respublika.lt
 

Rusija atsisakė išduoti R.Baranauską. Jam suteikė politinį prieglobstį - straipsnio komentarai:

 • Algirdas 2017 sausio mėn. 30 d. 00:02:21

  Lezbauskaitė turi būt išpašolvoninta greituoju būdu:)

 • Tuštybių mugė arba smaukalas 2017 sausio mėn. 30 d. 00:01:33

  Vasiliauskas su liemene apie jo įvykdytą Snoro aferą: "Žuvis gėrė vandenį. Vandens buvo daug. Daug buvo visur. Visur buvo aplinkui. Aplinkui buvo šlapia. Šlapia buvo visur. Visur buvo žuvis. Žuvis gėrė vandenį... Tfu...

 • Girdit 2017 sausio mėn. 29 d. 23:59:07

  Snoras atėmė per didelę bankų rinkos dalį, ypač skandinavišku bankų. Vartojimo paskolos (ypatingai mažos sumos) tuose bankuose tapo visiškai nepaklausios, todėl natūralu kad tie bankai per savo kontrolę, t.y. Lietuvos banką, taip susitvarkė su pavojų keliančiu konkurentu. Lietuvos banko veiksmai apskritai paskutiniu metu sveiku protu nesuvokiami.

 • Sėkmės Baranauskui 2017 sausio mėn. 29 d. 23:57:47

  o kada bus teisiama blondinė boba iš Daukanto rūmų ?!

 • emigravęs 2017 sausio mėn. 29 d. 22:53:12

  Lietuva degraduoja ne dienomis bet valandomis. Visose srityse - politikoje, žurnalistikoje, teisėtvarkoje, žiniasklaidoje, kasdieniniame gyvenime. Džiaugiuosi, kad prieš 11 metų supratau, kad nieko gero švogeryne ir budulyne UAB "Lietuva" nebus ir išvažiavau dirbti ir gyventi į civilizuotą šalį, tarp normalių žmonių. Baranauskas nespėjo emigruoti iš durnių šalies ir turi "rezultatą".

 • konservams ir liberastams 2017 sausio mėn. 29 d. 22:47:50

  Ar jūs nors suvokiate,ką padarėte Lietuvoje???-per jūsų vagių politiką žomonės evakuojasi,nors jums nusispjauti į tautos interesus,bet greičiau statykite stulpus apie seimą,bei prezidentūrą,nes artėja atgailos diena.

 • Kas laimejo sunaikinus Snora? 2017 sausio mėn. 29 d. 20:05:58

  Svedu bankai ir tie ,kurie pasidalino pinigus, tai Fryklis, Kuperis, Adamonis, buve banko darbuotojai Kieliauskas, Masolas, Monkus, Buinauskas, kreditoriu komitetas Arlauskas, Mazintiene, Burgiene, advokatu kontoros Valiunas, Norkus, Sutkiene.Dar toks Mindaugas Leika is LB, kuris kartu su Frikliu grubiai tariant " nulauze" banko sistema ir bankas mire, ta tas zmogeliukas buvo labai gausiai apdovanotas, dabar gyvena JAV ir baige mokslus begalo brangiai apmokamoje mokslo istaigoje ir yra dalininkas dideles gerai zinomos kompanijos( duomenys detaliai zinomi). Dar buvo toks LB pavaduotojas Dalius Petrauskas, kuris taip pat gavo panasu " apdovanojima".

 • Aisku 2017 sausio mėn. 29 d. 20:01:05

  Niekas is valdzios ir nenorejo kad griztu,nes gali daug tos pacios valdzios aferu atskleisti.

 • G,Adomonis pavogė iš Snoro 700 milijonų eurų! 2017 sausio mėn. 29 d. 19:59:27

  Snoro bankroto administratorius G.Adomonis-vagis. Pavogė iš banko kreditorių 700 mln.eurų. SNORO banko 3 mlrd.Lt (868,9 mln.EUR) paskolų portfelį pardavė tik už 580 mln.Lt (169 mln.EUR)!!! Kitaip sakant, tiesiog pavogė. Apvogė banko kreditorius visiškai. Taip išeina, kad tikrieji SNORO vagys yra ne tik Vasiliauskas, Šimonytė, Kuperis su Frikliu, o dabar dar ir Gintaras Adomonis su savo konsultantų Eugenijos Sutkienės advokatų kontora "Tark Grunte Sutkiene". Be abejo, aišku, kad didžiausias vagis yra ir SNORO banko Kreditorių komiteto pirmininkė Aurelija Mažintienė, kuri tvirtina visus šiuos "sandėrius". Tarpsta vagys ir aferistai po Grybauskaitės" stogu".

 • Na jo 2017 sausio mėn. 29 d. 19:56:23

  Rusija tai kriminaline, o Lietuva tai ne? Tai nepergyvenkit tuomet del Masiulio, Kurlianskio, vaiku sumestu i sulini, nuzudyto vaiko ir kitu kasdien kriminalu, taip kad Lietuva nenutolo nuo Rusijos.Lietuva pirmauja pagal savizudziu ir alhogoliku kieki, is Lietuvos sprunka net pabegeliai, is Lietuvos kas valanda emigruoja 5 zmones, praejo tie laikai kai Lietuva buvo Lietuva.Prie Grybauskaites stipriai nuejo dugnan

 • Klausimas? 2017 sausio mėn. 29 d. 19:55:35

  Ar ponas Vasiliauskas is Lietuvos banko gerai miega.Cia jo didis "nuopelnas" sunaikinant moku banka, manau kad dar viskas priekyje teks atsakyti Snoro grobikams.

 • Taip 2017 sausio mėn. 29 d. 19:53:17

  tik galiu pasakyti kol banko prezidentas buvo Baranauskas, jokiu problemu banke nebuvo, neteko girdeti, kad kazkas butu nepatenkintas, o jau kas buvo po uzgrobimo, tai sklido gandai gandeliai, vagystes neisivaizduojamais mastais.

 • As 2017 sausio mėn. 29 d. 19:52:25

  Juokingiausiai ir kvailiausiai sioje situacijoje atrodo LT gyvenantys lietuviai, kuriu santaupas sudegino lietuvos valdzios dirbtinai sukeltas stabilaus banko dirbtinis uzbankrotinimas (nes jis gi rusiskas). O dar juokingiau, kad sie juokingi LT gyvenantys lietuviai viskuo kaltina ne LT snoro banko bankroto iniciatorius, o Rusija ir Putina. Nei kiek neabejoje, kad po tokio pavykusio eksperimento, LT valdzia dar ne karta sugris prie sio metodo apsvarinti kvailus LT gyvenamcius lietuvius viskuo apkaltinant Rusija o gal net ir Putina.

 • oo 2017 sausio mėn. 29 d. 18:45:26

  teisingai daro nes tai politinis amerikieciu(skandinavams)uzsakytas banko bankrotas uzsakytas banko

 • Dovilė 2017 sausio mėn. 29 d. 15:30:01

  Labai gerai pakalbėjo duotajame straipnyje savo interviu Gintaras Radvila. Nepažįstu šio vyriškio, bet jam tik valdžion eiti, tokie ten turi būti žmonės-savarankiški, drąsūs, protingi.

 • WWW 2017 sausio mėn. 29 d. 14:54:12

  Logiška,Lietuva visokio plauko rusų vagims suteikia prieglobstį,svarbu ,kad prieš Putiną ką nors viaukteltu.

 • Rinkos ekonomika 2017 sausio mėn. 29 d. 14:44:15

  Tiek Snoro, tiek Ūkio bankai turėjo subankrotuoti pagal rinkos dėsnius, bet viskas buvo padaryta politikų rankomis. Nereikia pateisinti politikų kvailų darbų. Jei Lietuvoje yra rinkos ekonomika, tai viskas turi vykti pagal jos dėsnius. O dabar pasmirdo sovietiniu tvaiku...

 • Pagarba Baranauskui 2017 sausio mėn. 29 d. 14:39:20

  Kai Snoras nusipirko "Lietuvos ryto" laikraštį, internetinį portalą ir televiziją, tai tikėjausi, kad Snoro banko vadovas R.Baranauskas eis į prezidentus....tai būtų nepalyginamai geresnis prezidentas, nei Grybauskaitė. Tokį banką buvo sukūręs!Lietuva su Grybauskaite nuėjo subinėn. Pagarba Baranauskui.

 • Vadakste 2017 sausio mėn. 29 d. 14:36:52

  Idomu ,kaip ten sekasi Ukrainai , nes ir jie viena banka nacionalizavo. ,ar tik nebus paeme pavyzdzio is LIetuvos. Juk mes ciut ne dvi dvynes seses.To ir reikejo tiketis is Baranausko , nes kitaip ji cia butu "suvalge".

 • REALISTAS 2017 sausio mėn. 29 d. 14:11:53

  SUPER. SVEIKINU BARANAUSKĄ.

 • Grėsmė 2017 sausio mėn. 29 d. 14:11:03

  Baranauskas melynajam chalatui dabar, kaip Snaudenas Killarei Klinton. Bet kada gali paviesinti turimu dokumentu turini.

 • Gražiai ir švelniai pasakyta 2017 sausio mėn. 29 d. 11:57:30

  ,,Visi supranta,bet tik nedrįsta pripažinti,kad,,Snoro''bankas nacionalizuotas mažų mažiausiai netyčia...''O apklaust nuotoliniu būdu kai kurių vasiliauskų su jo ,,stogais''nenorai ar ne žemės degimo po kojomis požymis?

 • Rūta 2017 sausio mėn. 28 d. 23:14:53

  Ko norėt?.....Jau bėgliais tapo pusė Lietuvos.....

 • Iš tiesų 2017 sausio mėn. 28 d. 23:12:29

  Kodėl tas riebus katinas vardu Vasia dabar jau tyli, kaip prišikęs į grietinę, kur tų gudriųjų Vasiliausko ir Šimonytės komentarai, kaip jie "puikiai" suvaldė Snoro krizę, ar tiurmos išsigando???

 • Ak, kaip gražu 2017 sausio mėn. 28 d. 23:07:45

  kolaborantės šiknoje jau fitilis dega?...

 • Jau greit 2017 sausio mėn. 28 d. 22:59:21

  Įsitikinęs, kad sekantis ieškinys bus akcininko Baranausko.

 • PAGAL KIENO DŪDELĘ ŠOKAMA? 2017 sausio mėn. 28 d. 22:53:21

  Taip rašė: Baranauskas banką statė dvidešimt metų, o Grybė sugriovė per naktį, žinoma griauti, tai ne statyti... LIETUVOJ VISI SPRENDIMAI PRIIMAMI NAKTĮ.............TODĖL KAD AMERIKOJE RYTAS......

 • DZŪKAS 2017 sausio mėn. 28 d. 22:51:37

  Štai čia tokie žmonės kaip ANTONOVAS ir BARANAUSKAS yra stiprios dvasios ir valios žmonės. Štai iš tokių žmonių yra ko ir galima mokytis, mokytis ir semtis išminties ir stiprybės. Na aš tikiu su savo tautiečiais, kad šita parazituojanti prezidentė GRYBAUSKAITĖ su savo plėšikų banditų gauja, kada nors stos prieš tautos teismą. Na, o šitie VASILIAUSKAI, KUBILIAI, ŠIMONYTĖS - išsigimeliai kabos ant šakos savartyno viduryje. Na, nemanau, kad tai praeis. Landsbergiai irgi išgaiš,nes jau dabar nežino, ką atsakyti už LIETUVOS tautos genocidą, tik su marsiečiais kalbasi.

 • vladas lukosevicius 2017 sausio mėn. 28 d. 22:48:34

  Tokias Lansbergines , Grybauskines išgamas, kaip Kubilius, Vasiliauskas, Šimonytė, surinkti visus , sukišti į plastikinius maišus ir numesti saulėje.....tegul dvesia savo pačių smarvėje be jokio teismo sprendimo . Kaip ir jie išsityčiojo ir sugriovė milijonų žmonių lūkesčius ir viltis į normalų , prasmingą ir padorų gyvenimą . IŠGAMOS.

 • Tik nuomonė 2017 sausio mėn. 28 d. 20:25:52

  Tai kur buvote,valdantieji, kad leidote jiems pabėgti? Pabučiuokite, jiems dabar į ...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • JEMENAS: Per išpuolį prieš Jemeno gynybos ministro Mohammedo Ali al-Maqdishi automobilių koloną žuvo aštuoni jo asmens sargybiniai; ministras per ataką nenukentėjo.
 • APYVARTA: praėjusiais metais bendra nuomininkų apyvarta Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ išliko nepakitusi ir siekė 573 mln. eurų, juose apsilankė daugiau nei 32 mln. žmonių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
BALTŲ GENTYS

Dienos klausimas

Ar stebėsite Lietuvos krepšinio rinktinės atrankos rungtynes į Europos čempionatą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +3 C

+1 +3 C

 

0 +2 C

+5 +6 C

+5 +6 C

 

+2 +4 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos