respublika.lt

Dar viena yla iš „Snoro“ maišo - straipsnio komentarai:

 • Nuojauta 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 00:39:52

  Jei bylos imasi tokia rimta JAV advokatų kontora "Alston&Bird, tai, ko gero, Lietuvos laukia didelis mėšlas. Jau gana su tuo kalėjimu prisidirbta, mokamos kompensacijos, tai dar čia bėda laukia. Matėsi, kad ten ne viskas su tuo Snoro likvidavimu buvo gerai, turbūt kažkas stipriai pasipelnė, dar kažkas Lietuvos gelbėtojus suvaidino, o dabar paprastiems žmogeliams bus "ragai". Kas iš to, kad kai kas bando aiškint, kad turi atsakyti kaltieji. O kada kas Lietuvoje kaltus rado? Gal dėl to kalėjimo kas kaltų ieško? Dėl geležinkelio išardymo? Dėl paleidžiamų narkobiznierių? Lietuva tiesiog sumoka kam reikia ir tiek ar išleidžia krūvas pinigų paleistų paieškai. Juk visi, pradedant prezidente,baigiant teisėsauga, pas mus klaidų nedaro. Gal ir gerai Karbauskis nusprendė, užkniso visi puolantys, nors patys iki ausų prisidirbę, tegul ir kabina savo suneštą mėšlą tie, kas tada valdžioj buvo.

 • SNORAS: GRYBAUSKAITE, TU SMIRDI... 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 00:36:06

  Nusižudęs advokatas Arūnas Paukštė, arba priverstas nusižudyti, yra buvęs VSD aukštas pareigūnas, valdybos viršininkas, pats aktyviai dirbęs, dalyvavęs bei organizavęs SNORO užgrobimo ir tyčinio sunaikinimo operaciją ir pridaręs klaidų, už ką buvo atleistas iš VSD. Bet žinantis, kaip valdžiažmogiai yra išgrostę milijardus iš banko. O kaip žinome, Snoro sužlugdymo užsakovas ilgą laiką sėdėjo prezidentūroje aukščiausioje kėdėje. Turime rezultatą : karma??... galai į vandenį??... sistema atsikrato nebereikalingų ir daug žinančių??... Jo, ko norėt, valdžios mafija klesti!!! Apgailėtina korumpuota valstybėlė!!!

 • Algirdas 2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:14:23

  Visiems primenu korumpuotą teisėją Andžej Maciejevski, kuris 3 metus dirbdamas Vilniaus apygardos teisėju, savo sprendimais padėjo ne tik N.Cooperiui tapti Snoro banko bankroto administratoriumi, bet ir po to padėjo pastarajam kartu su kreditorių komiteto pirmininke A.Mažintiene išvogti banko turtą bei pinigus iš akcininkų ir indėlininkų sąskaitų. O buvusi prezidentė "skaidrioji" D.Grybauskaitė korumpuotą teisėją A.Maciejevski dar ir Aukščiausiojo teismo teisėju paskyrė!

 • bankininkas 2019 rugpjūčio mėn. 08 d. 22:09:03

  matrosams is DLaivo nereikia banko!

 • Simonas 2018 vasario mėn. 10 d. 23:55:02

  Snoras - tiesiog klasikinis pavyzdys, kaip valstybinė mafija susidoroja su pavojingu piliečiu, banko savininku, kuris nepasidav4 valdžios reketams ir dar kėsinosi atskleisti kai kurių velnio siųstų niekšų darbus. Nesuprantu žmonių, kurie tyčiojasi iš tiesos norinčių žmonių. Negi pamiršote visą įvykių eigą, visas keistas banko turto vagystes po to? Gyvename siaubingame pasaulyje. Mane džiugina tik vienas dalykas - visi niekšai neišvengs Dievo teismo. Po šimto metų, gal mažiau ar daugiau, niekas šios istorijos nebeprisimins, bet kaltųjų sielos degs pragare amžinai.

 • Kostas Smoryginas 2018 vasario mėn. 10 d. 23:39:44

  kritikuoti landsbergi ir grybauskaite ir teisine sistema tai reiskia dergti ir apspjaudyti Lietuva? Landsbergis, grybauskaite ir kiseniniai prokurorai tai Lietuva???

 • Gertrūda 2018 vasario mėn. 09 d. 01:42:26

  Snoro savininkams labiau pasisekė, nei B. Lubiui, G. Kiesui. ir VisaginoAE S.Vasiliauskui

 • Mykolas 2018 vasario mėn. 08 d. 21:22:51

  O kaip gražiai buvo susidorota su lietuviškais bankais, kurie per krizę už indėlius gyventojams mokėjo padorias palūkanas. Vos tik valstybės ir Lietuvos banko rankomis su „Snoro“ ir Ūkio bankais buvo susidorota, palūkanos už indėlius smigo į rekordines žemumas. Skandinavų bankai net grasino reikalausią primokėti už indėlių laikymą.

 • Vladas 2018 vasario mėn. 08 d. 21:20:07

  O kaip gražiai buvo susidorota su lietuviškais bankais, kurie per krizę už indėlius gyventojams mokėjo padorias palūkanas. Vos tik valstybės ir Lietuvos banko rankomis su „Snoro“ ir Ūkio bankais buvo susidorota, palūkanos už indėlius smigo į rekordines žemumas. Bankai net grasino reikalausią primokėti už indėlių laikymą. Tų, kas valdo mūsų pinigus ir verčia mus vergais, viešumoje nepamatysite. Šiandien banko vadovai išimtinai retai aiškina, kodėl didėja įkainiai, kerpamos palūkanos už indėlius, apmokestinami grynieji pinigai. Į viešumą jie siunčia samdytus vietinius patarėjus, kurie itin uoliai stengiasi pudruoti Tautai smegenis.

 • Tik tada 2017 lapkričio mėn. 25 d. 20:35:47

  Patikėsiu kad Lietuvoje yra teisingumas kai D.Grybauskaitę, A.Kubilių, I.Šimonytę ir V.Vasiliauską pasodins už Snorą į teisiamųjų suolą.

 • Algirdas 2017 lapkričio mėn. 21 d. 13:06:06

  Polikarpovnos sąskaitose sukasi iš Snoro banko Vasiliausko ir Cooperio pavogti pinigai!

 • testas3 2017 spalio mėn. 06 d. 00:26:40

  bzzzz3

 • testas2 2017 spalio mėn. 06 d. 00:25:26

  bzzzz2

 • testas 2017 spalio mėn. 06 d. 00:11:05

  bzzzzz

 • Kai 2017 rugsėjo mėn. 02 d. 16:06:26

  buvo uzdrausta rodyti dokumentini Filma " Red Dalia", viskas tapo aisku kas skambina varpais visai Teisesaugai. Kur ekscelencijos komentarai apie bado streika? Nei zodelio, nes reikes sakyti tiesa, o tiesa Daukanto gt.stalciuose , o raktai pas dalyte. Absurdas kokiu reta. Kada griaus dedules vila pajuryje?

 • Snoras 2017 rugsėjo mėn. 02 d. 16:00:47

  Sveiki Pone Vasiliauskai. Maloniai prasome,suteikti informacija ar besvaistant SNORO pinigus auditoriams, po pigiai pardavinejant SNORO turta ar NETYCIA nenuslydo keli milijonai i nuosava kiseniuka? Jei taip, bukit geras, perduokit savininkams ar Jusu globejai.

 • Baba 2017 rugpjūčio mėn. 23 d. 11:17:09

  Ne sunaikino Snorą, bet išbuožino jo savininkus, o jų turtą pasisavino.

 • kas 2017 rugpjūčio mėn. 16 d. 22:38:55

  kas isdave valstybine paslapti apie banko perima kas ispejo savininkus pries juos arestuojant septyni zmones zinojo vienas is ju isdavikas bet jie vistiek dirba valstybini darba ar tai normalu tikrai ne

 • JONIS 2017 liepos mėn. 24 d. 12:32:41

  CIUPKYT UZ SUBYNES GRYBE SU LIEMENE IR VISKAS ISAISKES JIE PAGRINDINEI VAGYS

 • Niekados! 2017 birželio mėn. 29 d. 00:03:32

  Jei tame Baltijos kelyje šiandien stovėtų Grybauskaitė, Kubilius, Lietuvos banko valdytojai Vasiliauskas, Šimonytė ir Kuodis - tai mes su šūdais išteptume tas rankas už sužlugdytus bankus ir sugriautus žmonių likimus.

 • Rimas 2017 birželio mėn. 28 d. 23:55:29

  Karbauskis tai verslininkas, uždirbo ir gali turėti babkių. O Grybauskaitė iš kur gavo? Snoro bankroto administratoriai Kuperis ir Adomonis "otkatus" sunešė? Tai tada korumpuota vagis ji?!

 • Algimantas 2017 birželio mėn. 21 d. 11:45:01

  Ne aš o Lietuva prarado investuotojų pasitikėjimą. Gėdingai buvo subankrutuotas Snoro bankas. Kas kaltas? aš žinau ar jums užteks drąsos įvardinti tą asmenį??

 • už gobšumą yra baudžiama 2017 birželio mėn. 16 d. 14:37:50

  Snoras pasinaudojo žmonių gobšumu - nieko nedirbant prisigriebti kuo daugiau pinigų. Kur matyta, kad bankas mokėtų +25%. Sugaudė kaip žvirblius į tinklą ir nupešę paleido plikus. Nėra ko pykti. Čia pamoka gobšuoliams. Ir dar - banką uždaryti nusprendė ne Lietuvoje. Lietuvoje tik įvykdė įsakymą - uždarė. Galvoju, kad banko savininkai, paskaičiavę padarė išvadas, kad daugiau nebėra kvailų ir gobšų žvirblių, laikas nupešti plunksnas pakliuvusiems į tinklą.

 • Bleka 2017 birželio mėn. 15 d. 11:39:06

  Ziurim :Seimas-kiek cia lietuviu?Pagrindine lietuviu Tautos nelaime:zydu Pasaulinis valdymas per TVF,per bankus=krizes...ir durnina,vercia ubagais.Zydas valde TSRS per savo Komunizma ,KGB ,CZV.MOSAD....o kur jie dingo ?Niekur.2.Tik lietuviu Partija laimejusi dauguma Seime-vienintele iseitis,streikai ,mitingai=kelias i Lukiskes...

 • Ar gali vagis užimti LB vadovo pareigas? 2017 birželio mėn. 08 d. 00:37:02

  Iš Snoro pinigų Grybauskaitės statytinis, LB vadovas Vasiliauskas Nugalėtojų gatvėje nusipirko sklypą ir statosi namą...Kiek ten to Vasiliausko valdiškas atlyginimas ir kiek, palyginimui, Nemenčinės plente žemės sklypas bei dar naujo namo statybos šiandien kainuoja...daug paršas su liemene nusavino sau į kišenę...O kiek asmeniškai pavogė akliadantė Kubiliaus kasininkė Šimonytė?? O kiek nubirėjo į užsienio bankų sąskaitas pačiam buožgalviui Kubiliui?? Gera vagims tarpti prie Magnolijos...

 • Gen.prokurore, Pašili 2017 birželio mėn. 05 d. 17:17:41

  Beje, o kaip jums Snoro bankas? Įtikino, kaip buvo techniškai valdžios likviduotas, ar irgi pradeda švelniai stebinti šioji smagi afera?

 • ? 2017 birželio mėn. 04 d. 20:34:47

  prisimenu, kaip Šimonytė per TV pažadėjo, kad per mėnesį bus atsiskaityta su indėlininkais. Kaip skaitau komentarus, daug kas taip ir neatgavo savo indėlių.

 • geras bankas buvo 2017 birželio mėn. 04 d. 20:29:30

  Geriausios palūkanos. Kadangi priklausė ne ECB, tai buvo sava fisk. polit. Dabar ECB kurmiai - vienas nulis.

 • TIKĖJIMAS 2017 balandžio mėn. 12 d. 23:18:27

  AŠ PRADEDU TIKĖT,KAD LIETUVOJ TEISYBĖ PATEKĖS.STIPRYBĖS JUMS.

 • vagis vagiui vagis? 2017 balandžio mėn. 09 d. 16:05:24

  Kodėl visi tyli, kai įrodyta, kad po '' Snoro'' bankroto savo pinigėlius sėkmingai atsiėmė Gediminas Degutis, nes jo mamytė buvo aukštumoje? Eilinius indėlininkus pasitiko užrakintos durys ir užrašas: ''Bankas uždarytas. Informacija neteikiama''. O kažkam pasirodo buvo net pinigėliai teikiami. Taigi. Tarp lygių visada atsiranda lygesnių, gal dėl to ir prie valdžios lovio taip veržiasi visos partijos?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BANDYMAS: Ispanija jau birželį įsileis į šalį vokiečių, prancūzų ir skandinavų turistus; tai bus bandomasis projektas, apimsiantis Balearų ir Kanarų salas, Madride pranešė Turizmo ministerija.
 • ATNAUJINA: nuo birželio pirmosios Žemės ūkio rūmai (ŽŪR) vėl pradeda akivaizdų bendravimą su žemdirbiais.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +14 C

+10 +11 C

 

+8 +9 C

 +21 +22 C

+18 +20 C

 

+14 +16 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1136 PLN - 4.4495
RUB - 78.4416 CHF - 1.0720
GBP - 0.9009 NOK - 10.7880

Nuorodos