respublika.lt

Parduota dalis „Snoro“ paskolų ir antrinės bendrovės paskolų portfelis - straipsnio komentarai:

 • Zigmas Vaišvila 2017 gruodžio mėn. 02 d. 13:02:34

  Erškėčiuotas teisingumo paieškų kelias.Kreiptis į mūsų ponią galima,bet su tokiu pačiu efektu galima ir kleboną:išklausys,užjaus ir palinkės stiprybės.Sotus alkano neužjaučia. Tačiau kunigas bent nebijo išklausyti ir padiskutuoti.

 • Na na 2017 gruodžio mėn. 02 d. 00:42:25

  telieka reziumuoti ______je " Snoro" bankininkai laimės bylą prieš Grybauskaitės gaują ,tai Grybauskaitė bus pašalinta ,kaip susikompromitavusi _______galbūt net kaip Donskis ,gražiai palaidotas ,bet iškris iš žaidimo ,kartu turėtu kristi ir landsberginių gauja ______bet , ar tai reiškia LIetuvoje politinę krizę ,kai viršūnės nebegali valdyti ,nes per daug išgrobstė ,ir kokia mus globojanti kaimynė ,tai leis padaryti , nes bus išviešinti agentai ,,,sėkmės , tikėkimės ir geresnių laikų Lietuvai , ne tik mirtis ir godumas šliaužioja po Lietuvą ,,,,,,

 • Kaip konservas, taip vagis 2017 lapkričio mėn. 26 d. 22:55:11

  Negi jau pamiršote kaip seilinai bučiavo Degutienei ranką aferistas Meidžoras už pavogtą iš Lietuvos ir konservatorių padovanotą amerikosų aferistų gaujai Mažeikių naftą. Ta šlykšti nuotrauka puikiai iliustruoja konservatorių NUSIKALTIMĄ ITIN STAMBIU MĄSTU. Bent kiek padorumo turinčioje valstybėje turėjo cypėje iki šiol tupėti ir Degutienė, ir Gabrieliaus senelis, ir VISA KONSERVATORIŲ VIRŠŪNĖS ŠUTVĖ. O už kubilinių gaujos įvykdytą AB banko SNORAS užgrobimo ir tyčinio sužlugdymo aferą, KONSERVATORIŲ PARTIJOS VIRŠŪNĖS APLAMAI TURĖTŲ KALĖTI IKI GYVOS GALVOS ir daugiau gyvenime saulės šviesos nematyti. Apie kokias KRIKŠČIONIŠKAS VERTYBES galima kalbėti, kai šnekama apie PATENTUOTUS VAGIS, KURIE NET NESUGEBA ATGAILAUTI, o temoka vien išsisukinėti, meluoti ir vaidinti šventesnius už patį popiežių.ŠLYKŠTU IR TIEK.

 • Darijus 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 23:07:55

  Ei ten, Durnių laive, kaip jums iki šiol nedašunta, kad dabar jūs turite vadovautis antilogika: kas buvo kaltas, tas dabar - teisuolis, o nekalti yra nusikaltėliai, nes nespėjo persiversti.

 • Kad D.Grybauskaitės gauja pavogė Snoro banką bei išvogė akcininkų ir klientų pinigus, tai seniai visiems aišku! 2017 kovo mėn. 03 d. 11:00:36

  Snorui už 60,0 mln. EUR paskolą, suteiktą Latvijos skrydžių kompanijai "Air Baltic", buvo įkeistas visas avia kompanijos turtas ir 49% akcijų paketas. Po konservatorių organizuoto banko Snoras užgrobimo ir "nacionalizavimo", Latvijos vyriausybė, vadovaujama tuomečio premjero V.Dombrovskio, kuri tuo metu valdė kitus 51% "Air Baltic" akcijų, susitarė su korumpuota A.Kubiliaus konservatorių vyriausybe ir neteisėtai užvaldė, tiesiog pavogė įkeistą bankui Snoras akcijų paketą, negrąžindami bankui nei vieno cento paskolos! Taip, daugiau kaip ant 60 milijonų eurų buvo apvogti Snoro kreditoriai. O nei vienas bankroto administratorius, nei N.Cooperis, nei G.Adomonis tų pinigų per praėjusius 5 metus net neieškojo! O skrydžių bendrovė "Air Baltic" iki šių dienų sėkmingai skraido bei neša pelną Latvijos valstybei. Snoro kreditoriai liko prie sudužusios geldos! Tai kur milijonai eurų, ponai D.Grybauskaite, A.Kubiliau ir V.Dombrovski???

 • Tai kas čia ką iš tikrųjų apvogė? 2017 kovo mėn. 02 d. 21:25:54

  „Snoro" akcininkai sprendimą platinti naują 110 mln. eurų akcijų emisiją priėmė 2010 metų gruodžio 21 dieną. Didžiąją dalį iš naujos akcijų emisijos proporcingai savo turimoms banko kapitalo dalims išpirko buvę „Snoro" pagrindiniai akcininkai - Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas, o smulkieji investuotojai likusią naujos akcijų emisijos dalį įsigijo už beveik 7,3 mln. eurų. O, kaip žinoma, 2011 metų lapkričio 16 dieną Lietuvos Vyriausybė neteisėtai nacionalizavo „Snoro" akcijas, o, jau po to, lapkričio 22 dieną Lietuvos bankas iš viso atsisakė išduoti leidimą registruoti „Snoro" įstatų pakeitimus dėl kapitalo didinimo.

 • Snoras 2017 kovo mėn. 02 d. 21:24:48

  Konservatoriams: Kas toliau? Toliau- šachas ir matas. Dar toliau- kai kuriems Lukiškės. Paklauskit dieduko, tas šachmatais žaidžia ir žino. Ura!

 • Snorietis 2017 kovo mėn. 02 d. 21:22:27

  Kad švedai gyventų oriai, kažkas privalo apmokėti jų sąskaitas...

 • J. Pundzius praturtėjo iš pavogtų banko „Snoras“ kreditorių pinigų 2017 kovo mėn. 02 d. 21:13:25

  Buvęs konservatorius, Kauno klinikų prof. Juozas Pundzius paprasčiausiai norėjo įteisinti iš banko Snoras pavogtus kreditorių pinigus, kuriuos „sukombinavo“ jo dukra. J. Pundziaus dukra yra liūdnai pagarsėjusio B. Burgio marti – Dovilė Burgienė. D. Burgienė yra Snoro banko Kreditorių komiteto narė! Kartu D.Burgienė dirba advokate R.Valiūno ir parneriai advokatų kontoroje „Ellex“. Šioje advokatų kontoroje 5-erius metus, iki jo paskyrimo LB vadovu, dirbo D. Grybauskaitės statytinis V. Vasiliauskas. Visas šis nusikalstamas susivienijimas kartu su bankroto administratoriais S. Frikliu, N. Kuperiu, G. Adomoniu jau 5-eri metai kaip vagia Snoro banko kreditorių pinigus bei, pusvelčiui pardavinėdami banko turtą, dalinasi „otkatais“. Banko Kreditorių komitetas, vadovaujamas Indėlių draudimo fondo vadovės A. Mažintienės ir kurio narė yra D. Burtgienė, tvirtina visas bankroto administratorių išlaidų sąmatas ir visus turto pardavimo sandorius! Taip ir „išplaunami“ banko akcininkų ir indėlininkų pinigai, tik į savas kišenes!

 • stasys 2017 vasario mėn. 04 d. 15:20:36

  Kur skaičiavimai, ponia Šimonyte, apie blogą padėtį Snore? Jokių skaičiavimų nebuvo, tik noras - užgrobti banką ir pasidalinti pinigus.

 • Milda 2017 vasario mėn. 04 d. 15:19:12

  "Ellex" (buvusi LAWIN) advokatų kontoros atstovė p.Dovilė Burgienė taip pat yra Snoro banko kreditorių komiteto nare, o LAWIN - buvusi V.Vasiliausko su liemene darbovietė. Kas gali paneigti ,kad viskas suorganizuota specialiai, kad advokatas Rolandas Valiūnas su tuo pačiu Vitu Vasiliausku galėtų plauti pinigus iš jų pačių tyčia subankrotinto Snoro?!

 • Aidas Rinkūnas 2017 vasario mėn. 04 d. 15:14:36

  Kodėl visi kaltina tik vykdytoją Kuperį, dabartinį Adomonį? Juk visa tai darė ne be kreditorių komiteto pritarimo? Tai kodėl komiteto pirmininkė p.Aurelija Mažintienė,jos patarėja p.Dovilė Burgienė lieka nuošalyje? Juk slaptai nuo jų nebuvo tokie dalykai daromi. O kodėl jos pritarė? Kiek turėjo asmeninės naudos? Prokurorai prispaustų, irgi išlystų galai: kas jas skatino taip eiti pareigas valstybiniame Snoro banke. Reikia kamuolį vynioti iki galo.

 • Snoras 2017 vasario mėn. 04 d. 15:09:32

  Skaitau komentarus ir plaukai stojasi ant galvos, kaip šie padarai - valdžios vadai gyvena apgavę senelius,pensininkus, po tokiu prakeiksmų tą pačią dieną gali susukti ligos ir ne tik juos...

 • Garantuoju 2017 vasario mėn. 04 d. 15:07:34

  Lietuviškas KGB (Kubilius-Grybauskaitė-Butkevičius) viską užglostys.

 • Skaitytojas 2017 vasario mėn. 04 d. 15:06:43

  Konservatoriai yra moraliniai bankrotai. Jų arogancija pasiekė tokį lygį, kad veikti pradėjo lyg bepročiai. Ačiū, Dievui, žmonės per rinkimus praregėjo ir juos bei visokio plauko liberalus pašalino iš aktyvaus politinio gyvenimo, kaip kad pašalino čaplikus, melianus, bogušius ir kitus tautos kenkėjus..

 • ŽMOGUI SU LIEMENE 2017 vasario mėn. 04 d. 15:02:42

  ŽMOGUS BE MORALĖS DIEVO AKYSE GYVULYS, O KAI GYVULYS VALDŽIOJE , KĄ ČIA IR BEPRIDURSI !!!

 • "NE PRIE KO" 2017 vasario mėn. 04 d. 15:01:14

  KUBILIUS, ŠIMONYTĖ, VASILIAUSKAS + skambutis "NE PRIE KO" + FRIKLIS, COPERIS = BANKO SNORAS VERSLO SUŽLUGDYMAS!!!

 • Apgailėtini puliniai 2017 vasario mėn. 04 d. 14:59:16

  Apgailėtini pūliniai Vilniaus apygardos teisme..., DAR YRA TOKS pakabintas TEISĖJAS - ANDŽIEJ MACIEJEVSKI !!! Atminkit tą, brudą- toks neturėtų dirbti teisėju!!! Šis teisėjas pagal Vasiliausko sufabrikuotus banko Snoras balanso duomenis priėmė sprendimą dėl aiškiai tyčinio banko Snoras bankroto ir tuo būdu pražudė paprastu žmonių ir klientu pinigus !!!

 • Vagių irštva 2017 vasario mėn. 04 d. 14:57:48

  Visi vagys ir susirinko po vienu stogu: ir Vasiliauskas, ir Šimonytė, ir Kuodis. Pasirodo, kad ir Cooperis buvo pasiruošęs apklausiamas toje vagių irštvoje-Lietuvos banke?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SPROGIMAS: antradienį Afganistano sostinėje Kabule nugriaudėjo galingas sprogimas; sprogimas įvyko vienoje iš mečečių šiaurinėje miesto dalyje; sprogstamąjį įtaisą detonavo mirtininkas.
 • KETINIMAI: Bosnijos ir Hercegovinos saugumo ministras Fahrudinas Radončičius pareiškė ketinąs atsistatydinti dėl migracijos krizės šalyje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate, kad grįžusiems iš kai kurių užsienio šalių nebus taikoma 14 dienų saviizoliacija?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+9 +10 C

 

+8 +9 C

 +18 +19 C

+16 +17 C

 

+16 +18 C

1-5 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

Nuorodos