respublika.lt

„Snoras“ indėlininkai neskuba atsiimti pinigų - straipsnio komentarai:

 • Retorinis klausimas: Kam to reikėjo? 2017 rugpjūčio mėn. 10 d. 22:29:59

  Nuo pat „Snoro“ bankroto pradžios piliečių smalsumas buvo nukreiptas kiek keistoka vaga. Į pirmą planą buvo iškeltas klausimas, kas nutekino paslaptį, kad „Snoro“ savininkus ketinta sulaikyti. Žmonės ilgam įsivėlė į melo detektorių parodymų ar neparodymų, atstatydinimų ar neatsistatydinimų, net teismo grąžinimo į darbus intrigą. Žmonės svarstė, kiek teisus FNTT vadovas Vitalijus Gailius, ginantis savo pavaduotoją Vytautą Giržadą. Kiek teisi Dalia Grybauskaitė, o kiek Raimondas Palaitis. Tad kol buvo kuriamas šis serialas, taip ir nenustatęs, kas nutekino paslaptį, gyvenome aistringai, bet nenaudingai. Nes ar naudinga būti per daug paranojiškam?

 • 2010 M. SNORO BANKAS 2017 birželio mėn. 10 d. 16:52:10

  BRITU LEIDINIO THE BANKER BUVO PRIPAZINTAS METU BANKU.... TACIAU CIA LIETUVA...

 • Lietuvoje 2017 birželio mėn. 10 d. 16:47:37

  Pelningiausi bankai todėl ,kad tokie Lietuvos banko Valdytojai kaip ponas Vasiliauskas , savo darbą atlieka labai ,, tvarkingai '' .Lietuvos valdininkai nesugeba sukurti net , Valstybinės taupomosios kasos ,kiek bankų bankrutavo , Vasiliausko darbo laikotarpiu , Lietuvoje kitaip ir negali būti , prie rusų lindo į užpakalį rusam ,dabar lenda į užpakalį visiems kitiems ,o tauta palauks.

 • Viliukas 2017 birželio mėn. 10 d. 16:46:27

  Kodėl Lietuvoje bankai vieni pelningiausių, o piliečiai vieni skurdžiausių. Todel, kad siekiama visais imanomais budais isnaikinti Lietuviu Tauta. Per antra pasaulini jei as neklystu Lietuviu zuvo apie 100 000. O per ekonomi ni kara jau 1000 000. Tai kas efektyviau? Priedo per toki kara agresorius net nepraranda savo kovotoju.

 • Ignas 2017 birželio mėn. 10 d. 16:31:29

  Lietuvoje Swedbank bankas glaudžiai pinigais ir interesais susijęs su konservatorių partija. Tuo viskas ir pasakyta.

 • Apie Snorą 2017 kovo mėn. 10 d. 14:36:45

  Vasiliauskas toliau pučia dūda. Kaip galima klausyti žmogaus, kuriam moralė ir dora ne šio pasaulio dimensija?

 • www. 2017 kovo mėn. 10 d. 00:29:05

  Snoro "nacionalizavimas"-tai atviras melas.Snoras buvo uzgrobtas su prezidentes pagalba,o grobis pasidalintas grobiku.Jeigu jis butu buves nacionalizuotas, tai Lietuva dabar turetu bent viena nacionalini banka.Deja tokio nera.

 • Įsitikinęs 2017 kovo mėn. 10 d. 00:27:16

  Pamatysite, ateis laikas, kai šita šaika leika skūs vieni kitus apsitriesdami.

 • O kaip sysalų byla?... Slabo?... 2017 kovo mėn. 10 d. 00:26:21

  Tai jau dabar reikėtų voratinklius praardyti nuo Snoro bylos, o po to eilė ateis ir pedofilijos bylai. Manau, kad abi vienodo kalibro kulkos buvo iššautos to paties šaulio. Štai ir aišku, kodėl Grybauskaitė gelbėjo tuos VSD vyrukus, įmerkusius sysalus vaikui, o šie gelbsti storo pasturgalio savininkę dėl jos įvykdytos Snoro aferos..

 • nuogirda 2017 kovo mėn. 10 d. 00:25:44

  girdėjau, kad ale nusižudęs buvęs VSD darbuotojas Arunas Paukštė, o greičiau nužudytas, arba priverstas nusižudyti buvo Snoro nacionalizacijos vienas iš vykdytojų, bet nacionalizacija buvo " lieva"......ta va...

 • Vytautas 2017 vasario mėn. 11 d. 11:58:18

  Pagal rašytoją Orvelą, prezidentūros ir konservatorių kiaulės yra lygesnės už visos šalies kiaules.

 • Pritariu>Valstybės išdavystė 2017 vasario mėn. 11 d. 11:46:06

  Manau jeigu jau į svečius kas nors prisikvietė jankiškų žydų banką GoldmanSachs, gali krautis lagaminus nes valstybės jau nebėra. Pvz Graikija.

 • Šventas Petras 2017 vasario mėn. 11 d. 11:44:42

  Skaitau komentarus ir plaukai stojasi ant galvos, kaip šie kubiloidiniai padarai gyvena apgavę senelius,pensininkus, po tokiu prakeiksmų tą pačią dieną gali susukti ligos ir ne tik juos...bet ir jų vaikus...

 • Valstybės išdavystė 2017 vasario mėn. 11 d. 11:42:07

  Buvusi Kubiliaus vyriausybė su prezidente yra tiesiogiai susijusi su šia tarptautine mafija, atvedusia Coperi į Lietuva ,nes Lietuvą praskolino kaip tik jo galvoms - goldmanSachsui už siaubingas palūkanas ir dar yra neskelbti skolintojai iš ten pat greičiausiai. Štai kodėl prezidentė klykavo prieš tvf, nes reikėjo greitai ir pigiai parduoti Lietuvą. Galima teisti už valstybės išdavystę.

 • Brudų brudai... 2017 vasario mėn. 11 d. 11:40:08

  Konservatoriai idealizuoja Degutienę, o ši gudri moteriška, moka po savo ,,padorumo" skraiste padaryti ir nepadorius dalykus - "Mažeikių naftos" finalinis privatizavimas buvo diriguojamas jos. Nenukentėjo, nes parašo nepadėjo! Draustinyje sodybą pasistatė su aferomis ir ežero dalį uzsitvėrė. Sūnaus iš banko Snoras vagysčių aferos , Vyro aferos su dirbtiniu sąnarių pirkimais...Paieškokite Vikipėdijoje - medžiagos per akis. Amerikoje ja Zingeris pristatė, kaip tremtinių šeimos atžalą. O ji tylėjo ir nepasakė, kad ne jos šeima, bet jos marčios, t.y. Vitkų šeima buvo išvežta i Sibirą ir t.t. Pasakė susirinkusiems Lemonte, kad balsavo "už" dvigubą pilietybę, tuo tarpu ji tik... susilaikė. O ką reiškia susilaikymas? Tas pats kaip ir "prieš". Daug "švarumo" jos biografijoje, nors vežimu vežk. Todėl, bet koks kubiloidų partijos narės Degutienės idealizavimas, tik parodo pačių konservatorių menkumą! Paskendę jie mele, tarsi tvartelio mėšlo srutose!

 • STT pasidomėkite 2017 vasario mėn. 04 d. 17:24:01

  Lietuvos bankas - čia tokie Grybauskaitės "Lietuvos geležinkeliai".

 • Martynas 2017 vasario mėn. 04 d. 17:09:48

  Vasilisas gražiausias išgarsėjo SNORAS banko naikinimo afioroje kartu su Stogaskaite, Šalmu ir kitais to laiko koalicijazoidais, kurie pas Stogaskaitę visi džiaugėsi sunaikinę banką, kuris buvo labai daug žmonių patogus, bet gavosi, kad atsirado daugiau bedarbių, kurie dirbo banke SNORAS, žmonės buvo priversti atidaryti sąskaitas kituose bankuose, nes būtent tiems konkurentams bankas SNORAS buvo rakštis subinėje, nes jie daug klijentų prarado tame tarpe ir valstybines struktūros. To banko saugyklos buvo ištuštintos ir pateko į tų naikintojų pinigines. Tai buvo ne tik SNORAS banko naikinimo afiora, bet ir jievrėjų įvedimo afiora, po ko viskas pabrango 3,45 kartų ir kainų skirtumas nusėdo tų aferistų piniginėse !. Šita istorija eilinį kartą oatvirtina, kad Stogaskaitė yra totaliai korumpuota ir ne veltui dengia tą Vasilisą gražiausią !.

 • Marta 2017 vasario mėn. 04 d. 16:11:07

  Landsbergių giminė – nelaimė Lietuvai.

 • IGNAS 2017 vasario mėn. 04 d. 15:45:00

  Lietuvoje Swedbank bankas glaudžiai pinigais ir interesais susijęs su konservatorių partija. Tuo viskas ir pasakyta.

 • O aš klausiu 2017 vasario mėn. 04 d. 15:40:18

  Ar čia tas pats Adolfas Ginaitis, kuris kartu yra ir "GARSŲ PASAULIO" akcininkas?? Jeigu jis yra VAGIS , tai kaip jis yra prileidžiamas prie Valstybinės reikšmės reikalų- juk "GARSŲ PASAULIUI" patikėta spausdinti pasus, vairuotojų pažymėjimus , cigarečių ir alkoholio banderoles, net rinkimų balsavimo biuletenius?!

 • brudai 2017 vasario mėn. 04 d. 15:39:04

  O kiek pavoge Cooperis su Ginaiciu is SNORO kreditoriu, kai pusvelciui atsieme "Vilniaus verslo uosto"akcijas? Tik 2oo mln., kuriuos nukosejo Adolis Ginaitis, socdemu statytinis, nepriskaiciavote. Ir kiek susimokejo sau ir "konsultantams" Friklis su Kuperiu nesuskaiciavote - bus dar koks ketvirtis milijardo!

 • tik 2017 vasario mėn. 04 d. 15:37:04

  skrodimas viska parodys!

 • Ačiū 2017 vasario mėn. 04 d. 15:36:26

  Grybauskaitei už tai, kad vadovauti finansinėms aferoms pasirinko tokį antipatišką tipažą kaip Vasiliauskas - nebus gaila jo teisti ir bausmę didesnę skirs.

 • "stogas" - Grybauskaitė 2017 vasario mėn. 04 d. 15:34:21

  Mažintienė,Friklis,Kuperis,Adomonis yra vagys. Štai kokio lygio mafija patratino Snorą, uzgrobė verslą.

 • Na jo 2017 vasario mėn. 04 d. 15:31:17

  Mazintienei priklauso baudžiakas.....

 • Alina 2017 vasario mėn. 04 d. 15:29:57

  Kad mūsų ašaros del prarastų santaupų kristų ant Mažintienės , jos šeimos, vaikų .Tegul ir jie verkia....

 • Bronislovas 2017 vasario mėn. 04 d. 15:27:20

  Konservatoriu nusikaltimai visada slepiami po "patriotizmo" skraiste !!! Tam, kad nuslėpti “Mažeikių naftos” aferos nusikaltimus nuo visuomenės, konservatoriu buvo nutarta sutartis su “Williams Lietuva” įslaptinti, ir apie sutarčių turinį visuomenė sužinojo tik 2004 m., kai “Williams” jau buvo pasitraukusi iš Lietuvos. Banko Snoras visi reikalai po konservatoriu chuntos 2011-11-16 įvykdyto banko uzgrobimo bei “nacionalizavimo” irgi slepiami nuo visuomenes. Nejaugi ir dabar kubiloidai išvengs baudžiamosios atsakomybes ir nejaugi ju nepasodins i teisiamųjų suolą ??!

 • Darijus 2017 vasario mėn. 04 d. 15:24:58

  Šiandien jau atrodo visiems aišku, kad Snoro bankrotas- politizuotas ir korumpuotas.

 • O KUR ITARIMAI VASILIAUSKUI ? 2017 vasario mėn. 04 d. 15:23:27

  O VASILIAUSKUI NIEKO NEPAREIKSTA? VASILIAUSKAS VYKDĖ J.E. NURODYMUS!! TAI GAL PLATESNĮ TEISIAMŲJŲ SUOLĄ ?!

 • Klausimas 2017 vasario mėn. 04 d. 15:22:35

  Jei Kuperis priklauso tarptautinei mafijai, tai kas tada yra Grybauskaitė, kuri visada dangstė Kuperio aferas ir buvo jo "stogas"??!

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SPROGIMAS: antradienį Afganistano sostinėje Kabule nugriaudėjo galingas sprogimas; sprogimas įvyko vienoje iš mečečių šiaurinėje miesto dalyje; sprogstamąjį įtaisą detonavo mirtininkas.
 • KETINIMAI: Bosnijos ir Hercegovinos saugumo ministras Fahrudinas Radončičius pareiškė ketinąs atsistatydinti dėl migracijos krizės šalyje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate, kad grįžusiems iš kai kurių užsienio šalių nebus taikoma 14 dienų saviizoliacija?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+9 +10 C

 

+8 +9 C

 +18 +19 C

+16 +17 C

 

+16 +18 C

1-5 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

Nuorodos