respublika.lt
 

Nukentėjusiems „Snoro“ pirkėjams turės būti išmokėtos draudimo išmokos - straipsnio komentarai:

 • Riebi kiaule 2019 rugsėjo mėn. 03 d. 23:39:22

  o stebukle, kaip tik liemene atejo is advokatu kontoros i LB 2011 metais, taip ir prdejo sita bankeli plesti...pasikviete draugelius cooperi su frykliu ir dare varkes... po to 2013 metais apetitas padidejo ir pradejo plesti ukio bankeli :)

 • O ar Lietuvą šiurpina kursiokų advokatų ir prokurorų bičiulystė? 2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 12:25:29

  Kodėl tokie buvę mokslo draugai, grupiokai ir net kambariokai, kaip Vitas Vasiliauskas iš Lietuvos banko ir advokatų kontoros "Cobalt" vadas Irmantas Norkus gali apiplėšti Snoro akcininkus, o jiems už tai - nieko?! Kodėl tokie vagys baltomis apykaklėmis , kaip "Ellex" advokatų vadas Rolandas Valiūnas (beje, 5 metus buvęs V.Vasiliausko darbdavys) gali su Snoro banko kreditorių komiteto pirmininke Aurelija Mažintiene vogti Snoro indėlininkų lėšas dešimtimis milijonų, arba taip pat gali laisvai per savo įmonę "Investuotojų forumas" kartu su Rūta Skyriene "plauti" europinių struktūrinių fondų pinigus ir jų niekas nekabina??! Žulikai gali veikti nebaudžiami, vien dėl to , kad jie visada dirbo kartu su Raudonąja Dalia??!

 • Na visokie valiūnai 2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 12:24:42

  Na susitaikykit su ta mintim, kad Pragaro Ožio era jau eina į pabaigą. O ir jo pastumdėlė irgi išspjauta iš visų Euro struktūrų. Patikėkit.

 • Pūliniai 2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 12:23:47

  Plačiai kalbama,kad advokatas Rolandas Valiūnas yra buvusios prezidentės D.Grybauskaitės giminaitis. Todėl ir jo advokatų kontoros "Ellex" (tuo metu LAWIN) darbuotojas Vitas Vasiliauskas tapo D.Grybauskaitės rinkimų štabo vadovu per 2009 m. prezidento rinkimus. Po to V.Vasiliauskas gavo už tai kaip dovaną Lietuvos banko vadovo postą. Tai yra viena korumpuotų vagių šutvė , išvogusi Snorą, Ūkį , per Paskolą ir Independencą apvogę Lietuvą. Su D.Grybauskaitės ir V.Landsbergio "kerų" įtaka ir Bronislavas Lubys nuo dviračio Druskininkuose "nuvirto". Per jų organizuotą prokurorų, teisėjų, advokatų ir antstolių nusikalstamą susivienijimą , jau iš Lietuvos 1 000 000 žmonių emigravo! Tai yra brudų brudai! Kinijoje jie senai būtų sušaudyti!!!

 • Radau štai tokį komentarą 2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 12:22:40

  Kur Grybauskaitė, ten smirdi... 2017 balandžio mėn. 09 d. 16:01:29 Parašė: "Labai smirda Snoro afera. 2014 m. rugsėjo 16d. prezidentė pasirašė dekretą ir kreipėsi į Seimą dėl Vilniaus apygardos teismo teisėjo Andžejaus Maciejevskio skyrimo Lietuvos Aukščiausio Teismo teisėju. Andžejus Maciejevskis nagrinėja Snoro " bankroto" bylą. Taip Grybauskaitė suteikia paaukštinimus. Taip Grybauskaitė kovoja su korupcija. Grybauskaitė taip kovoja, kad Lietuva tapo korumpuočiausia Europos šalis . Grybauskaite, tamsta labai jau smirdi..."

 • VAGIS ŠIMONYTĖ 2019 sausio mėn. 01 d. 18:37:10

  ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU VASILIAUSKU IR KUBILIUMI UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. O IŠ KUPERIO GAUTUS OTKATUS SUNEŠĖ GRYBAUSKAITĖS RINKIMAMS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.

 • Politinė korupcija 2019 sausio mėn. 01 d. 18:36:29

  Prezidentė paskyrė finansų ministru LB vadovo V.Vasiliausko kiemsargį V.Šapoką, kuris aktyviai padėjo skandinti banką "SNORAS". Sutarta, jog ministeris dabar dangstys vagių bei aferistų A.Kubiliaus, I.Šimonytės, V.Vasiliausko ir pačios Daukantinės ponios organizuotą ir įvykdytą aferą.

 • V.ŠAPOKA - skadinavų bankų klapčiukas 2019 sausio mėn. 01 d. 18:35:59

  Manau, jog viešoje erdvėje pasirodę svarstymai, kad V.Šapoka yra palankesnis šalies skandinavų kapitalo komerciniams bankams nei anksčiau kandidatu į šį postą minėtas Stasys Jakeliūnas, yra visiškai pagrįsti.

 • Konservatoriams 2018 spalio mėn. 16 d. 02:29:41

  Iš visų pašalių idiotai, elitinės ir politinės prostitutės, vienykitės! Ateina jūsų pabaigos pradžia.

 • Algirdas 2018 spalio mėn. 15 d. 23:16:24

  kiek pamenu, tai Gintaras Adomonis dar 2013m.kartu su ta pačia advokate Eugenija Sutkiene iš "Tark Grunte Sutkiene" kompanijos gan skandalingai pradėjo administruoti Ūkio banką. Kai ten nebebuvo ko vogti, tai susitarę su korumpuotais prezidentūros patarėjais (konkrečiai vienas iš jų Ernestas Rimšelis) ir prezidentės statytiniu Vitu Vasiliausku iš LB, 2014m. lapkričio mėn.,neva, laimėję konkursą abu tie elitiniai vagys atėjo Snoro banką jo turto parcialiuoti. Seniai pasodinti tuos "elitinius" vagis reikėjo.

 • Nu jo 2018 rugsėjo mėn. 09 d. 12:44:21

  Kubilius ir Grybauskaite uzgrobe Snora, tai visiems zinoma.Ar gali bankrutuoti jau valstybinis bankas? Ar galima nacionalizuoti jei nera įstatymo .Sudorojot snora ir nuskriaudet tūkstančius zmoniu.Reikia tyrimo, konservai taip bijo, kad Grybauskaite siūlo susitaikyti.Ramunai, stiprinkite apsauga!!!

 • Kubiliau 2018 rugsėjo mėn. 08 d. 01:37:15

  Tau papildomos rizikos veiksnys bankas Snoras, kuris tave lydės visą gyvenimą, jei anksčiau paties nepasodins. Bus ką ir vaikučiams papasakoti koks tėtukas buvo niekšas.

 • FAKTAS 2018 rugsėjo mėn. 08 d. 00:49:38

  Dar Seimo laikinoji tyrimo komisija nustatė, kad tiek I.Šimonytė, tiek M.Majauskas aktyviai dalyvavo Snoro užgrobimo plano ruošime. Tą patvirtino ir liudininkas LB Apsaugos skyriaus viršininkas Vyt.Korsakas, kad keletą mėnesių iki banko Snoras užgrobimo 2011-11-16d., Lietuvos banke ne kartą vyko pasitarimai, kuriuose be V.Vasiliausko, D.Petrausko, M.Leikos ir kitų LB “veikėjų”, planavusių bei organizavusių “operaciją” prieš Snorą, dalyvaudavo ir buvusi Finansų ministrė I.Šimonytė, premjero patarėjas M.Majauskas, atvykdavo ir “Zolfo Cooper” atstovai su S.Frikliu priešakyje. Ko norėt iš korumpuotų brudų?...

 • Primenu brudams konservatoriams 2018 rugsėjo mėn. 08 d. 00:48:56

  Tikrai norėčiau visiems priminti ir dar vienų SNORO istorijos „didvyrių“ pavardes, o tiksliau kelių parlamentarų, o dar tiksliau Seimo laikinosios tyrimo komisijos narių pavardes, kurie paskutinio Komisijos posėdžio metu išėjo iš posėdžių salės ir tokiu būdu sužlugdė balsavimą ir galutinį išvadų patvirtinimą, nes jos buvo nepalankios tiek Lietuvos banko vadovui V. Vasiliauskui, tiek ir A. Kubiliaus vadovaujamai vyriausybei. Nėra kvorumo, nebus ir išvadų, pasakė konservatoriai ir liberalai, dirbę Seimo laikinojoje komisijoje. Tai A. Anušauskas, R. Dagys, J. Razma ir S. Šedbaras bei P. Auštrevičius ir S. Bogušis. Manau, kad šie „garbūs“ ponai turėjo ką slėpti nuo visuomenės. Ir jie ne tik sužlugdė Seimo komisijos tyrimą, bet ir tokiais savo veiksmais padėjo vėliau D.Grybauskaitės statytiniui V.Vasiliauskui ir Co iššvaistyti bei išgrobstyti AB banko SNORAS indėlininkų turtą.

 • Primenu (ne)vagims 2018 rugsėjo mėn. 08 d. 00:44:36

  Snorui už 60 mln. EUR paskolą, suteiktą Latvijos skrydžių kompanijai "Air Baltic", buvo įkeistas visas kompanijos turtas ir 49% akcijų paketas. Po konservatorių organizuoto banko Snoras užgrobimo ir "nacionalizavimo", Latvijos vyriausybė, kuri tuo metu valdė kitus 51% "Air Baltic" akcijų, susitarė su korumpuota A.Kubiliaus konservatorių vyriausybe ir neteisėtai užvaldė įkeistą bankui Snoras akcijų paketą, negrąžindami bankui nei cento paskolos! Taip, daugiau kaip ant 60 milijonų eurų buvo apvogti Snoro kreditoriai. O nei vienas bankroto administratorius, nei N.Cooperis, nei G.Adomonis tų pinigų net neieškojo! O skrydžių bendrovė "Air Baltic" iki šių dienų sėkmingai skraido bei neša pelną Latvijos valstybei. Taigi, kur 60 milijonų eurų, buvę premjerai (ne)vagys Kubiliau ir Dombrovski???

