respublika.lt

Skaitmeninis euras: Rytdienos pinigai ar dar vienos ES pinklės? - straipsnio komentarai:

 • K
  Kam reikalingas skaitmeninis euras? 2021 sausio 28 13:11:38

  Tam, kad "laisvame-demokratiškame" elektroniniame konclageryje būtų pasirinkimas - atsiskaityti SKAITMENINIAIS arba.. NEGRYNAISIAIS eurais ! Tai maždaug, kaip prievolė nesirodyti be antsnukio -bet gyvuliai turi pasirinkimą: kaukė arba respiratorius. O grynieji naikinami jau dabar: bankuose grynieji nekeičiami, nepriimami, prekybcentriuose vakare pirkti gali tik savitarnos kasose, kurių pusė grynųjų nepriima; vėliau nepriims visos kasos. Palaipsniui vis mažiau bus galima naudoti grynus pinigus, o dezinformacijos priemonės skelbs, kad "ūkių" gyventojai vis mažiau atsiskaito grynaisiais, todėl jų "patogumui ir saugumui" sudaromos sąlygos SKAITMENINIAMS atsiskaitymams, t.y. naikinami grynieji.

  48 0
  Atsakyti
 • N
  Na pabandykite 2021 sausio 28 10:22:08

  dabar paneigti,kad tai ne samokslas?Ta pandemija tik pretekstas einant link visuotines zmoniu skaitmenizacijos.Jau dabar atsiranda siulymai nebegydyti tu zmoniu kurie atsisakys "skiepytis",bausti BK kurie netiki korona,antivakserius...aplamai visus kurie nepasiduoda,tai masinei psichozei.Kas del skaitmeniniu pinigu,tai prisiminkim pries kiek laiko ta kampanija prasidejo.Dabar tai daroma nieko nesivarzant,nes valdzia pamate,kad zmones bevaliai.Neveltui 30m.skirste i gyvulius ir"elita".Net,kai mus atvirai pavadino"gyvuliu ukiu",mes niekaip neregavome.Mums kisa iskreiptas vertybes o mes tylime.Mus apvagia,meluoja-tylime.Tai ko neekspermentuoti su tokia aviu banda kuri visko bijo?Bet valdzia musu irgi bijo!Todel ir suvare mus i getus ir ateme teise laisvai mitinguoti,bet teises streikuoti jie neateme.Tai dar vienintele galimybe kuria mes galime teisiskai pasinaudoti.Jei ja dabar nepasinaudosim,tai kito kelio neturesim...Visos teorijos kurios kazkada buvo vadinamos"samokslo"jau realybe.

  45 0
  Atsakyti
 • G
  Gina 2021 sausio 28 11:05:54

  Bandysiu: 50 euru popierinis variantas- sumoku 50 euru uz batus, pardavejas gauna 50 euru, kuriuos sumoka uz mesa, mesos pardavejas, gaves 50 euru perka santechnikui uz paslaugas ir tt, 50 euru kaip buvo taip ir liko 50 euru. Dabar kortele apmokenimas- KIEKVIENAS mokejimas MINUS 2 eurai, kuriuos pavagia bankas. Dazniausia bankas yra kitos salies, taip pinigai iskeliauja is salies, JIE YRA PAVAGIAMI bankyru.

  37 0
  Atsakyti
 • A
  Antanas 2021 sausio 28 11:21:03

  Išsišiepęs Butkevičius aiškino jog atsisakydami litų nieko neprarasim o praradom kainos kilo 3,5 karto. Įvesdami eurus apvogėt mus o dabar siūlot dar vieną apiplėšimo variantą.

  36 1
  Atsakyti
 • j
  jo 2021 sausio 28 15:56:06

  Laimingi lenkai neįsivedę euro.

  36 0
  Atsakyti
 • S
  Skydas 2021 sausio 28 09:45:17

  Tai labai pelninga ir patogi piliečių kontrolė,prisidengiant "atsiskaitymo patogumais" bei kova su "šešėliniais" pinigais.

  34 0
  Atsakyti
 • Ž
  Žodžiu 2021 sausio 28 14:08:31

  Pinigai uždirbti mūsų bus jau nebe mūsų, jie paprasčiausiai bus nusavinti. Jau dabar yra visokie limitai, nes negali pasinaudoti savo pinigais kaip ir kiek nori, arba turi kreiptis į banką, kad jis tau leistų pasiimti daugiau nei limituota. Paskui bus dar baisiau, tavo pinigų išleidimą griežtai kontroliuos, ir kiekvienas euras bus uzpajamuotas, net dovanotas. Būsime bankų ir korporacijų vergai, be nieko, be apsisprendimo laisvės.

