Premjero patarėjas kviečia siūlyti, kurie verslo sektoriai galėtų veikti liberaliaunuotraukos (7)

2020 balandžio mėn. 03 d. 17:22:00 Perskaitė 1215

Ministro pirmininko patarėjas, Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys kviečia asocijuotas verslo struktūras iki pirmadienio Vyriausybei pateikti siūlymus, kurie verslo sektoriai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, karantino metu galėtų vykdyti veiklą.

 

„Premjero pavedimu, atsižvelgiant į sunkumus, kuriuos patiria šalies verslas dėl karantino ir atsižvelgiant į tai, kad turime ruoštis, kas būtų, jei pradėtume matyti, kad COVID–19 viruso plitimas Lietuvoje yra sustabdytas, prašome asocijuotų verslo struktūrų iki balandžio 6 dienos, 12 valandos informuoti Vyriausybę, kurie ekonomikos sektoriai su visais saugumų reikalavimų išpildymais galėtų šiek tik liberaliau vykdyti veiklą karantino sąlygomis“, – žurnalistams nuotolinėje spaudos konferencijoje sakė G. Surplys.

Kaip informavo G. Surplys, pasiūlymus kviečiama teikti elektroniniu paštu LRVkanceliarija@lrv.lt

Primename, kad Vyriausybė karantiną šalyje yra pratęsusi iki balandžio 13 dienos.

Karantino laikotarpiu šalies piliečiams draudžiama išvykti iš šalies, uždarytos parduotuvės (išskyrus maisto ir vaistines) bei kavinės. Taip pat draudžiami žmonių susibūrimai, neveikia šalies švietimo, ugdymo įstaigos, gyventojams rekomenduojama dirbti iš namų.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net