respublika.lt
 

Teismas areštavo R.Baranausko ir V.Antonovo pinigines lėšas - straipsnio komentarai:

 • kovoti reikia ir būtina 2017 rugpjūčio mėn. 17 d. 14:04:12

  Ponios bendražygis labai aiškiai savo pasisakyme išdėstė:"etika, moralė – ne šio pasaulio dimensijos".Garbė,padorumas,užuojauta artimui jiems neegzistuoja.Bet kovoti reikia ir būtina.Stiprybės Jums Snoro akcininkai.

 • Olegas 2017 rugpjūčio mėn. 17 d. 11:55:49

  Ar neslykstu meluoti?Lt vyriausybei reikejo Snoro bankroto,nes gerus otkatus is kito banko gavo uz rusu banko suzlugdyma.Idomu,kur sedi anksciau bankrutavusiu banku vadovai ir negrazinusiu zmonems pinigus?Seime?Snoras nors grazino,todel ir teko begti svetur,kad seimunams nesumokejo otkato,todel jie pasieme patys (seimunai).O kur randasi Snoro vadovai?-niekas nezino,tik kazkodel pas mus priimta taip-jei Lietuvai neitiko,tai i Rusija visi bega,jei suuoste seimunu pasturgali-tai i Anglija bega-pagal spaudos skalijima.Nera ka skaityti,todel tenka Lietuvos spaudos isleista bezdejima skaityti.

 • SENA PATARLĖ SAKO 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 22:59:10

  JEI NORI GYVENT - TAI MATAI NE MATYK, GIRDI NE GIRDEK, NE TAVO KISKIS IR NE TU KISKIS, AUGINK GEIAU VAIKUS IR ANUKUS

 • Aš irgi sudariau 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 22:52:07

  ieskomiausiu nusikalteliu septintuka:) 1).lanzbergis senasis 2).kubilius 3).simonytepropiesorius kuris. 4) adamkus 5).brazauskas 6).kirkilas 7).propiesorius dvasiu tarnas kuris.

 • Bet juk 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 22:50:36

  Tos deivės kuri snorą patvarkė adresas žinomas

 • vagis vasiliauskas 2017 birželio mėn. 08 d. 00:30:46

  vagis vasiliauskas...vagis kubilius...vagis šimonytė...pavogė iš baranausko banką ir turėjo grybauskaitė ir konservatoriai pinigų rinkimams...ir dabar turi...o kiek dar kuperis "otkatų" sunešė...va taip ir gyvename uab lietuva...o vėliau dar grybauskaitė tuos tikruosius snoro banko vagis: kubilių, šimonytę ir vasiliauską dar ir ordinais apdovanojo...toliau nebėra kur...pabaiga...bet šiaip, šlykštu...

 • IGNAS 2017 birželio mėn. 08 d. 00:25:46

  Esu pakankamai ramus žmogus, bet kai pamatau A. Kubiliaus, I. Šimonytės ar kokio nors kito RAZMATIKO ar VAIKAIČIO abrozdą - mane ima mušti karštis ir pradeda trūkčioti akių vokai. Suprantu, kad dabar valdžioje, švelniai tariant - ne patys protingiausi, bet jie BENT JAU NEDIRBA NAKTIMIS!!!

 • GRYBAUSKAITE 2017 birželio mėn. 08 d. 00:18:18

  KADA SODINSIME VAGĮ IR KYŠININKĄ VASILIAUSKĄ?

 • Dūmų uždanga 2017 birželio mėn. 08 d. 00:16:22

  Apsiputoję konservai neduos nė pirštu paliesti damos šunelį.

 • "Panama Papers" 2017 birželio mėn. 08 d. 00:15:07

  Kodėl VSD prityla, kai kalba eina apie Lietuvos banko valdybos pirmininką V.Vasiliauską? Kaip paaiškėjo, šis ponulis dar ne taip seniai, dirdamas R.Valiūno advokatų kontoroje, paslaugiai pagelbėjo rusų oligarchui N.Cvetkovui atidarinėti sąskaitas lengvatinių mokesčių valstybėse. Aišku, argi gali spec.tarnybų agentai skeryčiotis, kai tvirtas "stogas" driekiasi nuo centrinio banko būstinės iki pat S.Daukanto aikštės rūmų?

 • Indrė 2017 birželio mėn. 03 d. 23:52:44

  Kažkaip reikia perduoti Snoro Vyrams mūsų meilę. Ir nuoširdumą. Ir pripažinimą. Tai sunku perteikti žodžiais. Tačiau ir mintys gali materializuotis.

