respublika.lt

V.Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą - straipsnio komentarai:

 • Klausimėlis 2017 birželio mėn. 17 d. 17:58:36

  Gal kas prisimenat kokią sumikę pinigų prieš rinkimus pamėtėjo Grybauskaitei iš savo kompanijos INTER RAO Lietuva kauniečiai broliai (ne)žydai Garbaravičiai?

  0 0
 • Snoras ir Ūkis 2017 birželio mėn. 17 d. 17:56:47

  Holokaustas lietuviškai-tai sužlugdyti du bankai ir žmonių gyvenimai tūkstančiai -sugriauti ir šita komunistė karatistė įeis į istoriją-kad prie jos buvo sužlugdyti du bankai, žmonės dar 50 metų atsimins, kol paskutinis kreditorius nenumirs,- kaip ir kokiais būdais buvo sužlugdyti bankai.

  0 0
 • Suteptos rankos 2017 birželio mėn. 17 d. 17:56:05

  Už straipsnį “Kas valdo Vilnių” Dekanidzės šestiorkos nužudė Lingį. Už straipsnius apie Grybauskaitės gaujos organizuotą Snoro aferą ir jos tuo metu globojamų aferistų Friklio ir Kuperio nusikaltimus uždarė “Respubliką”. Valstybinė mafija. Pagalvokime apie tai.

  0 0
 • Radau štai tokį iškalbingą komentarą 2017 birželio mėn. 12 d. 20:49:50

  Buvusio KTU gimnazijos direktoriaus B.Burgio, kuriam dabar yra iškelta baudžiamoji byla, sūnus Elijus yra advokatų kontoros Raidla Lejins and Norcous partneris ir sandorių ir finansų departamento vadovas, o šios advokatų kontoros vadovas Irmantas Norkus yra Grybauskaitės statytinio LB valdybos pirmininko V.Vasiliausko-pagrindinio Snoro banko užgrobimo ir tyčinio bankroto organizatoriaus-bendramokslis grupiokas ir net kambariokas. Burgio marti Dovilė Burgienė yra advokatų kontoros Lawin partnerė ir įmonių praktikos grupės vadovė Lietuvai. Bet įdomiausia, kad ji priklauso skandalingai pagarsėjusiam Snoro Kreditorių komitetui...bei padeda bankroto administratoriui "išteisintam" ir "nekaltam" vagiui N.Cooperiui apvaginėti Snoro kreditorius... O vyro kontora ruošiasi atstovauti priešingai barikadų pusei. Kadangi, pasak patarlės, obuolys nuo kiaulės toli nerieda, tai baigiam čia vaizduoti tuos baltus ir minkštus... O šiaip šlykštu...

  0 0
 • JERONIMAS 2017 birželio mėn. 12 d. 20:47:55

  Kaip tik koncervatnykas ,taip ir vagis ir aferistas.Nuo pirmo iki paskutinio ciupk ir sodink i Lukiskes,tikrai neapsiriksi.Net jei ir ne koncervatnykas,bet prijauciantis sia teroristu ir vagiu gauja,irgi matyti gyvena ne is minimumoskirto Tautai? O ir vogti visos salygos,ypac kai dengia daukanto rumu pirsliene ir visa teisine valstybes sistema ,koncervatnyku atzvilgiu ,paskendusi rukuose.

  0 0
 • Ir dar apie Snoro pinigus J.Pundziaus kišenėse 2017 birželio mėn. 12 d. 20:46:16

  Banko Snoras Kreditorių komitetas, vadovaujamas Indėlių draudimo fondo vadovės A. Mažintienės ir kurio narė yra ir J.Pundziaus marti advokatė D. Burgienė, tvirtina visas bankroto administratorių "išpūstas" išlaidų sąmatas ir visus pusvelčiui parduodamo banko turto sandorius! Taip ir „išplaunami“ banko akcininkų ir indėlininkų pinigai, tik į savas kišenes!

  0 0
 • SMAGUMĖLIS 2017 birželio mėn. 10 d. 16:58:47

  VASILIAUSKAS, KUODIS, ŠIMONYTĖ + skambutis NE PRIE KO + FRIKLIS, COOPERIS = BANKO SNORAS SUNAIKINIMAS !!!

  0 0
 • Jie plėšikai 2017 birželio mėn. 10 d. 16:54:59

  Situacija su kuria buvau susidures, reikėjo i Sodras sąskaitą pervesti 6500 eurų, nuėjau į SEB banką padaryti pavedimo, kad piimtu grynus eurus ir pervesti i Sodros sąskaita paprašė 27 eurus, nuėjau į Šiaulių banką, ta pačia operacija padarė už 5,50 euro, ir pasakė, jeigu bučiau jų klijantas tai ta operacija kainuotu apie 2 eurus, tai savo sąskaita iš SEB banko persikėliau į Šiaulių banką, o pamastymui, Sodra savo sąskaitas turi kiekviename banke, todėl čia bankų pelnas ir yra didžiausias, reiškia bankai ir stambieji verslininkai rinko Lietuvos seimą

  0 0
 • kreditorius 2017 sausio mėn. 26 d. 23:46:57

  Šitoje vagių šalyje seniai viskas paskaičiuota ir padalinta. Pirmoje eilėje reikėjo išvogti iš Lietuvos žmonių pinigus, per dieną uždirbant po 18000 eurų. Nekilnojamas turtas juk niekur nedings, padarysime tris aukcionus, per kuriuos sumažinsime pirkimo kainas po trisdešimt procentų, o vėliau už centukus nusipirksime. Ta pati schema, kaip ir devyniasdešimtais metais. Kas gi pirks žemės sklypus Vilniaus centre arba apartamentus Nicoje?!...kuomet gali pasiimti už dyką. Čia Lietuva ir lietus ašaromis lyja...

  0 0
 • Snoras - bankininkystės pavyzdys 2017 sausio mėn. 26 d. 23:43:41

  Snoro banko bankrotas buvo dirbtinis, užsakytas skandinavų, tarpininkaujant amerikonams,užsakymą vykdant lietuviams, vagys samdyti iš Britanijos. O kodėl jį reikėjo padaryti lietuvišku? Ką, skandinaviški bankai yra labiau lietuviški? Nediskutuotina jokio kapitalo kilmė, jei jis dirba tautos naudai, moka mokesčius. Nėra viešų teisminių procesų ar nusiskundimų Snoro banko veikla iki bankroto paskelbimo - faktas, verčiantis atmesti prievartinį Snoro banko nacionalizavimą, kaip neišvengiamybę.

  0 0
 • Ar ne "skaidrioji ir sąžiningoji" Grybauskaite? 2017 sausio mėn. 10 d. 19:28:07

  Primenu, kad išteisinantis sprendimas yra priimtas santykiu 4:3, keturiems teisėjams (Rimai Ažubalytei, Olegui Fedosiukui, Eligijui Gladučiui ir Gintarui Godai) nusprendus, kad D.Ulbinaitė nekalta… Nors sveika nuovoka sako kitaip – įslaptintas dokumentas su grifu “slaptai” sudaro valstybės paslaptį ir jos skleisti negalima. Dabar belieka luktelti ir pasekti, kaip šie 4 teisėjai Grybauskaitės pagalba greitu laiku bus paukštinti pareigose ir padarys karjerą. Politinė korupcija ir tiek.

  0 0
 • SAKAU 2017 sausio mėn. 10 d. 19:27:11

  GRYBAUSKAITE, GALIMA EITI PRIEKY TAUTOS, GALIMA EITI KARTU SU TAUTA, BET NEGALIMA APVOGINĖTI TAUTOS. VALSTYBĖ PASISKOLINO IŠ ŠVEDŲ BANKŲ UŽ 10 PROC.METINIŲ PALŪKANŲ!!! O DABAR VISI VARGUOLIAI IR PRASTUOLIAI TAS PALŪKANAS ATIDIRBINĖJA IR SUNEŠA PELNĄ GRYBAUSKAITĖS INVESTICIJOMS Į TUOS VYRIAUSYBĖS VERTYBINIUS POPIERIUS !!! TAI KĄ, ČIA VSIO ZAKONO ??! O SKURDŽIAMS DAR GRYBAUSKAITĖ DRĮSTA PER “MAISTO BANKO” AKCIJAS KRUOPŲ NUPIRKTI??!

  0 0
 • aksioma 2017 sausio mėn. 10 d. 19:26:17

  bergždinę avį ar bergždinę karvę (kaip grybauskaitę)ūkininkas bematant leisdavo nuo ran kos – parduodavo perkupčiams…

  0 0
 • Salomėja 2017 sausio mėn. 06 d. 21:39:11

  Neišduok savo amžinos tėvynės, mūsų tėvų, brolių, seserų - Lietuvos. Apie savo valstybės išdavikus -Grybauskaitę, Kubilių, Šimonytę, Vasiliauską apaštalas Paulius laiške Efeziečiams sakė: Jų galas - pražūtis. Jų Dievas - pilvas. Jų šlovė - jų gėdoje. Jie temąsto apie žemiškus dalykus.

  0 0
 • Konstitucija 2017 sausio mėn. 06 d. 21:14:06

  Lietuvos patriotinės brolijos padarė užsienio investitorius ir Lietuvos milijonierius turtingais,tegu jie sukuria fondą iš savo pelno ir remia juos materialiai,o ne kamštukais nuo alaus-ordinais. Milijonieriai susikabinę sau ordinus "Už nuopelnus Lietuvai" tegu remia savo patriotus,apgynusius jų siekius, o nekrauna ant milijonierių išvartojamųjų. Gyvenkime pagal Konstitucijos nuorodas!Prieš jas būkime visi lygūs ir teisingi. Dėl to pralietas kraujas. Žuvę už laisvę ir tiesą yra tikrieji patriotai: gerbkime juos,o ne kažkokius prie jų prisiplakėlius. Konstitucijos nuostatų vykdymas yra didžiausia pagarba žuvusiems.

  0 0
 • Demokratija 2017 sausio mėn. 06 d. 21:12:53

  Godumas turtui juos visus, "patriotus", suvienijo: "Ir Šviesa, ir Tiesa mūs žingsnius telydi". Greitai Sausio 13,skurdžiams šie patriotai palinkės darbo ir vartojimo: vartokite, vartokite,vartokite ES ir bankų paskolas, kad valstybė taptų gerovinė ąžuolams stovint, korupcijai klestint.

  0 0
 • Sygas 2017 sausio mėn. 06 d. 14:53:44

  Taip, dabartinis Konstitucinis Teismas tarnauja ne Tautai, o tiems politikams, kurie jį išsirinko, na ir ką jūs padarysit? Parašinėsit čia komentarus ir tiek? Pasipiktinsit? O jie gi skiriami ir toliau tarnaus tam, kas juos paskyrė, nes valdžios mafija nemirtinga. Geriau naikinti pačią priežastį, dėl kurios tie KT teisėjai tapo politiškai korumpuoti. Apkaltą jų "stogui" - D.Grybauskaitei!

  0 0
 • Ponia Mazintiene, 2017 sausio mėn. 05 d. 22:12:20

  Ar ramiai miegi, labai daug medžiagos ant tamstos turime.....gerai patvarkei kreditorius.

  0 0
 • apie m.leiką-malofeiką 2017 sausio mėn. 05 d. 22:10:20

  Vargu ar jį kas nors vilks į Lietuvą , gaus jis ten 9 gramų tabletę ir galai bus užslapstyti . O jo pinigai išsidalinti .

  0 0
 • SMAGU 2017 sausio mėn. 05 d. 22:09:23

  VASILIAUSKAS, KUODIS, SIMONYTE + skambutis NE PRIE KO + FRIKLIS, COOPERIS = BANKO SNORAS SUNAIKINIMAS !!!

  0 0
 • Sakykite 2017 sausio mėn. 05 d. 22:08:18

  Jei Kuperis priklauso tarptautinei mafijai, tai kas tada yra Grybauskaite, kuri dangsto Kuperio aferas ir yra jo "stogas"??!

  0 0
 • Sigis 2017 sausio mėn. 05 d. 22:05:23

  Issiaiskinkite, kalbama kad Mindaugeliui Leikai mokslus užsienyje beveik 100tukst.$ irgi apmokėjo ponas Cooperis is savo uzsienietiskos firmos sąskaitos .

  0 0
 • Klausiu Grybo 2017 sausio mėn. 05 d. 21:57:37

  LB vadovas V.Vasiliauskas kartu su Švedijos centrinio banko rekomeduota tos pačios šalies konsultacine įmone “Oliwer Wyman” iš anksto parengė konkretų AB banko Snoras pertvarkymo (sužlugdymo -?!) planą. Iš i Seimo tyrimo komisijos isvadas įdėto LB Ekonomikos departamento direktoriaus Mindaugo Leikos 2011-10-27d. susirašinėjimo su įmonės “Oliver Wyman” atstovu paaiškėjo, kad AB banko Snoras akcijų paėmimas visuomenės poreikiams yra BŪTINA PLANO , kurį pasiūlė įmonės atstovas S.Cory, DALIS. Vadinasi ,užteko šio Lietuvoje nė nepasirodžiusio "Oliver Wyman" atstovo žodžio, ir bankas Snoras buvo nacionalizuotas ir galų gale subankrotintas? Kodėl kažkoks užsienio valstybės klerkas gali nulemti reikšmingus mūsų šalies gyvenimo įvykius, taip pat ir milžiniškus nuostolius?Ar dar yra Europos valstybė, kurios gyvenimą gali regulioti eilinis svetimos valstybės žmogus ,gal būt turintis ir savanaudiškų interesų?!

  0 0
 • sidabras 2017 sausio mėn. 05 d. 21:56:46

  eilinį kartą konservai ir grybas Lietuva pardavė amerikonams !!! friklis ir visa jo komanda kaip rašė yra buvę (ar esami) cžv,mi-5,mi-6 agentai! amerikos ir anglijos saugumas!!!

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • LAIVYBA: susisiekimo ministerija paskelbė konkursą ilgalaikei laivybos Nemunu atnaujinimo studijai parengti.
 • TYRIMAS: Šalčininkų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo).
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikėtų ilginti atostogas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+15 +17 C

 

+16 +18 C

 +27 +29 C

+28+30 C

 

+24 +26 C

1-2 m/s

1-2 m/s

 

1-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1843 PLN - 4.4073
RUB - 86.9321 CHF - 1.0759
GBP - 0.9003 NOK - 10.6538

Nuorodos