  29 0
  Atsakyti
 • L
  Labadiena 2021 sausio 28 17:08:33

  Taigi, po truputi prasideda, Naujosios pasaulio tvarkos igyvendinimo planai. Kam buvo paaukota 5 trilijardai doleriu? Ogi 5G rysiui. Ir tik durnas gali galvoti, kad tai del musu ir greitesnio kompo veikimo. TAI TOTALIOS KONTROLES PRADZIA.

  28 0
  Atsakyti
 • z
  zero 2021 sausio 28 11:04:07

  sugalvojo vėl kažkokia afera,ne kitaip,vėl nukentės vargšai ponai eilini karta praturtės

  25 0
  Atsakyti
 • J
  Jurgilas-analfabetas Centrinio banko klapčiukas 2021 sausio 28 13:02:02

  Nepasako ar nutyli pagrindinį faktą- Skaitmeninis euras ir kitos skaitmeninės valiutos panaikins visus bankus kurie yra tarpininkai-tai yra žmonės neša pinigus į banką gaudami palūkanas o po to išduota kreditus- per skaitmeninius pinigus visi bankai ir kredito unijos bus sunaikinti absoliučiai su visais Mauricais Mačiuliais ekspertais kabutėse- veiklą vykdys tik Centriniai bankai kuriuose skaitmenines sąskaitas turės fiziniai ir juridiniai asmenys-grynų pinigų nebus todėl tai ir vadinama skaitmeniniu konclageriu-bet kada jums karktelėjus ar pasipriešinus vakcinai ar koncentracijos stovyklų kūrimui jums bus atjungtos sąskaitos ir jūs virsite bomžu Kirtimuose.

  24 0
  Atsakyti
 • a
  aaa 2021 sausio 28 15:06:24

  Esminis tikslas yra isstumti grynuosius ir atidaryti saskaitas visiems zmonems centriniame banke(jis privatus). Centrinis bankas tures socialinio reiting sistema (pvz, parasei komentara pries valdzia ar paeme tavo vaika pries tevu valia ir kreipeisi i institucijas) sistemoje uzsifiksavo, reitingas nukrito ir vietoj pvz. 1000 turimu euru galesi panaudoti tik 600. Nenuejai pasiskiepyti pagal reikalavimus (o tai ruosia ilgam laikotarpiui:))-turi 0 euru saskaitoje ir esi pavojingas visiuomenei ale. Tokia sistema turi jau kinai (kam idomu galite susivesti skaitmeninis juanis i pajieska). Pradzioje zinoma buna daug graziu zodziu, nieks ale negali paaiskinti kam to reikia, kai jau ir taip el. budu visi atsiskaitineja, na o veliau kilpa vis po truputi spaudziama. Ta pati giesme buvo, kai pradejo stumti is apyvartos grynuosius: bankomatai bus, nuemimo limitas neribojamas ir t.t. Siandien matome, kad atokesneje vietoveje issigrynint sudetinga ir jei reik daugiau, kainuoja papildomai.

  24 0
  Atsakyti
 • s
  sveikinimai 2021 sausio 28 10:29:00

  Visi pirmyn kinija nebetoli , kam noresim tam duosim , kas nepatenkinti raso ir skaito neta, tam uzblokuosim, pirmyn i sviesu kinijos rytoju

  22 0
  Atsakyti
 • j
  jeronimas 2021 sausio 28 15:11:50

  Jevrosojuzo bankas aiskiai ivardino,kad skaitmeniniai pinigai pakeistu cirkuliuojancius popierinius.Todel tik klausimas,ar lietuviski bankininkai tikrai atsilike informacijoj,ar tiesiog jevrosojuzas neteikia bankininkams tikslios info.O gal cia tokia izanga ,kad negazdinti vartotoju?? Tiesiog viena diena atsiras oriniai pinigai ar svajoniu pinigai salia cirkuliuojanciu popieriniu,o viena diena nuspres keli pasaulio aferistai kad popieriniai nebereikalingi??Argi nematot,kad pilietine visuomene zodzio nebeturi,o beveik tukstantis lietuvisku gerai apmokamu bankininku su nuoseda priesakyje,tiesiog pataikauja stambiesiems grobuonims??

  21 0
  Atsakyti
 • M
  MOLIS 2021 sausio 28 20:31:03

  Žmonės bus suvaryti į finansinius lagerius..Pelnysis bankininkai..Žmonės dar labiau nukentės nuo sukčių.Jau dabar per visokias internetines bankininkystes yra daug nukentėjusių..Ir bankai nemato, kaip sukčiai iš sąskaitų nurašo pinigus... Būsime visi kaip kaliniai ar neveiksnūs piliečiai, kurie nesugeba naudotis grynaisiais pinigais......

  21 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 sausio 28 11:12:51

  Euras, tai Vokietijos markes slapyvardis siaubiant buvusias tarybines respublikas. Pinigai visada eina i centra. Centras yra Vokietija. Netgi naudojami popieriniai eurai yra skirstomi i markes, banknotai nuo 100 euru, ir ostmarkes, banknotai iki 50 euru imtinai. Senoji Europa nesugeba gyventi be koloniju. Po 1990 metu visa buvusi TSRS teritorija yra kolonija. Nereiketu kliedeti apie tsi, kad del skaitmeninio euro ivedimo spres visos salys. Spres koloborantai sedintys Briuselyje. Jiems Merkel, kas menesi, duoda po gera sauja Judo sidabriniu. Lietuvos Bankas, su banko veikla neturi nieko bendra, tai Reicho kanceliarijos padalinys, priziurintis, kad Lietuvoje isliktu nrisgyvenimo salygos, kad pabegeliai nesugalvotu grizti ir toliau keltu senuju ES saliu gerove.

  20 1
  Atsakyti
 • L
  Logika 2021 sausio 28 15:45:33

  Priimkime hipotetiškai :) Jei sukurti kažkokią skaitmeninę atsiskaitymo formą, kuriai nereikalingi bankai, kurios neįtakoja valstybių vyriausybės, jei kiekvienas gyventojas gali turėti skaitmeninę piniginę, kurios turiniu gali atsiskaityti net turguje, nes visi tokias pinigines turi, tada klausimas o kam reikalingos valstybės su savo vyriausybėmis? Bendri pinigai, bendri įstatymai ir voila, ką turim?

  19 1
  Atsakyti
 • T
  Taip 2021 sausio 28 12:17:33

  Suprasčiau, jeigu būtų įvesti Lietuvoje skaitmeniniai litai, kurie suteiktų šiokį tokį valstybės savarankiškumą. Tačiau, kam įvedinėti kažkokius paralelinius eurus, nežinau. Juk dabar gali neturėti grynųjų pinigų, bet atsiskaityti virtualiai. Atsirastų žmonėms papildoma dilema, kuriuos pinigus pasirinkti. Žinoma, toks Sorošas galėtų susižinoti pirmas apie papildomas vienų ar kitų emisijas. Grynieji pinigai suteikia daugiau žmonėms laisvės. Pvz. nedirbo visą parą internetas, tai ką tuomet daryti, jeigu neturi grynų pinigų. O jeigu koks karo stovis, ką darytų žmonės be grynųjų.

  18 1
  Atsakyti
 • V
  Veikejas 2021 sausio 28 12:21:46

  jurgilaS..maigo desimtmeciai-cia nuoroda i vaikus ir jaunima kuris ir gime su mobiliais,tai ka,-septyniasdesimtmeciai ir kiti jau nurasyti,biomase...ar ponas atskrido is menulio kad nesupranta-ar galima turet interneta kaI TO---KIOS pensijos???

  17 0
  Atsakyti
 • P
  Prosenelis 2021 sausio 28 16:04:33

  Lietuvai butu gera proga susigrąžinti svuolačiu sunaikinta lita Butkausko Vainausko Sėdžiaus

  17 1
  Atsakyti
 • R
  Rimtautas 2021 sausio 28 12:23:04

  Rusija kuria skaitmeninį rublį, Kinija kuria skaitmeninį juanį, ES kuria skaitmeninį eurą. . smulkūs bankai (tipo doičebankas, SEBas, ...) tampa nereikalingi.... .

