respublika.lt

„Vilniaus viešajam transportui“ vadovaus D. Aleknavičius - straipsnio komentarai:

  • K
    Kis 2021 birželio 08 13:59:39

    prekiaus knapemis autobusuose?Tai lygis!

    0 0
    Atsakyti
  • g
    grynas -Pilypukas 2021 birželio 03 16:16:38

    is kanapiu darzelio...

    12 0
    Atsakyti
    • K
      Kis 2021 birželio 08 13:59:39

      prekiaus knapemis autobusuose?Tai lygis!

      0 0
      Atsakyti
  • L
    Laurutė Kasčiūnaitė 2021 birželio 03 17:34:32

    Dar viena "pieška" pastatyta į tuščią vietą nuo kurio nieko nepriklauso. Tegu atsisėda į smirdantį 40-ies metų truliką ir pasivažinėja per kamščius mėnesiuką už 600€. Manau šypseną pakeis krokodilo ašaros....

    17 0
    Atsakyti
  • "
    "Monach" 2021 birželio 03 18:20:42

    Mmmm pasėdės vadovo kėdėje,kol bandomasis laikotarpis pasibaigs ,jeigu būtų 10 metų vairą "pasukiojąs" po Wilno gatvėmis,tvirtai vado kėdėje sėdėtų ....,kad būtų tobula,reikia išmesti kas nereikalinga ... !!! !!! !!!

    10 0
    Atsakyti
  • R
    Rima 2021 birželio 03 18:29:30

    ne tik suolas,bet ir transporto priem. bus spalvotos.

    10 0
    Atsakyti
  • D
    Darius 2021 birželio 03 22:03:46

    Ar ne bus eilinis PI$ nes labai jau pana$us i PI$

    7 0
    Atsakyti
  • K
    Kazkas 2021 birželio 03 23:29:41

    Savo meiluzui vietele dave silta. O gal meiluzei, nezinau kaip cia tiksliai pavadinti - meiluzis ar meiluze?

    4 0
    Atsakyti
  • n
    nu jo 2021 birželio 03 23:54:02

    labai interesna isvaizda

    9 0
    Atsakyti
  • M
    Mindaugas 2021 birželio 04 02:13:41

    Čia panašu Laisves Sajungos žmogelis... Ar tikrai ar suklidom.... Vaivorikstes dabar pies ant autobusu

    8 0
    Atsakyti
    • K
      Kis 2021 birželio 08 13:57:45

      Armonaites sypsena,lengva speti kam priklauso sis autobusistas?

      1 0
      Atsakyti
  • k
    kada bus bilietai?? 2021 birželio 04 07:25:42

    tai bus galima nusipirkti bilietą į troleibusą? nebereikės atsisuntinėti kažkokių programėlių iš Marso ir jas aktyvuoti?

    9 0
    Atsakyti
  • K
    Kis 2021 birželio 08 13:57:45

    Armonaites sypsena,lengva speti kam priklauso sis autobusistas?

    1 0
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • BRANGSTA: Ekonomistas Marius Dubnikovas sako, kad dabar ekonomika yra priešaušryje, kur brangsta ir žaliavos, ir elektra bei dujos, o kainos dar didės.
  • KONKURSAI: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos duomenimis, Kauno miesto savivaldybė šiemet turėjo įvykdyti 45 vadovų konkursus (26 - į bendrojo ugdymo mokyklas, 14 - į ikimokyklinio ugdymo įstaigas, 4 - į neformalaus vaikų ar suaugusiųjų švietimo įstaigas ir 1 - į švietimo pagalbos įstaigą).
  • KAMEROS: Rūpindamasi gyventojų saugumu, sostinė prie jau turimų 153 vaizdo stebėjimo kamerų įrengia dar 70.
  • BEDARBIAI: Ilgalaikiai bedarbiai sudaro 44 proc. visų Užimtumo tarnyboje registruotų darbo neturinčių asmenų.
  • PRATYBOS: Savaitgalį Raseiniuose vyks civilinės saugos kompleksinės pratybos ir mokymai „Tauras 2021“.
  • SKIEPAS: Europos vaistų agentūra (EVA) spalio pradžioje turėtų priimti sprendimą dėl palaikomųjų „Pfizer/BioNTech“ vakcinos nuo COVID-19 dozių vyresniems kaip 16 m. amžiaus žmonėms, ketvirtadienį nurodė vienas aukšto rango pareigūnas.
  • DARBAS: Nuo 2006 metų darbingo amžiaus gyventojų skaičius Lietuvoje sumažėjo nuo 2,2 mln. iki 1,8 mln.
  • 112: Apie 15 proc. arba vidutiniškai po tūkstantį skambučių per dieną – tokia dalis Lietuvos gyventojų Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) vis dar pasiekia senaisiais pagalbos numeriais, kurių netrukus nebeliks.
  • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
  • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +15 C

+5 +10 C

 

+4 +9 C

+12 +16 C

+12 +17 C

 

+12 +14 C

0-9 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos