respublika.lt
 

Vadžia „MG Baltic“ rankose: prezidentūrai ne naujiena, politikai šokiruoti - straipsnio komentarai:

 • Adamkus Gribauskaitie 2018 gegužės mėn. 14 d. 08:40:44

  Irpremierai seimai pasirodo baisei pasišiukšlino nes nuo 2005 metu nevaldiško Lietuvos o valdie Mockus su Kurlincku bet algas emie nedyrndami baisi gieda visai Lietuvai kad gyvename tuokeme baiseme bardake,o kaip bus toliau? Kas valdys?Prosenelis.

 • Prosenelis 2018 gegužės mėn. 13 d. 09:38:32

  Manau kad vireusybei seimu pavyks isiaiskinti tas uztusuotas pavardes ir su tais VSD darbuotojais prokurorais teisiejais kurie mulkino valstybies vyrus ir bus už ta darbą gerai apmokieta visiems nes dvylika metu ne dvylika dienų lauksime naujienų nes skandalas labai skaudus visai tautai kada fekalijos išplaukia i viršų .

 • PAŽYMA 2018 gegužės mėn. 09 d. 16:18:54

  GRYBAUSKAITRĖS GELBĖĮIUMOSI RATAS, NEGRABIAI SURĘSTAS.

 • G.Landsbergis: bemaž pavyko užvaldyti valstybę 2018 gegužės mėn. 09 d. 15:28:00

  Megino sukti uodega G.Landsbergis STT buvo apklausiamas pirmiau nei L.Kasciunas. Nors partijos vadovas jau tuomet tyrejams prisipažino žinojes apie L.Kasciuno susitikimus su tuomeciu „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu ir iš koncerno gauta parama, po apklausos stengesi parodyti, kad pokalbis STT nebuvo skausmingas. Anot politiko, pareigunus domino tik jo susitikimas su R.Kulianskiu, kuris esa buves pažintinis. Taciau šia savaite „Lietuvos rytas“ atskleide, kad G.Landsbergis su R.Kurlianskiu buvo susitikes bent tris kartus.

 • atrodo 2018 gegužės mėn. 09 d. 13:49:28

  prezidentė šioje istorijoje taps tautos didvyre.

 • >Seniui 2018 gegužės mėn. 09 d. 12:57:47

  Ta "istorija" su koncernu ir politikais VSD stebima jau 12 metų{gal ir daugiau,paskaitykit partijos įsikūrimą ir skilimą}.Minimi 2005-2006m.Tai taip išeina,kad prezidentė "tūptelėjo"į jau iškedentą ir paruoštą aplinką.Tamprūs ryšiai buvo ir anksčiau?

 • senis 2018 gegužės mėn. 09 d. 12:32:12

  Grybauskaite pati prisipazino, kad viska zinojo. Reiskia ja tenkino, kad Mockus uzvalde Lietuva? Tai gal visa alga, gauta per savo prezidentavima, tegu grazina Mockui? Ji gi nevykde savo Konstitucines pareigos, dirbti Lietuvai. Dirbo Mockui.

 • nuomonė 2018 gegužės mėn. 09 d. 12:28:19

  manau politikai šokiruoti tik dėl to,kad viską sužinojo runkeliai.Visą laiką "darbavosi" šiltai ir patogiai, ir staiga širma nukrito ir ...viskas kaip ant delno.Va čia tai šokas,nes vaizdelis nekoks.Nebūtų imančių,nebūtų ir duodančių.Jeigu galima duoti ir tvarkyti savo reikalus,tai ir Buratinas tokios progos nepraleistų.Tai štai kodėl sąrašiniai-neišrinktieji lindo naglai į seimą.Galimai todėl,kad būtų savų platesnis ratas,tada ir imti drąsiau,savi palaikys.Didesnė galimybė "padėti"davusiam draugui.