 • SNORAS 2018 rugsėjo mėn. 08 d. 00:42:55

  Konservatoriams: Kas toliau? Toliau- šachas ir matas. Dar toliau- kai kuriems Lukiškės. Paklauskit dieduko, tas šachmatais žaidžia ir žino. Ura!

 • Valė 2018 rugsėjo mėn. 08 d. 00:42:03

  Švariai Gediminas Degutis "priglaudė" 645 tūkst.litų , nugvelbęs iš Snoro kreditorių... Degučiukui tai jokių įtarimų , jis ką , gal nukentėjęs , nes yra konservų vienos iš lyderių Irutės Degutienės sūnelis? Kodėl jis ne teisiamųjų suole?!

 • Klausiu 2018 rugsėjo mėn. 08 d. 00:41:17

  Kodėl kartu su Snoro bankroto administratoriumi G.Adomoniu nekeliama byla pagrindiniam Snoro turto grobstymo vagiui - Snoro banko kreditorių komiteto pirmininkei Aurelijai Mažintienei, kurią ten pastatė dar A.Kubiliaus konservatorių vyriausybės finansų ministre būdama Ingrida Šimonytė??? Gerai dalijasi tarpusavyje "otkatais" iš banko?

 • VANDA 2018 kovo mėn. 25 d. 11:57:02

  vadinasi, obligacijos, kurios buvo pirktos nuo 2011m iki bankroto buvo nauja emisija ir ji nebuvo užregistruota tai priklausys draudimo išmokos

 • Danute 2018 kovo mėn. 24 d. 14:04:23

  Tai kada ir kur atsiimti pinigelius? tik tada patikesiu, kai jau gausiu, nes turiu obligaciju sutarti, neivykusios emisijos. Gal kas parasys. Nes labai keista, kad net negirdet nei per zinias, kodel taip tylima. Viskas tiek slepiama. Laukiame

 • Irena 2018 kovo mėn. 23 d. 21:06:36

  Kažkaip norėtųsi išsamesnės informacijos apie nupirktas obligacijas - jos dabar kaip ir išbraukiamos

 • 2018 kovo mėn. 23 d. 15:51:50

  Įdomu ar įsigaliojusioms obligacijoms taikoma 22000E draudimo apsauga pagal ES direktyvą ar čia jau kita opera?

 • Cooper'io šventykla 2018 kovo mėn. 23 d. 08:41:19

  O kaip ten su įsigaliojusių obligacijų išpirkimu? Juk sutartyje įrašyta, kad už įnašą bus mokamos palūkanos, berods 4 procentai metinių, o ne dividendai. Tad banke Snoras tos obligacijos prilygsta indėlių kategorijai. Gal gerb. Plunksnis ir apie tai turi žinių?

 • Aha 2018 kovo mėn. 22 d. 22:02:53

  Tai ne pinigai už obligacijas. Čia kalbama apie teisę gauti draudimo išmoką tiems, kurie pirko obligacijas, bet sutartys iki bankroto nespėjo įsigalioti.

 • Danute 2018 kovo mėn. 22 d. 17:36:46

  skaitau ir savo akimis netikiu, negi yra viltis atgauti pinigus uz oblikacijas, tai butu man nuostabi dovana jubiliejau proga. Buvau praradusi vilti, galvojua bus kaip su taupomojo banko pinigais bei pirktom obligacijom , irgi parememe turtuolius, svarbiausia , kad pinigai atsiranda tutuoliu rankose (ne vagiu) nes jie atrodo oriai, gyvena ramiai(o gal ir ne) niekas ju neranda , viskas kaip vanduo nuplaukia, niekas nelimpa ir staiga si zinia. Labai malonu ir dekui kas tuo rupinasi.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠLINDO: Ispanijos lygių galimybių ministrė Irene Montero sulaukė kritikos už tai, kad savo biografijoje nuslėpė dirbusi kasininke; šį darbą ji dirbo prieš dešimtmetį, kai dar studijavo.
 • MASINĖ PANIKA: per masinę paniką Nigeryje, kuri kilo dalijant pagalbos prekes pabėgėliams, pirmadienį žuvo apie 20 žmonių, dar 10 asmenų buvo sužeisti; tarp aukų yra daug moterų ir vaikų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
BALTŲ GENTYS

Dienos klausimas

Ar turite atidėję pinigų „juodai“ dienai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +6 C

+1 +3 C

 

+1 C

+7 +9 C

+4 +6 C

 

+4 +6 C

5-8 m/s

5 m/s

 

5-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0842 PLN - 4.2490
RUB - 68.9116 CHF - 1.0641
GBP - 0.8321 NOK - 10.0250

Nuorodos