respublika.lt
 

Teismas pradėjo nagrinėti V.Antonovo bylą prieš Lietuvą - straipsnio komentarai:

 • Darijus 2017 gegužės mėn. 15 d. 14:02:01

  Kaip sako prof. V. Vilimas, Lietuva tapo teismine valstybe, nors skelbiasi esanti teisine. Kriminalizuota teisėsauga, suaugusi su kriminalizuota politika, griauna valstybingumo pamatus. Institucijos, kurios turėtų ginti žmogų, baugina jį, kelia nepasitikėjimą, žmogus jaučiasi nesaugus, nežino ko tikėtis.

 • Zita 2017 gegužės mėn. 12 d. 14:24:02

  Labiausiai is šito bankroto tiesiog milijonais euru pelnosi lojali grybauskaitei Eugenija Sutkiene ir jos teisine firmele Sutkiene Tark griunte, kurie dalyvauja turto išpardavime, kontora is ankstų keliu kabinetu persikėlė i 4 aukštus Qadrum naujame ofisu pastate konstitucijos prospekte, įmonė kas mėnesį gauna tiesiog protu nesuvokiamas sumas is Snoro banko, vietoj to kad atsiskaitytu su indelininkais. Snoro bankroto metu tokiems ir panašiems artimos grybauskaitei aplinkos atstovams išmokėtos 100 milijonines euru sumos ir dar galo nesimato. Tokiai kaip Grybauskaitė anksciau ar vėliau bus inicijuotas teisminis procesas uz žala valstybei bendra apimtimi veikus susitarus, čia tik laiko klausymas.

 • Tikrieji vagys 2017 gegužės mėn. 12 d. 14:22:05

  Už kompanijos UAB "BKS" niekada nestovėjo joks "Deutsche bankas". Kompanijoje dirba 1 žmogus. Tikrieji kompanijos valdytojai: advokatai E.SUTKIENĖ, R.VALIŪNAS ir , aišku, VASILIAUSKO-ŠIMONYTĖS gauja.

 • Išvardiju vagis 2017 gegužės mėn. 12 d. 14:21:19

  Dabar SNORE indėlininkų pinigus vagia ADOMONIS, MAŽINTIENĖ, SUTKIENĖ, RIMŠELIS, VALIŪNAS, KUBILIUS, ŠIMONYTĖ ir aišku VASILIAUSKAS. O GRYBAUSKAITEI otkatus perduoda RIMA KAZILIŪNIENĖ.

 • O kur jų atsakomybė? 2017 gegužės mėn. 12 d. 14:20:25

  Kodėl niekur nėra kitų, be V.Vasiliausko, LB valdybos narių: R.Kuodžio, A.Misevičiaus, D.Petrausko, V.Gerulavičiaus abrozdėlių, kurie pirmieji ir priiminėjo tuos sprendimus “suvalstybinti” ir subankrotinti Snorą?

 • PRIMENU 2017 gegužės mėn. 12 d. 14:19:19

  2010 metų viduryje tuometis Seimo Finansų ir biudžeto komiteto pirmininkas K.Glaveckas su komiteto pirmininko pavaduotoju, konservatorių vicepirmininku V.Matuzu net lankėsi Lietuvos banke, kur susitikimo metu su buvusiu Lietuvos Banko vadovu R.Šarkinu, su LB valdybos nariu, kuravusiu komercinių bankų veiklą, A.Misevičiumi ir LB Kredito įstaigų priežiūros departamento direktoriumi K.Ramonu pokalbyje įspėjo šiuos, jog perduotų AB banko Snoras vadovams informaciją, kad jiems geriau parduoti turimas „Lietuvos ryto“ akcijas, kurias valdė AB banko Snoras grupės įmonė. Ta pačia tema analogiški pokalbiai yra ne kartą vykę ir Seime, kai į Finansų ir biudžeto komiteto posėdžius darbo klausimais buvo kviečiami LB vadovai.

