respublika.lt

Už ką seimūnai taip myli verslininkus? - straipsnio komentarai:

 • Arkangelo Gabrieliaus apsireiškimas ir jo pranašystė 2020 balandžio mėn. 01 d. 23:20:12

  Liberalkonservatorizmo evangelijoje minima, kad Marijos žemėje apsireiškė archangelas Gabrielius ir Švč. Mergelei Austėjai išpranašavo, esa jį stebuklingai prigimdysianti kudikių nuo Šventosios Dvasios ir nekaltoji Austėja su Gabrieliaus išmone įsitaisyti valžios vežime ir su sorošgenderizmo šmėklos pagalba išauklės naują mišrios afro-eurazijinės rasės kiekybės žmonių kartą toje pat Marijos žemėje. Abejojantiems tuo, rekomenduotina dar kartą pažvelgti į Biblijos (Naujojo Testamento) vietą, kur rašoma apie arkangelo Gabrieliaus apsireiškimą Nazarete.

 • Austėjai ne 2020 kovo mėn. 31 d. 16:02:52

  Užteks mus smaugti lansbergių gaujos rankomis.pats laikas grąžinti už mūsų europinius pinigus suprivatizuotus lansbergių darželius.Vaikai nekalti, kad vagilka šluoja biudžetą savo naudai.Kiek darželių galėjo ir gali pastatyti šimašius už nugrobtus pinigėlius.nors ką čia kalbėti-stadijono niekaip negali pastatyti tik taško, taško. Šimašius šūkauja ten,kur ne jo ko petencija, o būt ti,ru dirbančiu meru nesugeba. Jokių jiem pzgalbų ir taip su šia diena nedingo jų pinigai lai neskiedžia!

 • asilai 2020 kovo mėn. 25 d. 19:29:17

  nepūskite arabų, tokiose mokyklose nerasi nė vieno vaiko iš vidurinio sluoksnio, tik elito atžalos. Tai kokio velnio ubagai turi nupirkti išsilavinmą turčiams? Ką Austėja neturi vogtų pinigų nusipirkti uždarytoms mokykloms? Valdiškas turtas, ne privačiam verslui-tai nusikaltimas.

 • Kokie parlamentatai? 2020 kovo mėn. 23 d. 09:38:11

  Apsurdas-kai konservatoriai, jų sąrašiniai pribaigs mūsų valstybę-kokie dar finansavimai? Liaukitės-ar nebėra protingai išrinktų vyrų, kurie tam pasipriešintų,Baikit su ta lansbergių šutve-lai virusu pavirsta ir tokiu, kuris save susinaikina.Kad kitų neužkrėstų ir būtų istorijos pamoka-gėda kaip netūrėtų niekada būti! Išsigimimas!

 • svilainis 2020 kovo mėn. 06 d. 16:44:40

  Nukosėjo čia vienas toks lemputę ir semečkų pakelį...Oi koks skandalas kilo.O čia už vieną jiewrą perleidžia milijoninį sklypą sukčiams kad nemokėt mokesčių valstybei-tylu ramu ir net blusa niekam už tai neįkando.Klausimas iškilo kodėl? Agi todėl ,kad gešeftą vykdo kupriaus ir žemių grobiko šnobelna Mis Morda...

 • Čmilytei, austėjai 2020 kovo mėn. 05 d. 20:35:24

  Baikit s maukt Lietuvą! Apsiraminkit- lai 'ro,uratūra ne stu ro bylą stumdo ištisą mė esį, bet prispaudžia suprivatizavimą lansbergių ir europ fondų nusavinimą ne tiksu "dedulės" pagalba, bet ir grybės, kt konser, liberalų, kurie už grąšį parduos tėvą/motiną. Nustokit tyčiotis irtaip naglai vogti su kai kurių veikėnų palaiminimu.Stabdykim tuos neprietėlius, ačiū!

 • Skelbimas 2020 kovo mėn. 04 d. 10:37:28

  Už vieną jiewrą žadu pirkt žemės sklypą Vilniuje.Skelbimas galioja iki naujų rinkimų.Pirmenybę teikčiau sandėrį siūlantiems konservatoriams.

 • Ne svieiškas panašumas 2020 kovo mėn. 03 d. 12:37:22

  Senele man sekdavo pasaką mažam. apie raganą kuri skraidė ant šluotos. Manau kad jei tik trūksta šluotos ,gal apžergus šluotkotį ir paskraidytų ,panašumas yra didelis.

 • Skirmantas 2020 vasario mėn. 29 d. 08:20:57

  Salia anukelio ragana be sluotos rankose,bet ta jos sluot kazkur salia. Sie zulikai vienas uz kita baisesni gruobonys.Kodel vyriausybe nieko nedaro,kisami pinigai i Lansbergiu nesvaru bizni ?

 • Kinkomo transporto vairuotojas-ekspeditorius 2020 vasario mėn. 28 d. 12:16:49

  Nežinau kaip ten mokyklose vaikai,bet mano kumela,pamačiusi tą čičiūndrą morkų karalienę,it pasiutusi baidosi...

 • Privacios mokyklos 2020 vasario mėn. 25 d. 13:06:57

  neturi gauti is valstybes ne cento ,privaciai dirbi ir buk malonus gyventi is savo susikurto biznio.Privalu susimoketi uz nuomojamas patalpas ne simboliskai ,o pagal rinkos kainas.Valstybines mokyklos turi buti pilnai aprupintos suremontuotom patalpom,inventoriu ir priemonemis.Ka vyriausibe ir seimas daro ,tai siaubinga ir neleistina. Kuo greiciau nutraukti tokiu privaciu mokyklu kaip lansbergines mokyklos finansavima.

 • Pastebejau 2020 vasario mėn. 22 d. 13:34:34

  Pastebejai, kad liberal-koncervatoriams nera smerktinas dalykas korupcija Jau ne is vieno tokio esu girdejes,... tai ka jus pavydit kad taip prasisuko Gabrielius??? Cia tipo kiekvienas taip noretu. Toliau masiulio reikalai legalus vogimas per valstybines istaigas. Vilniaus liberalu stadiono griovimas ir statyba

 • Tam kuris nesupranta 2020 vasario mėn. 22 d. 13:26:37

  Sita koncervu liberastkiu varke su darzeliais padaryta jau seniai kai liberastai paeme valdzia. Visu pirma ka jie padare tai uzdarinejo valstybinius darzelius. Pamenat??? Zmones negaudavo vietu!!!! Pamenat. Sake, kad darzeliai neissilaiko reik remonto tai financavimas tai dar kazkokios nesamones. Ir sast staigiai istatymas privatiem lanzbergiuko darzeliams uz dyka patalpos nuo tevu lupinama po 200 ir 200 is valstybes

 • Vytautas 2020 vasario mėn. 22 d. 13:17:12

  Už ką seimūnai taip myli verslininkus? Už tai, kad patys daugumoje yra verslininkai.

 • Dočys 2020 vasario mėn. 22 d. 12:54:19

  Dabar ji jam kibs į gerklę. (nuotrraukoje)

 • Piteikis 2020 vasario mėn. 22 d. 12:41:52

  Puteikis vel su savo reverancais Asiliukui Gentvilas pasake kad Klaipedos neigalieji neteks patalpu. Tas zioplys tipo patikejo arba cia mus triolina visis, as seniai itariau, kad gali jis buti koncervu setelitas. O kad istatymas spec padarytas lanzberguciui!!! Slykstus parazitai. 20 mlj € susikrove is valstybes. Is musu visu

 • As jau kelis kart bandziau 2020 vasario mėn. 22 d. 12:38:33

  Bandziau gauti nemokamas patalpas darzeliui.... Sako esi koncervas? Sakau ka? Sako ar esi liberalkoncervatorius? Sakau ne? Uz tuos vagis nebalsuoju net!!! Sako eik lauk....

 • juk 2020 vasario mėn. 22 d. 11:57:04

  tai veikia daug metu,taip sutvarke savo sprendimais konservatoriai taip ir dabar yra.Juk apsiverstu valstybe jei Gabris nemelztu su savo zmona valstybes biudzeto.Okas zino kiek jie dar pastatu nemokamu turio.Bet matot,,cia isskirtoji patrijarcho tauta,, ir jai viskas yra galima,o jus uz ja ir balsuojate.Tai jie ir naudojasi ne tik tuo ,,biskeliu,,

 • sūduvis 2020 vasario mėn. 22 d. 11:53:21

  Už "gėrimų dėžutes".

 • o litovcai tai valstybe??? 2020 vasario mėn. 22 d. 10:13:13

  tai teritorija valdoma kaimieciu,buduliu,,, tokie tokius veda i sviesia ateiti b... :-)

 • musu seimeriai matosi visai nuo proto nuciuoze ir rinkejai turi ta ivertinti 2020 vasario mėn. 22 d. 09:41:06

  pati valstybe su praperstom kelnem vaiksto, o cia kita ranka buozem labdara dalina. a jie proto s...iai turi, kad tokias nesamones stumdo. jus sutriai su swedais nesilyginkit, pas svedus senai jau socializmas tik su kapitalizmo priemaisom, o cia muzikeliai tik vakar is s...inu ratu-vezimo islipo ir jau kastom pasiskyrste. a cia valstybe???

 • tam>weks 2020 vasario mėn. 22 d. 09:22:18 2020 vasario mėn. 22 d. 09:38:37

  durniukai,tavo sasaldebai ,tai tas pats b... s kas oziailiberastai,,,tik kitoj rankoj :-)

 • qqq 2020 vasario mėn. 22 d. 09:31:27

  Puteiki, pasirasydamas su sita chebra, vieno balso rinkimuose jau netekai

 • weks 2020 vasario mėn. 22 d. 09:22:18

  Socdemai prieš bet kokį finansavimą privačioms mokykloms melžikloms - balsuosiu už juos

 • broileris mortos 2020 vasario mėn. 22 d. 08:47:43

  ko cia budulynas verkia? :-) jeigu leidziat,bijot,vedat vaikus, ...tai kodel negalima??? kiekvienas beveik ... litovcas toki bizniuka noretu tureti :-)

 • Persona non grata 2020 vasario mėn. 22 d. 08:33:13

  Vidurinysis sociumo sluoksnis ir skurdžiai suvokia savo jungo rėmus: visa,ko turtuoliai iš jų reikalauja,seniai sutraukta į įstatyminę bazę: elektros kainų reguliavimas,dujų kainos,tiesiogiai įtakojančios šildymo kainas,privalomas atliekų surinkimas,privalomi autodraudimai,Sodros,sveikatos,ir kt. draudimai bei aibė privalomų mokesčių kuprų,nuo kurių niekas negali pabėgti.Vyksta socialinis karas: turčiai,kurie sudaro vos daugiau nei 5% viso sociumo,ant nematomų virvučių tampo kone 95% visuomenės minią,stenančią,tačiau vis mokančią mokesčius.Ar ne todėl Lietuvoje didžiuliai skaičiai savižudžių ir prasigėrusių? Skurdžiai iš nevilties dažnai renkasi mirtį greta kitų priemonių (besaikio gėrimo,narkotikų bei psichotropinių medžiagų vartojimo),kaip išsigelbėjimą nuo kasdienės įtampos,streso,netikrumo,gyvenimo neapibrėžtumo,beviltiškumo,gyvenimo tikslo nepasiekiamumo,asmeninės dramos,kai į kasdieninę stresinę situaciją įtraukiami artimieji,griuvus paskutinei užuovėjai - visai netekus vilties.

 • Kelmas 2020 vasario mėn. 22 d. 08:27:58

  Gaila,kad ,,ELITUI'' žodžiai PRIVATUS ir VISUOMENINIS yra ...SINONIMAI. Siūlau PRIVAČIOMS mokykloms pasinaudoti GENIALIAUSIŲ Lietuvos finansininkų Kubiliaus,Grybauskaitės,Šimonytės ...sugalvotu gelbėjimosi planu t.y. PASISKOLINTI trūkstamų pinigų po 9-10% ir taip gelbėtis iš susidariusios padėties. Pasiskolinai ir kaip sako TS-LKD ir liberalai...LAIMINGAS.Kaip pasakytų ,,runkelis.Gyvenk ir žvenk. Kam prašyti valstybės PASINAUDOKIT ,,genialiais''mylimų partijų pasiūlymais.

 • tep 2020 vasario mėn. 22 d. 08:24:04

  Nėra teisybės ir teisingumo Lietuvoje ir niekada nebus.

 • mikas 2020 vasario mėn. 22 d. 07:59:23

  žiūriu,kad Genvilas visai atitrūko nuo realybės.Lygina mus su švedais.Tegu pavaikšto šis burundukas po kaimo mokyklas ir pamato tikrą padėtį.Štai kur reikia paramos,Kiek tokių mokyklėlių uždaroma?Jis net nežino.Svaigsta apie privačias mokyklas,kuriose tėvai gali mokėti šimtus už mokslus.Puiku tegu moka,o prie ko čia valstybė?Valstybė ,tai tie patys žmonės,mokesčių mokėtojai.Tarp jų ir tie kurie savo vaikus leidžia į tas paprastas mokyklėles.Su išklypusiais suolais,į kurias kkartais mokiniai kelis kilometrus klampoja.Ir savo mokesčiais priversti remti turtingų tėvelių atžalas.Nes turtingų tėvų atžalos su runkeliais kartu mokytis nenori,ne prestižas.Bet pinigus iš jų melžt nori.Ir reikalauja.Manau ,kad šitam veikėjui reikėtų sprandan ir iš seimo,tegu pagyvena kaip ir eiliniai Lietuvos žmonės.

 • Safyras 2020 vasario mėn. 22 d. 07:50:13

  Labai gaila, kad privatų verslą norima maitinti visų mokesčių mokėtojų pinigais... Labai jau daug privilegijų gauna stambios įmonės, kurios kažkodėl yra atleidžiamos nuo pelno mokesčio, užmirštant, jog žmogus gimsta be žinių, o juos moko realūs žmonės, o ne kompiuteriai, kad ir kokias sudėtingas programas juose dirgtum... Darė labai sudėtingas operacijas gydytojai prieš 50 metų, statė namus, tunelius žmonės taip pat su tarybiniais išsilavinimais, o dabar-staiga visi tapo neišmanėliais... Anksčiau vaikai lankė šokių, dramos , jaunųjų technikų būrelius nemokamai, tai ir aktorių , dainininkų kelią pasirinkdavo tie, kurie turėjo talentą, o ne tie, kurie nežino kuo užsiimti laisvu laiku, kai pinigų daugiau nei proto...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0785 PLN - 4.5765
RUB - 82.8075 CHF - 1.0547
GBP - 0.8785 NOK - 1.2628

Nuorodos