„MG Baltic“ reputaciją bando plauti persikrikštijantnuotraukos (5)

2018 spalio mėn. 05 d. 07:45:45 Perskaitė 3944

Viena didžiausių nekilnojamojo turto (NT) valdymo ir plėtros bendrovių Lietuvoje „MG Valda“ praneša keičianti pavadinimą. Nuo šiol jame nebebus raidelių „MG“, kurios kiekvienam primena, kad motininė „MG Valda“ įmonė kaltinama papirkinėjusi politikus.

 

Pasak išplatinto pranešimo, „MG Valda“, pastaraisiais metais sparčiai vysčiusi naujas veiklos sritis, keičia jų įvairovės nebeatspindintį prekės ženklą ir pavadinimą. Išaugusi į 24 nekilnojamojo turto plėtra, sporto veiklomis ir viešbučių valdymu užsiimančių bendrovių įmonių grupę, nuo spalio 4-osios ji prisistatys nauju vardu - „Darnu Group“.

„Šiam pokyčiui brendome jau apie ketverius metus: mūsų veikla sparčiai plėtėsi, neapsiribojome NT valdymu, tapome skirtingus verslus plėtojančia įmonių grupe. Visai neseniai paskelbėme apie sporto klubų tinklo „Re.Formatas“ kūrimą, ėmėmės veiklos turizmo industrijoje atidarydami viešbučius, žengėme į restoranų rinką. Ir čia nesustojame - nors nekilnojamojo turto vystymo ir plėtros veikla išliks prioritetine, turime ir daugiau ambicijų naujose nišose. Tokie veiklos pokyčiai paskatino ieškoti naujo pavadinimo, kuris atspindėtų pasikeitusią įmonių grupę, veiklų kompleksiškumą, verslo strategiją ir ateities ambicijas“, - sakė UAB „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Pasak vadovės, naujo vardo paieškos užtruko beveik pusantrų metų, nors tėvai mylimam vaikui dažnai būna sugalvoję vardą daug greičiau, net kol jis dar būna motinos įsčiose.

Tikriausiai sutapo, kad raidelių „MG“ atsisakyta dabar, kai „MG Baltic“ pavadinimas minimas ne pačiame gražiausiame kontekste. Kodėl „MG Valda“ negalėjo pasivadinti, pavyzdžiui, „MG Darnu“, jei bendrovėje viskas taip darnu? Klausimas retorinis, nors atsakymas tikriausiai nesunkiai nuspėjamas: kad bent jau žmonių pasąmonėje ši firma nebūtų siejama su „MG Baltic“.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net