 • Darijus 2017 kovo mėn. 27 d. 14:25:18

  Šiaip, Magnolija turėtų mūvėti sauskelnes, juk, pamačiusi rusą, nespės nubėgti iki klozeto.

 • delfio logika 2017 kovo mėn. 27 d. 14:02:01

  G.Kėvišo klanas blogas, o R.Valiūno-I.Norkaus-V.Vasiliausko - geras.

 • Tremtinė 2017 kovo mėn. 27 d. 13:20:02

  Didžiausia vagių gauja sėdi aukščiausiame grobuonių konservatnikų ešelonuose.O kiek pasodinta medelių Afganistane, vadovaujant moteriškai žmogystai, garsiausiai klykiančiai "rusai puola"?

 • iseitu niekas Lietuvoje Dalytei nesvarbu 2017 kovo mėn. 26 d. 14:52:58

  taigi musu dalytei tikrai nesvarbu ,, juk pradejo ir ukrainoje nuo paspaudimu bei saldainiu dovenojimo ilgakasei ukrainos vagilkai , ,,, toliau ,, sarasas sarmatlyvas ,, ,,,ir pagaliau saldaininiam milijardierui parasenkai , uz akiu zinomam ir galimai kudasiu busant priverstam nesti o ka , ne chamiskam sukcui ,, isivaizduoti reikia ,, net rusijoj savo bizni varancam ,, savo sali korupcijos mastais net lietuviskus ir ten banziusius dirbt idealistus siurpinancam ,,, dalytei ,, vienodai ,, tai gal ji pagal savo proteze VASILIAUSKA seniai gyvena pasauleli kur jo zodzais tariant , MORALE JAU NE SIO PASAULIO DIMENSIJA ,, po tokiu jos pareiskimu , bet kuris padorus pareigunas , turetu ne tik raudonuoti bet ir tautai pasiaiskindamas ruostis buti su sluota isvejamas ,, nagi tikrai klumpakojais besam ,, jau nieko svento nebeturincais , galutinai sazine praradusiais idiotais pastoviai daromais , sarmata girdet , skaityt , zinot , matyt , dasigyvenom...

 • žopa 2017 kovo mėn. 26 d. 14:50:22

  Visai nuvažiavo blondinei bobai stogas.Klimaksas daro savo be išimčių.Ir už ką dievas baudžia Lietuvos valstybę?

 • ROLIS 2017 kovo mėn. 20 d. 23:01:41

  Dievo "palaiminti" konservatorių darbai: antikonstitucinis rinkimų į seimą įstatymas; Mažeikių naftos,Leo,SNORAS,SGD terminalo aferos;Bražuolės tilto(ir ne tik) sprogdinimas; žemės sklypų kilnojimo, įmonių "prichvatizacijos" įstatymas...Dar maža? Kiek konservatoriai jau kainavo Lietuvai, tikrai vienas Dievas težino.(Ir anūko senelis)

 • Pala pala 2017 kovo mėn. 20 d. 22:46:07

  kodel sikalinei besmegeniai nera apkaltos?

 • Molio Motiejus 2017 kovo mėn. 19 d. 21:45:26

  Kaip Šapoka "prižiūrėjo" TP privalomąjį draudimą, tai mūsų tarifai tapo 1,5 karto didesni nei Latvijoje, 2 kartus didesni nei RF ir BY.

 • Traukti tuos brudus būtina į dienos šviesą 2017 kovo mėn. 17 d. 21:08:22

  Aiškiai korumpuoti vagys , kyšininkai yra tie valdžiažmogiai. Apie korumpuotą Lietuvos banką nebėra ką ir sakyti. Ką veikia ten sėdėdamas šitoje kėdėje dundulis teisininkas be sąžinės ir moralės V.Vasiliauskas??! O ką galėjo patarinėti jam, LB vadovui, jo patarėja, Grybauskaitės draugė ir kambariokė Briuselyje R.Kaziliūnienė??! Ka ji apie bankininkystę supranta- matomai tebuvo Grybauskaitės akys ir ausys,- prižiūrėjo, kad Vasiliauskas visus otkatus Poniai į Daukantynę nuneštų ?!!

 • LEONAS 2017 kovo mėn. 17 d. 20:53:09

  Pagal LR Konstitucijos 31 str. „ Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo numatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu...“, 7 str. „ Negalioja joks įstatymas ar kitas aktas priešingas Konstitucijai...“; pagal EUROPOS ŽMOGAUS TEISIŲ IR PAGRINDINIŲ LAISVIŲ APSAUGOS KONVENCIJOS 6str. 2.d " Kiekvienas žmogus, kaltinamas nusikaltimo padarymu,laikomas nekaltu tol, kol jo kaltumas neįrodytas pagal įstatymą." O TAI KAIP ČIA YRA SU SNORO AKCININKAIS??? KĄ???

 • ??? 2017 kovo mėn. 17 d. 20:50:53

  Dėl Snoro banko bankroto bylos iškėlimo.Kuri iš sąlygų, esančių ir nurodytų LIETUVOS RESPUBLIKOS ĮMONIŲ BANKROTO ĮSTATYME buvo nustatyta Snoro bankui konkrečiai, kad Snoro bankui iškelta bankroto byla, jei "LIETUVOS RESPUBLIKOS ĮMONIŲ BANKROTO ĮSTATYMO 9 straipsnis. Pasirengimas nagrinėti bankroto bylą teisme." n u r o d y t a : "7. Bankroto byla iškeliama, jeigu teismas nustatė, kad yra bent viena iš šių sąlygų: 1) įmonė yra nemoki arba įmonė vėluoja išmokėti darbuotojui (darbuotojams) darbo užmokestį ir su darbo santykiais susijusias išmokas; 2) įmonė viešai paskelbė arba kitaip pranešė kreditoriui (kreditoriams), kad negali arba neketina vykdyti įsipareigojimų."? Kas paaiškins ?

 • Snorietis 2017 sausio mėn. 28 d. 14:20:28

  Tebūnie Raudonoji Dalia prakeikta dieną ir tebūna prakeikta naktį; tebūna prakeikta , kai gulasi, ir tebūna prakeikta, kai keliasi. Tebūna prakeikta, kai išeina, tebūna prakeikta, kai įeina. Viešpats jos nepasigailės, tekrinta ant jos Viešpaties pavydas ir tenutrina Viešpats jos vardą nuo dangaus. Dėl jos blogio teatskiria ją Viešpats nuo visų paprastų žmonių pagal visus sandoros prakeiksmus, surašytus Įstatymo knygoje.

 • NEGALIU PATIKETI! 2017 sausio mėn. 28 d. 13:59:29

  RAULUŠAITIS - "ne prie ko", PALAITIS- "ne prie ko", ULBINAITĖ- "ne prie ko".. Taip teisingumą supranta Ponia iš Daukanto aikštės! Tokį korupcijos lygį šalyje sukūrė Grybauskaitė per 7 metus savo kadencijos! Ir dar galima tęsti: FRIKLIS, COOPERIS - "ne prie ko", VASILIAUSKAS, ŠIMONYTĖ - "ne prie ko", KUBILIUS IR PATI GRYBAUSKAITĖ - "ne prie ko"!

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠLINDO: Ispanijos lygių galimybių ministrė Irene Montero sulaukė kritikos už tai, kad savo biografijoje nuslėpė dirbusi kasininke; šį darbą ji dirbo prieš dešimtmetį, kai dar studijavo.
 • MASINĖ PANIKA: per masinę paniką Nigeryje, kuri kilo dalijant pagalbos prekes pabėgėliams, pirmadienį žuvo apie 20 žmonių, dar 10 asmenų buvo sužeisti; tarp aukų yra daug moterų ir vaikų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turite atidėję pinigų „juodai“ dienai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +6 C

+1 +3 C

 

+1 C

+7 +9 C

+4 +6 C

 

+4 +6 C

5-8 m/s

5 m/s

 

5-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0842 PLN - 4.2490
RUB - 68.9116 CHF - 1.0641
GBP - 0.8321 NOK - 10.0250

Nuorodos