respublika.lt

Pinigų melžykloje nėra vietos lietuviams - straipsnio komentarai:

 • LIETUVOJE 2019 lapkričio mėn. 09 d. 00:11:56

  Vagys jaučiasi geriau nei inkstai taukuose. Čia juk baudžiama tik už tokius nusikaltimus kaip: už pavogtą vištą arba surūkytą kanapių suktinę.O visų valdžių visi tie tyrimai - tik muilo burbulas, kuris "supliukšta". Prošvaisčių, kad kas nors pasikeistų nenusimato.

 • Pastebejimas 2019 lapkričio mėn. 01 d. 12:17:49

  Perskaicius visus koment . jau netoli ta diena kaip pratrūks didelis pūlinys.Matyt startas bus kaip Neringa atsidurs Hagoje.

 • O ar kas nors dėl amžiaus afioros 2019 lapkričio mėn. 01 d. 08:51:54

  su plakatu nuėjo prie p.rezidentūros ? Ne , vadinasi jie nežino , kad jūs žinote , kad esate apvagiami....

 • 123 2019 spalio mėn. 28 d. 13:35:45

  susidaro įspūdis, kad korupcija Lietuvoje Nr.2 po ruSSijos (Nr.1)

 • vai-vai 2019 spalio mėn. 26 d. 11:05:33

  Naujasis salies vadovas tos nuostolingos sutarties pramuseja bet kokia kaina stengiasi prakisti i aukstas vadovaujancias pareigas.Nenustebsime, jeigu jis vel taps Klaipedos naftos vadovu.Galus juk reikia slepti.O A.Skardzius po tos aferos isaiskinimo kaip kam tapo priesu.Gerai, kad dar nepadare rusu snipu.Bet gyvenimas eina i prieki, visko gali buti.O ir musu zmones nemegsta tu, kurie isaiskina valdzios aferas.Prisiminkim L.Kernagio komisijos tyrimus del SNORO.Kadangi buvo isaiskintos valdzios aferos, sekancia kadencija L.Kernagiui i Seima durys uzsidare.Svarbiausia, kad ji taip nubaude rinkejai.Su Skardzium manau bus tas pats.Tai ko mes dar galim tiketis, jeigu patys esam glusi.

 • Edmundas 2019 spalio mėn. 23 d. 18:33:07

  Mano nuomone,čia panašus variantas,kaip su skolinimosi už 9 proc.iki 2021m,tik čia iki 2024m.Ir veikėjai,tikriausia,tie patys.

 • >>>Amen 2019 spalio mėn. 23 d. 16:24:56

  tu greičiau išnyksi, varganas senoli, nei Lietuva.Geriau išgerk pieno ir eik pamiegoti nei juokinęs žmones.

 • Kelmas 2019 spalio mėn. 23 d. 16:24:02

  Kalbama,kad didžioji dalis mokesčio grįžta į TS-LKD partijos juodają kasą. Juk apmokėt ,,NEPRIKLAUSOMIEMS' žurnalistams,teisėsaugos tarnams,politologams, komentatoriams pinigų reikia. Aišku gali būt,kad žmonės meluoja,bet...iš kažkur tai pinigai atsiranda.

 • Ie 2019 spalio mėn. 23 d. 15:59:01

  Nebuvo įdarbintas nei vienas specialistas iš Lietuvos... kas tas vienas specialistas?.. detektyvas? juk tai uždaras objektas, kaip atominė elektrinė.. niekas ten taip paprastai neįleidžia.. ir bet kokio žioplio studento tuo labiau... esmė tai, kad protingi lietuviai nieko nestokoja.. ir tokių laisvų lietuvių protų nėra.. nėra tokių mistinių lietuvių.. visiems prikišta pinigų ir visi gauna viską, ko nori (namus, vaikus-anūkus, karjeras-pinigus, įvairius gėrius).. bendro intereso jie negina.. tą supranta ir Rusteika... o nueinanti karta jau ne kažin kokie kariai.. brandaus proto lietuviai yra visi absoliučiai užimti.. ir turbūt suskaičiuoti (visi yra sistemoje)... štai todėl ir nėra įdarbintas nei vienas... keistoka, nes yra ir tam tikras užribis..

 • keista 2019 spalio mėn. 23 d. 15:58:01

  Nesuvokiama ką daro Lietuvos valdžia, totalūs nusikaltėliai. Likę Lietuvos piliečiai ne ką geresni, balsuoja už tuos pačius nusikaltėlius.

 • Amen 2019 spalio mėn. 23 d. 15:54:57

  Juk po keliu metu isnyks tokia salis... Ji bus ar musulmonu, ar rusu, ar lenku rankuose. Amen.

 • pavadino „amžiaus afera“. 2019 spalio mėn. 23 d. 15:49:21

  ir ką?! stovi kaip stovėjęs,neįsivaizduojamų pinigų srautas teka kažkam į kišenes,o ių Lietuvos gyventojų tuoj bus reikalaujama mokėti už orą namuose,ei bratkos ir siostros! nieko nebus,kol kaip pas urkas su kalašnykais pusę seimo neiššaudys ir vyriausybės nepakars....tik tokiomis drastiškomis priemonėmis galima sustabdyti šį lietuvių tautos genocidą,tai mano asmeninė nuomonė jeigu ką

 • Aklad 2019 spalio mėn. 23 d. 15:01:20

  Jei sitokia afera padarytu Prancuzijos valdzia,tai visi butu gatveje ir tokiu pinigu nemoketu,o nusikalteliai butu patraukti atsakomyben.O Lietuvoje tyla.Tai ir gerai tokiai durnai tautai,lai jus dulkina, nes to nusipelnet.

 • išvada 2019 spalio mėn. 23 d. 14:18:29

  Glušą ir bažnyčioj k***a.

 • Ordinas 2019 spalio mėn. 23 d. 14:00:55

  Komentaras "Ar dar atrodo kam 2019 spalio mėn. 23 d. 13:50:25" - Vertas Vyčio kryžiaus Ordino. Už teisybę ir drąsą.

 • na 2019 spalio mėn. 23 d. 13:52:30

  koks skambus pavadinimas,tikras saldainis vatnikams.Įdomu ar šis rašytojas yra buvęs ant laivo-terminalo? Ar šiaip sau loja?

 • Ar dar atrodo kam 2019 spalio mėn. 23 d. 13:50:25

  kad Lietuva yra "teisinė demokratinė valstybė"? Pati pirmoji, net dešimt metų trukusi afera, buvo konservatnykų Mažeikių naftos padovanojimas sukčiams iš už Atlanto, kartu kas mėnesį dar primokant tiek kiek paprašys.Dėl to netgi buvo nužudytas Mažeikių naftos direktorius su sūnumi ir vairuotoju, nes jis trukdė šiai aferai ir norėjo užkirsti jai kelią. Durnių laivo afera perspjauna ir Mažeikių naftą ir dėl jos buvo nužudytas Bronislavas Lubys, kuris norėjo terminalą pastatyti už savo pinigus ir tokio dydžio kokio reikia jo įmonei bei visos Lietuvos poreikiams. Kaip žiūrėti į tų aferų atidarymuose besipiarinančius politikus, kurių sąžinė sutepta ne tik korupcija ir valstybės skurdinimu, bet ir krauju? Kokį monstrą, vietoje svajotos valstybės, gavome mes per tuo nepriklausomybės metus? Visiškai policinė valstybė kurioje jau ne tik protestuoti, bet ir išsakyti savo nuomone neleidžiama ir tai netgi pavojingiau nei buvo sovietmečiu.....

 • pikta 2019 spalio mėn. 23 d. 13:00:54

  Komentuoti nenoriu, nes parašyčiau labai piktai apie šitos aferos architektus Roką Masiulį ir Dalią Grybauskaitę. Tai mūsų šalies naikintojai.

 • senis 2019 spalio mėn. 23 d. 12:54:12

  Lietuva su savo duju terminatoriumi prisideda prie Rusijos armijos poerginklavimo. Perka tas pacias Gaspromo dujas per Norvegija uz didesne kaina. Gaspromo virspelniai, gaunami parduodant Lietuvai per Norvegija ir eina Rusijos armijos perginklavimui. Sukombinavo ta Indipenden Magnolija Rusijos Valstybes Paslaptis. Kai to terminatoriaus islaikymas buvo prijungtas prie elektros kainos, kiekvienas lietuvis naudojantis elektra, gali didziuotis, kad prisideda prie Rusijos armijos perginklavimo. Tame tarpe ir Lansbergiai.

 • >skaitytoja 2019 spalio mėn. 23 d. 12:50:23

  Ir kaip tamstai tokios mintys gali suktis strimelės galvelėje, jog Karbauskis vadovauja Nausėdai. Kas tik nutinka blogo visur Karbauskis kaltas. Pagal tamstą išeina, kad šis kaltas, jog žmonės išrinko Nausėda ir siuntinėja po vojažus. Drąsi pulti Karbauskį ar ne? Sugrįš prezidentas štai jam ir pareikšk pretenzijas kam klauso Ramūno. Jei išdrįsi štai tada ir kaltink strimelės galva...

 • Rita Belazariene 2019 spalio mėn. 23 d. 12:34:01

  Grybcę su Roku Masiuliu ir kitais šios aferos organizatoriais į linčo teismą, nes kiti teismai tik išsukinės aferistus.

 • Garantijos 2019 spalio mėn. 23 d. 12:31:13

  Indopendence, Snoras, Garliavos kautynės "už mergaitę" - kaip "už Lietuvą" ir nesibaigiančios "atgrasymo" išlaidos - tai keturi drambliai, ant kurių sėkmingai dvi kadencijas prajojo prezidentė D. Grybauskaitė. Tęsinys būtų toks: nupirkti ir dar kartą perpirkti laivą; bankams - jokių mokesčių, nes, patys matot, nėra jokios konkurencijos; suburti tautos frontą "šalin teisėsaugą nuo N. Venskienės" ir toliau kurstyti baimę nuo Rusijos, kad "atgrasymas" reikštų išlikimą. Tai ne tik patriotiška, bet ir garantuos propagandinę sėkmę naujam prezidentui. Ir konservatoriai G. Nausėdos NESUĖS.

 • Rūpintojėlis 2019 spalio mėn. 23 d. 12:30:51

  Turėtų dėl "Independen" savo nuomonę pareikšti ir pirmąsis Lietuvos "vadovas" V.L. Kaip čia yra ,kad tyli jam tik rūpi,kad neišaiškėtų jo darbeliai ankstesni,kai jis buvo teroristinės organizacijos-partijos pirmininku. Šiuo klausimu dėl "Independe" tyli. Keista.

 • ką jau čia 2019 spalio mėn. 23 d. 12:17:24

  banditai .Ir rezultatas toks . Kaip klostosi gerb. Neringos Venckienės "byla" - prezidento įsikišimas būtinas.

 • zemaitis 2019 spalio mėn. 23 d. 12:13:55

  taip

 • chm 2019 spalio mėn. 23 d. 12:13:36

  Visi kvaili sprendimai priimami rimtu veidu . D..lkina lietuvyną per visus galus ... ir d..lkins taškas

 • Mix 2019 spalio mėn. 23 d. 12:06:42

  Premjeras su finansų ministru ieško 100 milijono iš vargšų Lietuvos gyventojų, o nesugeba keliasdešimt milijonų pasiimti iš aferos "Indenpenden" organizatorių. Kaip sakoma - varnas varnui akies nekerta.

 • negalima kaltinti 2019 spalio mėn. 23 d. 12:03:05

  buvusios prezidentes.Ji isitikinusi,kad nepadariusi ne vienos klaidos,uztat ir dabar kritikuoja esancius valdzioje ir nurodo ju klaidas.

 • jei 2019 spalio mėn. 23 d. 11:59:49

  yra 'amziaus afera,turi buti ir 'amziaus aferistas -iste.Gal zinot kas jie,issiurbe ne tik naftaapmoka laivo lesas Klaipedos nafta,bet ir salies pinigus.

 • Nepakartojamas ir 2019 spalio mėn. 23 d. 11:54:13

  saziningasis Rokas Masiulis, kaip visu galu meistras, daugiausiai susijes su Independence laivu. Ji ir Grybauskaite reikia teisti, kaip ivykdziusius afera pries Lietuva. O Nauseda ka? Japonijoje issipuoses aukso grandinemis svencia? Alytus skesta nuoduose, o Skvernelio chebra zmones malsinti mokosi. Matyt patys jaucia, kaip prisidirbe.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: netoli Indonezijos Javos salos pakrantės ankstyvą antradienio rytą vyko 6,6 balo stiprumo žemės drebėjimas.
 • KARANTINAS: Australijoje, Melburne, antradienį padaugėjus naujų COVID-19 atvejų, penkiems milijonams žmonių nurodyta pasilikti namuose, įvestas dalinis karantinas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1325 PLN - 4.4689
RUB - 81.3769 CHF - 1.0642
GBP - 0.9051 NOK - 10.6218

Nuorodos