respublika.lt

Lietuviai neleido išvežti vaikų - straipsnio komentarai:

 • tik mano nuomone 2020 sausio mėn. 28 d. 15:11:22

  Bijau buti neteisingai suprasta, bet lietuviu baime vaikus leisti isivaikinti uzsienieciams, panasi i tokia pat paranoja "rusai puola". negaliu kalbeti apie visa pasauli, bet apie JAV noriu keleta zodziu tarti. Daugybe metu dirbau JAV vaiku darzeliuose, kuriuos lanke ir amerikieciu ivaikinti vaikai is Kinijos, Afrikos, Rytu Europos, Lotynu Amerikos,.. Dziugu budavo matyti, kaip mazyliai laukia ateinant savo iteviu, kaip dziaugiasi ir puola i glebi juos pamate, kaip svelniai vadina "mamytemis" ir "teveliais",...Zinoma, visko pasitaiko, bet juk ir Lietuvoje ne retenybe, kai biologiniai tevai savo atzalas skriaudzia. Sakau tik savo nuomone: Lietuvoje, kaip ir su daugeliu problemu, su ivaikinimu uzsienieciams ispustas "pavojaus burbulas"'., tiksliau isivyraves provincijos sindromas: bijoti visko, kas ne lietuviska. Tad ir vaikai, daznai paliekami globejams, kurie sias "pareigas" atlieka del valstybes skiriamu lesu. O juk vaikai butu laimingesni gyvendami pasiturinciose uzsienieciu seimose.

 • Kaunietė 2019 sausio mėn. 20 d. 22:09:28

  Sausio 22 d., antradienį, Kaune įvyks visuomenės aktyvistų konferencija, kurioje bus paliestos vaiko teisių problemos. Konferencijoje pranešimus skaitys: Darius Trečiakauskas (Sąjunga vardan šeimos) Laimonas Kairiūkštis (Kauno forumas) Ramunė Jurkuvienė (LSMU) Dalija Snieškienė ( VDU) Saulius Dambrauskas (Kauno forumas). Po pranešimų - diskusija. Ateikite, pasikalbėsime. Vieta ir laikas: VDU Humanitarinių mokslų fakultetas, Kaunas, Putvinskio g.23, 106 auditorija Sausio 22 d. antradienis 17.30 - 20.00 Rengėjai: Renginio Facebook įrašas Kauno forumas Asociacija Sąjunga "Vardan šeimos“

 • to esminis klausimas 2019 sausio mėn. 20 d. 09:37:42

  Jus visiškai teisus, mes esame amžinų vergų tauta, kuria visada ponai valdė su botagu. Ypač mums patinka užsienio ponai, kuriems galime sulysti be muilo į rudąją. Prisiminkim kružiuočius, kuriems veždavom parduoti savus kunigaikščius ar bajorus ir vaikus taip pat, prisiminkim lenkiškus pšekus, kurių kalba kalbėjome net iki 1975 metų, kai Vilijampolės pradinėje mokykloje buvau vienintelis per pertraukas kalbėjęs lietuviškai, prisiminkim hitlerininkus , kuriems net neraginami talkininkavom... nenoriu sakyt kur , nes patys puikiai žinot, pagaliau prisiminkim rusus, kurių KGB durys neužsidarydavo nuo mūsų stukačių, o dabar anglus, kuriems už kokį gelžgalėlį gatavi išlaižyti, besąlygiškai priimame jų aiškiai supuvusią kultūrą.

 • NUOMONĖ 2019 sausio mėn. 20 d. 09:14:14

  Visi čia kalba ,kad užsienį vaikams geriau,taip ir norisi paklausti tų institucijų kur įvaikinot tuos vaikus užsienyje ar buvot nuvykę pažiūrėti kaip jie ten gyvena ar patikrinot gyvenimo sąlygas ar domėjotės net ir telefonu,gal net nepaskambinot tik visur melas, pinigus gavot ir darbas padarytas,o Lietuvoje tai kaišot nosis į šeimas kur jums nereikia ir prigalvojat visokių sąlygų keliat iššūkius tėvam aišku normaliai šeimai tai nėra nei pagalbos ranka ištiesiama,Pykta ir skaityti ir klausyti,kad brolis nori pasipelnyti reikia pinigų visų pirma tai saviem jokių pinigų nemoka tik įsivaikinus svetimiem moka gėda, tai gal mergaitei reiks ir valgyti ir apsiriankti ir į mokyklą.Čia tik jai geriausia bus su savais broliais,sesėmis ir nereikia čia išvedžiojimų ir kliudyti bendrauti reikia džiaugtis Didžiulės stiprybės broliui ir ištvermės.Ir reikia padėkoti seimo nariui M.Puidokui už pagalbą ,kad daugiau būtų tokių ne savanaudžių seimo narių tai ir Lietuva būt kitokia stipri,neišvažiavus

 • Kad kad jau viska pardave 2019 sausio mėn. 19 d. 22:29:42

  Kad viska pardave dar liko dakirsti suaugusius medzius ar likusius parduoti svetimsaliam paskutinis biznis bejegiai vaikai uz juos gerai krenta visiems simtai tukstanciu uz vaiko ivaikinima mokama is anglijos i kanada tai cia tikrai nemaziau nes lietuviu apetitas tikrai nemazesnis o jei giliau pasikapstyti visus ivaikinimus ir vaiku likimus tikrai idomiu istoriju isgirstume

 • slušnys nuolatinis kviestinis 2019 sausio mėn. 19 d. 22:04:33

  NEOBJEKTYVIOSIOS žeimytės pokalbuose

 • esminis klausimas 2019 sausio mėn. 19 d. 21:42:42

  kodel valdzia sprendzia, kaip mes turim gyventi, auginti vaikus, mokytis ir dirbti, kaip gydyti(s) ir mirti, ka su MUSU turtu turim daryti? ogi todel kad vergai esat. sekmes renkant nauja valdzia, tokia pat kaip pries tai buvusia. mano galios mazos, ar as jus pabudinsiu ar valdzia nuversiu, bet bent suprantu, kad valdzia yra banditai, o jus aviu banda.

 • Nuomonė 2019 sausio mėn. 19 d. 20:29:40

  Visa tai prasidėjo turbūt prieš dešimtmetį ? Pamenate ,kai kažkas liepė ministrei Pabedinskienei "naikinti " vaikų globos namus ,ruošti globėjus , steigti šeimynas , nes turi nelikti globos namų ? Atsirado įstatymas ,reikalaujantis kelių kambarių ! Gyvenome penkiese mažam bute - užteko vietos .Svarbiausia meilė ,pagarba , susiklausymas ? O dabar priėjo iki to ,kad kibo prie kauniečių ,nes namas nerenovuotas ? Mūsų namas - mūsų reikalas !

 • Kas žinote ? 2019 sausio mėn. 19 d. 20:14:48

  Ar tai tas pats Slusnys ,kuris dirbo Švėkšnos globos namuose ? Prieš kelis metus žiniasklaida skelbė ,kad ten vyko blogi dalykai ?

 • Gintautas 2019 sausio mėn. 19 d. 19:56:38

  Pradžioje ryja narkotikus ,dulkinasi daugiau nei triušiai,kemša steroidus ,o kai pas abu rodo šešta valanda nori isivaikinti sveikus vaikus. Žalia morka jums.!

 • ... 2019 sausio mėn. 19 d. 19:39:17

  Ne vienas vaikas neturi teises buti isveztas svetur.Lietuviams,norintiems isivaikinti likimo nuskriaustus vaikus,valstybe privalo padeti,neturi teises knistis ale maza kvadratura,ar vienas tulikas stovi.Kasdien rasoma,kiek isvogta per 28 m.,tai padekite naslaiciams,kad jie nebutu isvezami i nezinia.Sakaliene kaltina,kad valdzia neskiria galimam barneverneto projektui 300 mln.Ne nebandykite skirti nevyriausybininkams,o skirkite zmonems,kurie augins ir isivaikins tuos vaikelius lietuvoje.Ir paaiskinkite,ka reiskia nevyriausybine organizacija???????Ar tai reiskia,kad parasai projekta,seimas nubalansuoja,tada gauni pinigus ir grobi vaikus lengva ranka???Ar taip supratome????

 • to...jauna lietuve 2019 sausio mėn. 19 d. 18:19:35

  Vaikai tapo donarais,kaip tranpontolojija pasiekė mokslo aukštumas ,kada vaiko organas greitai prigyja ir puikiai funkcijonuoja suaugusiam pacientui.Ivairaus plauko spykuliai bastosi po svieta ir ieško pigiu vaikų.Patikros ,atsakomybes apie šalies įvaikintus vaikus jokia institucija ne atsakinga.Sutinku kad šeimoje vaikui augti geriau,bet jeigu vaikas papuls pas perekupus,ar tiek tamsta supranti?Mokiaus būdamas piemens amžiaus profesinėje technikos mokykloje profesijos.Musu iš seimu buvo kelios grupes visi kiti moksleiviai iš vaikų namų,berniukai ir mergaites.Jie mokėsi profesijos ir kartu baigė vidurine.Buvo idomu stebėti,kokie jie taupus,tvarkingi,draugiški.Vasaros metu visi bėgdavo dirbti,kas kur,uzsidirbe pirkdavo grazius kostiumus ,baltinius ir pas sauciu uzsisakydavo “korus”Tai buvo dailus batukai smailia nosimi ant aukšto kulnio. Baigė vidurine stodavo jūreivystės mokykla.Saugojo savo rūbus,o kaip sulaukdavo švenčių labai gražiai apsiredidavo.Laikas kaip Lietuva buvo “okupuota”

 • ! 2019 sausio mėn. 19 d. 18:10:48

  Paprastai valstybės gerovė priklauso nuo eksporto. Ot rado ką eksportuoti leetuviai! Ir dar prasideda būrimas iš kavos tirščių "jiems ten būtų geriau", "brolis nori pasipelnyti". O geradariai, matai, tiesiog dega altruistine meile vaikams ir tikrai tikrai nieko nepasipelno. Klokit ant stalo medžiagą, įrodymus, kaip gerai sekasi ten parduotiems vaikams, o ne spėliokit ir nešmeižkit artimųjų.

 • taigi 2019 sausio mėn. 19 d. 18:05:51

  aisku n zelandijoj geriau nei sioj s... skylej su policine santvarka

 • Zanavykas 2019 sausio mėn. 19 d. 17:10:40

  Ot tai dagyvenom per tuos 30 lansbergino valdymo pagal KGB archyvus metus, kai vienintelė eksporto iš Lietuvos preke tapo lietuvių vaikai! Tai tau ir nepriklausomybė, kai net vaikai ,atrodo, ne tėvams ,o prezidentūros įkurtai šakalinių kontorai, priklauso ,pagal sorošo pinigus?

 • visi valdžios veiksmai yra arba idiotiški, arba niekšiški 2019 sausio mėn. 19 d. 16:32:44

  pasiturintiems n zelandiečiams su gera istorija neleidžia išsivežti. normaliems lietuviams neleidžiz su savo vaikais bųti, atima. šis veiksmas akivaizdžiai niekšiškas. Kas gali paneigti, kad norinčiam įsivaikinti broleliui sese parųpo tik tam, kad n zelandiečius pareketuotų? tie atsisakė, pažiūrėsim, kaip su broliu įtėviu sesei seksis? o gal klystu, kas žino... Bet vis tiek valdžia tikrai nėra mūsų draugas.

 • >jaunai-lietuvei 2019 sausio mėn. 19 d. 15:46:24

  pasidomėk pati ,kodėl neleidžia giminaičiams įsivaikinti ,ar globoti.Ar esi garantuota,kad jie ten bus mylimi ir prižiūrėti.?Atiduota užsieniečiams įsivaikinti daug vaikų,ar yra žinių bent apie vieną?Kokia jų gerovė.?Turėtų būti ir pilnamečių,kur jie ?Ką dirba?kur mokosi?Nereikia užsienio vaizduoti rojumi..Užsieniečiams įsivaikinti mūsų mažuosius piliečius turi būti griežtai draudžiama,bet reikia rūpintis jais čia,padėti jiems čia,bet ne atsikratyti,lyg padėvėtais daiktais.Tokie darbuotojai,kaip slušniai neturėtų būti prileidžiami nei prie vaikų,nei prie suaugusių.Prisidirbai,esi nepatikimas ir eik ravėti šieno,specialiste.

 • o ne keista, 2019 sausio mėn. 19 d. 15:39:57

  kad didesnė dalis gyvena ankštai, o tik panorėk įsivaikinti, ir jau iš tavęs reikalauja vakarietiško buto. Kas tai? Beje, moteris pasakoja apie 10 metų senumo įvykius. Kas tada buvo valdžioje ir priiminėjo įstatymus? Konservatoriai, tradicijų partija, dar prieš juos socdemai. kuriems labai rūpi darbo žmonių gerovė. Štai ir pasivijo melagių padarytas brokas.

 • S 2019 sausio mėn. 19 d. 15:30:30

  Reikia leisti įsivaikinti tiems lietuviams, kurie nori tai padaryti, bet jų gyvenamasis plotas ar dar kažkas užstato įstatymines užkardas. Jas lengva pašalinti, suteikiant globėjams didesnį butą ar dar ką, ko trūksta. Ar ne tai valstybės pareiga. Ypač dejuojant, kad mūsų vis mažėja. Didelė gėda tiems, kurie prisideda prie vaikų pardavinėjimo.

 • dieve 2019 sausio mėn. 19 d. 14:23:18

  kaip žema, kokie menkystos mes visi... Ar verti mes egzistuoti ant žemės paviršiaus???

 • Stan 2019 sausio mėn. 19 d. 14:19:17

  Gyvūnai ir tie kartais svetimus vaikus priglaudžia,o čia dvikojų versliukas.Tegyvuoja pinigai,ar ne?

 • ! 2019 sausio mėn. 19 d. 14:08:53

  Svetimi "geradariai" įtaką vaikams daryti gali, o štai artimiesiems šiukštu. Bo dar sugadins versliuką. Pasirodo, kukučiai turi senas tradicijas. Kas užsuks prekybos vaikais kranelį?!

 • brent 2019 sausio mėn. 19 d. 13:45:20

  lietuva nyksta o dar pardavineja vaikus,begedziai

 • taip 2019 sausio mėn. 19 d. 13:33:17

  Šiais laikais nesunku mobiliaku padaryti nuotr. ar net įrašų. Bet jokios informacijos apie įvaikintus vaikus nėra. Na taip, paslaptis. Kur daug paslapčių, ten daug ir juodulių.

 • pilietis Lietuvos 2019 sausio mėn. 19 d. 13:29:59

  Užsienin bet kokia kaina. Va ten tai rojus. Kukučiai galėjo pateikti faktus - "va kaip gerai gyvena tie jau atiduoti 28". Bet tyla, nes ir patys nežino. Bet būtinai išvežt, nes užsienyje, ir būtent labai toli, yra gerai. Jokių argumentų, jokių įrodymų, koks anų vaikų likimas. Vien malimas liežuviu ir atsikalbinėjimas. Praleido šansą. Kokį? Gyventi N.Z. Galimi įtėviai atvažiavo, bet jokių pasakojimų, nuotraukų, faktų, kaip gyvena jau turimi 2 lietuviukai neatvežė. Kodėl?

 • mįslei 2019 sausio mėn. 19 d. 13:24:06

  Kitam duoda ir pats apsiėda. Kas? Kukučiai.

 • natalija 2019 sausio mėn. 19 d. 12:21:32

  TamXXX man atrodo kad tas xxx turi pats issiplauti ne tik smegenis bet ir SAZINE

 • Vakar 2019 sausio mėn. 19 d. 11:41:44

  per tele vaiku teisiu psichologas apkaltino zmones,kad sugadino mergaitei gyvenima.Pirma-isvezti neleido teismaskas reta,antra pats Slusnys desimt metu slepe pedofilija Sveksnoje.Kaip jis galejo ten dirbti ir matyti,kaip isnaudojamos naslaites.Slepti.Tai nusikaltimas.O dabar jis dar drysta moralizuoti ir aiskinti savo 'tiesas'zmonems.Gal mergaitei ten butu geriau,o gal -ne.Tai reikejo aptarti su visa ju seima,o ne tik skubiai iskisti net nezinant tenyksciu salygu.Kaip dirba vaiku teises ,ir priklauso nuo tu zmoniu,deje,ten yra,kokiu neturetu buti.

 • Nusiraminkit 2019 sausio mėn. 19 d. 11:27:04

  Akivaizdu, kad įvaikinimo šalininkai nemato korupcijos ir išvalstybinimo. Broliui gal valstybė padėjo stoti ant kojų? Davė darbą, išgyvenimą, visai šeimai, likusiai be tėvų- tiems paaugusiemd vyresnėliams paramą? Ne! Vos įsitvirtino patys- bando kažką daryti- užkardos, pažeminimas. Kur anksčisu buvo- !bandė įkibti į gyvenimą patys! Bet tai neteiškua, kad nenori būti kartu. Kokie išsigimėliai kurie yra už sistemą tokius vaikus parduoti, o ne valstybės sistemos sukūrimą, tokioms šeimoms išlikti kartu?

 • Irena 2019 sausio mėn. 19 d. 11:15:01

  Lietuvos institucijų nesusikalbėjimas išgarsės visame pasaulyje , taip pamažu valstybė praranda autoritetą . AŠ NE UŽ TAI KAD ATIDUOTI Į UŽSIENĮ VAIKUS, bet .N. Zelandijos piliečiai patikėjo Lietuvos institucijomis , atvyko , turėjo dideles finansines išlaidas ,.... ir dėl Lietuvos institucijų klaidos mergaitės neįsivaikino. Kaip tai suprasti ? Juk tai negarbė ?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PRITRŪKO: Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovė Edita Janušienė teigia, kad iki kovo mėnesio nacionalinio biudžeto plano įvykdymo pritrūko surinkti 114 mln. eurų mokesčių.
 • STABDO: JAV aviacijos milžinė „Boeing“ dėl koronaviruso krizės stabdo „Dreamliner“ serijos ilgo nuotolio lėktuvų gamybą Pietų Karolinos valstijoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip vertinate sprendimą riboti patekimą į miestus ir miestelius ilgąjį savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +6 C

 +3 +5 C

 

+4 +5 C

 +18 +20 C

+15 +16 C

 

+13 +15 C

1-6 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0791 PLN - 4.5643
RUB - 82.4810 CHF - 1.0560
GBP - 0.8780 NOK - 11.3875

Nuorodos