respublika.lt

Ar matyti šviesa tunelio gale? - straipsnio komentarai:

 • T
  Tikrai 2020 balandžio 15 10:36:02

  Pradeda matytis...ir muzika girdisi-LAIDOTUVIU!

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Safyras 2020 balandžio 09 08:19:36

  Prisipirko prekybos centrai, vaistinės vienkartinių kaukių, kurios kainuoja tikrai nepigiai, tai dabar reikia jas išparduoti, nes , pasibaigus privalomam karantinui, niekas jų nepirks... Lauke šviečia saulė, pučia vėjas ir vis tiek reikia dėvėti kaukę. Kam ? Kad užkrėstum, nesirgdamas ąžuolą, beržą ar liepą? O kiek žmonių per tą patį laikotarpį mirė nuo kitų ligų? Visais laikais gydytojai gyveno tikrai neblogai, tai visiems žinoma tiesa. Tik gaila, kad ne visi sugebėdavo teisingai nustatyti diagnozę, tai ir mirdavo ar tekdavo ilgai gydytis ligoniams , kurie nesulaukdavo tikrų savo srities profesionalų pagalbos... Uždraudė nusipirkti alaus butelį karštą dieną pajūryje, bet vaistų reklamos liejasi laisvai...Juk vaistinėse nedirba paprasti pardavėjai kaip prekybos centruose, tai kodėl branginami vaistai, nes reklamos yra įskaičiuojamos į vaistų kainas...Kodėl policininkai turi tapti tardytojais šį savaitgalį? Gal kad darbo pritrūko, kai visus uždarė namuose...

  0 0
  Atsakyti
 • K
  KOKS TUNELIO GALAS 2020 balandžio 09 00:35:13

  IR KOKIA ŠVIESA gali būt, kai tunelio galą užkimšę dvikojai gyvūnai ir neleidžia jokiam šviesos spindulėliui prasiskverbt? Nebent su lazdom juos iš tunelio galo išdaužyt. Gražiuoju neina su jais susikalbėt.

  0 0
  Atsakyti
 • t
  to> ZUK išminčiau, apsiversk medalį, jei nesi matęs antros pusės? 2020 balandžio 08 14:40:15

  Lietuvos banditinėms struktūroms, kurios naudoja valstybę savo interesams ir reguliuoja absoliučiai viską pagal leningradskos školos metodikas, nėra naudinga laikyti teritorijoje daug žmonių ir Tautą su savais interesais. Susivok KARTĄ SĄVOKOSE, KAM TARNAUJA LIETUVOS SATANA aukščiausiuose postuose? Dėl smegenų pamankštinimo: o tu garantuotas, kad KINIJOS KROVINYS Į KAUNĄ atvyko 100% ŠVARUS? KĄ? Kodėl čekai, kanadiečiai atsisakė tokių "pagalbų" KĄ? Kodėl nutūpė į valstybės vidurį, o ne ten, kur BANDITAI TURI turėti LAIKO SUSITVARKYTI SAVO RYŠIUS ir susislėpti visus galus? Mąstyk globaliai, o ne papūgauk, ką nupirkta žiniasklaida tau kiša.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kam čia tos senienos? 2020 balandžio 08 14:32:44

  Pasižiūrėkite JŪTŪBĖJE filmuką Federalinio Rezervo mirtis ir tyla prieš audrą 2020 03 29 ir viskas aišku, kad tvarkelė greitai bus padaryta LUX lygyje, juk nei Vatikano aukso, nei Popiežiaus jau nebėra, bet žiniasklaida tyli vis dar... Tiktai klausimėlis: Lietuvos auksas dar vis Šveicarijoje nuo prieškario Lietuvos, o šiandieninis "rezervas" - milijardinės skolos, tad kad iš MŪSŲ LIKS PO "CORONOS"? KĄ? KUR rimtos STUDIJOS ir TAUTAI ATSAKYMAI?

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Truba 2020 balandžio 08 11:55:54

  Matau tik Neries vandens lygi

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tam - 53 m. komunizma staciusiam 2020 balandžio 08 11:32:19

  Vaikeli, atskirk Lietuva nuo lansbergio. Kas tau pripute situ arabu? Sito dedules zydelio tevelis projektavo Kauno geta. Is Snieckaus gavo buta. Gal uzmirsai, kad tavo dedule deste marksizma-leninizma? Tai didziausias melo ir intrigu apologetas... Apie uzsieni. Mano vaikai isvaziavo, nes cia nesuvede galo su galu. Taip, kad geriau cia nerasinek ir eik valgyt pop corno...

  0 0
  Atsakyti
 • L
  LAIMA 2020 balandžio 08 11:10:17

  Patiko. Ypatingai " second hand". Taigi uz viska, uz visas skolas ir turciu kaulinima sau paramos sumokesim mes " Second Hand" sopo atstovai, musu vaikai ir anukai.

  0 0
  Atsakyti
 • 5
  53 metus komunizmą ir Lietuvoje 2020 balandžio 08 10:53:23

  ruso - žydai komunistai statė ,statė , o paprastas eilinis Lietuvos žmogus , taip to komunizmo daigų net tunelio nepamatė.Dabar žmonės visur laisvai kur nori važiuoja ir tie patys komunnistai , bet ir važinėdami po visą svietą , kiekvieną dieną ant Lansgergių ir Lietuvos vis loja.

  0 0
  Atsakyti
 • 5
  53 metus komunizmą ir Lietuvoje 2020 balandžio 08 10:52:25

  ruso - žydai komunistai statė ,statė , o paprastas eilinis Lietuvos žmogus , taip to komunizmo daigų net tunelio nepamatė.Dabar žmonės visur laisvai kur nori važiuoja ir tie patys komunnistai , bet ir važinėdami po visą svietą , kiekvieną dieną ant Lansgergių ir Lietuvos vis loja.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tam Vito : 2020 balandžio 06 14:49:24

  Uzsikimsk liezuviu ismetima,kad negautum baudos uz ekologija,"genijau"!

  0 0
  Atsakyti
 • "
  "Seniui" 2020 balandžio 06 14:31:13

  BRAVO!!!!!!!

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 balandžio 06 13:08:06

  Dovid-19 nusibaigs kai bankrutuos visi bankai. Bankai dirba kaip kolukiai, 9 metus dalija kreditus uz ustatus, 10 metais bankrutuoja, susirenka uzstatus uz isduotas paskolas. Indeliai dingsta, skolos bankams lieka. Indelius dalinai kompensuoja valstybe, valdoma banko paskirtu vadovu. Kompensuoja is tu paciu dunduku surinktais pinigais. 1998 metais, pirma karta banku istorijoje, bankams nebuvo leista bankrutuoti, tai yra nusiimti derliu, jie buvo uzpilti niekam nereikalingais tusciais pinigais. Tas bardakas tesiasi iki siol. Lagart, apsaugok Viespatie, aiskina, kad vel uzpils ES pinigais, Trampas jau pila. Bankams tu pinigu nereikia! Jiems reikia normaliai nusiimti derliu! Beda tame, kad derliu ims ne uz 10 metu, kaip iprasta, bet uz 22 metus. Tam ir pasitelktas tas susiktas Dovid-19.

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kol nebus perdalintas pasaulis ir JAV su Rusija ir Anglija 2020 balandžio 06 12:35:31

  nepasidalins įtakos zonomis ,kol Trump"as nesuvaldys žemyn riedančios JAV ekonomikos ir dolerio smukimo,tol jokia šviesa šiame tunelio dalyje vardu Lietuva nenušvis,nes j valdo bestuburiai sutvėrimai ,kuriems toli iki tokių vadovų bent kaip Vengrijos Urban

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vito-->tam ZUK ir ZUK 10:49:28 2020 balandžio 06 12:29:09

  Analfabetai iš prorusiško tvartelio gaidyno,išmokite pirma rašyti lietuviškai,o tik po to bandykite kažką pasakyti,nors ir taip aišku,kad jūsų galvos pilnos š.ū.d.o

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tam ZUK : 2020 balandžio 06 11:29:12

  Kadangi sovietmeciu inzinieriavau "Semoje",kuri vienintele gamino maistini spirita,tai paliudysiu : jus vogdavote Obeliu technikini,arba ... jau karta gerta!

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tam na : 2020 balandžio 06 11:26:11

  Nepalaidotu zmoniu kruvas rodo taip pat nepriklausomi zurnalistai. Priklausomi gi raso,kad "mire nuo letiniu ligu"...

  0 0
  Atsakyti
 • Z
  ZUK 2020 balandžio 06 10:49:28

  man kaltas Veryga tuo, kad tas dezinfekcinis skystis baisiai neskanus! Su kolega tvartelyje degustavome, tai nėra ko lyginti net su sovietiniu spiritu, kurį vogdavome sovietmečiu gamykloje.

  0 0
  Atsakyti
 • Z
  ZUK 2020 balandžio 06 10:03:05

  Su tokiu menku testavimo kiekiu,mes išeisime galutinai iš epidemijos tik po metų,maždaug 2021 m.vasario mėn.Lietuva nusikalstamai ignoruoja Pasauliniės Sveikatos Organizacijos direktyvas-testuoti,testuoti ir dar kartą testuoti.Lietuva daro priešingai,visaip stengiasi mažinti testavimus,nesugebame išplėsti testavimų centrų tinklo.

  0 0
  Atsakyti
 • N
  NF 2020 balandžio 06 09:37:03

  Mano manymu sendenos pasaulio zmonija uzvalde TAMSA IR KAS SVARBIAUSIA PAKLUSO VISI SETONO GALIAI. MAN ASMENISKAI YRA GEDINGA IR BJAURU,KAD TOKIAM DURNUMUI IR SETONO UZMACIOMS PASIDAVE IR KRIKSCIONIU DIEVO ZODZIO SKLEIDEJAI. GALIU DRASIAI PASAKYTI,KAD NIEKAS NEBETIKI DIEVU,NES SENDENOS DIEVO KANCIOS SAVAITE IR JO SUNAUS PRISIKELIMAS YRA TIESIAI SVEISIAI NUSISUKTA NO JO KARTU PALIKTA KAZKAM KITAM,TIK NE KRIKSCIONIMS.TOKIOS TAMSOS UZVALDYMO TIKRAI DAR NEBUVO,KAS TIKRAI PARODO IR KARTU PASAKO IR YRODO,KAD TIKEJIMAS DIEVU YRA LYGUS NULIUI.SI SIAUBINGA SUMAISTIS PRASIDEJO KAI ZMONIOJA PAKLUSO SETONO PALIEPIMUI ISIRINKTI SAU POPIEZIU IR KARTU DAVE GALIOS ZMONIJAI PAJUSTI,KAD YRA PATYS AUKSCIAU DIEVO IR VISATOS.DRASIAI SAKAU IR REISKIU,KAI SI TAMSA PASITRAUKS DAUG KAM BUS DIDZIULE GEDA PRIPAZINTI TIESA,KAD BUVO TOKIE KVAILI IR DURNI. DRASIAI GALIU DAR PASAKYTI,PO SITOKIO DIEVO ISDAVIMO,BUS DEVO RUSTYBE KURI PASIREIKS PER GAMTOS STIHIJAS, VISI ISDAVIKAI APKALTINS DIEVA IMS NIOKOTI JO NAMUS

  0 0
  Atsakyti
 • p
  pleptologas 2020 balandžio 06 09:19:38

  koridoriaus gale sviesa o ten pasirodo sikinikas

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Na 2020 balandžio 06 09:16:38

  Nepriklausomi žurnalistai randa tusčias nuo convid-19 viruso ligonines daugelyje šalių, tai transnacionalinių koorporacijų CNN, NBC, CBS, REUTERS ir kitų tikslinė isterija rodant net ne tas šalis, ar ligonines per buvusio viruso SEARS laikotarpį. Dabar mirtingumas mažas, ligoninės tusčios,o isterija didelė. Pasaulio rykliai iš naujo dalijasi įtakas, dar tas sveikatai pražutingas 5G ryšys.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 balandžio 06 09:15:16

  Dar vienas demesio nevertas straipsnis. Delfis, Vakaru ekspresas ir kiti niekinius straipsnius publikuojantys jau uzblokuoti. Atejo eile ir jusiskiui.....

  0 0
  Atsakyti
 • L
  Liepto galas 2020 balandžio 06 07:29:09

  Čia panašiai kaip šviesaus komunizmo statyba tunelio gale

  0 0
  Atsakyti
 • w
  wilk 2020 balandžio 06 07:22:25

  Šviesa geras dalykas,bet worychuy to daryti nesigauna-ne tos rogės!?

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Jums sunkiau rasti darbą siaučiant koronaviruso pandemijai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip elgiatės atšilus orams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
5. Olava STRIKULIENĖ: Ramūnui sapnuojasi prezidentas Gabrielius
6. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
7. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
8. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
9. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
10. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
11. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
12. COVID-19 pandemija valdžiai apsimoka
13. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
14. Dvejopi standartai jau įgriso
15. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
16. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
17. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
20. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Tapinas VS Pukelis (1)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +9 C

-1 +3 C

 

+1 +5 C

+2 +6 C

+2 +8 C

 

+5 +10 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos