respublika.lt

Teisme - 184 asmenų ieškinys dėl „Snoro” draudimo išmokų - straipsnio komentarai:

 • Dvigubai standartai 2019 birželio mėn. 07 d. 17:00:31

  DANSKE bankas, SWEDBANKAS, NORDEA bankas PLAUNA RUSU OLIGARCHU MILIJARDAIS IR VARGO NEMATO. O GRYBAUSKAITĖS statytinis LB vadovas tas paršas be sąžinės ir moralės VASILIAUSKAS sako VSIO ZAKONO Ir net nežada atsistatydinti???

  0 0
 • Alvydas 2019 sausio mėn. 26 d. 15:59:32

  Kadangi "rusai puola", visas dėmesys telkiamas rusofobijos kurstymui.

  0 0
 • Jo jo 2019 sausio mėn. 26 d. 15:58:39

  pirmasis grybo užsienio vizitas buvo į Švediją, taip sakant, pas šeimininkus instrukcijų parsivežti.

  0 0
 • Vytautas Rimeika 2019 sausio mėn. 23 d. 07:46:30

  Žymiausi ekonomistai, kurie dabar taikosi į prezidentus, įkalbėjo vyriausybę atiduoti didžiausią Lietuvos banką Taupomąjį švedams. Esą tada bus labai gerai - gyvensim kaip Švedijoje.Šimonytė su Nausėda ir apsigyveno kaip Švediijoje. Prasidėjus krizei Swedbankas visus aktyvus pervedė į Švediją ir Lietuva liko be pinigų. Kubilius su Šimonyte suplanavę iš anksto sužlugdė švedų bankų pagrindinį konkurentą Snoro banką.SEB bankui per vieną naktį buvo perduoti visi Snoro banko klientai, o Kubilius dar paskolino SEB-ui 4 milijardus.Tada SEB bankas irgi išvedė savo pinigus į Švediją.ir tada švedų bankai pradėjo "pasnikauti".Verslininkai, negaudami apyvartinių lėšų, sustabdė gamybą, verslą, daugelis bankrutavo. Kubilius važiavo į Švediją prašyti kad dalis aktyvų būtų palikti Lietuvoje. Tačiau gryžo tuščiomis.. Rinkime į prezidentus Šimonytę ar Nausėdą. Iš antro karto gal pavyks ir likusiems Lietuvos gyventojams - apsigyvensim kaip Prancūzijoje.

  0 0
 • Ei, žmonės 2019 sausio mėn. 23 d. 07:43:44

  Šita šlykšti raudonoji platformininkė jau senai turėjo būti išspirta iš prezidentūros, paskelbta jai apkalta ir, manau, sėdėti kalėjime, o ne prezidento poste!

  0 0
 • nuomone 2019 sausio mėn. 23 d. 07:38:04

  Grybauskaites nurodymai teismams visagaliai, viskas priklauso nuo jos noru, o tiesa tik bereiksmis tarinys.

  0 0
 • apie Grybauskaitės voratinklį dėl Snoro 2019 sausio mėn. 23 d. 02:08:59

  Per ka buvo vagiamas Snoras? Ernestas Rimselis buvo prezidentes patarėjas , laikinai išėjęs i Sutkienes advokatu kontora, kuri su kreditoriu komiteto pirmininke Mazintiene ir Snoro administratoriumi Adamoniu sudarinėja turto pardavimo sutartis.Pagrindines voratinklio dalys....prezidentura, Rimselis, Sutkiene, Mazintiene, Adamonis.

  0 0
 • Pats laikas atnaujinti Seimo komisijos tyrimą dėl SNORO 2019 sausio mėn. 23 d. 02:05:38

  V.Mazuronio vadovaujama Seimo komisija daug ištyrė: komisijos išvadų išsigandę konservatoriai net balsavo "kojomis", pabėgdami iš posėdžių salės, kad ,neduok Dieve, nebūtų patvirtintos tos išvados, nes konservatoria-ivagys būtų tapę politiniais lavonais ir sėdę į kaliūzę kartu Vasiliausku, Šimonyte ir frikliais bei kuperiais ir visokiais adomoniais. O panelei mėlynu chalatu ir vestuvių piršlienės šukuosena iš Daukanto aikštės būtų buvusi apkalta!

  0 0
 • O kas yra Lietuvos liaudies priešas? 2019 sausio mėn. 10 d. 20:58:03

  Atsakymas - Grybauskaitė. Paskaičiuokite, kiek ji materialinės žalos pridarė per dvi kadencijas...Nekalbant apie tai, kad aplink neliko draugų, apart Gruzijos nusikaltėlio Saakašvilio, "didvyrės" Nadios Savčenko ir Ukrainos nacionalistų...su Porošenka priešakyje.

  0 0
 • GRYBAUSKAITĖ ŽINO, KAS JOS LAUKIA JEI... 2019 sausio mėn. 03 d. 21:24:49

  Ji puikiai žino kiek pridirbo blogo Lietuvos žmonėms ekonomikos, politikos srityse. Ji puikiai žino, kad praradus neliečiamybės statusą, prokuratūros, teisėsaugos vadeles - jos laukia DIDELI NEMALONUMAI. Teks atsakyti pagal daugybe straipsnių...Dėl to ji darys viską, kad konservatoriai, su visa savo šutvę grįžtų į valdžia ir toliau terorizuotų Lietuvos visuomenę.

  0 0
 • Sygas: noriu diskutuoti 2019 sausio mėn. 01 d. 19:19:47

  O kokią šventvagystę matote pasakyme "Kad Grybauskaitė stovėjo šalia Burokevičiaus - nieko blogo. Net sakyčiau, kad tai demonstruoja žmogaus protą, kurio tuo laikmečiu Lietuvoje buvo likę nedaug. Blogis atsirado, kai perbėgo į kitą pusę, išdavė įsitikinimus". Kas čia - netiesa ir kodėl tokiam elementariam pasakymui būtinas kažkoks šaltinis? Dar juokingiau, kai žmogus pareiškia nemėgstantis Putino, bet mėgstantis rusų tautą.:)Naujas propagandinis triukas, kurio neperkando tik asilai - "mes - prieš Putiną, bet už rusus". Žmogeliai Putiną palaiko virš 80 proc. Rusijos gyventojų, ir ant tokių rusų tautos "mylėtojų" jie visi dėjo skersą.

  0 0
 • Algirdas 2019 sausio mėn. 01 d. 19:04:30

  Korumpuota Šimonytė pardavė švedų bankams Lietuvą. Ko dar norėt? O ką jau čia kalbėt apie Snorą? Ir dar, dėkokite tai kumelei, kad būdama ministre leido skandinavų bankams nemokėti mokesčių.

  0 0
 • Laima 2019 sausio mėn. 01 d. 18:46:11

  Per pastaruosius metus Sąjūdžio dvasia išblėso, į valdžią grįžo praturtėję buvusieji sovietų laikų veikėjai, nepriimti ar nepritapę prie Sąjūdžio.

  0 0
 • DIRVONAI 2019 sausio mėn. 01 d. 18:42:02

  Dirvonuojančią žemę, bankrutuojančias bendroves prikėlus, dabar Ramūnui reikia kartu su gera komanda prikelti Lietuvos švietimą, kardinaliai išspręsti LRT problemą, surasti efektyvias kontrpropagandos priemones ir būdus nukanalizuojančius konservų ir liberalų užgrobtų medijų nuotekas, įvesti ypatingojo prokuroro instituciją bei tarėjus teismuose, neužlipti ant visokių šakalienių grėblių... Žodžiu, neartų dirvonų begalės ir tam reikia arkliškos sveikatos,- ko ir linkime

  0 0
 • TIRKITE AB BANKO SNORAS SUŽLUGDYMĄ 2019 sausio mėn. 01 d. 18:35:09

  AB banko Snoras nacionalizuotas ne dėl ekonominių finansinių priežaščių, o dėl politinių motyvų. Remiantis viešai prieinama informacija bei finansiniais rodikliais galima atsakingai teikti, kad iki pat 2011 m. lapkričio 16 d., - kol A.Kubiliaus vadovaujamos vyriausybės, jos finansų ministrės I.Šimonytės ir Lietuvos banko, vadovaujamo V.Vasiliausko, pasirinktu pačiu grubiausiu ir drąstiškiausiu metodu-privačios nuosavybės užgrobimu – banko veikla buvo sustabdyta ir jis buvo nacionalizuotas, AB bankas Snoras nebuvo susidūręs su mokumo ir /ar/ likvidumo problemomis. Tai yra bankas Snoras vykdė visus Lietuvos banko nustatytus veiklos riziką ribojančius normatyvus, laiku vykdė visus įsipareigojimus klientams ir kontrahentams, niekada nebuvo užlaikomi indėlių grąžinimai ar mokėjimų nurodymų vykdymas, t.y. AB bankas Snoras buvo ir mokus, ir likvidus.

  0 0
 • Su Šventėmis, Brangieji! 2018 gruodžio mėn. 24 d. 20:10:53

  Norų išsipildymo Jums! Šiltų ir ramių švenčių!

  0 0
 • Sygas 2018 gruodžio mėn. 23 d. 00:20:38

  Pamenat tomku apie gejus teisejus ir kgb straipsnius. Koks sutapimas lietuvoje ?

  0 0
 • ŠIMONYTĖ VAGIS IR AFERISTE 2018 lapkričio mėn. 23 d. 11:04:44

  ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU VASILIAUSKU IR KUBILIUMI UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. O IŠ KUPEIO GAUTUS OTKATUS SUNEŠĖ GRYBAUSKAITĖS RINKIMAMS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.

  0 0
 • Zilagalvis senelis 2018 lapkričio mėn. 23 d. 00:03:01

  TIRKITE AB BANKO SNORAS SUŽLUGDYMĄ: AB banko Snoras nacionalizuotas ne dėl ekonominių finansinių priežaščių, o dėl politinių motyvų. Remiantis viešai prieinama informacija bei finansiniais rodikliais galima atsakingai teikti, kad iki pat 2011 m. lapkričio 16 d., - kol A.Kubiliaus vadovaujamos vyriausybės, jos finansų ministrės I.Šimonytės ir Lietuvos banko, vadovaujamo V.Vasiliausko, pasirinktu pačiu grubiausiu ir drąstiškiausiu metodu-privačios nuosavybės užgrobimu – banko veikla buvo sustabdyta ir jis buvo nacionalizuotas, AB bankas Snoras nebuvo susidūręs su mokumo ir /ar/ likvidumo problemomis. Tai yra bankas Snoras vykdė visus Lietuvos banko nustatytus veiklos riziką ribojančius normatyvus, laiku vykdė visus įsipareigojimus klientams ir kontrahentams, niekada nebuvo užlaikomi indėlių grąžinimai ar mokėjimų nurodymų vykdymas, t.y. AB bankas Snoras buvo ir mokus, ir likvidus.

  0 0
 • Mazuroni 2018 lapkričio mėn. 23 d. 00:01:01

  Gryzk prie Snoro, gerai buvai pradėjęs , akivaizdu, kas banka sunaikino keturi asmenys, kurie turetu atsakyti , tai Grybauskaite, Simonyte, Kubilius, Vasiliauskas.Kelkit Snoro klausimą , nes Lietuvai padaryta milžiniška žala .Tai banditiskas grybinis susivienijimas Simonyte reikalinga kaip prezidente aferom pridengti

  0 0
 • Rolandas 2018 lapkričio mėn. 19 d. 23:42:35

  Įdomiausia, kad Tomkus su Čekuoliu pasiūlė Landbersgą Sąjūdžio Vadu. O jūs apie Snorą.

  0 0
 • Korupcija 2018 lapkričio mėn. 19 d. 23:41:32

  "Pakabintą" VAT teisėją Andžeij Maciejevski, kuris nagrinėjo Snoro banko bankroto bylą, D.Grybauskaitė paaukštino į Aukščiausiojo teismo teisėjus.

  0 0
 • PATIKRINTI POLIGRAFU 2018 lapkričio mėn. 17 d. 22:44:02

  SNORO VAGIS: KUBILIŲ, VASILIAUSKĄ, ŠIMONYTĘ, DEGUTIENĘ, DEGUTĮ, MAŽINTIENĘ, FRIKLĮ, KUPERĮ, ADOMONĮ IR PAČIĄ DALIĄ GRYBAUSKAITĘ. JUK GIRŽADĄ TAI TIKRINO.