 • Sukčių šaika 2017 birželio mėn. 01 d. 20:18:31

  Pažiūrėkit, tai Snoro pinigų vagys - Vasiliausko draugužiai. Kostiumuoti vagys jau mėto pėdas...matomai jaučia pabaigą...kaip ,sakant "galai į vandenį": „Raidla Lejins & Norcous“ ir „Lawin“ advokatų kontoros pasikeitė partneriais Estijoje. „Raidla Lejins & Norcous“ išsiskyrė su buvusiais partneriais Estijoje, pritraukė dabar jau buvusią „Lawin“ komandą Taline ir pakeitė pavadinimą į „Cobalt“. „Lawin“ kontora dėl bendros veiklos baigė derybas su buvusia „Raidla Lejins & Norcous“ komanda Estijoje ir taip pat pakeitė pavadinimą, tapo „Ellex“. Ko norėt??? Šlykštu ir tiek...

 • O kur jų atsakomybė? 2017 birželio mėn. 01 d. 16:16:42

  Kodėl niekur nėra kitų, be V.Vasiliausko, LB valdybos narių: R.Kuodžio, A.Misevičiaus, D.Petrausko, V.Gerulavičiaus abrozdėlių, kurie pirmieji ir priiminėjo tuos sprendimus “suvalstybinti” ir subankrotinti Snorą?

 • Išvardiju vagis 2017 birželio mėn. 01 d. 16:15:55

  Dabar SNORE indėlininkų pinigus vagia ADOMONIS, MAŽINTIENĖ, SUTKIENĖ, RIMŠELIS, VALIŪNAS, KUBILIUS, ŠIMONYTĖ ir aišku VASILIAUSKAS. O GRYBAUSKAITEI otkatus perduoda RIMA KAZILIŪNIENĖ.

 • Vagys ir aferistai 2017 birželio mėn. 01 d. 16:14:57

  Snoro banko turto ir klientų pinigų tikrieji vagys - E.Sutkienės advokatų kontora "Tark Grunte Sutkiene" jau mėto pėdas, slepia galus į vandenį. Juk jie yra tikrieji UAB "BKS" šeimininkai. Neseniai "Tark Grunte Sutkiene" pranešė, jog keičia pavadinimą, dabar perparduodami slepia pavogtą Snoro paskolų portfelį.

 • Vagys baltomis apykaklėmis veikia! 2017 gegužės mėn. 22 d. 19:46:00

  Po šio VĮ Turto banko ir anstolio D.Kisieliaus kontoros įvykdyto sandorio ir šitaip naujam pirkėjui “įsikirtus” į šio objekto Algirdo g. 3 dalį, praktiškai butų jau nebeįmanoma parduoti viso objekto (likusios žemės sklypo dalies ir jame stovinčio pastato) už realią rinkos vertę. Viso to galimai nusikalstamo susivienijimo dalyviams: “Snoro” banko bankroto administratoriui G.Adomoniui, anstolio I.Gaidelio ir anstolio D.Kisieliaus kontoroms ir VĮ Turto bankui veikiant kartu ir iš anksto susitarus, tikslas - ženkliai nuvertinti parduodamo žemės sklypo ir pastato Algirdo g. kainą - galimai bus pasiektas!

 • Vagys baltomis apykaklėmis veikia! 2017 gegužės mėn. 22 d. 19:45:18

  Jog tokiu keliu, t.y stengiantis kuo daugiau “numušti” parduodamo objekto kainą, bus einama patvirtina ir toks faktas. Veikiant išankstiniame, galimai nusikalstamame susitarime, net VĮ Turto bankas, kuriam dar iki šiol priklauso dalis sklypo Algirdo g. (ir šios dalies sklypo dėl objektyvių priežaščių negalėjo savo laiku įsigyti R.Baranauskas, nes, paprasčiausiai, daugiau kaip 3 metus jam buvo trukdoma tai padaryti) pasitelkęs anstolio Donato Kisieliaus kontorą planuoja parduoti varžytinėse reikalavimo teisę į priteistą skolą už aukcione dar 2009m. nupirkto sklypo dalį. Varžytinėse turto bankas gali parduoti tik vieną sklypo dalį, bet ne namą, nes už jį R.Baranauskas sumokėjo. Beje, kita žemės sklypo dalis taip pat priklauso savininkui R.Baranauskui.

 • Vagys baltomis apykaklėmis veikia! 2017 gegužės mėn. 22 d. 19:43:12

  Yra sąmoningai viskas daroma, kad R.Baranauskui priklausančio pačiame Vilniaus centre esančio žemės sklypo ir pastato vertė smuktų, ženkliai sumažėtų, jog po to, būtų galima siekti jo pardavimo pusvelčiui. Antstolis Irmantas Gaidelis, atstovaujantis “Snoro” banko bankroto administratoriaus G.Adamonio interesus, taip pat savo rate atvirai kalba, kad žemės sklypui ir pastatui Algirdo 3, jau seniai turi pirkėjus. O vienas iš jų yra Arvydo Avulio atstovaujama NT įmonė “Hanner”. Tik viena maža smulkmena: dar reikia “numušti” šio Vilniaus centre esančio puikaus ir jau seniai NT kompanijų nužiūrėto sklypo kainą, po to pasiekti, jog būtų nuimtos apsaugos priemonės ir tada sėkmingai jį realizuoti. Galimai, gerai uždirbant grynais “po stalu”?

 • Kazimieras 2017 balandžio mėn. 27 d. 22:25:00

  Kodėl niekur nėra kitų, be V.Vasiliausko, LB valdybos narių: R.Kuodžio, A.Misevičiaus, D.Petrausko, V.Gerulavičiaus abrozdėlių, kurie pirmieji ir priiminėjo tuos sprendimus “suvalstybinti” ir subankrotinti Snorą?

 • Dominykas 2017 balandžio mėn. 27 d. 22:24:23

  O Kijevo chuntą ar kartais Grybauskaitė finansuoja ne iš SNORO banko kartu su Kubiliumi, Vasiliausku ir Šimonyte išgrobstytais šimtais milijonų indėlininkų pinigų???

 • Subinė 2017 balandžio mėn. 27 d. 22:23:27

  Norėjo GRYBAUSKAITĖ Rusiją sunaikinti, bet pasirodo, subinė per maža. Tai sunaikino SNORĄ. Bestija YRA bestija.

 • S6iBg2m84 2017 balandžio mėn. 26 d. 12:27:16

  anon - if there are more important things going on right now - then why aren't you out there doing them? why are you here reading lgn? maybe trying to escape the bad news? just like jenny? jenny love this and thank you for brngnteiihg my day.

 • ONA 2017 balandžio mėn. 12 d. 14:38:42

  pamenu geras bankas buvo, geras aptarnavimas, kreditai..

 • išfriklinta išcoperinta išgenocidinta 2017 balandžio mėn. 12 d. 10:56:19

  šalis su 1 400 000 likusių gyventojų.

 • VANDA 2017 balandžio mėn. 11 d. 20:30:49

  Nesuprantu, ką duoda NUSIKALTĖLIŲ VALDŽIAI jų korumpuotų vietinių teismų sprendimai? Nebent klimaksinė Grybauskaitė nebegali jau kitaip savęs patenkinti?

 • jeronimas 2017 balandžio mėn. 11 d. 20:30:02

  Praejus 5 metams ,banko savininku kapitalas uzsienio bankuose arestuojamas??? Kodel reikejo laukti 5 metus??? Snoro bankas Lietuvoje jau isvogtas,dabar perkeltas plesikavimas i uzsieni? nejau Sveicarijos bankai vykdys toki absurdiska grybauskaites teismo sprendima???Pagal kai kuriuos istatymo punktus jau ir senatis beisigaliojanti??? Kada prasides teismai tikriesiems snoro banko vagims ,vasilaiuskui,simonytei,kubiliui,grybauskaitei ir kitiems aferistams???Juk bankas nebuvo praskolintas,nes kiek beplestumet,kiek bevogtumet,kaip nesibaigia milijardai,taip nesibaigia???

 • Real 2017 balandžio mėn. 11 d. 20:21:56

  Nelakstė Snoro vadovai su dėžutėmis nuo viskio pas partijų šulus, kaip MG Baltic koncerno vadai pas Liberalų vadą Masiulį – tai rezultatas aiškus, nebėra banko.

 • Ko čia nesuprasti? 2017 balandžio mėn. 11 d. 20:14:48

  Niekaip nepasidalina to, kas dar iš to Snoro liko. Vyksta varžytinės – kas nugvelbs daugiau…

 • vėl kviesis friklį padėti 2017 balandžio mėn. 11 d. 14:45:57

  “įsisavinti” kapitalą.

 • ******* 2017 balandžio mėn. 11 d. 00:11:19

  Neišduok savo amžinos tėvynės, mūsų tėvų, brolių, seserų - Lietuvos. Apie savo valstybės išdavikus -Grybauskaitę, Kubilių, Šimonytę, Vasiliauską apaštalas Paulius laiške Efeziečiams sakė: Jų galas - pražūtis. Jų Dievas - pilvas. Jų šlovė - jų gėdoje. Jie temąsto apie žemiškus dalykus.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
BALTŲ GENTYS

Dienos klausimas

Ar signatarams turėtų būti mokamos rentos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+1 +3 C

+5 +6 C

+4 +5 C

 

+5 C

4-9 m/s

2-8 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos