respublika.lt
 

Rusija atsisakė išduoti R.Baranauską. Jam suteikė politinį prieglobstį - straipsnio komentarai:

 • Linkiu 2017 sausio mėn. 27 d. 22:41:00

  stiprybes R.Baranauskui ir V.Antonovui o grybauskaite,kubiliu,vasiliauska,simonyte ir kitus prisidejusius prie Snoro uzgrobimo teis Dievo teismas.

 • jonas 2017 sausio mėn. 27 d. 21:51:50

  Negi gali avį atiduoti į vilkų gaują?

 • Vienintelis dalykas 2017 sausio mėn. 27 d. 21:43:44

  kurio meldžiu, kad Dievas suteiktų Jums išminties, nuolankumo ir kad toliau globotų Jūsų šeimas, Snoro akcininkai.

 • Tik primenu 2017 sausio mėn. 27 d. 21:41:52

  Primenu visiems 3,14zdabolams, tvarteliniams ir beretnikams, kad bankrutavo ne Antonovo-Baranausko bankas Snoras, o valstybinis bankas Snoras. Nuo 2011 m.lapkričio 16 d. 100 % akcijų valdė Lietuvos Respublikos Vyriausybė,vadovaujama konservatoriaus A.Kubiliaus.

 • Tai gal ir 2017 sausio mėn. 27 d. 21:40:18

  Tata shahmatu partijos nebaigs del laiko limito.Laukia ydomus yvykiai.

 • snorietis 2017 sausio mėn. 27 d. 21:39:15

  Kubiliau ir Šimonyte. Nueikite į bažnyčią, uždekite žvakeles ir melskite Dievo atleidimo, nes ne visi žmonės gali atleisti.

 • vai 2017 sausio mėn. 27 d. 21:37:33

  Klausymu daug,ir reikia greit viska viesint kelt ,padekit Lietuvos liaudziai issiaiskint tiesa ir sudet visur taskus,kas nuskurdino mus kas isvaike po visas salis,kas laiko Tsauta skudurun kekit i viesuma viska atejo laikas Tauta noriu zinoti ir privalo,padekit profesoriau gyli padekit visi kad issivalyt nuo siuksliu

 • Sygas 2017 sausio mėn. 27 d. 21:36:30

  Ar jus tikit, kad Snoro valdytojas Baranauskas sėkmingai vystes versla dvidesimt metu viena diena sugalvojo, kad reikia apvogti Lietuvos piliečius?.....Jus dar labai daug ko nežinot.Bankas penktus metus normaliai plėšiamas visokiu frikliu, kuperiu, adomoniu, mazintieniu ar sutkieniu ir jo turtas po stalu dalinamas Viskas parduodama pusvelciui.Ar tai panašu i banko bankrota, kai Kuperis uz darbą pasiima 150mln.euru ir pabega?Arba kaip siuo atveju banko turtas parduodamas už 7 proc. jo nominalios vertes?

 • Apie Grybauskitės eunuchą Vasiliauską 2017 sausio mėn. 27 d. 21:33:31

  Tūkstančius metų Kinijos karo belaisviams buvo šalinami lyties organai, kad jie galėtų tarnauti rūmuose. Imperatoriai manė, kad eunuchai – kaip naminiai gyvūnai, jiems buvo leidžiama eiti į slapčiausius rūmų kambarius. Tačiau eunuchai toli gražu nebuvo nepavojingi. Intrigomis jie įgijo neribotą valdžią ir milžiniškus turtus. Ir dar. Tačiau didžioji dalis galingų imperatoriaus eunuchų garsėjo intrigomis, šnipinėjimu, kankinimais, užsakomosiomis žmogžudystėmis ir didele korupcija, dėl kurios žlugo keli imperatoriai ar net ištisos dinastijos.

 • Laukiu jūsų galo 2017 sausio mėn. 27 d. 21:30:37

  Kai konservatoriams nėra ką vogt, nacionalizuojami bankai... pvz Snoras...

 • Kur 2017 sausio mėn. 27 d. 21:28:22

  Kur ponia Dalia tie milijonai kur jus is UKIO ir SNORO banku pavoget su Qubilu , koncervais , Coperiu , Vasiliausku , Šimonyte ir kodel niekas nesedi kalejime reiskias vogti apsimoka?

 • Milda 2017 sausio mėn. 27 d. 21:23:23

  Nejaugi galima pateisinti visa tai, kas padaryta su AB banku Snoras, kad patenkinti vieno žmogaus, šalies prezidentės D.Grybauskaitės asmenines ambicijas?!