  0 0
 • Konservai triedzia 2018 lapkričio mėn. 17 d. 22:37:03

  konservai triedžia, labiausiai bijo tyrimo degutienė ,kuri Būdama Seimo pirmininke pasinaudojo savo tarnybine padėtimi ir iš bankrutavusio banko SNORAS paėmė savo sūnelio pinigus ,pažeisdama įstatymą

  0 0
 • Ir dar 2018 lapkričio mėn. 17 d. 22:33:23

  Reikia būtinai pažymėti, kad tuo laiku LR Vertybinių popierių komisijai, kuri tvirtino AB banko Snoras leidžiamų obligacijų prospektą, vadovavo Vilius Šapoka, dabartinis šalies finansų ministras. Taigi šiuo klausimu su Snoru irgi viskas legalu ir įstatymiška!

  0 0
 • Algirdas 2018 lapkričio mėn. 17 d. 22:32:35

  Dar reikia būtinai pažymėti, kad Lietuvos bankas neleido AB bankui Snoras registruoti akcinio kapitalo didinimo - pagal LR Vertybinių popierių komisijos patvirtintą akcijų emisijos prospektą pasirašytų ir apmokėtų 380 082 893 vieno lito nominuotos vertės akcijų emisiją, tačiau to pat metu leido nuo 2011 m. kovo mėnesio išplatinti šešias tos pačios Vertybinių popierių komisijos patvirtintas obligacijų emisijas, kurių bendra vertė - virš 54 mln.eurų (virš 189 milijonų litų). Be to, 2011-06-16 d. LR Vertybinių popierių komisija jau buvo patvirtinusi ir naują AB banko Snoras 500 mln. litų obligacijų emisijų Bazinį prospektą. (Žiūr. AB banko Snoras 2011-06-22 d. pranešimas akcijų biržai NASDAQ OMX Baltic apie esminį įvykį „AB banko Snoras Bazinis obligacijų prospektas“).

  0 0
 • che. che, che… 2018 lapkričio mėn. 17 d. 21:59:18

  Visus Lietuvos stambiausius kyšius ieškokite Lenzdbergo senojo seife.

  0 0
 • Gintas 2018 lapkričio mėn. 17 d. 21:52:25

  Galutine isterija tvartelyje prasidejo, kai Karbauskis pasake, kad ims tirti Snoro ir Ukio banku įtartinus bankrotus.Visi zino, kad Snoras buvo konservatorių tiesiog sunaikintas

  0 0
 • išfriklinta Lietuva 2018 lapkričio mėn. 17 d. 21:47:59

  Kad švedai gyventų oriai, kažkas privalo apmokėti jų sąskaitas...

  0 0
 • "Respublikai" 2018 lapkričio mėn. 16 d. 16:23:58

  V.Tomkau, labai jau skysta rašinėlį tesugebejai su savo žurnalistais parasyti. Bijote net tikruosius Snoro vagis, kurie ir dabar vaiksto su kostiumais ir baltomis apykaklėmis po Vilniaus gatves įvardinti! Viena senmerge , kuri aktyviai dalyvavo Snoro išvogime, net i Prezidentus kandidatuoti nutarė! Praėjo 7 metai, o kaip vagia iš suvalstybinto banko Snoras, taip tebevagia. O pinigai "mirusiame" banke, kaip nesibaigia taip nesibaigia. Taigi, šūdinas tas jūsų straipsnelis, liaudiškai tariant, šūdo vertas!

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. Pensininkai bandys prisibelsti į Ingridos Šimonytės sąžinę
7. Globalistai atims mamą ir tėtį
8. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
9. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
10. Algimantas Rusteika: Bakalaurų vyriausybė pasiilgo Rusijos
11. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
12. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
13. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
14. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
15. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
16. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
17. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
18. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
19. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
20. O jeigu karas?
21. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
22. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
23. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
24. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
25. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)

Dienos klausimas

Ar taupote pinigus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1   0 C

+1 +2 C

 

 0 +1 C

+3 +4 C

 +4 C

 

+1 +2 C  

1-5 m/s

  0-5 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2158 PLN - 4.5284
RUB - 89.6369 CHF - 1.0773
GBP - 0.8863 NOK - 10.2513

Nuorodos