  16 0
  Atsakyti
 • Z
  Z 2021 sausio 28 10:55:45

  Kukučių sapalionės, kas vyksta ir kur einama matosi net užsimerkus

  14 0
  Atsakyti
 • V
  VYTAUTAS56 2021 sausio 28 12:47:12

  kas liečia finansus jau dabar baudžiava-bankas duoda kiek nori, nori daugiau už savo pinigus turi mokėt, net skaičiuoja kiek tualetinio pirkai ir pagal tai tavo šešeli vertina, o skaitmeninei pinigai tai jau vergovė, įdomu tik kokius štampus ant katu degins

  14 1
  Atsakyti
 • C
  Ceslovas 2021 sausio 28 21:16:03

  Skaitmeniniai pinigai tas pat jei tau nupjautu organa ir idetu i tavo kisene. Nors daikta turi, bet nepasinaudosi. Tiksliau naudosiesi pagal bankininku uzgaida.

  14 1
  Atsakyti
 • S
  Skaitmeninis euras „papildytų grynuosius pinigus, bet jų nepakeistų", - pabrėžia ECB ??????????? 2021 sausio 28 12:19:28

  dar vienas kuoliukas kuriant elektroninį konclagerį. . vienintelė viltis (net juokas ima) tai visi bankai (seb, luminor, doiče,....., ir dar didesni) nes esant skaitmeninei valiutai bankai tampa "vakarykšte diena" ....

  13 0
  Atsakyti
 • L
  Logika 2021 sausio 28 12:50:54

  Sakote „Skaitmeninis euras būtų euras, tik ne popierinis“. Leiskite paklausti, o kai aš moku kortele, tai iš jos išlenda popierinis euras? Manau, visi supranta, kad ne. Kortele yra perduodamas mokėjimas skaitmenine forma. Tai euras jau kaip ir dabar ciekuliuoja skaitmenine forma. Koks gali būti kitas paaiškinimas? Visos valstybės, kurios nori įvesti savo skaitmeninius pinigus, nori būti tų pinigų valdytojos. Juk tiesiogiai valstybė, turinti kažkokią savo valiutą, t.y. savo pinigus, negali įtakoti kitos valstybės turimų pinigų. Teoriškai. Praktiškai būdų yra, bet jie ekonominiai, politiniai, kariniai ir t.t. Klausimas kas yra skaitmeniniai pinigai? Jei už pvz. imti BTC, tai tada kalba eina apie serverius, blokų grandines ir bankų nereikalingumą, o tai niekaip nesisieja su valstybės noru valdyti savo pinigus, nes paprastai juos valdo centrinis bankas. Vėlgi, teoriškai :) Kol kas mano logika nemato logiško paaiškinimo kas turėtų būti tie skaitmeniniai pinigai, kurie nepanaikintų ir grynų.

  13 1
  Atsakyti
 • P
  Pėnsinikai 2021 sausio 28 18:48:57

  Tai kas mums pensininkams daryti, kai nei kompų neturime , nei mokam naudotis, atsiskaitinėjam grynais ,kuriuos atneša .

  12 1
  Atsakyti
 • p
  pensininkams 2021 sausio 28 20:36:34

  Dabar atneš virtualius pinigus. Pasirašysi, o tau parodys pinigų nuotrauką.

  12 0
  Atsakyti
 • O
  O 2021 sausio 28 11:39:59

  Tas ponas su krištolinėm linzėm buvo ir išliko suktas Algiukas melagįlis ,is partijos y partiję laksto , gaila lovy palikti ,pažystu jį ,tikėjau juo ,o jis pasirodo ei,inis šuleris tokios asmenybės y kalįjimą sodint , pralobo seime ,,,,,Vikaviškyje buvo tik eili is tarnautojes prie tarybų valdžios .

  11 0
  Atsakyti
 • L
  Linas 2021 sausio 28 16:53:07

  Aš taip ir nesupratau kuo skiriasi el.bankininkyste ir atsiskaitymas banko kortelėmis nuo el.euro????aš ir dabar galiu atsiskaityti be grynųjų pinigų, tai kam tada dar kurti kažką kas jau egzistuoja ir nebūtina ????ar čia aš kažko nesupratau?

  11 1
  Atsakyti
 • p
  propesorius 2021 sausio 28 10:56:56

  Visas narko verslas pereis į krypto)

  10 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasitikite PGR testų rezultatų tikslumu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
8. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
9. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
10. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
11. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
12. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
13. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
14. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
15. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
16. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
17. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
20. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +8 C

+2 +7 C

 

+1 +4 C

+8 +15 C

+2 +10 C

 

+3 +6 C

0-6 m/s

0-9 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos