios visada pasiruošusios nušluoti visas humanizmo epochos tradicijas ir etc. Tyliai įtariu, kad ta - delfinariumo tindiriuška, monika bildĖ-dildĖ, turi išskirtinį supratimą apie kultūrą,istoriją ir t.t. Visa, ta, jų šutvė - su jakilaičiais, miliutėm, bumblauskais ir landZZZberginiais - bando sukurti naują LR istoriją ir kultūrą, kurią reikia per prievartą skiepyti kvailoms avims... atsiprašau, bet tai daroma taip ižuliai, kad aš net nesuprantu - kodėl akademinė visuomenė toleruoja tokius falsifikacijos akibrokštus??????? p.s. šiaip jau - šioje vietoje privalėčiau keiktis riebiais rusiškais keiksmais... jeigu ką...

  38 0
  Atsakyti
 • p
  pavojingas grybas 2020 lapkričio 08 22:54:18

  siandien elerte yra nuodingas grybas ? ir dar labai dosniai finansuojamas, o mazinti grybo poveiki neleidzia kt dvasia?

  32 0
  Atsakyti
 • O
  O man patinka ėlėrtė 2020 lapkričio 08 20:15:41

  Parodo žmogelį teigiamai per ėlėrtė ir jau žinai, kad parsidavelis. Nereikia pačiam apie jį informacijos ieškoti.

  60 0
  Atsakyti
 • v
  vytautas 2020 lapkričio 08 20:05:31

  koks jis manipuliuotojas, jei durnas tai ir eisi nulenkias galva ir eisi i skerdykla !?

  20 0
  Atsakyti
 • j
  jonas 2020 lapkričio 08 20:02:28

  Ąčiū už Tiesą.

  47 0
  Atsakyti
 • G
  G.P. 2020 lapkričio 08 18:57:21

  Bravo, Laimai Lingytei. Tiesiai šviesiai sudėliojo visus taškus ant "i".

  67 0
  Atsakyti
 • b
  be atpildo 2020 lapkričio 08 18:30:00

  Nežino kas yra kultūra, užtat puikiai įsisavino grybės nurodymus - bus puiku jei griaus Lietuvą, žmonių-lietuvių mentalitetą, juk rajonuose ne visur internetas, tad LRT sąvadauja...Taip ir noris sakyt vieno talentingo žurnalisto žodžiais, kad jų patriarxui tinka sorošiniai pinigai, tad ir paminklai kyla, net neišsiaiškinus, kad tas chaimas lietuvius į Sibirą trėmė, o šiandien (valdžia jų rankose) Šiauliuose atgroxintas paminklas...

  48 1
  Atsakyti
 • Malonu 2020 lapkričio 08 18:25:34

  Malonu išgirsti tikro žmogaus ir kūrėjo mintis. Mes tą jaučiame ir matome, o paskaičius šias mintis ir įsitikiname.

  59 0
  Atsakyti
 • N
  Negi tikrai 2020 lapkričio 08 18:21:44

  O kodėl taip yra, matyt todėl kad Lietuvoje visi o gal beveik visi valstybiniai tarnautojai yra aklai lojalūs savo viršininkams , o tie - kitiems viršesniems , todėl ir visi nori visiems(viršininkams)įtikti, o rezultatas- pasyvumas min, darbų darymas, o kaip sakoma jei nieko nedarysi, nedarysi ir klaidų

  36 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
4. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
5. LGBT propagandistai jau puola kunigus
6. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
7. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
8. Karantino žala didesnė už naudą
9. Misija Seime - ginti idėją
10. Kompensacijos už vakcinas bus?
11. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
12. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
13. Apklausos vaikams be tėvų žinios
14. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
15. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
16. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
17. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
18. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
19. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
20. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
21. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
22. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
23. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
24. Sudie, svajonių Amerika
25. Vėjo jėgainės: Kur nuskęs milijonai?

Dienos klausimas

Ar karantino metu daug išlaidaujate?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

 0  +3 C

 

 -3  0 C

+3 +7 C

 +6 +8 C

 

   +4 +7 C  

0-4 m/s

  0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos