respublika.lt

Nacionalinis manipuliuotojas - LRT - straipsnio komentarai:

 • Laima 2020 lapkričio mėn. 11 d. 13:59:36

  Sveikinu gerb. režisierę už atvirai išsakytą nuomonę. LRT turėtų atsisakyti beverčių laidų ir objektyviai, profesionaliai nušviesti Lietuvos gyvenimą.

  4 0
 • lrt su miliutemis 2020 lapkričio mėn. 09 d. 14:34:34

  ir simonytemis, grybemis stengsis paruost Nausedai apkalta. Juk skalikai viska gali. Jakilaitis islindo palot uz bruveri, miliute ir valatka. Nausedai nereikejo pult valstieciu, Skvernelio ir Lenku, nereikejo klausyt kuproto senio, dabar libkonservai ji sues, kaip suede prezidenta Paksa. Keeeeegee bee kaliause, gniauzydama suni, issityciojo is visu, tik pas ja atejusiam gejui vos nesulindo i ....Neiseina suprast tu, kurie balsavo uz konservus, uz simonkyte, uz tai, kad lietuviukai bus zalojami dvasiskai ir fiziskai gamtos nuskriaustu zmoniu

  14 2
 • Panevėžietė 2020 lapkričio mėn. 09 d. 14:32:58

  Ačiū už geras mintis.Deja..labai gaila,kad lietuviškos televizijos,kuri mokytų,augintų ir šviestų žmones-mes nebe turime.O jei paminama tautos kultūra,jos išminčiai - išnyks ir tauta.Apie kokį tautos mokymą galime kalbėti,kai pačiu geriausiu laiku rodomi "pasaulio puodai"? Nesiginčiju-gal ir tų puodų reikia.Bet pasižiūrėję N.Baužytės "Mūsų miesteliai" ne vienas būtų "pilnesnis".Sekmadienį gerb.Z.Kelmickaitė kalbino gerbiamą Henriką Juškevičių.Va tokių pokalbių reikia,iš tokių žmonių mūsų jaunimas turi mokytis.O dabar...piguma,tuštybė,vulgarumas...gaila.

  16 0
 • monikos lizdas lrt 2020 lapkričio mėn. 09 d. 13:54:05

  tai suns :linksmintoja kruvina marti, nepilno proto veikejai zemai puole ramanauskas, savickas, juknevicienes giminaite urbonaiyte,novagreckiene, laurinavicius, valentinavicius, idiotu etiketes visiems klijuojantis valatka, jakilaitis, deivis, peciulyte,makaraityte. Suraskit tame lizde pagarbos verta zmogu. Tokiu nerasit. Dabar kai i valdzia sugrizo konserviniai karaliai ir karalienes, grybes, prisims istatymus tai grybai su zirgais kels vestuves ir rasys palikimus palikti privogta turta

  13 1
 • ona 2020 lapkričio mėn. 09 d. 13:31:54

  pasigendu objektyvios informacijos LRT radijuje.Kadaise buvusi įdomi laida "Aktualijų studija'dabar paverstapanašiai kai tarybinių laikų propogandine,kai pašnekovai šneka kip laidos vedėjas nori ,kad šnekėtų,nebeleidžiama klausytojams paskambinti ir užduoti klausimų.Tai kur dingusi demokratija?Juk Direktorė yra sakiusi ,juk lRT nepriklausoma.Bet nuo ko? Gal nuo sveiko proto?Įdomu,kiek kainuoja laida radijuje?Tiesiog nėra ko klausytis tokių tuštybių,kad ir Kulvinskytės "Laimės dieta",kur pati aiškina,kad vaiką augina pasauliui,o pašnekovas net 3 vaikus augina pasauliui,kai pašnekovą Vladą Lašą{iš balso galima suprasti,jog ne jaunuolis}ji vadina tiesiog "Vladu",kalbina tinklaraštininkę,kuri nemokėjo kiaušinio išsivirti,tas jos kikenimas klausantis jokios laimės nesuteikia.atsirado Šurnaitės laida"gyvenimo citrinos" vėl ši kalbina vienišą motiną,kuri pataiso,jog yra nepriklausoma motina[įdomu,nuo ko,nepaaiškino}Kam mokėti pinigus,jei nėra ko klausyti?Kur lietuviška kultūra?

  16 0
 • N 2020 lapkričio mėn. 09 d. 13:20:48

  Kas ta LRT? Daugybę metų nežiūrėjau ir nesiruošiu, propagandinis sorošinis melo lizdas.

  10 0
 • Manau 2020 lapkričio mėn. 09 d. 11:33:44

  Viską suprantam, bet nieko negalim padaryti. Maždaug taip. Gal laikas Respublikai sukurti skyrelį "Atsiimkim LRT", o po to ir judėjimą inicijuoti. Kažkas gi turi pradėti, nes su nauja valdžia panašu, kad bus tik blogiau.

  21 0
 • EKSPERTAS 2020 lapkričio mėn. 09 d. 11:22:05

  LRT tik trys TV laidos geros ir vertos demesio ir paskatinimu . Pirmoje vietoje tai GUSTOVO ENCIKLOEDIJOS laida Antroje vietoje KAKA-DU..... Trecioje vietoje tai DVYRACIO ZINIOS visa kita yra niekalas ir galima priskirti tik komunizmo ar perdirbta padobalonta ir pavadinta iskreiptos demokratijos ir po to sparnu prisigaudusiu KGB ir jus satelitu PROPAGANDA !!!

  7 4
 • jamam 2020 lapkričio mėn. 09 d. 11:03:52

  youtube teismo vikingas Kaip Monikai tai pavyko nr.26

  4 0
 • Agnė 2020 lapkričio mėn. 09 d. 10:16:29

  ”Valstiečiai” negalėjo padaryti nieko ir tai normalu? Kas prisijungė prie Ramūno Karbauskio? Seime buvo jo spaudos konferencija. Kas dalyvavo? V. Radžvilo bendražygiai? Ne. A. Juozaičio? Ne. Visuomeninkai? Ne. Pasiliko vienas su savo keliais partiečiais. Pasišaipė LRT su klapčiukais ir ”vsio”. Kiek išėjo į gatvę prieš LRT tvirtovę?

  31 1
 • Studentas- Rimtautui 2020 lapkričio mėn. 09 d. 09:47:14

  Labai puiki nuomone. Dabar tas pats vyksta su JAV prezidentu rinkimais, bando stumti ir iprogramuoti mela... Visi itikes ir kai islys teisybe, zmones bus sugluminti ir sakys kad Trumpas blogas... Kelio atgal nera, teisybe isaiskes!

  15 0
 • jo 2020 lapkričio mėn. 09 d. 09:38:57

  Labai teisingos mintys. Deja nekultūra įsibrovusi ir į radiją. Neperseniausiai vedama Kulvinskytės laida „Laimės dieta“ su aktorium Stonkum. Pradžioje lyg ir nieko , vėliau girdžiu klausia Kulvinskytė: koks darbas tau buvo š*diniausias (deja tokiu žodžiu ir įvardijo sunkiausią darbą), Stonkus atsakė, paskiau pradėjo pasakoti kaip jis laikosi švaros, kaip jam mama liepdavusi kas vakarą nusiplauti su*inę (deja, taip tiesiog ir sako: su*inę) ir t. t. Dieve, ar taip galima per radiją, aš suprantu, kad tokie žodžiai yra, bet kultūra? Kai Stonkus kalba apie švarą kaip operacinėj, bet iš burnos žodžiai smirda kaip iš, jo žodžiais įvardijant. kaip iš su*inės, o Kulvinskytė patenkinta krizena, tai kultūros nei su žiburiu nerasi, tik - prastai išauklėti žmogeliai ir tiek. Bet kodėl per Lietuvos radiją aš turiu klausyti jų nekultūringo pokalbio? Žinoma, ,kai kas pasakys: nenori klausyt - išjunk, bet čia ne išeitis. Prašau atleisti už pavartotus žodžius, bet čia tik šitų kalbėtojų žodžiai.

  39 0
 • Rimtautas - tai tik mano nuomonė apie lietuvišką televiziją . ją kenskminga žiūrėti. 2020 lapkričio mėn. 09 d. 08:46:06

  mano nuomone LRT vadovaujasi taisykle (beje kaip ir D'elfistai) . Šimtą kartų pakartotas melas pavirsta šimtaprocentine tiesa

  33 0
 • Mm 2020 lapkričio mėn. 09 d. 08:28:30

  Monika reklamuoja kas svarbiausia mūsų vaikams ir anūkams tai pinigai ir valdžia o korupcija būtina.Sau pasiimdama 10000e atlyginimą parodė ir kultūra.Konservatoriai su Grybauskaitė sukūrė LRT taryba,kuri kaip tarybines melžejos prabalsuos už ką lieps.

  21 0
 • ruta 2020 lapkričio mėn. 09 d. 07:34:09

  Taip , karti tiesa .Toks jausmas , kad Garbaciauskaite patupdyta i LRT , kad ir ja paversti jovalu ,kaip ir delfi .

  24 0
 • Safyras 2020 lapkričio mėn. 09 d. 07:13:33

  Dabar tapo madinga rengti visokiausias viktorinas žiniasklaidoje: radijuje, TV laidose ar internete. Mokslas irgi tapo testais : atspėk, gausi kokį niekutį ir t.t. Bliauname, rėkiame ( nes dainavimu tuo nepavadinsi) visomis kalbomis, tik nei vaizdo, nei grožio neliko. Bandome kopijuoti užsienio atlikėjus, kurie tikrai nepasižymi nei kultūra, nei išskirtiniu balso tembru, nei muzikos švarumu ir gaunasi, nei šuo , nei uodega... Kas lankėsi tarybiniais laikais teatre ir matė tikrus baleto, operetės pastatymus , tam visokiausi pasikraipymai ar mankštos scenoje vietoj šokio ar dainos neįkiši... Dabar visose Lietuvos TV dirba draugų, giminių klanai, todėl ir nieko įdomaus nesukuria... Laimėti konkursą labai lengva, kai žinai, koks bus klausimas ir atsakymas, kas sėdės komisijoje ir t.t. O ligonius ir diagnozes, vaistus turi skirti konkretus gydytojas, kuris neša atsakomybę už paciento ligos eigą, o ne politikai, TV gydytojai ar žurnalistai, kurie net aktualių klausimų nesugeba užduoti...

  28 0
 • klierikas 2020 lapkričio mėn. 09 d. 07:04:07

  Ne visai teisi režisierė Lingytė. Yra ir gražių dalykų LRT. Pavyzdžiui, laida, kurioje žurnalistė vienu metu daro du darbus: kalbina laidos svečią ir tuo pačių, pasidėjusi ant kelių, paslapčia rankos pirštais "malonina" šuniuką. Tai yra superinis atradimas Lietuvos nacionaliniame TV kanale. Į pagalbą TV viktorinos rengėjams. Klausimas: " Ką laidos metu žurnalistė Miliūtė daro šuniukui?".

  38 1
 • Algirdas 2020 lapkričio mėn. 09 d. 06:07:11

  Jau vien miliutes isejimas su nuglamzytu sunimi vemt vercia.Arba dviracio laida,krioje neprsustaburnis ramanauskas atsiraugineja,o konervaterij nupirkta ,,tyrimu tarnyba,, su makaraityte tai is vis siaubas.

  42 0
 • valstieciai nieko negalejo padaryt 2020 lapkričio mėn. 09 d. 02:10:07

  sorosinei-lansberginei skaliku gaujai, mintanciai is mokesciu moketoju. Ten padorus zmogus nedirbtu, ten jakilaiciai, miliutes, makaraitytes, tapinai, ramanauskai, deiviai ir peciulytes lindo i pasturgali konservinei gaujai. Ta gauja dabar atejo sunaikint lietuvio tautine dvasia ir valstybe, taip kaip per bidona sorosas atejo sunaikint Amerika.ir pasaulio zmoniu dvasia. Tai baisiau uz korona ir vezi.

  44 0
 • hmmm... 2020 lapkričio mėn. 08 d. 22:55:07

  Su visa pagarba gerb. Laima LINGYTE, bet galiu tik patikinti, kad šiuolaikiniai "kultūriniai" mankurtai - dydžiuojasi, kad juos laiku kastravo ir pan... Tai - N-tojo postmodernizmo aborto aukos, kurios visada pasiruošusios nušluoti visas humanizmo epochos tradicijas ir etc. Tyliai įtariu, kad ta - delfinariumo tindiriuška, monika bildĖ-dildĖ, turi išskirtinį supratimą apie kultūrą,istoriją ir t.t. Visa, ta, jų šutvė - su jakilaičiais, miliutėm, bumblauskais ir landZZZberginiais - bando sukurti naują LR istoriją ir kultūrą, kurią reikia per prievartą skiepyti kvailoms avims... atsiprašau, bet tai daroma taip ižuliai, kad aš net nesuprantu - kodėl akademinė visuomenė toleruoja tokius falsifikacijos akibrokštus??????? p.s. šiaip jau - šioje vietoje privalėčiau keiktis riebiais rusiškais keiksmais... jeigu ką...

  35 0
 • pavojingas grybas 2020 lapkričio mėn. 08 d. 22:54:18

  siandien elerte yra nuodingas grybas ? ir dar labai dosniai finansuojamas, o mazinti grybo poveiki neleidzia kt dvasia?

  29 0
 • O man patinka ėlėrtė 2020 lapkričio mėn. 08 d. 20:15:41

  Parodo žmogelį teigiamai per ėlėrtė ir jau žinai, kad parsidavelis. Nereikia pačiam apie jį informacijos ieškoti.

  56 0
 • vytautas 2020 lapkričio mėn. 08 d. 20:05:31

  koks jis manipuliuotojas, jei durnas tai ir eisi nulenkias galva ir eisi i skerdykla !?

  18 0
 • jonas 2020 lapkričio mėn. 08 d. 20:02:28

  Ąčiū už Tiesą.

  43 0
 • G.P. 2020 lapkričio mėn. 08 d. 18:57:21

  Bravo, Laimai Lingytei. Tiesiai šviesiai sudėliojo visus taškus ant "i".

  62 0
 • be atpildo 2020 lapkričio mėn. 08 d. 18:30:00

  Nežino kas yra kultūra, užtat puikiai įsisavino grybės nurodymus - bus puiku jei griaus Lietuvą, žmonių-lietuvių mentalitetą, juk rajonuose ne visur internetas, tad LRT sąvadauja...Taip ir noris sakyt vieno talentingo žurnalisto žodžiais, kad jų patriarxui tinka sorošiniai pinigai, tad ir paminklai kyla, net neišsiaiškinus, kad tas chaimas lietuvius į Sibirą trėmė, o šiandien (valdžia jų rankose) Šiauliuose atgroxintas paminklas...

  45 1
 • Malonu 2020 lapkričio mėn. 08 d. 18:25:34

  Malonu išgirsti tikro žmogaus ir kūrėjo mintis. Mes tą jaučiame ir matome, o paskaičius šias mintis ir įsitikiname.

  54 0
 • Negi tikrai 2020 lapkričio mėn. 08 d. 18:21:44

  O kodėl taip yra, matyt todėl kad Lietuvoje visi o gal beveik visi valstybiniai tarnautojai yra aklai lojalūs savo viršininkams , o tie - kitiems viršesniems , todėl ir visi nori visiems(viršininkams)įtikti, o rezultatas- pasyvumas min, darbų darymas, o kaip sakoma jei nieko nedarysi, nedarysi ir klaidų

  33 1
 • Lašas po lašo ir valstybės išnyksta negrįžtamai 2020 lapkričio mėn. 08 d. 18:15:27

  Televizorius tai dėžė kvailius gaudyti. Piliečius piktina ne prasčiokiškumas , o skiriami pinigai iš Valstybės iždo , už savo pinigus galite taip apsinuoginti , kad matytųsi žarnos , skrandis , kasa.

  41 0
 • Ko 2020 lapkričio mėn. 08 d. 18:09:23

  Ko jus norit is tos direktores,ji gi delfi -2, ju statytine.

  49 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • ŽUVO: pirmadienį po vidurdienio per eismo įvykį susidūrus automobiliui su vilkiku žuvo du žmonės.
 • KALBĖSIS: rezidentas Gitanas Nausėda antradienį konferenciniu skambučiu kalbėsis su Baltarusijos pilietinės visuomenės lydere Sviatlana Cichanouskaja.
 • SPRĘS: Seimas antradienį turėtų apsispręsti, ar premjerės pozicijoje nori matyti buvusią finansų ministrę Ingridą Šimonytę.
 • KETINIMAI: augant koronaviruso atvejų skaičiui, Liuksemburgo vyriausybė ketina iki gruodžio vidurio įvesti dalinį karantiną.
 • EISMO ĮVYKIAI: praėjusį savaitgalį, lapkričio 20-22 dienomis, Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 29 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
 • PERTRAUKA: siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo, Seimas plenariniuose posėdžiuose nutarė padaryti vienos savaitės pertrauką.

 • NEPRITARIA: sekmadienį Kirgizijoje į gatves išėjo šimtai žmonių, protestuojančių dėl Konstitucijos pataisų, kurios, pasak kritikų, suteiktų prezidentui daugiau galių ir pakenktų žodžio laisvei.
 • GRŪDAI: ekologiškų grūdų supirkimas iš Lietuvos augintojų trečią ketvirtį, palyginti su pernai, padidėjo 31,11 proc., rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • IŠAUGO: viešąsias bei administracines paslaugas gyventojams, verslui ir viešajam sektoriui teikiančio Registrų centro paslaugų kiekis šiemet išaugo 1,5 karto.
 • VIRTUALIAI: JAV prezidentas Donaldas Trumpas dalyvaus virtualiame Didžiojo dvidešimtuko (G20) šalių viršūnių susitikime, kurį šeštadienį organizuoja Saudo Arabija, pranešė aukšto rango JAV pareigūnas.

Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gerai, kad Ramūnas Karbauskis palieka Seimą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +4 C

+4 +5 C

 

0 +2 C

 +6 +7 C

+6 +9 C

 

 +5 +7 C

0-5 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1901 PLN - 4.4735
RUB - 90.3507 CHF - 1.0806
GBP - 0.8889 NOK - 10.6903

Nuorodos