respublika.lt

Dabar LRT - svarbiausias valstybės klausimas - straipsnio komentarai:

 • Sigitas 2019 gegužės mėn. 10 d. 17:23:47

  O kad tą LRT užvaldė lansberginių gauja ir diktuoja savo vienašališką nuomonę visiems piliečiams, kurie vakarais leidžia laiką prie televizoriaus ir sugeria visus narkotikus, kuriuos tik siunčia LRT transliuotojai.Taigi ,tų transliuotojų išvaikymas ir to ir kitų kanalų atidavimas visuomenei, štai kur yra gyvenimo ar mirties klausimas Lietuvai.Tame LRT veikėjų pavardžių neminiu, nes visa Lietuva juos jau žino kaip nuluptus.Ne vienas senolis klausydamas vakare tų jų nesąmonių ir melagysčių infarktą sau sukėlė tidėl daugelis nebenoro tų visų ,ne tik LRT žinių klausyti, bet ir kiti kanalai jū propagandos užvaldyti

 • Sigitas 2019 kovo mėn. 21 d. 17:31:32

  "Gelbėjo" ir šaipėsi ir tam slibinui taip niekas ir nesugebėjo galvų nukapoti.Gaila, jis jau ir į savivaldybes padėjo savo sisteminiams pralysti, ties ,šį kartą jau ne taip daug, bet gera pradžia pusė darbo

 • gabija 2019 kovo mėn. 12 d. 10:26:30

  Per trumpa laika LRT pavirto velniai zino kuo. Rytines laidos tai tik keliu praneselu pasiplepejimas apie ora, kelione i darba ir apie dar nei si nei ta ir uzsienio klykautoju atseit dainos. Po to pakaitomis vis tos pacios motereles Mildazyte, Nikolsone, baisuokle Marcenaite, dar baisesnes vienos tokios grupuotes samdytines Makaraityte su Miliute ir Pumprickaite... Laidos miescioniskos, pavirsutines.,, ;.

 • Juozas 2018 spalio mėn. 16 d. 19:12:09

  Negalima iš LRT reikalauti objektyvumo, nes dabar čia surinktos pagrindinės propagandinės pajėgos perėjusios iš MG baltic televizijų (trūksta tik patyčių tėvo Valatkos) ir jos toliau atidirba savo buvusiam šefui.

 • o taip! 2018 spalio mėn. 16 d. 18:03:51

  Kyla didelis pavojus LRT žaisti į vienus - kairiosios politinės propagandos - vartus. UNESCO, gelbėk vieną nuomonę ir vieną tiesą!

 • AGOTA 2018 spalio mėn. 16 d. 17:35:09

  Dabar LRT yra uzurpuota koncervatoriu ir yra ju ruporas,Kol dirbs toki zurnalistai kaip Jakilaitis ,Miliiute vadovaus Garbaciauskaite,tol girdesime vienasaliska nuomone ir bus formuojama atitinkama nuomone palanki koncervatoriams,Baisu ,kad mokesciu moketoju islaikomas kanalas ,o ziureti neimanoma ,nes kitaminciai nutraukiami viduryje sakinio ,neisklausoma ju nuomone,zurnalistai elgiasi arogantiskai,Mano nuomone butina keisti visa LRT vadovybe ir idarbinti naujus nepriklausomus zurnalistus ,

 • Tai juk ne demokratinės ir 2018 spalio mėn. 16 d. 17:25:51

  laisvos ir nepriklausomos LRT suvaržymas ir,atseit, kišimasis į jos vidaus reikalus, o būtina ,kol kas,i r atsakinga valstybės lėšų tratinimo saviškiams kontrolė, jau nekalbant apie transliacijų ir įvairių propagandos ir demagogijos formų nuolatinį skleidimą palankų politinių grupuočių ir oligarchų naudai irjų interesams ginti.

 • Geras straipsnis 2018 spalio mėn. 16 d. 17:16:45

  autoriui - bravo!

 • Praeivi, 2018 spalio mėn. 16 d. 16:41:57

  koks tu gudrutis ir kaip viskas paprasta "nepatinka- nežiūrėkit". Tai grąžinkit pinigus į biudžetą. Nemokat naudoti, nenaudokit. Steikit savo TV ir rodykit propagandą, kokią tik norit. O kol pinigus gauni iš biudžeto, tai turi atsižvelgti į visas visuomenės sroves.

 • SKVERNELI 2018 spalio mėn. 16 d. 16:32:21

  PRIBRENDO LAIKAS SI BROJLERIO RUPORA PRIVATIZUOTI TAGUL PERKA LENZBERGAI VISTIEK LRT MAZAI KAS ZIURI.

 • lrt tai aukso kasyklos is tautos 40 mln . 2018 spalio mėn. 16 d. 16:26:49

  Gruodzio pradzioje Seimui pateiktoje LRT informacijoje mineta, kad darbuotoju vidutinis atlyginimas praejusiu metu rugseji buvo 3089 eurai, didziausias – 3765 eurai neatskaicius mokesciu. „Sodros“ duomenimis, rugpjuti 258 orlaiviu pilotai ir kiti giminišku profesiju specialistai vidutiniškai „ant popieriaus“ uždirbo 3656 eurus. Šios profesijos atstovais – menesis iš menesio lyderiauja tarp pelningiausiu specialybiu. Antroje vietoje – 107 skrydžiu vadovai, kuriu vidutinis atlyginimas sieke 2730 euru.

 • Tautietis 2018 spalio mėn. 16 d. 15:17:08

  Kas rinko tą LRT vadovę.Negi jos darbas Delfi portale neparodė,kas ji per žmogus.Ar ji tiko į vadoves? Dabar per televiziją ir radiją visos žinios ir nuomonės iš Delfio.Ryte nebėra to laikraščių skaitymo ,kad galėtum klausyti.Tai iš Delfi pletkai ,tai dainušką užleidžia.Jau žemiau nebegai LRT KRISTI. Gal kai kas iš vadovų susirūpinkit LRTpadėtimi.Juk negalima taip juoktis iš Lietuvos gyventojų.Kokia tai viena "višta" darbo tvarką vos ne visoj Lietuvoj per LRT radiją ir nuperkamus žurnalistus.

 • privalo 2018 spalio mėn. 16 d. 14:26:32

  LRT būti nuolatinės laidos , kuriose įvairių pažiūrų žmonės turėtų teisę pasisakyti, o jei naujoji direktorė kvies tik savo, iš delfio laikų draugelius.. lauk iš darbo. turi būti aptartos visos ,valstybei svarbios temos, kurios nagrinejamos kitose žiniasklaidos priemonėse,nes jos privačios ir joms rūpi pelnas, o ne valstybės gerovė

 • Praeivis 2018 spalio mėn. 16 d. 13:52:14

  nepatinka nežiūrėkit. Kur problema? Man asmeniškai valstiečiai nepatinka (manau kad tai oligarcho asmeninė partija), tai ir neklausau ką jie kalba. O štai Respublika leidžia visas nuomones, tai ir komentuokit. Delfi ir gi galit komentuoti. Pirmyn.

 • Senis 2018 spalio mėn. 16 d. 12:52:58

  Labai daug ką parodo pretendetų į prezidentus reklama LRT.

 • Mindaugas 2018 spalio mėn. 16 d. 12:24:08

  Sio autoriaus visi straipsniai geri, idomiausia kad atejus naujai vadovei is komerciniu televiziju suguzejo visi, turbut algos geresnes, o ir pinigu iki valios. Nezinau ar tiesa bet vienas laikrastis rase kad simtalapiams , ne irangai o smtalapiams per ke?is metus isleido 20000 tuks. EU .

 • nuomone 2018 spalio mėn. 16 d. 11:25:52

  na,as tai jau net neprismenu,kada paskutini karta buvau isijungusi LRT.Kiekviena karta ziureti i tas kalbancias,arogantiskas galvas,kurios kalba tik tai kas joms paranku,o kitu nuomone net neisklausoma,tikrai nesinori.Tik labai abejoju ar tinkama vadova issirinko LRT,nes jau kiek laiko,o jokiu pasikeitimu nesimato.Kaip vare i vienus vartus,taip ir toliau varo.

 • ! 2018 spalio mėn. 16 d. 10:43:26

  Net toks elementarus daiktas, kaip transliacija internetu padaryta taip painiai, kad niekaip neprisikasi prie tos transliacijos. Užlepesinta reklamų, kažkokių nesąmoningų pasiūlų parsisiųsti kažką papildoma. Kažkoks šabakštynas, ne visuomeninė už biudžeto pinigus. Delfio bardakas perkeltas į LRT. Negana vieno buvo.

 • r x 2018 spalio mėn. 16 d. 10:39:51

  Tiesiai i desimtuka!

 • Idiotas 2018 spalio mėn. 16 d. 10:11:45

  Labai geri komentarai.Malonu,kad daug yra žmonių ,kurie gerai supranta kas vyksta su mūsų ketvirtąją valdžia. LRT labai supanašėjo su P.Putino propagandos mašina.Putino televizija tiesiog meistriškai kvailina rusijos žmones,LRT neatsilieka kai kur gal ir pranoksta rusijos žiniasklaidą. Daug demagogų iš žiniasklaidos "elito"sukilo šaukdami ,kad seimas kėsinasi į demokratijos garantą...Bjauru klausytis ir žiūrėti šališkų ir dažnai melagingų paistalų. Valstybinis radijas ir televizija turi nešališkai informuoti visuomenę apie tai kas vyksta šalyje ir pasaulyje,o neužsiiminėti pletkais ir įvairiais labai abejotino meninio lygio šou.Ir nesistenkit įpiršti mums į prezidentus Šimonytės su Nausėda.

 • Viskas apibūdinta labai tiksliai 2018 spalio mėn. 16 d. 10:04:56

  Ir aš taip galvoju. Bet ką galvoja žurnalistų Etikos komisija? Nejaugi juos tenkina nuolatinė Miliūtės, Makaraitytės ar Pumprickaitės demagogija? Baisu.

 • LRT-Lietuvos GĖDA 2018 spalio mėn. 16 d. 09:49:04

  P.A.Rusteika visiškai teisus.Kai LRT vadovai ir grupė draugų šūkauja apie žodžio Laisves,atrodo labai veidmainiškai.Keisčiausia,kad taip įtikėjo savo galiomis,kad net nebesuvokia,kad PATYS ATRODO APGAILĖTINI dviveidžiai.Nejaugi galvojate,kad Lietuvos žiūrovai,klausytojai ir skaitytojai tokie buki,kad nemato ir nesupranta kam atstovaujate,kas LRT užsakovai ir dirigentai?Sudegusio teatro artistai,pažvelkite nors kartą į save iš šalies...Ponas A.Rusteika ir K.Girnius labai taikliai apibūdino visą tikrąjį žiniasklaidos veidą.RESPECT.Yra Lietuvoje ir tikrų žurnalistų!

 • Aldona 2018 spalio mėn. 16 d. 09:38:52

  Perskaičius straipsnį pasidaro gera, kad yra blaiviai mąstančių, bet kas toliau? Kaip puolami valstiečiai tik pajudinę truputį šią organizaciją-pasipriešinimas kyla didžiulis.

 • Mindaugas 2018 spalio mėn. 16 d. 09:16:21

  As tos televizijos koki 20 metu neziuru, geda ziureti .

 • Geras straipsnis 2018 spalio mėn. 16 d. 09:11:55

  O LDiena lt. Irgi gerai aprašė "Kruvinoji marčia"

 • Romualdas pilnai 2018 spalio mėn. 16 d. 09:03:46

  Labai puikus straipsnis !Vieną kartą šis melo pūlinys turi sprogti...

 • zeka 2018 spalio mėn. 16 d. 08:58:14

  Kokiam vežime sėdi-tokią ir giesmę traukti turi.Kad ir kaip skaudu kalbėti apie LRT vis viena mintis ieško esmės.O esmė - tai kas , po velnių , tą " nepriklausomą" Lietuvą valdo ir užsako muziką?Visi nepatenkinti , pikti , o priešo tai nėra.Jis taip giliai pasislėpęs , kad šešiolika LRT išardžius nerastum.Kvailina , kiršina mus visus ir laukia kol perkasim vieni kitiems gerkles , o tada liksim kalti , kad nesilaikom demokratijos.Informacija šiais laikais brangiausia prekė.Gal Valstybei ji per brangi?

 • XXXL 2018 spalio mėn. 16 d. 08:51:38

  Artėjantys savivaldybių, prezidento ir Seimo rinkimai yra nepaprastai svarbūs, nes jų rezultatai apspręs tolesnį valstybės ir tautos likimą. Jeigu mes būsime pasyvūs ir leisime SISTEMAI toliau griauti valstybę ir jos žmonių gyvenimus, tai pasmerksime save, savo vaikus ir vaikaičius nykiam vegetavimui. Reikia aktyviai dalyvauti rinkimuose ir pasiųsti visas tas neoliberastines padugnes ir jų šeimininkus į istorijos šiukšlyną. Atsibuskime!!!

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar manote, kad koronavirusas Lietuvoje jau nugalėtas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+14 +16 C

 

+16 +18 C

 +27 +29 C

+27 +29 C

 

+21 +23 C

3-5 m/s

2-3 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1330 PLN - 4.4425
RUB - 77.8155 CHF - 1.0866
GBP - 0.8945 NOK - 10.5403

Nuorodos