 • Teisyngai Vitai 2018 gegužės mėn. 09 d. 11:26:16

  Gardus butų juokas kad nereikietu verkti nes baisus mieslas susikaupie per 28metus kuri butina iškuopti greitai tai labai sunkus darbas bet norint neprarasti Lietuva tauta būtinas manau kad Karbauskas kietas Prosenelis.

 • Protynga valdzia seimas 2018 gegužės mėn. 09 d. 10:49:33

  Pro smulku sieteli prakostuVSD savo pacios istaigas turiu omenyja seima vireusybe as manau kad nemazai rastu islaptintu 75 metams tikiu kad ir prezidenturoja butina svara ir prokuraturoja ir teismose ir visose valstybiniese istaigose sugrazykite teisybe ir tada sugrys emigranta tai bus pradzia naikinima to baisaus bardako kuri kuriete 28metus ir jau pradiejote matyti jo rezultatus reikalai pakrypo igera puseProsenelis

 • veteranas>Tomkus 2018 gegužės mėn. 09 d. 09:21:51

  Prieš tai Mockus nusipirko aštuonias ministerijas, visą liberastų partiją, pusę Lietuvos seimo - ką čia ta Šiaulių gubernija... "Meločius", kaip pasakytų Kurlianskis. Pirko tik dėl taros - bačkų, nes į jas daugiau nei į konjako dėžutes telpa. Mažiau lakstyt pas politikus: nuridenai statinaitę į seimą ir pusė narių "paskolomis" apsirūpinę

 • Tomkus 2018 gegužės mėn. 09 d. 09:05:54

  pardavė Mockui Šiaulių "Guberniją".

 • nuostaba 2018 gegužės mėn. 09 d. 08:26:24

  Jėzau Marija, o kur nuostabusis kovotojas prieš korupciją Gailius? Ir tas nieko nematė?:)))

 • A.Kvietkauskas(Alytus) 2018 gegužės mėn. 09 d. 07:09:57

  Tauta kuria valstybės istoriją. Tad estai vieningi ir atsakingi išsirinkę valdžią. Prie kurios gerėja estams gyvenimai. Dėl ko iš emigracijų gryžinėja ir gyventojų daugėja. Lietuvoj valdžioj nesimato rimtų strategijų gerint Tautos bendrą gerovę. O tik sau valdžia su teisėsauga atlyginimus susikėlę ir tarpusavy ar kitus šniukšinėt -čia lengviausias kelias jiems imituot. O Tautai - apie didelę emigraciją ir skurdą negirdėt.. Tik jie viršuj susireikšminę. Kas kur pasako kaip poveikiu vertina ir kiti atsakingi. Tik ne jie patys. Nusigyveno lietuva. Kas kur ką sakė ir nepasakė lygy.. Tai jau lietuvoj vieni su kitiems kalbėtis uždraust nori..? Apie rimtesnes problemas nepakylama..

 • siaip 2018 gegužės mėn. 09 d. 06:31:05

  tai taip ir gyvenam nera is ko atlyginimu , pensiju padidinti esam nustekenti vagiu , banditu, sukciu nebaudziamu niekas nesedi, nes nera kam ju sodinti ir viskas vyksta virsunese, reikejo isteigti tautos tribunola, bet matosi , kad bijote ir trypciojate vietoje

 • Zuzis 2018 gegužės mėn. 09 d. 06:30:23

  Man patinka Anūko mintis, jog jo partija nuošalyje. Juk jie grojo vedančiais smuikas tame orkestre. Cha... Oficialus naivuolis

 • Viskas perkama, parduodama ir išduodama 2018 gegužės mėn. 09 d. 04:44:35

  Neliko nieko švento šiam "kapitalistiniame rojuje", Lietuva dvokia politine lavonine ir stambiojo kapitalo nevaloma uždara išviete!

 • Smalsutis 2018 gegužės mėn. 08 d. 19:35:54

  MG Baltic“veikė taip kaip Rusijoje didelis Lietuvos draugas CHodarkovskis. Beje , jis buvo patupdytas į cypę. Kažin ar po šito paviešinimo kas nors sės?

 • T0mas J. 2018 gegužės mėn. 08 d. 19:32:34

  TSKPistė Grybauskaitė jau 9 metai kaip kuruoja teisėsaugos sritį, parenka vadovus ir pavaduotojus VISOMS teisėsaugos institucijoms (o jų Lietuvoje apie 100). Noriu paklausti: išvardinkite vardus su pavardėmis, kas sėdi už grotų už valstybės biudžeto pinigų vogimą?

 • Man 2018 gegužės mėn. 08 d. 18:55:20

  Patiko komentaras "Keista", jog ištratinti pinigėliai nesiekiant valdžios. Štai taip tuo keliu ir einama jau 28 metus, kas tik priėjo prie ES paramos ir strateginių projektų visi dirbo "Lietuvos labui" + asmeniškam UAB-ui. Jie geručiai ir švarūs. O čia juk "politika" Mockus užsinorėjo visos Lietuvos, ne tik vieno koncerno ir neaišku kas už jo nugaros tykojo...Negi jie tik dviese: Mockus prezidentas, o Kurlianskis premjeras???.. Ir tai būtų buvęs naujas Lietuvos valdymo modelis. Lietuvaičiai megėjai išrąsti naujadarus...

 • vai vai 2018 gegužės mėn. 08 d. 18:51:58

  Kokie baisuokliai tie "MG Baltik". Santazavo ir priverte imti kysius vargselius politikus. Sieke sau naudos? O kam siekia naudos kiti verslininkai? Ne sau? As sitoj situacijoj pirmiausia kaltinciau politikus, emusius kysius ir atidirbinejancius uz juos, net tuos, kurie neeme, bet zinojo toki fakta ir tylejo. Kaltinciau visas tas STT, VSD ir pan.,turejusias informacijos ir nieko nepadariusias, kad uzkardyt nusikaltama veika. Kaltinciau Prezidentura, kuri, pasirodo, irgi kazka zinojo, tik dabar visa kalte nori suversti vienai pusei. O gal emusieji kysius labiau kalti?

 • Stebėtojas 2018 gegužės mėn. 08 d. 18:19:58

  Artėja rinkimai.Galbūt šį kartą nesuklysime ir išsirinksim ne išverstskūrį,o tikrą Lietuvos prezidentą.Esu nepiktybinis todėl šiai pŕezidentei linkiu taip kaip aš dagyventi ligi 100 metų.

 • A.Kvietkauskas(Alytus) 2018 gegužės mėn. 08 d. 17:12:02

  Įdomiausia, kad per Seimą pirmiau turėtų teikti valstybės sėkmingo vystymo strategijas. Kad Tautai gerėtų bendra gerovė ir po 2020 metų kaip mažės ES parama ir reikės dalim paskolas gražint kaip tai pajėgt? Nebloginant Tautos bendros gerovės lygio. O čia valdžia su teisėsauga sau atlyginimus susikėlę vieni kitus tiria. Reiškia lengva taip gyvent, tiria vieni kitus. O kas tik pareikalauja rimtai dirbt ir Tautos labui, tuos kaip poveikiu vertina ir vaikšto sau neliečiami. Ir pareikalaut neįmanoma. Įpusėja kadencija ir apart vieni kitus tiriasi kitaip nesimato kol kas..

 • << tam pasakos "dvigubi..." 2018 gegužės mėn. 08 d. 16:08:52

  Energetiniai plananeliai,terminalai, AE uždarymai,Snorai ir kt.bankeliai - tikrai ne prie ! Čia kalti : A.Skardžius su savo komisija ir V.Mazuronis su savo komisija !

 • Dvigubi standartai ? 2018 gegužės mėn. 08 d. 15:49:38

  Ir vėl anūkas "išlenda" su savo skaidrumu : viešinkite viską - mano partijytė ir stogelis - ne prie ko ! Aš,anūkėlis,daugiausia vargo padėjau,lakstydamas po TV ir reikalaudamas,kad dingtų ŽŪ ministras iš posto,todėl jis ,pagal mane - nemoralus,nes jo mama nuomojosi 1 ha žemės.kadangi esu tik aņūkėlis,todėl nežinojau kad kažkas atėmė Telšių raj. iš bendruomenės kelią ir PRIDĖJO kelis ha prie mano mamytės žemės. O sekmokų ir kubilių energetikos planai irgi ne prie ko !

 • Keista 2018 gegužės mėn. 08 d. 15:20:06

  tie,kurie pabando kažką,galima numanyti kažką negero, sekami.Visi išgryninami Mockaus pinigai pažymimi VSD,kad netyčia jo pinigai nenuplauktų pas netinkamus politikus. Kaip Masiulio paskola,pavyzdys. O kas ištratino milijardus lietuviškų pinigų yra nekalti,nes jie nesiekė užvaldyti Lietuvos, tik jos pinigus, o tai dabar jau nebaudžiama. VSD pažyma atrodo graudžiai,galimai ten dirba visiški lauciai. Galima numanyti,bandė,klausė,aiškinosi...Bla-bla-bla. Su tokiomis pažymomis galima eiti į pirtį, bet ne į teismą.Kaip anekdote" Bauskite mane už išprievartavimą. O ką jūs išprievartavote? Nieko,bet aparatą turiu...

 • Sveikata 2018 gegužės mėn. 08 d. 15:02:22

  Politinis daltonizmas.

 • Selekcija 2018 gegužės mėn. 08 d. 14:54:09

  Pažyma labai selektyvi. Kur nudreifavo visiškai nekontroliuojami privalomieji TP draudikai? Kas jiems prastūmė superpelningus įstatymus, neatitinkančius LR Konstitucijos? Nejaugi Bakas nemato, spardo tik vieną MG. Draudikai daugiau žmonių pinigų nuplukdė į savo kišenę, pasitelkdami policiją ir Regitrą. Sąmokslas prieš žmoniją.

 • Prezidentė su Masiuliu buvo "vasia vasia" 2018 gegužės mėn. 08 d. 14:22:39

  Kokie "meilės" laiškučiai vaikščiojo... Tai kaip čia išeina? Juk Prezidentė turėjo žinot,kad LYBERIUS sukūrė MG? Ničiego nipanimė. Dabar visų analai dega,niekas nebenori su Tauta atvirauti.

 • Veteranas Mockui 2018 gegužės mėn. 08 d. 14:19:08

  Klausyk, brolyti, aš irgi verslininkas, suku nemažus pinigus, esu vienintelis savininkas ir turiu begale daug neišsprestu klausimu su valdininkais ir vietos politikais. Dariuk, buk geras, patark man kur rasti dar viena toki "pridurka" kaip Kurlianskis, kuris, dirbdamas pas mane darbuotoju, neštu kam reikia šimtatukstantinius kyšius iš savo kišenes? Maniškiai vadybininkai net buteli nešdami kam nors už paslaugas, prašo, kad pinigus sumokeciau. Tavo Kurlianskis - "aukso žmogus", lyginant su maniškiais. Šitokiais asmeniniais pinigais tavo "stogus" dengia, jei nepasodins, bent išnuomok ji vienai kitai savaitei. Jis unikalus. Niekas kitas tokio neturi. Ko neklausinejau, visi kaip vienas kartojo, kad visame pasaulyje tokiu pasiaukojanciu asilu nebuna. O aš žinau, kad buna. Kurlianskis, kuris dirbo pas tave ir savo asmeninius pinigus politikams nešiojo, kad tau verslas sektusi. Todel šventai tikiu, kad kurlianskiai egzistuoja. Ir prokuroras Laucius tiki. Kitaip sodintu ne ji, o tave, Mockau.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar signatarams turėtų būti mokamos rentos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+1 +3 C

+5 +6 C

+4 +5 C

 

+5 C

4-9 m/s

2-8 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos