Nekilnojamojo turto bendrovei „SBA Urban“ vadovaus G. Muliuolisnuotraukos

2021 spalio 15 13:20:00 Perskaitė 88

Prie SBA grupės nekilnojamojo turto (NT) bendrovės „SBA Urban“ vairo stoja iki šiol jos komercijos padaliniui vadovavęs Giedrius Muliuolis. Jo vadovaujama komanda įgyvendins šiemet patvirtintą „SBA Urban“ strategiją, kurios vienas iš esminių aspektų – išskirtinių koncepcijų NT projektų plėtra tarptautiniu mastu.

 

„Prieš porą metų prie „SBA Urban“ komandos prisijungęs Giedrius savo kompetencijos ir energijos dėka įrodė gebantis pasiekti puikių rezultatų: pandemijos įkarštyje rasti solidūs klientai ir visiškai išnuomoti didžiausi nauji mūsų verslo centrai Vilniuje ir Kaune, užmegztos naujos strateginės partnerystės, suburta motyvuota ir ambicinga komanda. Tai puikus vidinės karjeros pavyzdys ir neabejoju, kad paskirtojo generalinio direktoriaus lyderystė ir profesionali komanda sėkmingai įgyvendins ilgalaikę strategiją, kurios vienas esminių bruožų – tarptautinė plėtra“, – sako „SBA Urban“ valdybos pirmininkas Lionginas Šepetys.

G. Muliuolis „SBA Urban“ generalinio direktoriaus pareigose pakeis G. Audicką, kuris padėjęs detalizuoti naujosios strategijos įgyvendinimo kryptis, nusprendė profesinę veiklą tęsti kitoje verslo srityje. G. Muliuolis prie „SBA Urban“ kaip komercijos direktorius prisijungė 2019-aisiais, iki tol jis daugiau nei dešimtmetį dirbo SEB banke ir buvo atsakingas už bendradarbiavimą su didžiausiais šio banko nekilnojamojo turto sektoriaus klientais.

Pagal šiemet pradėtą įgyvendinti plėtros strategiją „SBA Urban“ planuoja per ateinančius 5 m. investuoti 400 mln. eurų į naujai vystomus projektus – aukštųjų technologijų miestelius (angl. campus), el. prekybos centrus (angl. HUB), vėjo miestelius, tvarius bei inovatyvius verslo centrus.

Rygoje įsigytame perspektyviame 7,3 ha sklype tarp miesto centro ir oro uosto „SBA Urban“ vystys unikalios koncepcijos aukštųjų technologijų miestelį, kurio projektas baigiamas kurti su pasaulinio garso architektų komanda. Planuojama, kad čia įsikurs aukštųjų technologijų įmonės, mokslo laboratorijos ir tai bus įtrauki darbo ir gyvenamųjų erdvių ekosistema.

Prieš mėnesį bendrovė Rygoje ant Dauguvos upės kranto įsigijo ir kitą 3 ha sklypą, kuriame planuojama vystyti komercinės ar mišrios paskirties projektą.

„SBA Urban“ planuoja vystyti išskirtinės koncepcijos elektroninės prekybos ir logistikos miestelį prie pat Kauno, Biruliškėse, logistiškai patrauklioje vietoje prie judriausio šalyje kelio Vilnius-Klaipėda. Jis iškils prieš mėnesį įsigytame 12,5 ha sklype.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net