 • Dominykas 2017 sausio mėn. 27 d. 20:37:05

  Įvardinkite visuomenei nors vieną SNORO klientą, kuris nukentėjo nuo to banko, neva, neskaidrios veiklos iki Grybauskaitės gaujos įsikišimo bei brutalaus banko užgrobimo ir "suvalstybinimo"? Negalite?? Nėra??? Lietuvoje valdžiažmogiams viskas galima?...

 • Kada Kubilius, Šimonytė ir Vasiliauskas už tai atsakys??? 2017 sausio mėn. 27 d. 20:30:56

  IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ Lietuvos banko valdybos nutarimas dėl AB banko Snoras veiklos laikinojo sustabdymo, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimas perimti AB banko Snoras akcijas visuomenės poreikiams ir Lietuvos banko sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo AB bankui Snoras buvo primti skubotai ir nepakankamai pagrįstai. Šie sprendimai sudarė prielaidas atsirasti didelėms išlaidoms skolinantis iš valstybės biudžeto lėšų padengti valstybės garantuojamas sumas indėlininkams už lėšas laikytas AB banke Snoras.

 • APKALTA! 2017 sausio mėn. 27 d. 20:21:40

  Pagrindinis susidorojimo su banku Snoras motyvas buvo jo sprendimas dar 2009-aisiais pirkti 34 procentų „Lietuvos ryto“ leidybinės grupės akcijų paketą. Tiek Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, tiek nuo 2008-ųjų šalį valdžiusi konservatorių koalicinė centro-dešinės vyriausybė negalėjo atleisti „Snoro“ savininkams už objektyviai kritiškus „Lietuvos ryto“ straipsnius, todėl tuometė valdžia ir ėmėsi neteisėtų, nepamatuotų bei tokių drastiškų veiksmų -tiesiog sunaikinti banką Snoras.

 • prokurorui D.Stankevičiui 2017 sausio mėn. 27 d. 20:00:29

  amoralumas kiaušių netrina?

 • Frontas Sinatra 2017 sausio mėn. 27 d. 19:53:08

  Kur kyšininkas Masiulis? Kur Abonentas Zuokas? Kur Komskis? Kur Malinauskas? Kur visi kyšininkai,Vagnorius, Šleževičius, visi teisėjai, prokurorai, advokatai iš žmonių ašarų gyvenantys prabangoje?! Kur?

 • Smulkusis akcininkas 2017 sausio mėn. 27 d. 19:19:10

  Kažkaip neteko girdėti, kad koks nors Lietuvos pilietis būtų nuskriaustas Snoro ar Ūkio banke, pakol neatėjo „liemenė“ ir bankų neuždarė. Snoru nesinaudojau, tačiau Ūkio banke buvo pačios palankiausios sąlygos - maži komisiniai, puikiai veikianti ebankininkystės platforma, kuria dabar sėkmingai naudojasi Š. bankas. Puikiai pamenu kaip po uždarymo prasidėjo karštligiškas priežasčių ieškojimas. O dar pamenu kaip LB garantavo, kad po Snoro joks LT bankas nebus uždarytas. LB ir Deloite ataskaitos nerodė tų baisumų kas paskui buvo skelbiama. Žodžiu, čia ilga istorija ir kas sekė, žino kaip buvo daroma, o kad „moralė ir etika - ne šio pasaulio dimensijos“ LB vadui, tai visi įsitikino, kai pamatė kokiais kasniais buvo ryjamas Snoro ir ŪB turtas. Ar tada Vyriausybei ir Prezidentei rūpėjo, kad Lietuvos piliečiai nepatirtų nuostolių? Ūkio banko atveju gal kokio 1% trūko iki likvidumo normatyvo išpildymo. Ir kiti bankai kažkiek neatitikdavo, tačiau gaudavo progą pasitaisyti. Matyt, labai reikėjo.

 • Saulius is Siauliu 2017 sausio mėn. 27 d. 19:12:21

  saugumas baranausko biografija isnagrinejo nuo pat darzelio ir nieko isskyrus pagyrimus nerado, kas labai isiutino korumpuotus valdziazmogius,,,

 • Kas sustabdys 2017 sausio mėn. 27 d. 19:10:39

  prokuraturos klastociu fabrikus visoje Lietuvoje???

 • jadvyga 2017 sausio mėn. 27 d. 19:08:34

  Tai o kur dėtis paprastam žmogui? Kur rasti teisybę? Kas gali paaiškinti? Nusivylimas begalinis, o kaltų nėra. Ir tokioj valstybėj tenka gyvent...

 • Aha 2017 sausio mėn. 27 d. 19:04:58

  Po 20 metų skaitysite, kaip G.Kiesus nusipjovė galvą, kad tik žydai negalėtų savo turto atsiimt.

 • Geriausiai teismo procesas 2017 sausio mėn. 27 d. 19:02:39

  yra matomas per prezidentūros langus.

 • Finansų genijus 2017 sausio mėn. 27 d. 17:24:53

  Banko “Snoras” administratorius Neil’as Cooper’is, kuris yra Didžiosios Britanijos firmos “ Zolfo Cooper LLP partneris, namuose yra kaltinamas labai rimtais kriminaliniais nusikaltimais, pradedant bendrininkavimu ir apgavystėmis, reketu ir trukdymu vykdyti tyrimą. Kalbama apie tai, kaip minėta įmonė administravo vieno milijardo dolerių vertės fondą “Coutts Bank Strand Carroll Trust”. Teigiama, kad administratoriai klastojo šio fondo sąskaitas ir pavedimus, kas smarkiai pakenkė šio fondo likvidavimui. “Šaltiniai, artimi Federalinių tyrimų biurui ir Skotland Jardo Specialiųjų operacijų direktoratui, patvirtino, kad Neil‘as Cooper‘is yra laikomas „aukšto lygio įtariamuoju“ („high value suspect“), kuris yra įvardyjamas Didžiosios Britanijos labiausiai pavojingu taip vadinamų „baltųjų apykaklių“ („white collar“) nusikaltėlių sindikatų vadovu, - teigiama interneto svetainėje www.worldbankadvisor.blogspot.com

 • Vidmantas 2017 sausio mėn. 27 d. 17:09:25

  Laikykis Raimondai, stiprybės Tau, kantrybės, sveikatos. Visiems visada sakysiu, kad pažįstu Tave kaip dorą, sąžiningą vyrą. Na atėmė brudai ir sunaikino banką, bet tikiu, kad už gautą ieškinio kompensaciją padarysi dar geresnį banką! Sekmės ir nenuleisti rankų.

 • Aloyzas Sabutis 2017 sausio mėn. 27 d. 17:03:20

  anksčiau ar vėliau tiesa išaiškės, bet ką darys tie, kurie užgrobė banką ir nekaltai juos persekioja? karma yra

 • nuogirda 2017 sausio mėn. 27 d. 17:01:31

  girdejau, kad ale nusizudes buves VSD darbuotojas Arunas Paukste, o greiciau nuzudytas, arba priverstas nusizudyti, buvo Snoro nacionalizacijos vienas is vykdytoju, bet nacionalizacija buvo ”lieva”……ta va…

 • cirkas ir farsas 2017 sausio mėn. 27 d. 16:59:35

  cirkas ir farsas - SNORO "subankrotinimas", Kedžių bylos, sausio 13-osios byla, Medininkų byla, Bražuolės tiltas, savanorio Abromavičiaus susprogdinimas, Pociūno nužudymas ir t.t. Tęst sąrašą, KONSERVATORIAI?

 • Baranauskui 2017 sausio mėn. 27 d. 16:57:19

  Linkiu sveikatos,stiprybes,kantrybes kovojant su Lietuvos valdžia,dėl savo vardo bei savo turto verta apsodint visus į savo vietas :)

 • RYTIS 2017 sausio mėn. 27 d. 16:53:10

  ORUS ŽMOGUS VISOSE SITUACIJOSE IŠLIEKA ORUS IR TEISINGAS. AŠ ČIA APIE SNORO AKCININKUS.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • JEMENAS: Per išpuolį prieš Jemeno gynybos ministro Mohammedo Ali al-Maqdishi automobilių koloną žuvo aštuoni jo asmens sargybiniai; ministras per ataką nenukentėjo.
 • APYVARTA: praėjusiais metais bendra nuomininkų apyvarta Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ išliko nepakitusi ir siekė 573 mln. eurų, juose apsilankė daugiau nei 32 mln. žmonių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar stebėsite Lietuvos krepšinio rinktinės atrankos rungtynes į Europos čempionatą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +3 C

+1 +3 C

 

0 +2 C

+5 +6 C

+5 +6 C

 

+2 +4 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos