Valstybės kontrolė šiemet ketina baigti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemos auditąnuotraukos (2)

2020 sausio mėn. 15 d. 10:58:37 Perskaitė 1098

Valstybės kontrolė šiais metais planuoja baigti kelis aplinkos apsaugos auditus, taip pat švietimo sistemos pažangos ir teismų sistemos auditus.

 

Institucija trečiadienį pranešė, kad tarp prioritetų išlieka ir daugiabučių namų atnaujinimo, vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, kelių infrastruktūros valdymo, antstoliams ir notarams pavestų valstybės funkcijų, asmenų su negalia socialinės integracijos sritys.

Kaip trečiadienį žurnalistams sakė Valstybės kontrolės Ekonomikos audito departamento direktorius Julius Lukošius, daugiabučių namų modernizavimo auditą ketinama baigti jau kitą savaitę.

„Jo metu žiūrėjome, kaip atrodo modernizacija, kaip faktiškai atrodo tie dalykai, kuriuos girdime apie renovacijos kokybę, greitį ir kada galėtume tikėtis didesnio efektyvumo“, – sakė J. Lukošius.

Tuo metu vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo auditas, pasak jo, turėtų būti baigtas birželį.

„Vertiname, kaip atrodo centralizuotas vandens tiekimas, kaip ir kokiu būdu geriamąjį vandenį gauna juridiniai ir fiziniai subjektai, iki kokio lygio sutvarkomos nuotekos“, – sakė J. Lukošius.

Valstybės kontrolė kaip ir kasmet vertins, ar auditų rekomendacijos įgyvendintos laiku ir tokia apimtimi, kaip buvo sutarta su audituojamaisiais subjektais.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net