respublika.lt

„Didžiojo šeimos gynimo maršo“ dienoraštis: liko 21d. Pagėgių kunigaikštystė, Šilutė, pūga Gargžduose - straipsnio komentarai:

 • s
  sd 2021 balandžio 26 14:35:09

  Čia labai reikalingas dainininko Dambrausko maršo Himnas.

  0 0
  Atsakyti
 • m
  mielasis pR 2021 balandžio 25 09:15:34

  palaikau jus visapusiškai (esu lezbučių garbintojas). Dar labai laukiu bendrų WC, nes noriu atsigrožėti gamtos grožiu - nuostabiomis tytėmis. Žodžiu laikykimės prieš tas netašytų molių gaujas.

  7 5
  Atsakyti
 • v
  visko juk gali būti 2021 balandžio 25 02:59:06

  gal premjerė laukia tik preteksto atsistatydinti, nes ji dar atrodo, kad nesuviokia, kur pateko ir ką čia ji daro su visa tauta? Gali valdžia ir pati išsiskirstyti, nes prezidentas aiškiai ir suprantamai išsakė savo poziciją link xonserwatorinio brudo...

  5 1
  Atsakyti
 • P
  PONAI, PONAI, BE EMOCIJŲ... 2021 balandžio 25 02:47:47

  ŠALTAS VEIKSMAS padarys daugiau naudos, nei patys tikitės: pasimodeliuokite mintyse. Ką padarytų pvz. Wylniaus išgamos, jei Tauta kokią savaitę mašinomis UŽBLOKUOS VISĄ SOSTINĘ ir centrines institucijas? Taigi miręs reikalas ir demokratijai - kapai, sustos absoliučiai visa nustekenta valstybė, o valdžios parazitai iškraičios patys iš kėdžių kaip Smetona prieškary "per upelį"... MATOTE, kad Tautos jėga gali būti beribė, tad nesiplūskite čia vieni ant kitų, o kam vibratorius ANAME GALE ĮJUNGTAS, tam aiškiai bus apie ką pamąstyti...

  6 1
  Atsakyti
 • O
  O 2021 balandžio 24 23:27:26

  Iš Pravieniškių autobusas planuojamas? Esu tikras, ten tik šeimos vyrai.

  7 12
  Atsakyti
 • Š
  ŠIAIP NUOMONĖ 2021 balandžio 24 21:01:12

  Nekreipkite dėmesio į provokuojančius pR komentarus. Tegul jis sau su savimi diskutuoja. Jis gina savo LGBT ar kokius ten savuosius, o mes savo šeimas. Tik deja, mes jiems neprimetame nieko, o jie nerimsta, jiems reikia net mokyklose auklėti mūsų vaikus, kad jie sužinotų jog tokie yra. Vaikai mokyklose patys sužino, ir nereikia jiems kišti savo ideologijos. Nereikia vaidinti skriaudžiamus, nes to nėra. Lietuvoje jie gyvena ramiai, bet bando vaizduoti nuskriaustus. Manipuliuoja kaip tik gali. Nors sėdi valdžioje, bet vistiek jaučiasi blogai. Tai gal laikas nueiti pas gydytojus ir pasipasakoti apie savo būseną. Gal problemos pačiuose? Kiekvienas žmogus gali turėti psichologinių problemų, tik vieni susitvarko su jomis, o kiti deja užkrauna kitiems jas. Jauskitės kalti, kad jie blogai jaučiasi. O taip, aš neprivalau jaustis blogai niekam blogo nedarydama, jeigu kitam žmogui kažkas netinka. Ir man tas pats kas su kuo miega, gyvena. Bet mano erdvės nelieskite.

  24 9
  Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 24 21:28:41

   Absoliuti dauguma tiek šio neapykantą skatinančio portalo skaitytojų, tiek būsimo šeimų maršo dalyvių homoseksualius žmones pažįsta nebent iš televizoriaus, o apie grėsmes sužino tik iš visų demagogų ir tiesiog menkystų, kurios nesugeba kitaip pritraukti dėmesio savo narcistiškoms asmenybėms, kaip tik manipuliuodami žmonių baimėmis: kad kažką su vaikais padarys, kad šeimas suardys... Kad jų ardyti nereikia – pusė santuokų Lietuvoje ir taip baigiasi skyrybomis, ne tai, kad likusi dalis yra lyg iš pasakos, nebent faktą, kad trečdalis Lietuvos moterų patiria smurtą nuo savo vyro / draugo ar partnerio laikysime pasaka. Skalabijat apie tai, kaip jie jūsų pagimdytus vaikus pavogs, o tūkstančiai vaikų Lietuvoje gyvena be tėvų. Ištieskit jiems savo gailestingumo ranką, kuri, atsiprašant, turbūt už mano pimpalą trumpesnė, nes niekas neimat tų vaikų. Užvakar pradėta nagrinėti byla, kurioje du dūchai vieną homoseksualą uždubasino prieš tai šlapimu aplaistę – va taip ramiai jie ir gyvena.

   15 15
   Atsakyti
  • t
   tam pR 2021 balandžio 24 21:57:50

   Kasdien vyksta nusikaltimai įvairūs. O jau tarp jūsų skyrybų nevyksta, smurto nebūna?:) Manęs nepažįstat bet žinot kad mano ranka trumpesnė už tamstos pimpalą. Keistas palyginimas pimpalas ir ranka. Na nesistebiu, kas kam aktualu:) Tik abejoju ar pats ranką tiesiate. Mano profesija tokia, kad aš kasdien sėdžiu ranką ištiesus visiems sergantiems. Taip kad.....Todėl ir sakau, žmogus pats gali jaustis nelaimingu, kad sukeltų gailestį, arba gautų ko jis nori. Tai jau manipuliacija.Deja tikrai pažįstu homoseksualių žmonių, ir tikrai jie šaunūs, savo pimpalų nelygina nei su niekuo. Blogas tonas parodo koks žmogus yra.

   11 2
   Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 24 22:14:04

   Tai jau dabar kasdien vyksta nusikaltimai įvairūs?O kur tas jie sau ramiai gyvena?Vakar pas kaimynus latvius Tukumse du bičai buvo kaimynu apipilti degiuoju skysčiu ir padegti. Tai, kur jūs čia gyvenant, kad jums tai skamba, kaip „kasdien vyksta nusikaltimai įvairūs“? Homoseksualūs žmonės yra tokie pat žmonės, kaip ir visi kiti – ir gyvena, ir skiriasi, ir smurtauja. Ir būna neištikimi, ir būna gyvena kartu iki dienų pabaigos ir nori vadintis šeima. Bet čia prasideda kitos pusės nepilnavertiškumo kompleksai ir geras gėjus tampa tas, kuris niekam net nesako, kad yra gėjus. Nuolat prikišami, kad jie savo lovos reikalus rodo, bet jie to nedaro. Jeigu vyras su moterimi gali eiti susikibę už rankų, tai kodėl homoseksualūs žmonės negali?Jeigu mylintys vyras ir moteris gali susituokti, tai kodėl homoseksualūs žmonės negali? Ko jūs bijot?Įvardinkit ką nors, ką nors apčiuopiamo, o ne iš begalinio savo ego ir kompleksų sąrašo.Arba sėdėkit sau namuose ir nesidemonstruokit. Nerašykit.Nekomentuokit

   6 12
   Atsakyti
  • k
   kliedesys 2021 balandžio 25 00:13:50

   tie du dūchai, kaip sakai, pirma kartu narkotikais svaiginosi. Taigi, nereikia skleisti demagogijos. laisves partija nori iteisinti narkotikus. O del skyrybu - asmeniskai pasistu geju, kuris isvaziaves susituoke su kitu gejumi. Pagyveno gal metus ar du santuokoje - dabar jau issiskyres geria. Taigi, nereikia lia lia ;)

   6 2
   Atsakyti
  • O
   Opelis 2021 balandžio 25 07:35:57

   jei tu asmeniškai pažįstį gėjų, reiškia tu toks pat esi gėjus ir mes tave į maršą nepriimsime, nereikia mums provokatorių

   4 1
   Atsakyti
  • t
   tam Opelis 2021 balandžio 25 10:14:56

   Tamsta, nusikalbate kaip reta:) Yra homoseksualių žmonių kurie nepriklauso LGBT bendruomenei, nelaksto gatvėmis, ir nereikalauja kažkokių išskirtinių teisių, dėmesio. Jų niekas neskriaudžia, jie gyvena savo gyvenimus, mokosi ir dirba. Taigi, tenka dirbti ir kartu su tokiu žmogumi. Ir jis niekuo nesisikiria nuo tavęs ,manęs, tik orientacija.Taigi, neperlenkite lazdos, būtent yra homoseksualių žmonių kurie viską supranta ir net jau pradeda vienas kitas išdrįsti kalbėti, kad šitie perlenkia lazdą. Beje, nusikaltimai kasdien vyksta gatvėse, namuose. Bet tas pR mato tik savus, bet net negirdi kai jam sakai kad užpuolami vyrai, moterys, vaikai, net seneliai užmušami. Jam tas nerūpi, jis rėkia kad gėjai negali būti užpulti atsitiktinai. Aš jam sakau, kad kiekvienas žmogus gali turėti psichologinių problemų , bet jis negali jų krauti visuomenei, turi eiti pas psichologą, psichiatrą.Mokyklose nereikia vaikams kišti tos demagogijos. Vaikai vieni iš kitų pasijuokia,jie vaikai.

   6 1
   Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 25 12:47:39

   aš irgi pažįstų daugybę heteroseksualių (normalių) žmonių, kurie dirba savo darbus, mokosi ir gyvena. nesąmonių nerašinėja, po idiotiškom peticijom nepasirašinėja, pirmai progai homoseksualaus žmogaus ped...astų nevadina, į neapykantos skatinimo ir paranojos garbinimo maršus eiti neplanuoja. taigi, neperlenkite lazdos, būtent yra heteroseksualių žmonių, kurie supranta, kad Lietuvoje vietos užteks visiems ir, kad jokių realių baimių homoseksualūs žmonės nekelia. ir jie jau pradeda ne tik tai matyti, bet ir išdrįsta kalbėti, nes tikrai ne homoseksualūs žmonės atleidinėja su idiotiškais batais šokinėjančius homofobus, svarsto gražulį etikos komisijoje ar tvirtina (ir) homoseksualius žmones į aukščiausius valstybės postus. tiesiog realybė keičiasi ir žmonės supranta, kad ne tie laikai, kai kiekvienas kitoks nei jis žmogus gali turėti kuoką už nugaros – tokių yra dauguma ir matydami, kad šviesos kelias yra graženis už pykčio, baimės ir neapykantos, jungiasi ir kiti.

   2 1
   Atsakyti
 • K
  Klonio gatvės durchatas 2021 balandžio 24 20:13:14

  Mieli gynėjai, ar pravažiuosite pro Garliavos Klonio gatvę, paimsite mus kelis patvorinius į maršą, bo baigiame sušalt prie tvoros ir spirituotas vynas į pabaigą eina....

  10 16
  Atsakyti
  • n
   nu tave tai tikrai pasiims 2021 balandžio 25 02:40:03

   savi 240 "alibabos", nepergyvenk taip ryškiai...

   8 1
   Atsakyti
 • c
  cc 2021 balandžio 24 20:09:15

  cool stuff

  1 1
  Atsakyti
 • K
  Kartu galime viską! 2021 balandžio 24 18:58:18

  Bijo šito maršo Valdantieji! Bijo žmonių susivienijimo! Būtinai dalyvausime su visą šeimą! ????♥️

  30 6
  Atsakyti
 • G
  Gal laikas užblokuoti 2021 balandžio 24 18:53:27

  pR jūs tik kurstote neapykantą. Ką jūs čia veikiate? Nematau diskusijos, tik pykčiai. Aš pavyzdžiui negaliu pakęsti Delfi komentatorių, tai nei skaitau, nei rašau ten.

  24 4
  Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 24 18:59:23

   ta prasme... hater'ių veisimo mašinos produktas mane kaltina neapykantos kurstymu? :D

   3 16
   Atsakyti
  • P
   Pats sau meluojate 2021 balandžio 24 19:07:49

   Šiaip aš neesu nei mašina, nei heiteris. Niekada neteko komentuoti jūsų pasisakymų. Jūs pats kitus įžeidinėjate, o vėliau vaidiname nuskriaustą.

   16 3
   Atsakyti
  • T
   Tam pR . Klausyk peddervaflernike . 2021 balandžio 24 19:08:25

   KAS TAU IS TOS LAIMES IR IS TOS GARBES .

   15 2
   Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 24 19:35:51

   ta prasme... jūs nematote šiame portale „savų“ komentarų ar nenorite matyti? dar nieko niekada nesiūliau ištremti, deportuoti, pakarti už kiaušų, iškastruoti, ką vietiniai daro nuolat be atskiro prašymo. ir jūs visame šitame portalo sraute, šiame įraše užkliuvo mano komentarai?

   3 13
   Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 24 19:37:13

   p.s. aš niekada nevaidinau nuskriausto. rasit kur – pacituokit ir užsakysiu „national geographic“ metams.

   1 8
   Atsakyti
  • n
   na 2021 balandžio 24 19:56:52

   kad tave cituoti, tai dar iki to nenusiridensime gal

   5 1
   Atsakyti
 • L
  LGBT 2021 balandžio 24 18:24:03

  Seimos taip pat dalyvaus renginyje. Kvieciu visas LGBT seimas turincias vaiku atvykti i seimu marsa ir palaikyti stiprias seimas.

  9 18
  Atsakyti
  • A
   Ar kas prieš 2021 balandžio 24 18:55:24

   Aš manau, kad jeigu stipri šeima, tai gerai. Tai turi būti šventė!!! Labai tikiuosi, kad bus abipusė pagarba! ♡

   8 4
   Atsakyti
  • T
   Tokių "šeimų" Lietuvoje nėra 2021 balandžio 24 19:58:42

   Važiuokite į kokią Kaliforniją

   12 1
   Atsakyti
 • L
  Lesbiete 2021 balandžio 24 18:20:54

  Musu seima taip pat dalyvaus seimu marse.

  11 13
  Atsakyti
  • G
   Gerai 2021 balandžio 24 19:00:59

   Gal po šio maršo žmonės taps geresni vieni kitiem ir drąsesni prieš valdžios sprendimus!

   12 4
   Atsakyti
 • A
  Arlekinas 2021 balandžio 24 17:49:10

  Oras užsakytas.

  4 1
  Atsakyti
 • p
  pR 2021 balandžio 24 17:05:43

  manau, kad labai gera idėja prie įėjimo į prekybcentrį šikpopierį dalint.

  5 30
  Atsakyti
  • T
   Tadas 2021 balandžio 24 17:24:47

   Ar tu pR neturi ka daugiau rašyt tik juoktis iš mūsų naršininku ?

   10 0
   Atsakyti
  • t
   to pR 2021 balandžio 24 17:34:36

   Geju paradai yra geris, o seimu paradai yra blogis ar ne ? :)

   22 0
   Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 24 17:37:14

   nesuprantu, atrodo pagyriau organizatorius, o jūs...

   1 13
   Atsakyti
  • t
   to pR 2021 balandžio 24 18:00:03

   Ka pasakysi i tai, kai po masinio skiepijimo padides "korona viruso" susirgimu ir mirciu skaicius ?

   11 0
   Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 24 18:10:29

   matyt pasiūlysiu į šikpopierį susivyniot, kad jau čia klausiat.

   1 3
   Atsakyti
  • T
   Tam pR . GAL PRITRUKAI SIKPOPIERIAUS 2021 balandžio 24 18:48:58

   Paprasyk gal senasis OZYS PRIKRAUTUS PAMPERSUS TAU PASIUS ?. SU ANTRA PUSE GALESI PASINAUDOTI KAIP SIKNAPOPIERIU O PRIKRAUTAJA PUSE PANAUDOSI KAIP KVEPALUS . TAU JUK OZIO SMARVE LABAI TINKA IR PATINKA

   11 1
   Atsakyti
 • t
  tommar 2021 balandžio 24 17:03:13

  paziurekite, kuo uzsiima save vadinantis objektyviu lrytas! vakar ideta apklausa: Ar palaikote Didiji seimos marsa. Vakar 60% ir beveik 7000 buvo, kad palaiko marsa. paziuriu siandien, ogi skaiciai sukeisti! jau marsa palaiko tik 27%, o nepalaiko - net 60%. kaip viskas sukciaujama sistemineje spaudoje! ar cia print screen'us i kokia Zurnalistu etikos komisija nusiusti? :)

  36 2
  Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 24 17:09:26

   nesvaik. buvo 7000 balsų iš google forms anketų, tai tiek ir liko.

   4 21
   Atsakyti
  • v
   ve 2021 balandžio 24 20:02:18

   Jei ir rinkimai taip vyksta, kaip ...... apklausos, tada ir rezultatai tokie, kokių niekas nesitikėjo

   10 0
   Atsakyti
 • E
  Europoje 2021 balandžio 24 16:58:37

  05.15 vyks protestai prieš tai, kas žlugdo žmonių gyvenimus dabar, o pas mus atsiranda pseudoopozicija, kuri nukreipia masių dėmesį nuo pagrindinių problemų. Pasižiūrėjus, kas yra organizatoriai, kokiu greičiu gauti leidimai, klausimų kaip ir nebekyla.

  5 19
  Atsakyti
 • V
  Vidma 2021 balandžio 24 16:57:16

  Kaip gali save gerbiantis lietuvis leistis būti cenzūruojamas kažkokių Mozės vaikų jų ‘socialiniuose tinkluose'?

  11 0
  Atsakyti
  • K
   Kareivis Šveikas 2021 balandžio 24 17:02:52

   kai einu sikt ,pamastau apie nudenos lenzbergu valdzia =taip skaniai nusitriedziu zinokyt

   11 0
   Atsakyti
 • V
  Vaclovas Kontrauskas 2021 balandžio 24 16:46:38

  Mieli Marijos Žemės gyventojai, tai, kad šiandien iš politikos yra padaryta pornografija, yra akivaizdu. Bet ar tie, kurie mušasi į krūtinę ir nori mus nuo to išgelbėti, yra kuo nors geresni

  3 26
  Atsakyti
  • S
   Senolis 56m. 2021 balandžio 24 16:48:23

   Manau, kad taip.

   18 2
   Atsakyti
 • S
  SS 2021 balandžio 24 16:42:47

  Pagėgiai, Gargždai, Šilutė, Klaipėda tai ne žemaičiai ir ne mažalietuvininkai. Tai PRŪSAI. Įsikalkim. O Palanga - KURŠIAI. Vadinkime viską istoriškai, o ne atėjūniškai.

  16 3
  Atsakyti
  • T
   Tam SS 2021 balandžio 24 16:59:14

   Tai kas ira LIETUVIAI . NES PAGAL TAVE BUS VIENI PRUSAI KITI LENKAI DAR KITI BALTARUSIAI , PASKUI LATVIAI . KAS LIEKA LIETUVAI ?.

   13 0
   Atsakyti
 • A
  AGRASTAMS 2021 balandžio 24 16:42:34

  NE!

  32 0
  Atsakyti
 • D
  Didziojo 2021 balandžio 24 16:41:37

  Bibano marsas už didesnes algas ir pensijas taip, jokiu kitų paskatų neįžvelgta

  3 17
  Atsakyti
 • C
  Charles Hoffe 2021 balandžio 24 16:37:54

  Kanados gydytojas Charles Hoffe taip kaip ir kiti jo kolegos pradejo vakcinavima nuo korona viruso. Po 900 zmoniu suvakcinavimo Moderna vakcina, gydytojas pastebejo, kad vyksta kazkas tai nenormalaus. Viena 38 metu moteri po skiepijimo praejus 15 min istiko antifleksinis sokas, istino liezuvis ir gerkle, tapo sunku kvepuoti, po savaites supralyzavo veida, praejus trims menesiasm veidas neatistate. KIta 81 metu pacienete, po skiepo pradejo skustis skausmais, Gydytojui pasake, kad po vakcinacijos jai taip skauda, kad nebenori gyventi. Labai daug gavo pranesimu apie neurologinius sutrikimus, buvo ir mirciu. Susirupines gydytojas pasiunte elektronini laiska zmonems, kurie buvo atsakingi uz vakcinacijos kampanija.Po 48 val gavo grasinanti laiska, del skiepijimo abejoniu. Vienu zodziu jam buvo uzdrausta neigiamai kalbeti apie vakcinavima. Gydytojas sako, kad tai ne vakcina, kad tai yra genu terapija. Galite patys pasiklausyti ka jis kalba - rumble - Dr. Charles Hoffe Sounds The Alarm

  18 0
  Atsakyti
 • S
  Si akcija nuskambes per pasauli 2021 balandžio 24 16:35:38

  nors LT politbiuro shakalai viska darys kad neisplatinti. Kaip sovietu sajungoje. Tai gali butio didis zingsnis ir Pasaulis Pajudes is shhhiiiknos tasko.

  22 3
  Atsakyti
  • O
   O 2021 balandžio 24 23:28:48

   Klausimas ar bent kokiame Kupiškyje apie jį sužinos, ką jau čia apie pasaulį.

   1 1
   Atsakyti
  • k
   kaip tai neišplatins? 2021 balandžio 25 02:49:57

   Tai juk, atrodo, kad kauniečio Orlausko TV transliuos berods gyvai? Pasidomėkite.

   0 0
   Atsakyti
 • n
  nu nu 2021 balandžio 24 16:21:45

  atvaziuosit i mano kaimuka taip suvartysiu ta jusu akcija kad begsit tekini :D uz seimu marsa matai jie....

  4 31
  Atsakyti
  • P
   Puiku 2021 balandžio 24 16:26:45

   Lauksime jūsų vartymo. Iki susitikimo!

   24 0
   Atsakyti
  • a
   apsisiksi savo troboje, 2021 balandžio 24 16:31:43

   kai atvaziuosime tau pranesime "kaimieti"

   17 0
   Atsakyti
  • T
   To nu nu 2021 balandžio 24 16:47:46

   Tai kokiam čia šūdkaimy gyveni? Nežinom kur važiuoti. Išsiviešink.

   16 0
   Atsakyti
  • J
   Jo 2021 balandžio 24 17:02:42

   Durniuk,sėdėk tam savo kaime,vartytojas matai atsirado!!Įvardyk kaimą,ko bijai,protingi žmonės ratu apeis!!

   11 0
   Atsakyti
  • p
   pR 2021 balandžio 24 17:03:34

   Vilniuje. čia jums ne miestas homofobams.

   4 10
   Atsakyti
 • .
  .Moteris 2021 balandžio 24 16:16:06

  Tikiu, kad šitas maršas bus pradžia žmonių pakilimui iš sąstingio, kuris jau baigia pražudyti Lietuvos demokratiją ir laisvo žmogaus orumą. Visi į maršą !!! Puikus tinklaraštininkas dirba . Malonu skaityti dienoraštį ????

  62 3
  Atsakyti
 • E
  Egidijus 2021 balandžio 24 16:14:29

  Kaip Garliavos laikais, mobilizuojamos visos sistemos pajėgos, nes pajuto tikrą pavojų. Nekreipkit dėmesio, darot tikrą ir gerą darbą, žmonės! Mes visi su jumis

  52 1
  Atsakyti
  • n
   na ir kas, kad organizuojamos? 2021 balandžio 25 02:56:07

   o tos pajėgos jau Austrijoje ir Prancūzijoje buvo perėjusios į žmonių pusę, tai kas garantuoja, kad čia to nebus, ar vaikai iš kaimų, tarnaujantys Lietuvoje, eis gal prieš savo žmones su ginklu? KĄ?

   2 0
   Atsakyti
 • 9
  90% lietuvos nesuvaziuos, neturi lesu arba toli 2021 balandžio 24 16:13:51

  ir tiek nesutalpintu :))), bet sheimu bus daug. Oras bus geras, silta, manau turetume iskelti Tikru Seimu Veliava. Vyras, Moteris, vaikai.

  44 0
  Atsakyti
  • o
   ot tu juokingas: 2021 balandžio 25 02:51:31

   tai taip ir reikia, kad tas Vilnius nieko nesutalpintų, užgrūsti reikia su priemiesčiais, kad valdžiai smegenys pakrutėtų vieną kartą...

   4 0
   Atsakyti
 • O
  Oi 2021 balandžio 24 16:11:22

  SaunuoliaiJus organizatoriai,Seimo nariai,Vyriasusybes nariai tiek neapvaziuoja.Tiesa paskutiniuoju metu Premjere vazinejo po Traku,Svenciniu,Visagino,Salcininku,Vilniaus rajonus,agitavo skiepytis,bet daugelis nori to Sputniko vakcinos.Bet panele Simonyte sako ne,skiepytis galima tik Vakaru vakcinomis.Ot rusi,galetu Ambasados teritorijoje skiepyti norincius,jei zinoma tam nepriestarauja Istatymams ir ,,Landzbergiuko norams,,Linkiu visiems Seimos zygio organizatoriams sveikatos ,sekmes.

  46 0
  Atsakyti
 • H
  Ha ha ha 2021 balandžio 24 16:06:08

  Matem jusu susirinkima :D tikrai neisim. Jus tooooookias nesamones tausket, kad geda uz toki portala. beje cia kas sukeliat nu kaip jus man nusisnekat... Save is sono ziurekit geriau :D

  4 51
  Atsakyti
  • n
   nesamone yra tik viena 2021 balandžio 24 16:08:51

   lgbtiq vienaragiu kvailyste.

   36 0
   Atsakyti
  • t
   tam ha ha ha 2021 balandžio 24 16:10:03

   Neik ,juk niekas tavęs neprievartauja. O pačiam už save nė gėda, kad dviejų sakinių nesugebi rišliai , taisyklingai parašyti?

   47 0
   Atsakyti
  • T
   Tam ha ha ha 2021 balandžio 24 16:14:20

   Bijai jog subininiam teks dingti is LIETUVOS NAFIK .

   29 0
   Atsakyti
  • č
   čia jau ne ha ha 2021 balandžio 24 16:26:10

   čia reto kvailumo beraščio sapalionės,gydykis vargšeli,gal dar ką daktarai pagelbės,nors abejoju.

   17 1
   Atsakyti
 • B
  Butinai eisime palaikyti seimos 2021 balandžio 24 16:05:16

  Zmones kurie realybeje daro inasa. Nieko brangiau ir graziau uz seima nera. Visi like galintys tureti seimas tik pavieniai like neuzaugos. Vyras, moteris ir vaikai sudaro graziausia ir vieninteli seimos jungini.

  58 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KAPITALAS: Vyriausybė pritarė Lietuvos dalyvavimui steigiant Baltijos šalių regioninį kapitalo rinkų plėtros fondą, kurio tikslas – didinti Baltijos valstybių mažų ir vidutinių įmonių finansavimo prieinamumą, taip pat plėsti Baltijos šalių kapitalo rinkas.
 • PAŠTAS: Pagrindinė Kauno centrinio pašto įveiklinimo galimybių studijos rekomendacija dėl šio unikalaus pastato išsaugojimo ir pritaikymo visuomenės reikmėms – čia įsteigti Architektūros centrą (institutą), vykdantį ir muziejaus funkcijas.
 • TURIZMAS: Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija tenkino Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro, ginančio viešąjį interesą, pareiškimą ir panaikino Trakų rajono savivaldybės administracijos priimtus administracinius aktus, leidusius kaimo turizmo pastatų statybą Aukštadvario regioninio parko Vilkokšnio kraštovaizdžio draustinyje.
 • ĮSTATYMAS: Ketvirtadienį Seimas ketina priimti parlamentarų darbo sąlygas reglamentuojantį įstatymą.
 • ATLYGINIMAS: Nepaisant vidutinių atlyginimų skirtumo mažėjimo, užfiksuoto nuo balandžio iki liepos, Lietuvoje vyrai liepą uždirbo vidutiniškai 185 eurais daugiau nei moterys: vyrų vidutinis atlyginimas šiuo metu siekia 1596 eurus, moterų – 1411 eurų.
 • TERMINAS: Siūloma iki 12 mėnesių (vietoj šiuo metu nustatytų 6 mėnesių) ilginti nelegalių migrantų sulaikymo maksimalų terminą ir šiuo laikotarpiu nesuteikti jiems teisės laisvai judėti Lietuvos teritorijoje.
 • ANGLIS: Kinija pažadėjo nebefinansuoti naujų anglies kasybos projektų užsienyje.
 • SODRA: Rugpjūtį pirmą kartą šiais metais „Sodra“ fiksavo neigiamą priėmimų į darbą ir atleidimų balansą: „9.220 žmonių daugiau atleista nei priimta“
 • BALTAI: Rugsėjo 22 dieną 21 val. Vilniuje ant Altanos kalno Vilniaus Romuva kartu su apeigų grupe „Kūlgrinda“ visus kviečia švęsti Rudens lygiadienį bei Baltų vienybės dieną.
 • PROTESTAS: Australijoje, Melburno mieste, jau trečia diena vyksta statybos darbuotojų protestas, kurį išprovokavo valdžios sprendimas neleisti neskiepytiems darbininkams dirbti savo darbo.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate LRT darbą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +10 C

+8 +13 C

 

+6 +15 C

+9 +14 C

+10 +14 C

 

+14 +15 C

0-10 m/s

0-10 m/s

 

0-10 m/s

       

Nuorodos